Sezon 2016/2017

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO XVIII KOLEJCE XVII SEZONU ŚALHPN

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

18

51

140:34

2.

Agro

18

48

147:50

3.

La Liga Piwnica Pod Orłem

18

36

98:52

4.

Drink Team

18

29

84:60

5.

Dobre Chłopaki

18

27

64:77

6.

Brygada Banici

18

25

62:71

7.

Medom

18

17

55:117

8.

Omnitel

18

17

77:104

9.

Decora

18

9

51:114

10.

Orange Fitness

18

5

41:140

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

51

Głowacki J. (Agro).

49

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

22

Spychalski K. (Dobre Chłopaki). 

19

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team).

18

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

17

Ziemiański P. (Decora).      

16

Kosiński A. (Agro), Nowak D. (Kupiec Średzki).

15

Janaszak M. (Agro), Kosmowski T. (Omnitel), Majewski A. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Walkowiak Maciej (Omnitel).

14

Czech R. (Orange Fitness).

13

Chojnacki K. (Agro), Grząślewicz J. (Omnitel), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki).     

11

Miesiąc P. (La Liga).

10

Dydymski T. (Brygada Banici), Fengier D. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom).

9

Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Pawlak A. (Medom), Pluciński M. (Agro).    

8

Biskup B. (Agro), Haniewicz J. (Orange Fitness - Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Lis P. (La Liga), Matysiak M. (Drink Team), Warot P. (Drink Team).

7

Filozof P. (Orange Fitness), Leżała K. (La Liga), Loga W. (Medom), Madela R. (Agro), Mamcarz J. (Drink Team), Michalak M. (Brygada Banici), Mroczkowski T. (La Liga), Nasher A. (Agro), Ratajczak Ł. (Drink Team), Staszak K. (Brygada Banici).

6

Kaczałka M. (Kupiec Średzki), Olejniczak P. (Agro), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Rauhut P. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Szik J. (Decora), Tłok T. (Medom), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga).

5

Biderman M. (Orange Fitness), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (Agro), Gozdek M. (Omnitel), Jóźwiak M. (La Liga), Leporowski W. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Tokarek K. (Medom), Walczak T. (Decora),  Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

4

Bartkowski A. (Brygada Banici), Bogusławski J. (Medom), Domański P. (Drink Team), Dydymski J. (La Liga), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Mielcarek Ł. (Medom), Nowak M. (Drink Team), Pomykała K. (Decora),  Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).   

3

Buch A. (Omnitel), Fibner D. (Decora), Jóźwiak G. (Drink Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Raczak B. (La Liga), Sroka M. (La Liga), Suwiczak Ł. (La Liga), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici).

2

Falgier M. (Drink Team), Grzelak R. (Agro), Jóźwiak M. (Decora), Krajewski D. (Decora), Kujawa D. (Medom), Kusik J. (Orange Fitness), Lis R. (La Liga), Łażewski M. (Brygada Banici), Majdecki M. (Decora), Nawrocki K. (Decora), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora).

1

Borowczyk E. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cichosz J. (Omnitel),  Cyka R. (Omnitel), Czapliński R. (Medom), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grzelak A. (Agro), Jarota K. (Medom), Klabiński D. (Omnitel), Kmieciak P. (La Liga), Lepczyński M. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Lipiński M. (Orange Fitness), Łuczak P. (Omnitel), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Matuszak M. (Brygada Banici), Mazur D. (Medom), Mieloch Ł. (Omnitel), Miesiąc T. (Medom), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pluciński B. (Orange Fitness), Skoczyński J. (Orange Fitness), Skopek P. (Agro), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Walczak M. (Decora), Walkowiak Michał  (Omnitel), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wicher W. (Orange Fitness).

Samobójcze

Biderman (Orange Fitness), Biskup B. (Agro), Borowczyk E. (Brygada Banici), Cichosz J. (Omnitel), Grząślewicz J. (Omnitel), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Lipiński M. (Orange Fitness), Raczak B. (La Liga).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

31

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

24

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

23

Głowacki J. (Agro).

19

Biskup B. (Agro).

18

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

16

Staszak K. (Brygada Banici).

15

Kiszewski K. (Omnitel), Kosiński A. (Agro).

13

Miesiąc P. (La Liga).

12

Janaszak M. (Agro), Matysiak M. (Drink Team), Pluciński M. (Agro).

10

Biderman M. (Orange Fitness), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Nowak D. (Kupiec Średzki).

9

Kosmowski T. (Omnitel), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga).

8

Buch A. (Omnitel), Filipiak G. (Agro), Grząślewicz J. (Omnitel), Lis P. (La Liga), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

7

Chojnacki K. (Agro), Czech R. (Orange Fitness), Majewski A. (La Liga), Markiewicz A. (Drink Team), Michalak M. (Brygada Banici), Nowaczyk T. (La Liga), Tokarek K. (Medom), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki). 

6

Bogusławski J. (Medom), Konarkowski B. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Warot P. (Drink Team).

5

Falgier M. (Drink Team), Haniewicz J. (Orange Fitness – Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Leporowski P. (Drink Team), Leżała K. (La Liga), Loga W. (Medom), Mielcarek Ł. (Medom), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nasher A. (Agro), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Pomykała K. (Decora), Pomykała P. (Decora), Rauhut P. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Słota R. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

4

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Gozdek M. (Omnitel), Lipiński M. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Mroczkowski T. (La Liga), Olejniczak P. (Agro), Pawlak A. (Medom), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Omnitel).

3

Dydymski T. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Jóźwiak M. (La Liga), Keter M. (Kupiec Średzki), Maźwa L. (Omnitel), Miesiąc T. (Medom), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Tłok T. (Medom), Urbanek L. (Brygada Banici), Walczak T. (Decora).

2

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowczyk E. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Cichosz J. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Filozof P. (Orange Fitness), Grzelak A. (Agro), Jarota A. (Medom), Jarota K. (Medom), Jóźwiak M. (Decora), Łażewski M. (Brygada Banici), Madela R. (Agro), Maryjański P. (Orange Fitness), Mazur D. (Medom), Oterman T. (Orange Fitness), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Raczak B. (La Liga), Stachowiak P. (Brygada Banici), Walkowiak T. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Wierski J. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Decora). 

1

Czapliński R. (Medom), Czwojdrak P. (Brygada Banici), Fengier D. (Brygada Banici), Fibner D. (Decora), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Klabiński D. (Omnitel), Krajewski D. (Decora), Kujawa B. (Brygada Banici), Kujawa D. (Medom), Kusik J. (Orange Fitness), Lepczyński M. (Brygada Banici), Leporowski W. (Drink Team), Lis R. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Majdecki M. (Decora), Marciniak D. (Decora), Mikołajczak M. (Orange Fitness), Nawrocki K. (Decora), Olaszczyk P. (La Liga), Pluciński B. (Orange Fitness), Ratajczak M. (Drink Team), Skoczyński J. (Orange Fitness), Skopek P. (Agro), Sobkowiak K. (Decora), Suwiczak Ł. (La Liga), Walkowiak Michał (Omnitel), Zając M. (Agro),  Zaworski P. (Decora),

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

74

Głowacki J. (Agro).

73

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

49

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

37

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

34

Kiszewski K. (Omnitel).

31

Kosiński A. (Agro).

30

Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

27

Biskup B. (Agro), Janaszak M. (Agro).

26

Markiewicz A.  (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki).

24

Kosmowski T. (Omnitel), Miesiąc P. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga).

23

Staszak K. (Brygada Banici).

22

Majewski A. (La Liga), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki).

21

Czech R. (Orange Fitness), Grząślewicz J. (Omnitel), Pluciński M. (Agro).

20

Chojnacki K. (Agro), Matysiak M. (Drink Team).

19

Walkowiak Maciej (Omnitel), Ziemiański P. (Decora).   

16

Lis P. (La Liga). 

15

Biderman M. (Orange Fitness).

14

Konarkowski B. (Drink Team), Michalak M. (Brygada Banici), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Warot P. (Drink Team).

13

Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Haniewicz J. (Orange Fitness - Agro), Pawlak A. (Medom), Ratajczak Ł. (Drink Team).

12

Jarota A. (Medom), Leżała K. (La Liga), Loga W. (Medom), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Tokarek K. (Medom), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

11

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Buch A. (Omnitel), Fengier D. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Mroczkowski T. (La Liga), Rauhut P. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora).

10

Bogusławski J. (Medom), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Olejniczak P. (Agro).

9

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Orange Fitness), Gozdek M. (Omnitel), Hetmańczyk A. (Drink Team), Madela R. (Agro), Mielcarek Ł. (Medom), Nowak M. (Drink Team), Pomykała K. (Decora), Tłok T. (Medom), Urbanek L. (Brygada Banici).

8

Domański P. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Sroka M. (La Liga), Stachowiak P. (Brygada Banici), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

7

Falgier M. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Słota R. (Dobre Chłopaki).

6

Bartkowski A. (Brygada Banici), Dydymski J. (La Liga), Kaczałka M. (Kupiec Średzki), Keter M. (Kupiec Średzki), Leporowski P. (Drink Team), Leporowski W. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki).

5

Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Grzelak R. (Agro), Lisiak M. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Wierski J. (Brygada Banici), Zając M. (Agro).

4

Fibner D. (Decora), Jóźwiak M. (Decora), Lipiński M. (Omnitel), Łażewski M. (Brygada Banici), Miesiąc T. (Medom), Suwiczak Ł. (La Liga),  Szafrański P. (Kupiec Średzki), Walkowiak T. (Brygada Banici).

3

Borowczyk E. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Cichosz J. (Omnitel),  Grzelak A. (Agro), Jarota K. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Kujawa D. (Medom), Kusik J. (Orange Fitness), Lis R. (La Liga), Majdecki M. (Decora), Mazur D. (Medom), Maźwa L. (Omnitel), Nawrocki K. (Decora), Zaworski P. (Decora).

2

Czapliński R. (Medom), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Klabiński D. (Omnitel),  Lepczyński M. (Brygada Banici), Marciniak D. (Decora), Maryjański P. (Orange Fitness), Oterman T. (Orange Fitness), Paczkowski P. (Decora), Pluciński B. (Orange Fitness), Skoczyński J. (Orange Fitness), Skopek P. (Agro), Walkowiak Michał (Omnitel).

1

Cyka R. (Omnitel), Czwojdrak P. (Brygada Banici), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kmieciak P. (La Liga), Kujawa B. (Brygada Banici), Lipiński M. (Orange Fitness), Łuczak P. (Omnitel), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki),  Matuszak M. (Brygada Banici), Mieloch Ł. (Omnitel), Mikołajczak M. (Orange Fitness), Olaszczyk P. (La Liga), Ratajczak M. (Drink Team),  Sobkowiak K. (Decora), Walczak M. (Decora), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wicher W. (Orange Fitness).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

9

Dydymski J. (La Liga).

8

Stachowiak P. (Brygada Banici).

7

Czapliński R. (Medom), Loga W. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mielcarek Ł. (Medom).

6

Chojnacki K. (Agro), Domański P. (Drink Team), Falgier M. (Drink Teram),  Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kujawa B. (Brygada Banici), Markiewicz A. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pluciński M. (Agro), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

5

Lis R. (La Liga), Suwiczak Ł. (La Liga), Walkowiak Maciej (Omnitel).

4

Bartkowski A. (Brygada Banici), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (Agro), Gozdek M. (Omnitel), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kmieciak P. (La Liga),  Konarkowski B. (Drink Team), Kosmowski T. (Omnitel), Leżała K. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Łażewski M. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Michalak M. (Brygada Banici), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski B. (Decora), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Warot P. (Drink Team), Wierski J. (Brygada Banici).

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cichosz J. (Omnitel), Dydymski T. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Gorgolewski M. (Brygada Banici), Grząślewicz J. (Omnitel), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Agro), Jóźwiak M. (Decora), Kaczałka M. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro), Krajewski D. (Decora), Kujawa D. (Medom), Kusik J. (Orange Fitness), Leporowski W. (Drink Team), Marciniak D. (Decora), Mieloch Ł. (Omnitel), Nowaczyk T. (La Liga), Skopek P. (Agro), Słota R. (Dobre Chłopaki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Staszak K. (Brygada Banici), Szik J. (Decora), Tłok T. (Medom), Tokarek K. (Medom), Walkowiak T. (Brygada Banici), Wicher W. (Orange Fitness), Zając M. (Agro).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Orange Fitness

18

4

0

2.

Decora

18

18

0

3.

Omnitel

18

19

0

4.

Kupiec Średzki

18

28

0

5.

Medom

18

31

0

6.

La Liga Piwnica Pod Orłem

18

37

0

7.

Agro

18

60

1

8.

Dobre Chłopaki

18

61

1

9.

Drink Team

18

67

2

10.

Brygada Banici

18

69

1

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com