Sezon 2015/2016

TABELA I KLASYFIKACJE PO XXII KOLEJCE XVI SEZONU ŚALHPN 2015/2016

Tabela końcowa:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

22

58

133:47

2.

Agro

22

57

134:54

3.

Kupiec Średzki

22

54

132:58

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

22

43

99:79

5.

Orange Fitness

22

30

69:79

6.

Medom

22

28

82:107

7.

Brygada Banici

22

26

73:92

8.

Decora

22

26

98:92

9.

Omnitel

22

20

79:116

10.

Dobre Chłopaki

22

17

71:104

11.

BUD-MAT Zaniemyśl

22

16

64:121

12.

Albatrosy

22

13

51:137

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

44

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

31

Głowacki J. (Agro).

28

Mamcarz J. (Drink Team).

25

Markiewicz A. (Drink Team).

22

Kosmowski T. (Omnitel).

21

Staszak K. (Albatrosy).

20

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

19

Dydymski T. (Brygada Banici).

18

Paczkowski B. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

16

Kosiński A. (Agro), Olaszczyk P. (La Liga), Szał M. (Bud Mat).

15

Fibner D. (Decora), Nowak D. (Orange Fitness), Tłok T. (Medom).

14

Haniewicz J. (Orange Fitness), Krajewski K. (Agro),

13

Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Skopek P. (BUD MAT), Walkowiak Maciej (Omnitel).

12

Biderman M. (Orange Fitness), Głowacki R. (Kupiec Średzki), Miesiąc P. (La Liga), Pankiewicz D. (Medom).

11

Apolo A. (Bud Mat), Janaszak M. (Agro), Kiszewski K. (Omnitel), Sobczyk D. (La Liga).

10

Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Leporowski P. (Drink Team), Mamcarz K. (Brygada Banici), Mielcarek Ł. (Medom), Nasher A. (Agro), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Szik J. (Decora), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

9

Biskup B. (Agro), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Orange Fitness), Nawrocki K. (Decora), Pluciński M. (Agro), Walczak T. (Decora).

8

Chojnacki K. (Agro), Falgier M. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team), Lis P. (La Liga), Majewski A. (La Liga), Maźwa L. (Omnitel), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Rauhut P. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Decora).

7

Bartkowski A. (Brygada Banici), Czech R. (La Liga), Duda A. (BUD MAT), Grzelak R. (Agro), Pawlak A. (Medom).

6

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kujawa D. (Medom), Loga W. (Medom), Madela R. (Agro), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Wierski J. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora).

5

Domański P. (Drink Team), Drzewiecki P. (Medom), Janasik J. (Albatrosy), Kudła K. (Orange Fitness), Marciniak D. (Albatrosy), Miszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Olejniczak P. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Pomykała K. (Decora), Saniszewski K. (Albatrosy), Sobkowiak K. (Decora), Werner R. (BUD MAT).

4

Borowczyk E. (Brygada Banici), Buch A. (Omnitel), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Cichosz J. (Omnitel), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Grząślewicz J. (Omnitel), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Matuszak M. (Brygada Banici), Matysiak M. (Drink Team), Muszyński P. (Orange Fitness), Nowaczyk T. (La Liga), Suwiczak Ł. (La Liga), Urbanek L. (Albatrosy), Walkowiak Tomasz I (Brygada Banici).

3

Bandyszak D. (BUD MAT), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Borowski P. (Kupiec Średzki), Chudy M. (Decora), Czapliński R. (Medom), Grzelak A. (Agro), Jędrzejczak M. (Brygada Banici), Kusik J. (Orange Fitness), Łażewski M. (Albatrosy), Michalak M. (Brygada Banici), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pomykała P. (Decora), Skoczyński J. (Orange Fitness), Walkowiak Tomasz II (Brygada Banici).

2

Balcerek R. (Omnitel), Dębicki M. (BUD MAT), Gorgolewski M. (BUD MAT), Grocholewski Z. (Omnitel), Grześkowiak K. (Brygada Banici), Keter M. (Kupiec Średzki), Kurasiński J. (Medom), Lipiński M. (Omnitel), Lis R. (La Liga), Loga J. (Medom), Ludwiczak D. (Agro), Mazur D. (Medom), Mielcarek Ł. (Albatrosy), Mieloch Ł. (Omnitel), Raczak B. (La Liga), Rogowski D. (Bud Mat), Świetlik P. (Medom), Urbas M. (BUD MAT).

1

Bartkowiak G. (Omnitel), Brylewski M. (BUD MAT), Cyka R. (Omnitel), Górliński R. (Agro), Jankowiak M. (Medom), Jarota K. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kaczor M. (Orange), Kmieciak P. (La Liga), Krajewski D. (Decora), Lisiak M. (Medom), Mikołajczak M. (Orange Fitness), Milewski B. (Medom), Nawracała T. (Orange Fitness), Pietrzak P. (Drink Team), Ratajczak M. (Drink Team), Sikorski M. (Orange Fitness), Stawiarski P. (Decora), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Szczepański J. (Albatrosy), Szymanowski R. (Omnitel), Szymczak P. (Dobre Chłopaki), Szymkowiak B. (Drink Team), Walkowiak Michał (Omnitel), Wawszkiewicz F. (Albatrosy), Zając M. (Agro), Zimoch D. (Albatrosy).

samobójcze

Brylewski M. (BUD MAT), Domański P. (Drink Team), Hetmańczyk A. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Olejniczak P. (Agro), Pomykała P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Sobkowiak K. (Decora dla Medom), Walkowiak Tomasz II (Brygada Banici), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Albatrosy) x2, Zimoch D. (Albatrosy).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

27

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

21

Staszak K. (Albatrosy).

19

Głowacki J. (Agro),

18

Paczkowski B. (Decora).

17

Markiewicz A. (Drink Team).

16

Chojnacki K. (Agro).

15

Mamcarz J. (Drink Team), Warot P. (Drink Team).

14

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Paczkowski P. (Decora).

13

Krajewski K. (Agro).

12

Głowacki R. (Kupiec Średzki), Nasher A. (Agro), Walkowiak Maciej (Omnitel).

11

Janaszak M. (Agro), Kosmowski T. (Omnitel), Kudła K. (Orange Fitness), Lis P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga).

10

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici).

9

Domański P. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Loga W. (Medom), Majewski A. (La Liga), Mielcarek Ł. (Medom), Miesiąc P. (La Liga), Wierski J. (Brygada Banici).

8

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Falgier M. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Nawrocki K. (Decora), Szał M. (BUD MAT), Walkowiak Tomasz I (Brygada Banici).

7

Biderman M. (Orange Fitness), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Gorgolewski M. (Bud Mat), Grzelak R. (Agro), Haniewicz J. (Orange Fitness), Olaszczyk P. (La Liga), Pomykała P. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Tłok T. (Medom), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

6

Duda A. (Bud Mat), Dydymski J. (La Liga), Jóźwiak G. (Drink Team), Kiszewski K. (Omnitel), Madela R. (Agro), Muszyński P. (Orange Fitness), Pomykała K. (Decora), Rauhut P. (Dobre Chłopaki), Sobczyk D. (La Liga), Sroka M. (La Liga), Szik J. (Decora).

5

Apolo A. (Bud Mat), Biskup B. (Agro), Buch A. (Omnitel), Chudy M. (Decora), Jarota K. (Medom), Kusik J. (Orange Fitness), Leporowski P. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nowak D. (Orange Fitness), Nowak M. (Drink Team), Olejniczak P. (Agro), Pawlak A. (Medom), Pluciński M. (Agro), Skopek P. (BUD MAT), Walczak T. (Decora), Wawszkiewicz F. (Albatrosy), Werner R. (Bud Mat).

4

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Dydymski T. (Brygada Banici), Fibner D. (Decora), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jarota A. (Medom), Loga J. (Medom), Maźwa L. (Omnitel), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pankiewicz D. (Medom).

3

Bartkowski A. (Brygada Banici), Cichosz J. (Omnitel), Cyka R. (Omnitel), Drzewiecki P. (Medom), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Grocholewski Z. (Omnitel), Grzelak A. (Agro), Kujawa D. (Medom), Kurasiński J. (Medom), Łuczak P. (Omnitel), Mamcarz K. (Brygada Banici), Matuszak M. (Brygada Banici), Mazur D. (Medom), Miszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Nawracała T. (Orange Fitness), Słota R. (Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Szymczak P. (Dobre Chopaki), Walkowiak Tomasz II (Brygada Banici), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).

2

Bandyszak D. (BUD MAT), Balcerek R. (Omnitel), Borowczyk E. (Brygada Banici), Czapliński R. (Medom), Czech R. (La Liga), Grząślewicz J. (Omnitel), Grześkowiak K. (Brygada Banici), Górliński R. (Agro), Kaczor P. (Albatrosy), Keter M. (Kupiec Średzki), Lipiński M. (Omnitel),   Lis R. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Marciniak D. (Albatrosy), Marszałkowski K. (Drink Team), Maryjański P. (Orange Fitness), Michalak M. (Brygada Banici), Mikołajczak M. (Orange Fitness), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Raczak B. (La Liga), Sikorski M. (Orange Fitness), Skoczyński J. (Orange Fitness), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek L. (Albatrosy), Urbas M. (BUD MAT), Zimoch D. (Albatrosy).

1

Bartkowiak G. (Omnitel), Bełoniak Ł. (Decora), Borowski P. (Kupiec Średzki), Dębicki M. (BUD MAT), Filozof P. (Orange Fitness), Janasik J. (Albatrosy), Jankowiak M. (Medom), Jędrzejczak M. (Brygada Banici), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kmieciak P. (La Liga), Kosiński G. (BUD MAT), Leżała K. (La Liga), Ludwiczak D. (Agro), Łażewski M. (Albatrosy), Milewski B. (Medom), Oterman T. (Orange Fitness), Pietrzak P. (Drink Team), Ratajczak M. (Drink Team), Saniszewski K. (Albatrosy), Sobkowiak K. (Decora), Stawiarski P. (Decora), Szymkowiak B. (Drink Team), Werner P. (Bud Mat), Wicher W. (Orange Fitness), Zaworski P. (Decora), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

54

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

50

Głowacki J. (Agro).

45

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

43

Mamcarz J. (Drink Team).

42

Markiewicz A. (Drink Team), Staszak K. (Albatrosy).

36

Paczkowski B. (Decora).

34

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

33

Kosmowski T. (Omnitel).

27

Krajewski K. (Agro).

25

Kosiński A. (Agro), Walkowiak Maciej (Omnitel), Warot P. (Drink Team).

24

Chojnacki K. (Agro), Głowacki R. (Kupiec Średzki), Szał M. (Bud Mat).

23

Dydymski T. (Brygada Banici), Olaszczyk P. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

22

Janaszak M. (Agro), Nasher A. (Agro), Tłok T. (Medom).

21

Haniewicz J. (Orange Fitness), Miesiąc P. (La Liga).

20

Nowak D. (Orange Fitness).

19

Biderman M. (Orange Fitness), Fibner D. (Decora), Lis P. (La Liga), Mielcarek Ł. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Paczkowski P. (Decora).

18

Skopek P. (BUD MAT), Stachowiak P. (Brygada Banici).

17

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Majewski A. (La Liga), Nawrocki K. (Decora), Sobczyk D. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

16

Apolo A. (Bud Mat), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Falgier M. (Drink Team), Kudła K. (Orange Fitness), Pankiewicz D. (Medom), Sroka M. (La Liga), Szik J. (Decora).

15

Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Ratajczak Ł. (Drink Team), Wierski J. (Brygada Banici).

14

Biskup B. (Agro), Domański P. (Drink Team), Grzelak R. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Plucińki M. (Agro), Rauhut P. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora).

13

Duda A. (Bud Mat), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Mamcarz K. (Brygada Banici), Nowak M. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki).

12

Madela R. (Agro), Maźwa L. (Omnitel), Pawlak A. (Medom), Walkowiak Tomasz I (Brygada Banici).

11

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Pomykała K. (Decora).

10

Bartkowski A. (Brygada Banici), Dydymski J. (La Liga), Filozof P. (Orange Fitness), Jóźwiak G. (Drink Team), Muszyński P. (Orange Fitness), Olejniczak P. (Agro), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pomykała P. (Decora), Werner R. (Bud Mat).

9

Buch A. (Omnitel), Czech R. (La Liga), Gorgolewski M. (Bud Mat), Kujawa D. (Medom), Ziemiański P. (Decora).

8

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Chudy M. (Decora), Drzewiecki P. (Medom), Jarota A. (Medom), Kusik J. (Orange Fitness),  Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Miszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

7

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Cichosz J. (Omnitel), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Marciniak D. (Albatrosy), Matuszak M. (Brygada Banici), Suwiczak Ł. (La Liga), Zaworski P. (Decora).

6

Borowczyk E. (Brygada Banici), Grząślewicz J. (Omnitel), Grzelak A. (Agro), Janasik J. (Albatrosy), Jarota K. (Medom), Loga J. (Medom), Saniszewski K. (Albatrosy), Sobkowiak K. (Decora), Urbanek L. (Albatrosy), Walkowiak Tomasz II (Brygada Banici), Wawszkiewicz F. (Albatrosy).

5

Bandyszak D. (BUD MAT), Czapliński R. (Medom), Grocholewski Z. (Omnitel), Kurasiński J. (Medom), Mazur D. (Medom), Michalak M. (Brygada Banici), Skoczyński J. (Orange Fitness).

4

Balcerek R. (Omnitel), Borowski P. (Kupiec Średzki), Cyka R. (Omnitel), Grześkowiak K. (Brygada Banici), Jędrzejczak M. (Brygada Banici), Keter M. (Kupiec Średzki), Lipiński M. (Omnitel), Lis R. (La Liga), Łażewski M. (Albatrosy), Matysiak M. (Drink Team), Nawracała T. (Orange Fitness), Nowaczyk T. (La Liga), Raczak B. (La Liga), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Szymczak P. (Dobre Chłopaki), Urbas M. (BUD MAT), Zając M. (Agro).

3

Dębicki M. (BUD MAT), Górliński R. (Agro), Lisiak M. (Medom), Ludwiczak D. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Mikołajczak M. (Orange Fitness), Sikorski M. (Orange Fitness), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Zimoch D. (Albatrosy).

2

Bartkowiak G. (Omnitel), Jankowiak M. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kaczor P. (Albatrosy), Kmieciak P. (La Liga), Marszałkowski K. (Drink Team), Maryjański P. (Orange Fitness), Mielcarek Ł. (Albatrosy), Mieloch Ł. (Omnitel), Milewski B. (Medom), Pietrzak P. (Drink Team), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak M. (Drink Team), Rogowski D. (Bud Mat), Stawiarski P. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Szymkowiak B. (Drink Team), Świetlik P. (Medom).

1

Bełoniak Ł. (Decora), Brylewski M. (BUD MAT), Kaczor M. (Orange Fitness), Kosiński G. (BUD MAT), Krajewski D. (Decora), Leżała K. (La Liga), Oterman T. (Orange Fitness), Szczepański J. (Albatrosy), Szymanowski R. (Omnitel), Walkowiak Michał (Omnitel), Werner P. (Bud Mat), Wicher W. (Orange Fitness).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Albatrosy

22

10

0

2.

Omnitel

22

19

1

3.

Decora

22

24

0

4.

Agro

22

28

0

5.

La Liga Piwnica pod Orłem

22

34

0

6.

Dobre Chłopaki

22

34

0

7.

Orange Fitness

22

35

1

8.

Medom

22

39

1

9.

Bud Mat Zaniemyśl

22

40

1

10.

Kupiec Średzki

22

48

1

11.

Brygada Banici

22

109

3

12.

Drink Team

22

113

4

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com