Sezon 2005/2006

TABELA I KLASYFIKACJE PO 26 KOLEJCE SPOTKAŃ VI SEZONU ŚALHPN 2005/2006

 

Tabela końcowa:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

SOLARIS BUS

26

56

69:32

2.

VERKAP PLUS

26

55

96:45

3.

DRINK TEAM

26

51

74:42

4.

ALBATROSY

26

49

50:38

5.

AQUAFORM

26

472

100:55

6.

BRYGADA BANICI

26

48

79:42

7.

POLIPAK ATAK

26

42

72:58

8.

CZERWONE DIABŁY

26

31

72:62

9.

FC OLI BOYS

26

29

37:55

10.

EURO BUD/HANIEWICZ

26

27

72:85

11.

STOMIL

26

231

63:72

12.

GMINA KRZYKOSY

26

232

49:89

13.

ADAM I EWA BRODOWO

26

18

44:84

14.

TROPS

26

2

31:151

1 Zgodnie z Regulaminem drużynie odjęto 3 punkty za brak terminowej wpłaty wpisowego.
2 Zgodnie z Regulaminem drużynie odjęto 6 punktów za brak terminowej wpłaty wpisowego.

 

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

37 bramek

Pentkowski (Verkap Plus).

28 bramki

Haniewicz (Euro Bud).

24 bramek

Fengier (Brygada Banici).

21 bramek

Maciejewski J. (Czerwone Diabły).

20 bramek

Adamczyk (Czerwone Diabły).

19 bramek

Chojnacki (Stomil), Ladrowski (Stomil/Verkap Plus).

18 bramek

Lepczyński (Verkap).

17 bramek

Nasher (Aquaform), Nawrocki (Aquaform).

16 bramek

Jaguś (Polipak Atak).

14 bramek

Lis P. (Solaris Bus).

13 bramek

Dobroś (Aquaform), Mnich (Brygada Banici), Michalak (Polipak Atak), Szafrański (Aquaform).

12 bramek

Jarota K. (Solaris Bus), Krzysztofiuk J. (Czerwone Diabły), Walkowiak (Drink Team).

11 bramek

Jarota A. (Solaris Bus), Madela (Aquaform), Weber D. (Adam i Ewa), Witczak Maciej (Drink Team).

10 bramek

Frąckowiak (Polipak Atak), Janaszak (Stomil), Klabiński (Solaris Bus), Madaj (Brygada Banici), Mroczyński (Drink Team), Skrobich D. (FC Oli Boys), Witczak Marek (Drink Team).

9 bramek

Grzelak (Drink Team), Jopek (Euro Bud), Pacyński (Albatrosy), Przybylski (Verkap Plus), Walkowiak (Brygada Banici), Wawszkiewicz D. (Albatrosy).

8 bramek

Głowacki (Gmina/Stomil), Jendraszak (Euro Bud), Kurek (Euro Bud), Michalak (Euro Bud), Mieloch (Brygada Banici), Miesiąc T. (Gmina), Mikołajczak (Solaris Bus), Nalewaja (Brygada Banici).

7 bramek

Czubaj (FC Oli Boys), Leciej J. (Aquaform), Markiewicz (Solaris Bus), Mikuliński (Trops), Nyczak (Trops), Ratajczak (Gmina).

6 bramek

Dukarski (Polipak Atak), Graczyk (Verkap), Jóźwiak (Drink Team), Maciejewski P. (Czerwone Diabły), Madela M. (Trops).

5 bramek

Dominiak T. (Adam i Ewa), Dubiński (Verkap), Lipiński (Czerwone Diabły), Madela A. (Adam i Ewa), Pawlak R. (Aquaform), Pawlak S. (Aquaform), Ratajczak (Drink Team), Wałęsiak K. (Trops), Wicher (FC Oli Boys).

4 bramki

Borowczyk (Polipak Atak), Fengier M. (Aquaform/Gmina Krzykosy), Gralczyk (Adam i Ewa), Hadaś (FC Oli Boys), Kaczmarek (Albatrosy), Korzeniewski M. (Polipak Atak), Kusik (Verkap Plus), Lachowicz (Polipak Atak), Mieloch (Polipak Atak), Miesiąc P. (Gmina), Pytlewski (Euro Bud), Przybyła (Albatrosy), Rozwora (Gmina Krzykosy), Skrobosiński A. (Adam i Ewa), Spychalski (Albatrosy).

3 bramki

Andrzejewski K. (Stomil), Andrzejewski P. (Stomil), Bielejewski (Stomil), Borowski (Gmina), Cyka (FC Oli Boys), Czapliński (Gmina Krzykosy), Domański (Drink Team), Idaszak (Polipak Atak), Łoda (Albatrosy), Małecki (Solaris Bus), Nowaczyk (Polipak Atak), Pawłowski (Gmina), Pętkowski (Drink Team), Rzepka (FC Oli Boys), Sroka (Adam i Ewa), Szymenderski (Albatrosy), Tłok (Adam i Ewa), Waleryszek (Albatrosy), Wawszkiewicz F. (Albatrosy), Wysocki J. (Albatrosy), Wysoki M. (Trops/Stomil), Zenker (Gmina Krzykosy).

2 bramki

Cieśla L. (Verkap Plus), Cieśla P. (Verkap), Doga (Aquaform), Dominiak J. (Adam i Ewa), Dydymski (Aquaform), Grządzielewski F. (Adam i Ewa), Heinrich (Euro Bud), Jaskowski (Euro Bud), Kasprzak (Adam i Ewa), Kaszuba (Gmina Krzykosy), Korzeniewski K. (Polipak Atak), Krajewski (FC Oli Boys), Krzysztofiuk M. (Czerwone Diabły), Lisiecki (Brygada Banici), Łuczak (Gmina Krzykosy), Małolepszy (Verkap Plus), Matuszak (Brygada Banici), Matuszewski (Solaris Bus), Marcinkowski (Drink Team), Skowroński (Stomil), Stańczyk J. (Aquaform).

1 bramka

Andrzejewski D. (Stomil), Bartkowski (Brygada Banici), Bielecki (Polipak Atak), Cielewicz (Euro Bud), Ciesielski (Gmina Krzykosy), Cieśla W. (Verkap Plus), Czapik (Solaris Bus), Czaplicki (Euro Bud), Grzelak (Stomil), Fludra (Gmina Krzykosy), Hauke (Verkap Plus), Hertel (Aquaform), Jandy (Solaris Bus), Jankowski (Trops), Kamiński (Stomil), Konarkowski (Czerwone Diabły), Krajewski D. (Brygada Banici), Kurnatowski (Czerwone Diabły), Labijak (Brygada Banici), Langner (Trops), Leciej R. (Aquaform), Małecki (Czerwone Diabły), Nowaczyk (Euro Bud), Nowak P. (Trops), Owczarzak (Aquaform), Pawlak (Adam i Ewa), Pruszyński (FC Oli Boys), Serafiniak (Czerwone Diabły), Skrobosiński M. (Adam i Ewa), Stachowiak (Verkap Plus), Stratyński (Trops), Waleryszek D. (Albatrosy), Wałęsiak M. (Trops), Wichniarek (Euro Bud), Zalesiński (FC Oli Boys).

Samobójcze

Bajer (FC Oli Boys dla Drink Team), Borowczyk (Polipak Atak dla Aquaform i dla Stomil), Cieśla P. (Verkap Plus dla Gmina Krzykosy), Idaszak (Polipak Atak dla Czerwone Diabły), Jandy (Solaris Bus dla Gminy Krzykosy), Jendraszak (Euro Bud dla Gminy Krzykosy), Kolano (Euro Bud dla FC Oli Boys), Kurnatowski (Czerwone Diabły dla Polipak Atak), Krzysztofiak (Czerwone Diabły dla Albatrosy), Lisiecki (Brygada Banici dla Drink Team), Maciejewski P. (Czerwone Diabły dla Aquaform), Nowak P. (Trops dla Polipak Atak), Pruszyński (FC Oli Boys dla Euro Bud), Rozwora (Gmina Krzykosy dla Drink Team), Tłok (Adam i Ewa dla Gminy Krzykosy), Wysocki S. (Trops dla Czerwone Diabły).

 

Klasyfikacja punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

STOMIL

26

14

0

2.

EURO BUD/HANIEWICZ

26

14

0

3.

DRINK TEAM

26

16

0

4.

POLIPAK ATAK

26

18

0

5.

ADAM I EWA BRODOWO

26

20

0

6.

VERKAP PLUS

26

30

0

7.

SOLARIS BUS

26

34

1

8.

TROPS

26

34

0

9.

BRYGADA BANICI

26

36

0

10.

FC OLI BOYS

26

38

2

11.

GMINA KRZYKOSY

26

39

0

12.

CZERWONE DIABŁY

26

40

1

13.

AQUAFORM

26

51

0

14.

ALBATROSY

26

58

2

 

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com