VIII TURNIEJ "X-LECIA ŚREDZKIEGO TOWARZYSTWA PIŁKI NOŻNEJ"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 3.05.2010 odbył się Jubileuszowy Turniej X-lecia Średzkiego Towarzystwa Piłki Nożnej.Turniej rozgrywany był na boisku OSiR w Środzie Wlkp.

Puchar za I miejsce z rąk Rafała Piechowiaka, Viceburmistrza Środy odebrała drużyna Perfect & Komplex.

Puchar za II miejsce otrzymała drużyna Albatrosy.

III miejsce przypadło drużynie Verkap Plus.

Najlepszym strzelcem turnieju został Krzysztof Białkowski (Drink Team) – zdobywca 5 bramek.

Najlepszym bramkarzem zdaniem sędziów został Karol Sznajder (Albatrosy).

Konkurs rzutów karnych wygrał Krzysztof Białkowski (Drink Team). Puchar wręczył Jerzy Janasik Prezes Stowarzyszenia „Ziemia Średzka”.

Konkurs strzałów z połowy boiska wygrał Sławomir Gebel (Perfect & Komplex).

Ostateczna kolejność drużyn w turnieju:

1.      PERFECT & KOMPLEX

2.      ALBATROSY

3.      VERKAP PLUS

4.      PRZYJACIELE I LIGOWCY

5.      DECORA

6.      UNITED 1998

7.      DRINK TEAM

8.      AGRO

9.      BRYGADA BANICI

10.  LANE FC

11.  KUPIEC ŚREDZKI

12.  OMNITEL

13.  LA LIGA

14.  FC ŚRODA

15.  SOLARIS BUS

16.  FC OLI BOYS

 

ROZGRYWKI GRUPOWE

Wyniki i tabela grupy CZERWONEJ

 

 

 

ALBATROSY – LANE FC                          1:0

PRZYJACIELE – FC OLI BOYS                   4:1

ALBATROSY – PRZYJACIELE                    1:4

LANE FC – FC OLI BOYS                         4:0

ALBATROSY – FC OLI BOYS                    1:1

LE FC - PRZYJACIELE                            1:4

 

 

Punkty

Bramki

1.

PRZYJACIELE

9

12:3

2.

ALBATROSY

4

3:5

3.

LANE FC

3

5:5

4.

FC OLI BOYS

1

2:9

Wyniki i tabela grupy ZIELONEJ

 

 

BRYGADA BANICI – VERKAP PLUS             1:0

SOLARIS BUS – PERFECT & KOMPLEX        1:3

BRYGADA BANICI – SOLARIS BUS             1:1

VERKAP PLUS – PERFECT & KOMPLEX        3:2

BRYGADA BANICI – PERFECT & KOMPLEX   0:3

VERKAP PLUS – SOLARIS BUS                 3:1

 

 

Punkty

Bramki

1.

PERFECT & KOMPLEX

6

8:4

2.

VERKAP PLUS

6

6:4

3.

BRYGADA BANICI

4

2:4

4.

SOLARIS BUS

1

3:7

Wyniki i tabela grupy NIEBIESKIEJ

 

 

 

 

DRINK TEAM – FC ŚRODA                       2:0

UNITED 1998 – OMNITEL                        1:0

DRINK TEAM – UNITED 1998                   0:1

FC ŚRODA – OMNITEL                           0:1

DRINK TEAM – OMNITEL                         2:0

FC ŚRODA – UNITED 1998                      1:0

 

 

Punkty

Bramki

1.

DRINK TEAM

6

4:1

2.

UNITED 1998

6

2:1

3.

FC ŚRODA

3

1:3

4.

OMNITEL

3

1:3

Wyniki i tabela grupy ŻÓŁTEJ

 

 

 

 

 

 

AGRO – KUPIEC ŚREDZKI                        2:0

LA LIGA – DECORA                                1:1

AGRO – LA LIGA                                   2:0

KUPIEC ŚREDZKI - DECORA                     0:4

AGRO – DECORA                                   1:0

KUPIEC ŚREDZKI – LA LIGA                     4:3

 

 

Punkty

Bramki

1.

AGRO

9

5:0

2.

DECORA

4

5:2

3.

KUPIEC ŚREDZKI

3

4:9

4.

LA LIGA

1

3:7

ĆWIERĆFINAŁY

AGRO – ALBATROSY                                       1:1 karne 1:3

DECORA – PRZYJACIELE                                  0:0 karne 1:3

PERFECT & KOMPLEX – UNITED 1998                 2:0

VERKAP PLUS – DRINK TEAM                            1:1 karne 2:1

ELIMINACJE DO MIEJSC 5-8

DECORA – AGRO                                            3:0 walk.

UNITED 1998 – DRINK TEAM                            1:0

PÓŁFINAŁY

ALBATROSY - PRZYJACIELE                              2:0

PERFECT & KOMPLEX – VERKAP PLUS                 3:0

MECZ O XV MIEJSCE

SOLARIS BUS – FC OLI BOYS                            3:0 walk.

MECZ O XIII MIEJSCE

LA LIGA – FC ŚRODA                                           2:0

MECZ O XI MIEJSCE

KUPIEC ŚREDZKI - OMNITEL                             1:1 karne 2:0

MECZ O IX MIEJSCE

BRYGADA BANICI – LANE FC                            2:2 karne 3:2

MECZ O VII MIEJSCE

DRINK TEAM - AGRO                                           3:0 walk.

MECZ O V MIEJSCE

DECORA – UNITED 1998                                   1:0

MECZ O III MIEJSCE

VERKAP PLUS - PRZYJACIELE                          1:1 karne 3:1

FINAŁ

PERFECT & KOMPLEX - ALBATROSY               1:1 karne 3:2

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com