IV kolejka

Brygada Banici  -  La Liga Piwnica Pod Orłem  0:6 (0:1)
Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Wiśniewski J. 40, Majewski A. 48 i 50, Miesiąc P. 49.
Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Raczak B., Leżała T., Nowaczyk T., Miesiąc P.

Zielone Kartki: Dydymski T. (Brygada Banici) oraz Mroczkowski T. (La Liga).

Dobre Chłopaki  -  Medom  1:4 (0:1)

Bramki: Dobre Chłopaki -  Ignaczak M. 45, ; Medom – Kujawa D. 7, Pawlak A. 34, Filozof P. 47, Nowak B. 49.
Asysty: Dobre Chłopaki –  Maćkowiak P., ; Medom – Janasik J. x3.

Zielone Kartki: Lisiak M. i Nowak B. (Medom).

Agro  -  Kupiec Średzki  1:4 (1:1)

Bramki: Agro – Biskup B. 13, ; Kupiec Średzki – Glabus Sz. 31, Urbanek D. 39, Rogowski D. (Agro) 25 samob., Madela R. 45 samob.
Asysty: Agro – Filipiak G., ; Kupiec Średzki – Urbanek D..

Zielone Kartki: Ratajczak P. i Glabus Sz. (Kupiec Średzki).

Studenty  -  Decora  7:5 (3:2)

Bramki: Studenty – Czech R. 13 i 46, Grząślewicz J. 25 i 27, Klabiński D. 25,38 i 50, ; Decora – Szik J. 8, Paczkowski B. 10, Paczkowski P. 36,40 i 42.

Asysty: Studenty – Czech R. x2, Grząślewicz J., Walkowiak M., Gozdek M., ; Decora – Paczkowski P., Walczak T., Paczkowski B.

Zielone Kartki: Szał M. (Decora).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

4

10

10:3

2.

Studenty

3

9

15:9

3.

La Liga Piwnica pod Orłem

4

7

15:11

4.

Agro

4

6

18:12

5.

Medom

4

6

10:10

6.

Drink Team

3

3

16:9

7.

Decora

4

3

14:19

8.

Brygada Banici

3

3

7:17

9.

Dobre Chłopaki

3

0

5:20

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

6

Głowacki J. (Agro), Grząślewicz J. (Studenty).

5

Markiewicz A. (Drink Team), Szik J. (Decora).

4

Klabiński D. (Studenty), Konarkowski B, (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Majewski A. (La Liga), Szał M. (Decora),

3

Biskup B. (Agro), Domański P. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski P. (Decora).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Czech R. (Studenty), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Medom), Jarota A. (Medom),  Kozerski J. (Brygada Banici), Nasher A. (Agro), Sobczyk D. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Cyka K. (Studenty), Czapliński R. (Brygada Banici), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Gucze G. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jóźwiak M. (Drink Team), Kujawa D. (Medom), Loga W. (Medom), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Olejniczak P. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Medom), Raczak B. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wiśniewski J. (La Liga), Zielniewicz P. (Studenty), Ziemiański P. (Decora).

samobójcze

Barczak A. (Brygada Banici) x 2, Bogusławski J. (Brygada Banici), Fibner D. (Brygada Banici), Madela R. (Agro), Rogowski D. (Agro).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

5

Domański P. (Drink Team), Janasik J. (Medom).

3

Czapliński R. (Brygada Banici), Czech R. (Studenty), Filipiak G. (Agro), Głowacki J. (Agro), Grząślewicz J. (Studenty), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).

2

Biskup B. (Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Łuczak P. (Studenty),  Majewski A. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici).

1

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Filozof P. (Medom), Gielniak W. (Medom), Gozdek M. (Studenty), Grzelak R. (Agro), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kosmowski T. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mamcarz J. (Drink Team), Markiewicz A. (Drink Team), Pomykała K. (Decora), Raczak B. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Sroka M. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora), Walkowiak M. (Studenty), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

9

Głowacki J. (Agro), Grząślewicz J. (Studenty).

8

Domański P. (Drink Team).

7

Janasik J. (Medom).

6

Konarkowski B. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Majewski A. (La Liga), Markiewicz A. (Drink Team).

5

Biskup B. (Agro), Czech R. (Studenty), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Szik J. (Decora).

4

Czapliński R. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Klabiński D. (Studenty), Nasher A. (Agro), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Szał M. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

3

Filozof P. (Medom), Miesiąc P. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Kozerski J. (Brygada Banici), Łuczak P. (Studenty), Raczak B. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Urbanek L. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Decora).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cyka K. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Gielniak W. (Medom), Gozdek M. (Studenty), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Gucze G. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jóźwiak M. (Drink Team), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kosmowski T. (Studenty), Kujawa D. (Medom), Leżała T. (La Liga), Loga W. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mamcarz J. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Nowak D. (Kupiec Średzki), Olejniczak P. (Agro), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Medom), Pomykała K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Walczak T. (Decora), Walkowiak M. (Studenty), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Wiśniewski J. (La Liga), Zając M. (Agro), Zielniewicz P. (Studenty). 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

6

Szał M. (Decora).

5

Cyka K. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici).

4

Bogusławski J. (Brygada Banici), Zając M. (Agro).

2

Biderman M. (Decora), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Medom), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak G. (Drink Team), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Lisiak M. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Milewski B. (Medom), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Paczkowski P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Drink Team

3

2

-

2.

Kupiec Średzki

4

4

-

3.

Studenty

3

5

-

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

4

8

-

5.

Medom

4

8

-

6.

Agro

4

10

-

7.

Decora

4

10

-

8.

Brygada Banici

3

13

-

9.

Dobre Chłopaki

3

27

1


 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

19

27:5

2.

Studenty

6

15

32:16

3.

La Liga Piwnica pod Orłem

7

10

29:26

4.

Drink Team

6

9

30:15

5.

Decora

6

9

28:25

6.

Agro

6

9

22:21

7.

Medom

6

9

19:19

8.

Brygada Banici

6

3

12:41

9.

Dobre Chłopaki

6

0

13:44

 

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com