Sezon 2020/2021

Sezon 2020/2021

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

16

42

110:31

2.

Drink Team

16

38

87:37

3.

La Liga Piwnica Pod Orłem

16

34

66:37

4.

Rychtyk Team

16

33

71:42

5.

Brygada Banici

16

23

55:59

6.

Młode Wilki

16

20

49:69

7.

Grak-Pak

16

13

50:89

8.

Dobre Chłopaki

16

9

31:104

9.

PT-Instal

16

0

0:48

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

44

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

31

Markiewicz A. (Drink Team).

24

Filipiak G. (La Liga).

20

Paczkowski B. (Rychtyk Team).   

16

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

15

Michalak A. (Młode Wilki).

13

Grząślewicz J. (La Liga), Kozerski J. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Walczak T. (Rychtyk Team). 

12

Biderman M. (Rychtyk Team).

11

Sobczyk D. (La Liga).

10

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Przybylski K. (Młode Wilki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Widera B. (Grak-Pak).        

9

Filozof P. (Młode Wilki), Głowacki J.  (Drink Team), Jankowski D. (Młode Wilki), Nowak M. (Drink Team),  Werbski B. (PT-Instal).

8

Jóźwiak M. (La Liga), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Nowak D. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Socha K. (Rychtyk Team), Weber P. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Rychtyk Team).        

7

Konarkowski B. (Drink Team), Kwiatkowski F. (PT-Instal), Madela R. (Brygada Banici), Michalak Sz. (Grak-Pak), Radek F. (Brygada Banici).

6

Czech R. (Brygada Banici),  Furmanek K. (Grak-Pak), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Piasecki P. (Grak-Pak),  Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Warot P. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

5

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Dukarski K. (PT-Instal), Fibner D. (PT-Instal), Keter M. (Kupiec Średzki), Miesiąc T. (La Liga),  Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

4

Deiksler R. (Kupiec Średzki),  Dudek B. (Młode Wilki),  Dudek R. (PT-Instal), Grajewski M. (PT-Instal), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janasik J. (Młode Wilki), Klabiński D. (Rychtyk Team), Leporowski P. (Drink Team), Leporowski W. (Grak-Pak),  Łyduch A. (PT-Instal), Miesiąc P. (La Liga), Moroz W. (Grak-Pak), Mrozik P. (Dobre Chłopaki),  Steciak P. (PT-Instal), Stolecki M. (Grak-Pak).

3

Domański P. (Drink Team), Dostatni G. (Brygada Banici), Grzelak J. (PT-Instal), Haniewicz J. (Brygada Banici), Ignaczak M.  (Dobre Chłopaki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Majewski A. (La Liga), Marciniak Sz. (La Liga), Mielcarek A. (Brygada Banici),  Nowaczyk T. (La Liga), Nowak Sz. (PT-Instal).

2

Błaszak A. (Drink Team), Bogusławski J. (Brygada Banici), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Heigenbarth  F. (Grak-Pak), Jarota A. (Młode Wilki), Kiel S. (Grak-Pak), Leżała T. (La Liga), Łuczak W. (Grak-Pak), Łukasik A. (PT-Instal), Maćkowiak M. (Grak-Pak), Marciniak D. (Rychtyk Team), Mroczkowski T. (La Liga), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Ratajczak F. (Drink Team), Sitek T. (PT-Instal), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Sroka M. (La Liga), Stanisławski T. (PT-Instal), Stawiak M. (Grak-Pak), Szymorek M. (Młode Wilki), Typiński M. (La Liga), Walkowiak Michał (Młode Wilki).

1

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Barczak A. (Brygada Banici), Falgier M. (Drink Team), Gawron P. (PT-Instal), Główczewski M. (Młode Wilki), Lesiński F. (Grak-Pak), Matysiak M. (PT-Instal), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Ojcieszak J. (Młode Wilki), Staniszewski K. (Młode Wilki),  Swędera A. (PT-Instal), Szik J. (Rychtyk Team), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki),  Walczak M. (Rychtyk Team), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Ziemiański A. (Rychtyk Team). 

Samobójcze

Czech R. (Brygada Banici), Graczyk M. (Grak-Pak), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Kubiak K. (Grak-Pak), Lesiński F. (Grak-Pak), Łukasik A. (PT-Instal), Moroz W. (Grak-Pak), Piątek M. (PT-Instal), Ziemiański A. (Rychtyk Team), Zawacki K. (Drink Team).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

21

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

14

Mamcarz J. (Drink Team).

13

Paczkowski B. (Rychtyk Team).

12

Filipiak G. (La Liga), Markiewicz A. (Drink Team).

11

Biderman M. (Rychtyk Team), Klabiński D. (Rychtyk Team), Zawacki K. (Drink Team).   

10

Nowak D. (Kupiec Średzki).

9

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Nowaczyk T. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec  Średzki). 

8

Czech R. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (La Liga).

7

Furmanek K. (Grak-Pak), Grząślewicz J. (La Liga), Moroz W. (Grak-Pak), Nowak M. (Drink Team), Socha K. (Rychtyk Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Rychtyk Team).  

6

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Grajewski M. (PT-Instal), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janasik J. (Młode Wilki), Jankowski D. (Młode Wilki), Mielcarek A. (Brygada Banici), Przybylski K. (Młode Wilki),  Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga).

5

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dudek B. (Młode Wilki), Haniewicz J. (Brygada Banici), Madela R. (Brygada Banici), Michalak A. (Młode Wilki), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Kozerski J. (Brygada Banici),  Kwiatkowski F. (PT-Instal), Sobczyk D. (La Liga), Weber P. (Brygada Banici), Widera B. (Grak-Pak), Ziemiański P. (Rychtyk Team).           

4

Domański P. (Drink Team), Filozof P. (Młode Wilki), Gawron P. (PT-Instal), Głowacki J. (Drink Team), Grzelak J. (PT-Instal), Krajewski D. (Rychtyk Team), Leporowski P. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Staniszewski K. (Młode Wilki),  Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre  Chłopaki).

3

Dudek R. (PT-Instal),  Fibner D. (PT-Instal), Konarkowski B.  (Drink Team), Majewski A. (La Liga), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Radek F. (Brygada Banici), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sitek T. (PT-Instal), Stolecki M. (Grak-Pak), Sznura R. (PT-Instal), Walkowiak Michał (Młode Wilki), Warot P. (Rychtyk Team).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Czwojdrak P. (Dobre Chłopaki), Falkiewicz J. (PT-Instal), Gielniak W. (Młode Wilki), Graczyk M. (Grak-Pak), Grajewski M. (PT-Instal), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Józefiak D. (Drink Team),  Keter M. (Kupiec Średzki), Lesiński F. (Grak-Pak), Łukasik A. (PT-Instal), Marciniak D. (Rychtyk Team), Marciniak Sz. (La Liga), Miesiąc T. (La Liga), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Piasecki P. (Grak-Pak), Ratajczak F. (Drink Team), Szik J. (Rychtyk Team).

1

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Bogusławski J. (Brygada Banici), Chmielewski J. (Grak-Pak), Dukarski K. (PT-Instal), Dydymski T. (Brygada Banici), Główczewski M. (Młode Wilki), Heigenbarth  F. (Grak-Pak), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kiel S. (Grak-Pak), Kubiak K. (Grak-Pak), Leporowski  W. (Grak-Pak), Leżała T. (La Liga), Łuczak W. (Grak-Pak), Łyduch A. (PT-Instal), Maćkowiak M. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Matysiak M. (Drink Team), Matysiak M. (PT-Instal), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mikołajczak M. (Młode Wilki),  Milewski B. (Młode Wilki), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Nowak Sz. (PT-Instal). Ojcieszak J. (Młode Wilki), Oterman T. (Brygada Banici), Pawlak A. (Brygada Banici), Piątek M. (PT-Instal), Raczak B. (La Liga), Roszkowiak M. (PT-Instal), Schulz O. (PT-Instal), Słomian S. (PT-Instal), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Szał M. (Rychtyk Team), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Rychtyk Team), Wiśniewski J. (La Liga).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

65

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

43

Markiewicz A. (Drink Team).

36

Filipiak G. (La Liga).

33

Paczkowski B. (Rychtyk Team).

27

Mamcarz J. (Drink Team).

25

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

23

Biderman M. (Rychtyk Team).

20

Grząślewicz J. (La Liga), Michalak A. (Młode Wilki), Walczak T. (Rychtyk Team).   

19

Borowski Sz. (Kupiec Średzki).

18

Kozerski J. (Brygada Banici), Nowak D. (Kupiec Średzki). 

16

Jóźwiak M. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Przybylski K. (Młode Wilki), Sobczyk D. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

15

Jankowski D. (Młode Wilki), Klabiński D. (Rychtyk Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Socha K. (Rychtyk Team), Widera B. (Grak-Pak).    

14

Czech R. (Brygada Banici).

13

Filozof P. (Młode Wilki), Furmanek K. (Grak-Pak), Głowacki J. (Drink Team), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Weber P. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Rychtyk  Team).       

12

Kwiatkowski F. (PT-Instal), Madela R. (Brygada Banici), Nowaczyk T. (La Liga).

11

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Moroz W. (Grak-Pak), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Zawacki K. (Drink Team). 

10

Grajewski M. (PT-Instal), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janasik J. (Młode Wilki), Konarkowski B. (Drink Team),  Radek F. (Brygada Banici),   Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

9

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dudek B. (Młode Wilki), Mielcarek A. (Brygada Banici), Słota R. (Dobre Chłopaki), Warot P. (Rychtyk Team),  Werbski B. (PT-Instal). 

8

Dydymski J. (La Liga), Fibner D.  (PT-Instal), Haniewicz J. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Michalak Sz. (Grak-Pak), Miesiąc P. (La Liga), Piasecki P. (Grak-Pak), Sroka M. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

7

Domański P. (Drink Team), Dudek R. (PT-Instal), Grzelak J. (PT-Instal), Keter M. (Kupiec Średzki), Miesiąc T. (La Liga),  Nawrocki K. (Rychtyk Team), Stolecki M. (Grak-Pak).

6

Dukarski K. (PT-Instal), Majewski A. (La Liga).

5

Gawron P. (PT-Instal), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Leporowski W. (Grak-Pak),  Łyduch A. (PT-Instal), Marciniak Sz. (La Liga), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Sitek T. (PT-Instal), Staniszewski K. (Młode Wilki),  Walkowiak Michał (Młode Wilki).

4

Krajewski D. (Rychtyk Team), Łukasik A. (PT-Instal), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Rychtyk Team), Mroczkowski T. (La Liga), Mrozik P. (Dobre Chłopaki), Nowak Sz. (PT-Instal), Ratajczak F. (Drink Team),  Staszak K. (Dobre Chłopaki), Steciak P. (PT-Instal).

3

Barczak A. (Brygada Banici), Bogusławski J. (Brygada Banici), Dostatni G. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Heigenbarth F. (Grak-Pak),  Jastrząb J. (Grak-Pak), Kiel S. (Grak-Pak),  Lesiński F. (Grak-Pak), Leżała T. (La Liga), Łuczak W. (Grak-Pak), Maćkowiak M. (Grak-Pak), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Szik J. (Rychtyk Team), Sznura R. (PT-Instal).

2

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Błaszak A. (Drink Team),  Czwojdrak P. (Dobre Chłopaki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Falkiewicz J. (PT-Instal), Gielniak W. (Młode Wilki), Główczewski M. (Młode Wilki), Graczyk M. (Grak-Pak), Grajewski M. (PT-Instal), Jarota A. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Matysiak M. (PT-Instal), Ojcieszak J. (Młode Wilki), Stanisławski T. (PT-Instal), Stawiak M. (Grak-Pak), Sznajder K. (Dobre Chłopaki),  Szymorek M. (Młode Wilki), Typiński M. (La Liga), Walczak M. (Rychtyk Team).

1

Chmielewski J. (Grak-Pak), Falgier M. (Drink Team), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kubiak K. (Grak-Pak), Matysiak M. (Drink Team), Mikołajczak M. (Młode Wilki),  Milewski B. (Młode Wilki), Oterman T. (Brygada Banici), Pawlak A. (Brygada Banici),  Piątek M. (PT-Instal), Raczak B. (La Liga), Roszkowiak M. (PT-Instal), Schulz O. (PT-Instal), Słomian S. (PT-Instal), Swędera A. (PT-Instal), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Szał M. (Rychtyk Team), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Wiśniewski J. (La Liga),  Ziemiański A. (Rychtyk Team).  

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

10

Mamcarz J. (Drink Team).

9

Dukarski K. (PT-Instal).

8

Fibner D. (PT-Instal).

7

Bondariew V. (Brygada Banici), Łukasik A. (PT-Instal), Raczak B. (La Liga), Steciak P. (PT-Instal).

6

Filipiak G. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Nowak M. (Drink Team).

5

Staniszewski K. (Młode Wilki), Werbski B. (PT-Instal).

4

Falkiewicz J. (PT-Instal), Grajewski M. (PT-Instal), Markiewicz A. (Drink Team), Ratajczak F. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Stawiak M. (Grak-Pak), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

2

Biderman M. (Rychtyk Team), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Dostatni G. (Brygada Banici),  Głowacki J. (Drink Team), Graczyk M. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janasik J. (Młode Wilki), Jędrzejczak M. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Klabiński D. (Rychtyk Team), Konarkowski B. (Drink Team), Kowalczyk J. (PT-Instal),  Kozerski J. (Brygada Banici), Lesiński F. (Grak-Pak), Lis R. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Marciniak Sz. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Matysiak M. (PT-Instal), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mroczkowski T. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stanisławski T. (PT-Instal), Swędera A. (PT-Instal), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team), Wieczorek D. (PT-Instal).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

16

4

-

2.

Młode Wilki

16

7

-

3.

Grak-Pak

16

10

-

4.

Brygada Banici

16

11

-

5.

Rychtyk Team

16

12

-

6.

Dobre Chłopaki

16

12

-

7.

Drink Team

16

32

-

8.

La Liga Piwnica Pod Orłem

16

32

-

9.

PT-Instal

16

67

1

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

14

36

112:37

2.

Kupiec Średzki

14

33

94:46

3.

La Liga

14

28

63:45

4.

Rychtyk Team

14

19

58:46

5.

Brygada Banici

14

18

65:55

6.

Grak-Pak

14

16

32:84

7.

Młode Wilki

14

7

36:83

8.

Dobre Chłopaki

14

7

30:94

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com