IV kolejka

Wyniki meczy:

 

Młode Wilki  -  Drink Team  2:9 (0:4)

Bramki: Młode Wilki –  Janasik J. 30, Filozof P. 36; Drink Team – Markiewicz A. 1 i 31, Ratajczak F. 6, Domański P. 19 i 20, Konarkowski B. 33, Hetmańczyk A. 42, Nowak M. 43 i 49.

Asysty: Młode Wilki –  Janasik J., Jankowiak D.; Drink Team – Zawacki K. x2, Hetmańczyk A. x2, Markiewicz A. x2, Ratajczak F., Konarkowski B.

Kupiec Średzki  -  Dobre Chłopaki  10:0 (4:0)

Bramki: Kupiec Średzki– Deiksler A. 4, 13, 18, 19, 28 i 45, Borowski Ł. 26, Borowski Sz. 47, Keter M. 47, Deiksler M. 49.

Asysty: Kupiec Średzki – Borowski Sz. X5, Ratajczak P. x2, Borowski Ł., Nowak D., Keter M.

Rychtyk Team  -  Brygada Banici  5:1 (2:0)

Bramki: Rychtyk Team – Nawrocki K. 18 i 29, Biderman M. 44, Paczkowski B. 50, Czech R. (Brygada Banici) 20 - samob.; Brygada Banici – Weber P. 45.

Asysty: Rychtyk Team – Paczkowski B., Sobkowiak K., Szał M.

Zielone Kartki: Sobkowiak K. i Walczak T. (Rychtyk Team).

PT-Instal  -  Grak-Pak  4:4 (2:1)

Bramki: PT-Instal – Grajewski M. 9, Gawron P. 14, Steciak P. 33, Dukarski K. 42, ; Grak-Pak – Kiel S. 14 i 27, Leporowski W. 45, Łukasik A. (PT-Instal) 33 - samob.

Asysty: PT-Instal – Grajewski M. x2, Łukasik A., Gawron P.; Grak-Pak – Leporowski W., Kaźmierczak K.

Zielone Kartki: Fibner D. i  Dukarski K. x2 (PT-Instal) oraz Michalak Sz. (Grak-Pak).

Żółte Kartki: Łukasik A. (PT-Instal).

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

4

12

28:7

2.

Rychtyk Team

4

9

18:7

3.

Kupiec Średzki

2

6

23:0

4.

Brygada Banici

4

6

10:14

5.

PT-Instal

3

4

17:14

6.

La Liga Piwnica Pod Orłem

2

3

7:9

7.

Dobre Chłopaki

4

3

10:31

8.

Grak-Pak

4

1

14:23

9.

Młode Wilki

3

0

3:25

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

13

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

7

Markiewicz A. (Drink Team).

5

Konarkowski B. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team).

4

Filipiak G. (La Liga), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

3

Biderman M. (Rychtyk Team), Domański P. (Drink Team), Fibner D. (PT-Instal), Głowacki J. (Drink Team), Grzelak J. (PT-Instal), Grzelak Ł. (kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici), Leporowski W. (Grak-Pak),  Paczkowski B. (Rychtyk Team), Steciak P. (PT-Instal), Weber P. (Brygada Banici).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dukarski K. (PT-Instal), Grajewski M. (PT-Instal), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Kiel S. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Ratajczak F. (Drink Team), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Stolecki M. (Grak-Pak), Walczak T. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

1

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Falgier M. (Drink Team), Filozof P. (Młode Wilki), Gawron P. (PT-Instal), Haniewicz J. (Brygada Banici), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Keter M. (Kupiec Średzki), Łukasik A. (PT-Instal), Łyduch A. (PT-Instal), Mamcarz J. (Drink Team), Michalak Sz. (Grak-Pak), Miesiąc P. (La Liga), Miesiąc T. (La Liga), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Piasecki P. (Grak-Pak), Radek F. (Brygada Banici), Socha K. (Rychtyk Team), Szymorek M. (Młode Wilki), Werbski B. (PT-Instal).

Samobójcze

Czech R. (Brygada Banici), Łukasik A. (PT-Instal).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

5

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Markiewicz A. (Drink Team).

4

Grzelak J. (PT-Instal), Nowak D. (Kupiec Średzki).  

3

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Grajewski M. (PT-Instal), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kaźmierczak K. (Grak-Pak),  Mamcarz J. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zawacki K. (Drink Team).   

2

Biderman M. (Rychtyk Team), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Gawron P. (PT-Instal), Klabiński D. (Rychtyk Team), Konarkowski B. (Drink Team), Mielcarek A. (Brygada Banici), Nowak M. (Drink Team),  Ratajczak F. (Drink Team),  Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroka M. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Rychtyk Team).  

1

Bogusławski J. (Brygada Banici), Czech R. (Brygada Banici),  Czwojdrak P. (Dobre Chłopaki),  Filipiak G. (La Liga), Furmanek K. (Grak-Pak), Gielniak W. (Młode Wilki), Głowacki J. (Drink Team), Haniewicz J. (Brygada Banici),  Ignaczak M. (Dobre Chłopaki),  Janasik J. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team),  Keter M. (Kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Leporowski  W. (Grak-Pak), Lesiński F. (Grak-Pak), Łukasik A. (PT-Instal), Marciniak D. (Rychtyk Team), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Moroz W. (Grak-Pak), Paczkowski B. (Rychtyk Team), Pawlak A. (Brygada Banici), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Stolecki M. (Grak-Pak), Szał M. (Rychtyk Team), Weber P. (Brygada Banici).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

16

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

12

Markiewicz A. (Drink Team).

7

Grzelak J. (PT-Instal), Konarkowski B. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team).

6

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

5

Biderman M. (Rychtyk Team), Domański P. (Drink Team), Filipiak G. (La Liga), Grajewski M. (PT-Instal),  Kaźmierczak K. (Grak-Pak),  Nowak D. (Kupiec Średzki).

4

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Głowacki J. (Drink Team), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Leporowski W. (Grak-Pak),   Mamcarz J. (Drink Team), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski B. (Rychtyk Team), Ratajczak F. (Drink Team),  Walczak T. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Weber P. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

3

Bogusławski J. (Brygada Banici), Fibner D. (PT-Instal), Gawron P. (PT-Instal), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Steciak P. (PT-Instal), Stolecki M. (Grak-Pak), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zawacki K. (Drink Team).

2

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dukarski K. (PT-Instal), Haniewicz J. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki),   Janasik J. (Młode Wilki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kiel S. (Grak-Pak), Klabiński D. (Rychtyk Team), Łukasik A. (PT-Instal),  Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mielcarek A. (Brygada Banici), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroka M. (La Liga).

1

Czech R. (Brygada Banici),  Czwojdrak P. (Dobre Chłopaki),  Falgier M. (Drink Team), Filozof P. (Młode Wilki), Furmanek K. (Grak-Pak), Gielniak W. (Młode Wilki), Heigenbarth F. (Grak-Pak),  Jankowiak D. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Józefiak D. (Drink Team), Leporowski P. (Drink Team), Lesiński F. (Grak-Pak), Łyduch A. (PT-Instal),  Marciniak D. (Rychtyk Team), Michalak Sz. (Grak-Pak), Miesiąc P. (La Liga), Miesiąc T. (La Liga), Moroz W. (Grak-Pak), Pawlak A. (Brygada Banici),  Piasecki P. (Grak-Pak), Radek F. (Brygada Banici), Socha K. (Rychtyk Team), Szał M. (Rychtyk Team), Szymorek M. (Młode Wilki), Werbski B. (PT-Instal).

 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

5

Łukasik A. (PT-Instal).

4

Dukarski K. (PT-Instal), Filipiak G. (La Liga Piwnica Pod Orłem).

2

Falkiewicz J. (PT-Instal), Fibner D. (PT-Instal), Grajewski M. (PT-Instal), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jędrzejczak M. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Kowalczyk J. (PT-Instal),  Kozerski J. (Brygada Banici), Lesiński F. (Grak-Pak), Lis R. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mamcarz J. (Drink Team), Markiewicz A. (Drink Team), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Steciak P. (PT-Instal), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

2

0

-

2.

Młode Wilki

3

0

-

3.

Brygada Banici

4

2

-

4.

Rychtyk Team

4

4

-

5.

Dobre Chłopaki

4

4

-

6.

Grak-Pak

4

4

-

7.

Drink Team

4

6

-

8.

La Liga Piwnica Pod Orłem

2

8

-

9.

PT-Instal

3

19

-

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

8

21

64:16

2.

Drink Team

8

19

51:17

3.

La Liga Piwnica Pod Orłem

8

19

35:22

4.

Rychtyk Team

8

12

33:29

5.

Brygada Banici

8

12

32:35

6.

PT-Instal

8

10

39:41

7.

Dobre Chłopaki

8

6

20:59

8.

Grak-Pak

8

4

26:45

9.

Młode Wilki

8

3

13:49

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com