IV kolejka

Wyniki meczy:

Drink Team  -  Grak-Pak  6:0 (2:0)
Bramki: Drink Team – Konarkowski B. 2, Zawacki K. 3, Matysiak M. 27, Józefiak D. 32, Markiewicz A. 36, Ratajczak F. 45.

Asysty: Drink Team – Konarkowski B., Mamcarz J., Zawacki J., Markiewicz A.

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Decora  2:0 (1:0)

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Miesiąc P. 20 i 39.
Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Leżała T., Sobczyk D.

Zielone Kartki: Nowaczyk T. x2 (La Liga Piwnica Pod Orłem) oraz Walczak T. i Fludra P.  (Decora).

Żółte kartki: Nowaczyk T. (La Liga Piwnica Pod Orłem).

Studenty  -  Młode Wilki  11:1 (4:0)

Bramki: Studenty – Cyka R. 6 i 36, Walkowiak Michał 10, Czech R. 17,27,29 i 37, Grząślewicz J. 23, Kosmowski T. 29, Klabiński D. 31, Walkowiak Maciej 40, ; Młode Wilki – Przybylski K. 40.
Asysty: Studenty – Czech R. x3, Grząślewicz J. x2, Dostatni G., Walkowiak Maciej, Kosmowski T.; Młode Wilki – Filozof P.

Kupiec Średzki  -  Dobre Chłopaki  4:2 (0:2)

Bramki: Kupiec Średzki – Borowski Sz. 29, Urbanek D. 32, Deiksler R. 40, Deiksler A. 44, ; Dobre Chłopaki – Wałęsiak M. 7, Spychalski K. 23.
Asysty: Kupiec Średzki – Urbanek D. x2, Borowski Ł.; Dobre Chłopaki – Staszak K. x2.

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

3

9

16:2

2.

Kupiec Średzki

3

9

13:5

3.

Studenty

4

6

25:16

4.

La Liga Piwnica Pod Orłem

3

6

6:8

5.

Decora

4

4

11:13

6.

Młode Wilki

4

4

5:17

7.

Dobre Chłopaki

4

3

11:12

8.

Brygada Banici

3

3

8:10

9.

Grak-Pak

4

3

8:20

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

7

Czech R. (Studenty).

6

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

5

Jadowski R. (Decora).

4

Gozdek M. (Studenty), Markiewicz A. (Drink Team).  

3

Klabiński D. (Studenty), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Michał (Studenty), Zielniewicz P. (Studenty).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cyka R. (Studenty), Filozof P. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Stolecki M. (Grak-Pak), Walczak T. (Decora), Ziemiański P. (Decora).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Chmielewski J. (Grak-Pak), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dudek B. (Młode Wilki), Grząślewicz J. (Studenty), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Teram), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota K. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Konarkowski B. (Drink Team), Kosmowski T. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Lesiński F. (Grak-Pak), Lucki M. (Brygada Banici), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łuczak W. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mamcarz J. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Przybylski K. (Młode Wilki), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sikorski D. (Brygada Banici), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga),  Szik J. (Decora), Walkowiak Maciej (Studenty), Walkowiak T. (La Liga), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Weber P. (Brygada Banici), Zawacki K. (Drink Team).  

Samobójcze

Dominas M. (Grak-Pak).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

4

Czech R. (Studenty), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Studenty).

3

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Markiewicz A. (Drink Team).

2

Błaszak A. (Drink Team), Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Ł (Kupiec Średzki), Fludra P. (Decora), Grząślewicz J. (Studenty), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Jadowski R. (Decora), Madela R. (Brygada Banici), Piasecki P. (Grak-Pak), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Dostatni G. (Studenty), Dudek B. (Młode Wilki), Filozof P. (Młode Wilki), Furmanek K. (Grak-Pak), Gozdek M. (Studenty), Graczyk M. (Grak-Pak), Haniewicz J. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jankowiak D. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team), Kosmowski T. (Studenty), Krajewski D. (Decora), Lesiński F. (Grak-Pak), Leżała T. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Paczkowski B. (Decora), Pomykała P. (Decora), Przybyłek P. (Drink Team), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sikorski D. (Brygada Banici), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sobczyk D. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Michał (Studenty), Walkowiak T. (La Liga), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Studenty).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

11

Czech R. (Studenty).

7

Jadowski R. (Decora), Markiewicz A. (Drink Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki).  

6

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

5

Gozdek M. (Studenty), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Studenty).

4

Bogusławski J. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Piasecki P. (Grak-Pak),  Walkowiak Michał (Studenty), Zielniewicz P. (Studenty).

3

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Młode Wilki), Grząślewicz J. (Studenty), Józefiak D. (Drink Team), Klabiński D. (Studenty), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Szik J. (Decora), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).    

2

Barczak A. (Brygada Banici), Błaszak A. (Drink Team), Borowski Ł (Kupiec Średzki), Cyka R. (Studenty), Dudek B. (Młode Wilki), Fludra P. (Decora), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team), Kosmowski T. (Studenty), Lesiński F. (Grak-Pak), Madela R. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sikorski D. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Stolecki M. (Grak-Pak), Walczak T. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Zawacki K. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).

1

Chmielewski J. (Grak-Pak), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Dostatni G. (Studenty), Furmanek K. (Grak-Pak), Graczyk M. (Grak-Pak), Haniewicz J. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jarota K. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Lucki M. (Brygada Banici), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łuczak W. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Matysiak M. (Drink Team), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Paczkowski B. (Decora), Pomykała P. (Decora), Przybylski K. (Młode Wilki), Przybyłek P. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sobczyk D. (La Liga), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga),  Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki),  Weber P. (Brygada Banici).

 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

9

Nowaczyk T. (La Liga).

2

Dydymski T. (Brygada Banici), Fludra P. (Decora), Jadowski R. (Decora), Józefiak D. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Lucki M. (Brygada Banici), Łuczak P. (Studenty), Majewski A. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Walczak T. (Decora), Zawacki K. (Drink Team).

 

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

3

0

-

2.

Młode Wilki

4

0

-

3.

Dobre Chłopaki

4

0

-

4.

Grac-Pak

4

0

-

5.

Studenty

4

2

-

6.

Drink Team

3

4

-

7.

Decora

4

6

-

8.

Brygada Banici

3

6

-

9.

La Liga Piwnica Pod Orłem

3

11

-

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

13

39

88:21

2.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

25

46:36

3.

Kupiec Średzki

13

25

56:33

4.

Decora

14

25

54:37

5.

Studenty

13

19

63:48

6.

Brygada Banici

13

13

37:51

7.

Młode Wilki

14

13

30:66

8.

Dobre Chłopaki

13

9

37:68

9.

Grak-Pak

14

9

27:77

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com