IV kolejka

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO IV KOLEJCE SPOTKAŃ

Wyniki meczy:

Drink Team  -  Kupiec Średzki   2:4 (1:3)
Bramki: Drink Team -  Markiewicz A. 1, Ratajczak Ł. 35, ; Kupiec Średzki – Urbanek D. 14, Grzelak Ł. 20, Deiksler A. 24 i 26.
Asysty: Drink Team –  Leporowski P., Mamcarz J., ; Kupiec Średzki – Urbanek D. x2, Grzelak Ł..

Zielone Kartki: Urbanek D. (Kupiec Średzki).

Żółte Kartki: Markiewicz A. (Drink Team).

Brygada Banici  -  Dobre Chłopaki  4:4 (1:2)

Bramki: Brygada Banici – Bartkowski A. 24 i 45, Fengier D. 36, Stachowiak P. 48, ; Dobre Chłopaki – Spychalski K. 1 i 30, Wawszkiewicz D. 16, Frąckowiak M. 32.

Asysty: Brygada Banici – Drzewiacki P. x3, Frąckowiak G., ; Dobre Chłopaki – Słota R., Spychalski K..

Zielone Kartki: Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki) oraz Frąckowiak G. i Stachowiak P. (Brygada Banici).

Medom  -  Agro  1:8 (0:2)

Bramki: Medom – Loga W. 33, ; Agro – Biskup B. 8,24 i 42, Nasher A. 31, Madela R. 33 i 47, Haniewicz J. 46, Czapliński R. (Medom) samob. 34.
Asysty: Agro – Kosiński A. x2, Głowacki J. x2, Nasher A..

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Decora  6:5 (2:4)

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Majewski A. 8, Jóźwiak M. 22, Sroka M. 34, Miesiąc P. 44, Nowaczyk T. 49, Paczkowski B. (Decora) samob. 36, ; Decora – Walczak T.3, Pomykała P. 9, Krajewski D. 11, Paczkowski B. 21 i 49.

Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Sobczak D. x3, Sroka M., Suwiczak Ł., ; Decora – Paczkowski B..

Zielone Kartki: Paczkowski B. (Decora).

Czerwone Kartki: Fibner D. (La Liga Piwnica Pod Orłem).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

4

9

18:11

2.

Agro

4

7

19:11

3.

Decora

4

7

22:15

4.

Dobre Chłopaki

4

7

17:13

5.

Drink Team

3

6

14:6

6.

La Liga Piwnica Pod Orłem

3

6

17:14

7.

Omnitel

3

3

15:19

8.

Brygada Banici

3

1

8:19

9.

Medom

4

0

5:27

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

9

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

6

Biskup B. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

5

Czech R. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team), Walczak T. (Decora).

3

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Łuczak P. (Omnitel), Madela R. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Sobczyk D. (La Liga), Ziemiański P. (Decora).  

2

Bartkowski A. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga), Filipiak G. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janaszak M. (Agro), Kosmowski T. (Omnitel), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Mamcarz J. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski P. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pomykała P. (Decora), Walkowiak Maciej (Omnitel), Walkowiak T. (La Liga), Warot. P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

1

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Cichosz J. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Fengier D. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Głowacki J. (Agro), Haniewicz J. (Agro), Jóźwiak M. (Drink Team),  Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Kosiński A. (Agro), Leporowski P. (Drink Team), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Majewski A. (La Liga),  Mroczkowski T. (La Liga), Pawlak A. (Medom), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga),  Stachowiak P. (Brygada Banici), Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki).

samobójcze

Czapliński R. (Medom), Kiszewski K. (Omnitel), Paczkowski B. (Decora).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

6

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

5

Gozdek M. (Omnitel).

4

Głowacki J. (Agro), Grząślewicz J. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga).

3

Drzewiacki P. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Mamcarz J. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora).

2

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (Agro), Grzelak R. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Marciniak D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora).

1

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Fibner D. (La Liga), Filozof P. (Medom), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Konarkowski B. (Drink Team), Kudła K. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Majewski A. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nasher A. (Agro), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga),  Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga), Walkowiak Maciej (Omnitel), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).   

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

11

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

9

Markiewicz A. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

8

Paczkowski P. (Decora).

7

Czech R. (Omnitel), Sobczyk D. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Decora).

6

Biskup B. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

5

Głowacki J. (Agro), Gozdek M. (Omnitel), Łuczak P. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).

4

Drzewiacki P. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Grząślewicz J. (Omnitel), Hetmańczyk A. (Drink Team), Szik J. (Decora), Ziemiański P. (Decora).

3

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Fibner D. (La Liga), Kosiński A. (Agro),   Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Madela R. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nasher A. (Agro), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Omnitel), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

2

Bartkowski A. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Grzelak R. (Agro), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janaszak M. (Agro), Kosmowski T. (Omnitel), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Majewski A. (La Liga),  Marciniak D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pomykała P. (Decora), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga), Stachowiak P. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Warot P. (Drink Team).

1

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Cichosz J. (Omnitel), Domański P. (Drink Team), Dydymski T. (Brygada Banici), Fengier D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Haniewicz J. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Pawlak A. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Ratajczak Ł. (Drink Team), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

5

Markiewicz A. (Drink Team).

4

Stachowiak P. (Brygada Banici).

2

Buch A. (Omnitel), Czech R. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (La Liga), Keter M. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Leżała K. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pomykała P. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Agro

4

0

0

2.

Medom

4

0

0

3.

Dobre Chłopaki

4

4

0

4.

Drink Team

3

5

0

5.

Kupiec Średzki

4

6

0

6.

Decora

4

6

0

7.

Omnitel

3

8

0

8.

Brygada Banici

3

10

0

9.

La Liga Piwnica Pod Orłem

3

21

1

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com