Sezon 2019/2020

Sezon 2019/2020

Tabela końcowa sezonu 2019/2020

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

16

48

113:28

2.

Kupiec Średzki

16

34

74:42

3.

La Liga Piwnica Pod Orłem

16

31

69:47

4.

Decora

16

29

63:43

5.

Studenty

16

22

78:70

6.

Brygada Banici

16

17

47:71

7.

Młode Wilki

16

13

38:82

8.

Dobre Chłopaki

16

9

45:89

9.

Grak-Pak

16

9

33:87

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

31

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

23

Markiewicz A. (Drink Team).

20

Mamcarz J. (Drink Team).

19

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

15

Czech R. (Studenty), Nowak M. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).          

14

Konarkowski B. (Drink Team).

13

Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

11

Hetmańczyk A. (Drink Teram).

10

Filipiak G. (La Liga), Filozof P. (Młode Wilki), Jóźwiak M. (La Liga), Kozerski J. (Brygada  Banici), Paczkowski B. (Decora).

9

Grząślewicz J. (Studenty), Klabiński D. (Studenty).

8

Janasik J. (Młode Wilki), Łuczak P. (Studenty), Sobczyk D. (La Liga), Ziemiański P. (Decora).    

7

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jadowski R. (Decora), Łuczak W. (Grak-Pak), Walczak T. (Decora).

6

Biderman M. (Decora), Bogusławski J. (Brygada Banici), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Fludra P. (Decora), Jankowiak D. (Młode Wilki), Lesiński F. (Grak-Pak), Matysiak M. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Wiśniewski J. (La Liga).

5

Mroczkowski T. (La Liga), Sikorski D. (Brygada Banici), Socha K. (Studenty), Typański M. (La Liga), Weber P. (Brygada Banici).

4

Cyka K. (Studenty), Cyka R. (Studenty), Gozdek M. (Studenty), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Józefiak D. (Drink Team), Kosmowski T. (Studenty), Leporowski W. (Grak-Pak), Lucki M. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Sroka M. (La Liga), Szał M. (Decora).

3

Dostatni G. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Falgier M. (Drink Team), Haniewicz J. (Brygada Banici), Jarota K. (Młode Wilki), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Majewski A. La Liga), Mikołajczak T. (Drink Team), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Nawrocki K. (Decora), Przybylski K. (Młode Wilki), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Stolecki M. (Grak-Pak), Walkowiak Michał (Studenty), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Studenty).

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Furmanek K. (Grak-Pak), Gielniak W. (Młode Wilki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Jędrzejczak M. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Ojcieszak J. (Młode Wilki), Pawlak A. (Brygada Banici), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Studenty), Walkowiak T. (La Liga), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Bartkowiak K. (Grak-Pak), Borowski Ł (Kupiec Średzki), Chmielewski J. (Grak-Pak), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Czapliński R. (Brygada Banici), Deiksler M. (Kupiec Średzki).Domański P. (Drink Team), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Jastrząb J. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Michalak Sz. (Grak-Pak), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ojcieszak M. (Młode Wilki), Raczak B. (La Liga), Ratajczak Ł. (Drink Team), Staniszewski K. (Młode Wilki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Walczak M. (Decora).

Samobójcze

Biderman M. (Decora), Dominas M. (Grak-Pak), Dydymski J. (La Liga), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Klabiński D. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Maciejewski K. (Studenty), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Markiewicz J. (Młode Wilki), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Michał (Studenty).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

15

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

14

Czech R. (Studenty), Markiewicz A. (Drink Team).

12

Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).  

11

Filipiak G. (La Liga), Nowak M. (Drink Team).

10

Bogusławski J. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Studenty).     

9

Grząślewicz J. (Studenty), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

8

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Konarkowski B. (Drink Team).

7

Hetmańczyk A. (Drink Team), Jadowski R. (Decora), Mroczkowski T. (La Liga), Ratajczak Ł. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Zawacki K. (Drink Team).    

6

Heigenbarth F. (Grak-Pak), Łuczak P. (Studenty), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora).  

5

Błaszak A. (Drink Team), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Młode Wilki), Janasik J. (Młode Wilki), Kozerski J. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Lesiński F. (Grak-Pak), Leżała T. (La Liga).

4

Domański P. (Drink Team), Dostatni G. (Studenty), Fludra P. (Decora), Józefiak D. (Drink Team), Majewski A. La Liga), Matysiak M. (Drink Team), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga).

3

Biderman M. (Decora), Borowski Ł (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Madela R. (Brygada Banici), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ojcieszak J. (Młode Wilki), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybyłek P. (Drink Team), Ratajczak F. (Drink Team), Staniszewski K. (Młode Wilki), Sroka M. (La Liga),  Szał M. (Decora), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).     

2

Cyka K. (Studenty), Dudek B. (Młode Wilki), Gozdek M. (Studenty), Graczyk M. (Grak-Pak), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jarota K. (Młode Wilki), Jędrzejczak M. (La Liga), Klabiński D. (Studenty), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Studenty), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pawlak A. (Brygada Banitów), Przybylski K. (Młode Wilki), Stawiak M. (Grak-Pak), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Typański M. (La Liga), Walczak T. (Decora), Walkowiak Michał (Studenty), Zielniewicz P. (Studenty).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Cyka R. (Studenty), Dydymski J. (La Liga), Falgier M. (Drink Team), Furmanek K. (Grak-Pak), Gielniak W. (Młode Wilki), Haniewicz J. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (La Liga), Keter M. (Kupiec Średzki), Kmieciak P. (La Liga), Kosmowski T. (Studenty), Leporowski W. (Grak-Pak), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łuczak W. (Grak-Pak), Marciniak D. (Decora), Michalak Sz. (Grak-Pak), Miesiąc T. (La Liga), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Moroz W. (Grak-Pak), Nowaczyk T. (La Liga), Pomykała P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Sikorski D. (Brygada Banici), Stolecki M. (Grak-Pak), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Weber P. (Brygada Banici), Wiśniewski J. (La Liga).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

46

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

37

Markiewicz A. (Drink Team).

32

Mamcarz J. (Drink Team).

29

Czech R. (Studenty), Urbanek D. (Kupiec Średzki).     

26

Nowak M. (Drink Team).

22

Konarkowski B. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).

21

Filipiak G. (La Liga).

19

Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

18

Grząślewicz J. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team),      Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).       

16

Bogusławski J. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).  

15

Filozof P. (Młode Wilki), Kozerski J. (Brygada Banici).  

14

Jadowski R. (Decora), Łuczak P. (Studenty),

13

Janasik J. (Młode Wilki).

12

Mroczkowski T. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Walkowiak Maciej (Studenty).

11

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Studenty), Lesiński F. (Grak-Pak), Ziemiański P. (Decora).    

10

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Fludra P. (Decora), Matysiak M. (Drink Team),  Zawacki K. (Drink Team).   

9

Biderman M. (Decora), Piasecki P. (Grak-Pak), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora).

8

Jankowiak D. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Leporowski P. (Drink Team), Łuczak W. (Grak-Pak), Miesiąc P. (La Liga), Ratajczak Ł. (Drink Team).   

7

Dostatni G. (Studenty), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Leżała T. (La Liga), Majewski A. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroka M. (La Liga),  Szał M. (Decora), Szik J. (Decora), Typański M. (La Liga), Wiśniewski J. (La Liga).  

6

Cyka K. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Gozdek M. (Studenty), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Mielcarek A. (Brygada Banici), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Ratajczak F. (Drink Team), Sikorski D. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Weber P. (Brygada Banici).    

5

Błaszak A. (Drink Team), Cyka R. (Studenty), Domański P. (Drink Team), Jarota K. (Młode Wilki), Kosmowski T. (Studenty), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Studenty), Leporowski W. (Grak-Pak), Ojcieszak J. (Młode Wilki), Przybylski K. (Młode Wilki), Socha K. (Studenty), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Michał (Studenty), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki),     Zielniewicz P. (Studenty).  

4

Borowski Ł (Kupiec Średzki), Dudek B. (Młode Wilki), Falgier M. (Drink Team), Haniewicz J. (Brygada Banici), Jędrzejczak M. (La Liga), Lucki M. (Brygada Banici), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Brygada Banici), Staniszewski K. (Młode Wilki), Stolecki M. (Grak-Pak).

3

Dydymski J. (La Liga), Furmanek K. (Grak-Pak), Gielniak W. (Młode Wilki), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Madela R. (Brygada Banici), Miesiąc T. (La Liga), Mikołajczak T. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Nawrocki K. (Decora), Przybyłek P. (Drink Team), Sobkowiak K. (Decora), Wałęsiak M. (Dobre  Chłopaki), Wawrowski Ł. (Brygada Banici). 

2

Barczak A. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Graczyk M. (Grak-Pak), Marciniak D. (Decora), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Raczak B. (La Liga), Stawiak M. (Grak-Pak), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

1

Bartkowiak K. (Grak-Pak), Chmielewski J. (Grak-Pak), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Czapliński R. (Brygada Banici), Deiksler M. (Kupiec Średzki),  Jastrząb J. (Grak-Pak), Keter M. (Kupiec Średzki), Kmieciak P. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Moroz W. (Grak-Pak), Ojcieszak M. (Młode Wilki), Pomykała P. (Decora), Walczak M. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Młode Wilki

16

0

-

2.

Grac-Pak

16

2

-

3.

Dobre Chłopaki

16

8

-

4.

Brygada Banici

16

10

-

5.

Kupiec Średzki

16

12

-

6.

Drink Team

16

16

-

7.

Studenty

16

17

-

8.

Decora

16

18

-

9.

La Liga Piwnica Pod Orłem

16

42

1

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

2

6

8:0

2.

Kupiec Średzki

1

3

13:0

3.

Rychtyk Team

2

3

10:5

4.

La Liga Piwnica Pod Orłem

1

3

4:2

5.

Brygada Banici

2

3

4:8

6.

Dobre Chłopaki

2

3

9:16

7.

PT-Instal

1

0

6:7

8.

Grak-Pak

2

0

5:8

9.

Młode Wilki

1

0

0:13

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com