Sezon 2022/2023

Sezon 2022/2023

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

14

39

122:34

2.

Drink Team

14

36

101:36

3.

La Liga

14

30

79:43

4.

Młode Wilki

14

19

66:75

5.

Rychtyk Team

14

17

47:76

6.

Grak-Pak

14

12

63:88

7.

Brygada Banici

14

7

49:78

8.

Green Team

14

6

32:129

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

39

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

24

Filipiak G. (La Liga), Markiewicz A. (Drink Team).

20

Kaźmierczak K. (Grak-Pak).

19

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

17

Czech R. (Młode Wilki), Mamcarz J. (Drink Team), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

15

Nowak M. (Drink Team).

13

Głowacki J. (Drink Team).

11

Maćkowiak P. (Green Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Weber P. (Brygada Banici).

10

Madela R. (Brygada Banici), Michalak A. (Młode Wilki).

8

Filozof P. (Młode Wilki), Grząślewicz J. (La Liga), Jankowiak D. (Młode Wilki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Zawacki Ł. (Drink Team).

7

Główczeski M. (Brygada Banici), Kaźmierowski P. (Green Team), Krajewski D. (Rychtyk Team), Marciniak D. (Rychtyk Team), Miesiąc P. (La Liga).

6

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Lesiński F. (Grak-Pak), Majewski A. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

5

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Konarkowski B. (Drink Team), Kosiński A. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Kubiak K. (Grak-Pak), Paczkowski B. (La Liga), Piasecki P. (Grak-Pak), Radek F. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

4

Chmielewski J. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janasik J. (Młode Wilki), Klabiński D. (Rychtyk Team), Mamcarz K. (Młode Wilki), Markowicz K. (Młode Wilki), Miesiąc T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Przybylski K. (Młode Wilki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Stawiak M. (Grak-Pak), Strugała M. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Rychtyk Team).

3

Bartkowiak K. (Brygada Banici), Kirkiewicz Ł. (Green Team), Moroz W. (Grak-Pak), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Brygada Banici), Socha K. (Rychtyk Team), Stolecki M. (Grak-Pak), Walczak T. (Rychtyk Team), Widera B. (Grak-Pak), Ziemiański A. (Rychtyk Team).

2

Bartkowiak K. (Green Team), Błaszak A. (Drink Team), Domański P. (Drink Team), Dostatni G. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Fibner D. (Green Team), Górzyński M. (Brygada Banici), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Jóźwiak M. (La Liga), Kurasiński J. (Green Team), Lipiecki M. (Młode Wilki), Łuczak W. (Grak-Pak), Matysiak M. (Drink Team), Spychalski K. (Rychtyk Team), Sroka M. (La Liga), Wawszkiewicz F. (Rychtyk Team), Zawacki K. (Drink Team).

1

Chudy M. (La Liga), Furmanek K. (Grak-Pak), Gościniak M. (Grak-Pak), Głowacki A. (Green Team), Haniewicz J. (La Liga), Karulak K. (Rychtyk Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Maćkowiak P. (Rychtyk Team), Przymusiński M. (Green Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Stróżyk Sz. (Brygada Banici), Witczak K. (Brygada Banici).

Samobójcze

Barczak A. (Brygada Banici), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dobrychłop (Greem Team), Graczyk M. (Grak-Pak), Jarota K. (Młode Wilki), Kurasiński J. (Green Team), Lesiski F. (Grak-Pak), Łuczak W. (Grak-Pak), Nowak M. (Drink Team), Ratajczak F. (Drink Team), Wawszkiewicz F. (Rychtyk Team).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

27

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

16

Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki.

14

Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Nowak M. (Drink Team).

13

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Konarkowski B. (Drink Team), Weber P. (Brygada Banici).

12

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

11

Paczkowski B. (La Liga), Przybylski K. (Młode Wilki).

9

Janasik J. (Młode Wilki), Markiewicz A. (Drink Team).

8

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Młode Wilki), Moroz W. (Grak-Pak), Sroka M. (La Liga).

7

Filipiak G. (La Liga), Michalak A. (Młode Wilki), Ratajczak Ł. (Drink Team).

6

Głowacki J. (Drink Team), Kosiński A. (Drink Team), Marciniak D. (Rychtyk Team), Radek F. (La Liga), Zawacki Ł. (Drink Team).

5

Bartkowiak K. (Green Team), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Chmielewski J. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Józefiak D. (Drink Team), Majewski A. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Zawacki K. (Drink Team).

4

Chudy M. (La Liga), Dobrychłop (Greem Team), Grząślewicz J. (La Liga), Filozof P. (Młode Wilki), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Haniewicz J. (La Liga), Jankowiak D. (Młode Wilki), Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Rychtyk Team), Maćkowiak P. (Green Team), Mamcarz K. (Młode Wilki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Strugała M. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Rychtyk Team), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

3

Błaszak A. (Drink Team), Bogusławski J. (Brygada Banici), Czech R. (Młode Wilki), Domański P. (Drink Team), Główczeski M. (Brygada Banici), Kaźmierowski P. (Green Team), Madela R. (Brygada Banici), Markowicz K. (Młode Wilki), Matysiak M. (Drink Team), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Brygada Banici), Piasecki P. (Grak-Pak), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Widera B. (Grak-Pak), Witczak K. (Brygada Banici).

2

Borowiak B. (Green Team), Dydymski J. (La Liga), Furmanek K. (Grak-Pak), Jóźwiak M. (La Liga), Keter M. (Kupiec Średzki), Kirkiewicz Ł. (Green Team), Lesiński F. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Rychtyk Team), Stawiak M. (Grak-Pak), Stróżyk Sz. (Brygada Banici).

1

Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Głowacki A. (Green Team), Gościniak M. (Grak-Pak), Klabiński D. (Rychtyk Team), Kubiak K. (Grak-Pak), Kurasiński J. (Green Team), Lipiecki M. (Młode Wilki), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Milewski B. (Młode Wilki), Mroczkowski T. (La Liga), Ochowiak D. (Brygada Banici), Oterman P. (Green Team), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Sitek T. (Brygada Banici), Stolecki M. (Grak-Pak), Socha K. (Rychtyk Team), Spychalski K. (Rychtyk Team), Walczak T. (Rychtyk Team), Wałęsiak M. (Rychtyk Team), Ziemiański A. (Rychtyk Team).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

66

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

34

Kaźmierczak K. (Grak-Pak).

33

Markiewicz A. (Drink Team), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

32

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

31

Filipiak G. (La Liga).

29

Nowak M. (Drink Team).

24

Weber P. (Brygada Banici).

22

Mamcarz J. (Drink Team).

20

Czech R. (Młode Wilki).

19

Głowacki J. (Drink Team).

18

Konarkowski B. (Drink Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

17

Michalak A. (Młode Wilki).

16

Paczkowski B. (La Liga).

15

Maćkowiak P. (Green Team), Przybylski K. (Młode Wilki).

14

Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Zawacki Ł. (Drink Team).

13

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Janasik J. (Młode Wilki), Madela R. (Brygada Banici), Marciniak D. (Rychtyk Team).

12

Filozof P. (Młode Wilki), Grząślewicz J. (La Liga), Jankowiak D. (Młode Wilki).

11

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Drink Team), Krajewski D. (Rychtyk Team), Majewski A. (La Liga), Moroz W. (Grak-Pak), Nowak D. (Kupiec Średzki), Radek F. (La Liga).

10

Dostatni G. (Młode Wilki), Główczeski M. (Brygada Banici), Kaźmierowski P. (Green Team), Sroka M. (La Liga).

9

Bogusławski J. (Brygada Banici), Chmielewski J. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

8

Mamcarz K. (Młode Wilki), Lesiński F. (Grak-Pask), Miesiąc P. (La Liga), Piasecki P. (Grak-Pak), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Strugała M. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Rychtyk Team).

7

Bartkowiak K. (Green Team), Markowicz K. (Młode Wilki), Nowaczyk T. (La Liga), Zawacki K. (Drink Team).

6

Heigenbarth F. (Grak-Pak), Kubiak K. (Grak-Pak), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Brygada Banici), Stawiak M. (Grak-Pak), Widera B. (Grak-Pak).

5

Błaszak A. (Drink Team), Chudy M. (La Liga), Domański P. (Drink Team), Haniewicz J. (La Liga), Józefiak D. (Drink Team), Kirkiewicz Ł. (Green Team), Klabiński D. (Rychtyk Team), Matysiak M. (Drink Team).

4

Dobrychłop (Greem Team), Dydymski J. (La Liga), Jóźwiak M. (La Liga), Miesiąc T. (La Liga), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Stolecki M. (Grak-Pak), Socha K. (Rychtyk Team), Walczak T. (Rychtyk Team), Witczak K. (Brygada Banici), Ziemiański A. (Rychtyk Team).

3

Bartkowiak K. (Brygada Banici), Furmanek K. (Grak-Pak), Keter M. (Kupiec Średzki), Kurasiński J. (Green Team), Lipiecki M. (Młode Wilki), Maćkowiak P. (Rychtyk Team), Spychalski K. (Rychtyk Team), Stróżyk Sz. (Brygada Banici), Szafrański P. (Kupiec Średzki).

2

Borowiak B. (Green Team), Fibner D. (Green Team), Głowacki A. (Green Team), Gościniak M. (Grak-Pak), Górzyński M. (Brygada Banici), Łuczak W. (Grak-Pak), Wawszkiewicz F. (Rychtyk Team).

1

Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Karulak K. (Rychtyk Team), Mielcarek A. (Brygada Banici), Milewski B. (Młode Wilki), Mroczkowski T. (La Liga), Ochowiak D. (Brygada Banici), Oterman P. (Green Team), Przymusiński M. (Green Team), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Sitek T. (Brygada Banici), Wałęsiak M. (Rychtyk Team).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

9

Bogusławski J. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team).

7

Łuczak W. (Grak-Pak).

5

Nowaczyk T. (La Liga), Szafrański P. (Kupiec Śtredzki).

4

Dydymski J. (La Liga), Filipiak G. (La Liga), Grząślewicz J. (La Liga), Konarkowski B. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Rychtyk Team).

2

Balcerek R. (Green Team), Bartkowiak K. (Brygada Banici), Chudy M. (La Liga), Czech R. (Młode Wilki), Dostatni G. (Młode Wilki), Filozof P. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jóźwiak M. (La Liga), Kaźmierowski P. (Green Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Drink Team), Kubiak K. (Grak-Pak), Majewski A. (La Liga), Maćkowiak M. (Grak-Pak), Mamcarz K. (Młode Wilki), Matysiak M. (Drink Team), Oterman P. (Green Team), Pawlak A. (Brygada Banici), Radek F. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Stawiak M. (Grak-Pak), Strugała M. (Rychtyk Team), Sznajder K. (Rychtyk Team), Sitek T. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wałęsiak M. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Rychtyk Team), Włodarczak D. (Drink Team).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Green Team

14

6

 

2.

Młode Wilki

14

10

 

3.

Kupiec Średzki

14

11

 

4.

Rychtyk Team

14

19

 

5.

Brygada Banici

14

21

 

6.

La Liga

14

25

 

7.

Grak-Pak

14

28

1

8.

Drink Team

14

36

1

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

12

30

97:21

2.

Drink Team

12

29

99:28

3.

Jager Team

12

27

61:31

4.

Brygada Banici

12

23

63:48

5.

Grak-Pak

12

13

46:64

6.

Młode Wilki

12

12

42:65

7.

Rychtyk Team

12

3

23:77

8.

FC Tropic

12

1

14:111

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com