XII kolejka

Wyniki meczy:

Rychtyk Team  -  Młode Wilki  3:0 (1:0)

Bramki: Rychtyk Team – Ziemiański P. 9, Walczak T. 42, Krajewski D. 45.

Asysty: Rychtyk Team – Marciniak D., Paczkowski B., Nawrocki K.

Zielone Kartki: Marciniak D. (Rychtyk Team).

Dobre Chłopaki  -  Kupiec Średzki  1:9 (0:3)  

Bramki: Dobre Chłopaki – Kaźmierowski P. 40; Kupiec Średzki – Deiksler A. 5 i 45, Grzelak Ł. 21 ,27 i 37, Borowski Ł. 23, Muszyński P. 35, Deiksler R. 36 i 38.  

Asysty: Kupiec Średzki – Borowski Ł. x2, Deiksler A. x2, Deiksler R. x2.

Zielone Kartki: Ratajczak P. (Kupiec Średzki).

Brygada Banici  -  Grak-Pak  2:2 (1:0)

Bramki: Brygada Banici – Madela R. 20, Weber P. 39; Grak-Pak – Furmanek K. 30, Stolecki M. 48.

Asysty: Brygada Banici – Pawlak A. , Mielcarek A.; Grak-Pak  -  Graczyk M., Stawiak M.

Zielone Kartki: Kozerski J. (Brygada Banici) oraz Graczyk M. i Stolecki M. (Grak-Pak).

La Liga  -  Drink Team  2:6 (0:1)

Bramki: La Liga – Nowaczyk T. 39, Biskup B. 43;  Drink Team – Konarkowski B. 24 i 31, Kosiński A. 26, Nowak M. 28 i 35, Mamcarz J. 29.

Asysty: La Liga – Chudy M.; Drink Team – Markiewicz A. x2, Domański P., Mamcarz J., Nowak M.

Tabela:  

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

12

30

91:33

2.

Kupiec Średzki

12

27

69:41

3.

La Liga

12

22

53:39

4.

Rychtyk Team

12

18

52:38

5.

Grak-Pak

12

16

30:68

6.

Brygada Banici

12

15

51:48

7.

Młode Wilki

12

7

29:53

8.

Dobre Chłopaki

12

6

25:80

Klasyfikacja króla strzelców:  

Ilość bramek

Strzelcy bramek

28

Markiewicz A. (Drink Team).

15

Warot P. (Rychtyk Team).

14

Mamcarz J. (Drink Team).

13

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

12

Michalak A. (Młode Wilki).

11

Czech R. (Brygada Banici), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

10

Głowacki J. (Drink Team), Filipiak G. (La Liga).

9

Nowak M. (Drink Team), Walczak T. (Rychtyk Team), Weber P. (Brygada Banici).  

8

Biskup B. (La Liga), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Grząślewicz J. (La Liga), Majewski A. (La Liga).

7

Biderman M. (Rychtyk Team), Dydymski T. (Brygada Banici), Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Konarkowski B. (Drink Team), Mielcarek A. (Brygada Banici), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zawacki Ł. (Drink Team).    

6

Filozof P. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Maćkowiak Paweł (Dobre Chłopaki).

5

Krajewski D. (Rychtyk Team), Paczkowski B. (Rychtyk Team).

4

Heigenbarth F. (Grak-Pak), Kosiński A. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Madela R. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga),  Mroczkowski T. (La Liga), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Stolecki M. (Grak-Pak),  Ziemiański P. (Rychtyk Team).     

3

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Józefiak D. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Walczak M. (Rychtyk Team).

2

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Błaszak A. (Drink Team), Chmielewski J. (Grak-Pak), Domański P. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga),  Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kaźmierowski P. (Dobre Chłopaki), Kubiak K. (Grak-Pak),  Łuczak W. (Grak-Pak), Miesiąc T. (La Liga) Mikuliński M. (Dobre Chłopaki),  Moroz W. (Grak-Pak), Nowaczyk T. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici), Radek F. (Brygada Banici), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Widera B. (Grak-Pak).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Chudy M. (La Liga), Dostatni G. (Brygada Banici), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Furmanek K. (Grak-Pak), Główczewski M. (Brygada Banici), Górzyński M. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Młode Wilki), Jarota K. (Młode Wilki), Kaźmierczak Karol (Grak-Pak), Klabiński D. (Rychtyk Team), Lesiński F. (Grak-Pak), Maćkowiak Piotr (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Rychtyk Team), , Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Ojcieszak M. (Młode Wilki), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybylski K. (Młode Wilki), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sobczyk D. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Stawiak M. (Grak-Pak), Szik J. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

Samobójcze

 

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

14

Markiewicz A. (Drink Team).

11

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

10

Głowacki J. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team).    

9

Biderman M. (Rychtyk Team), Grząślewicz J. (La Liga), Konarkowski B. (Drink Team).

8

Domański P. (Drink Team).

7

Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Rychtyk Team), Warot P. (Rychtyk Team).

6

Filipiak G. (La Liga), Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Weber P. (Brygada Banici).

5

Kubiak K. (Grak-Pak),  Michalak A. (Młode Wilki), Mielcarek  A. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Rychtyk Team).     

4

Biskup B. (La Liga), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Janasik J. (Młode Wilki), Kosiński A. (Drink Team), Krajewski D.  (Rychtyk Team), Maćkowiak Paweł (Dobre  Chłopaki), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Przybylski K. (Młode Wilki), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team), Zawacki K. (Drink Team).  

3

Chudy M. (La Liga), Czech R. (Brygada Banici), Górzyński M. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jarota A. (Młode Wilki), Klabiński D. (Rychtyk Team), Madela R. (Brygada Banici), Nawrocki K. (Rychtyk Team),  Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Radek F. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zawacki Ł. (Drink Team).

2

Błaszak A. (Drink Team), Dydymski T. (Brygada Banici), Główczewski M. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Józefiak D. (Drink Team), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kmieciak M. (La Liga), Kozerski J. (Brygada Banici),  Maćkowiak Piotr (Dobre Chłopaki), Majewski A. (La Liga), Marciniak D. (Rychtyk Team), Miesiąc P. (La Liga), Mrozik P. (Dobre Chłopaki), Pawlak A. (Brygada Banici), Stawiak M. (Grak-Pak), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

1

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Dostatni G. (Brygada Banici), Furmanek K. (Grak-Pak), Graczyk M. (Grak-Pak), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (La Liga),  Lesiński F. (Grak-Pak), Mamcarz K. (Młode Wilki), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Moroz W. (Grak-Pak), Piasecki P. (Grak-Pak), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Socha K. (Rychtyk Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Szik J. (Rychtyk Team), Walkowiak T. (La Liga), Widera B. (Grak-Pak).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

42

Markiewicz A. (Drink Team).

24

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Mamcarz J. (Drink Team).

22

Warot P. (Rychtyk Team).

20

Głowacki J. (Drink Team).

17

Grząślewicz J. (La Liga), Michalak A. (Młode Wilki).  

16

Biderman M. (Rychtyk Team), Filipiak G. (La Liga), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki),  Konarkowski B. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team).

15

Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Weber P. (Brygada Banici).  

14

Czech R. (Brygada Banici).

13

Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Walczak T. (Rychtyk Team).  

12

Biskup B. (La Liga), Borowski Ł. (Kupiec Średzki),  Mielcarek A. (Brygada Banici), Paczkowski B. (Rychtyk Team).

11

Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

10

Domański P. (Drink Team), Maćkowiak Paweł (Dobre Chłopaki), Majewski A. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zawacki Ł. (Drink Team).          

9

Dydymski T. (Brygada Banici), Jankowiak D. (Młode Wilki), Krajewski D. (Rychtyk Team), Ziemiański P. (Rychtyk Team).   

8

Heigenbarth F. (Grak-Pak), Kosiński A. (Drink Team), Muszyński P. (Kupiec Średzki).

7

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Kubiak K. (Grak-Pak),  Madela R. (Brygada Banici), Przybyłek P. (Kupiec Średzki).

6

Filozof P. (Młode Wilki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki).

5

Dydymski J. (La Liga), Janasik J. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Przybylski K. (Młode Wilki), Radek F. (Brygada Banici).

4

Błaszak A. (Drink Team), Chudy M. (La Liga), Górzyński M. (Brygada Banici), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Rychtyk Team), Mroczkowski T. (La Liga), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Pawlak A. (Brygada Banici), Stolecki M. (Grak-Pak), Zawacki K. (Drink Team).  

3

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Główczewski M. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre  Chłopaki), Jarota A. (Młode Wilki), Jóźwiak M. (La Liga), Maćkowiak Piotr (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Rychtyk Team), Moroz W. (Grak-Pak), Stawiak M. (Grak-Pak), Walczak M. (Rychtyk Team), Widera B. (Grak-Pak).

 2

Chmielewski J. (Grak-Pak), Dostatni G. (Brygada Banici), Furmanek K. (Grak-Pak), Haniewicz J. (Brygada Banici), Kaźmierowski P. (Dobre Chłopaki), Kmieciak M. (La Liga), Lesiński F. (Grak-Pak),  Łuczak W. (Grak-Pak), Miesiąc T. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mrozik P. (Dobre Chłopaki), Piasecki P. (Grak-Pak), Raczak B. (La Liga),  Ratajczak F. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Szik J. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Dudek B. (Młode Wilki), Graczyk M. (Grak-Pak), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jarota K. (Młode Wilki), Kaźmierczak Karol (Grak-Pak), Mamcarz K. (Młode Wilki), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Ojcieszak M. (Młode Wilki), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Socha K. (Rychtyk Team), Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

9

Muszyński P. (Kupiec Średzki).

7

Filipiak G. (La Liga).

6

Ratajczak F. (Drink Team).

5

Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Kmieciak M. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici).

4

Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Rychtyk Team), Miesiąc P. (La Liga), Raczak B. (La Liga).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Chmielewski J. (Grak-Pak), Czech R. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Dydymski J. (La Liga), Fludra P. (Rychtyk Team), Furmanek K. (Grak-Pak), Graczyk M. (Grak-Pak), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Majewski A. (La Liga), Marciniak D. (Rychtyk Team), Milewski B. (Młode Wilki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stawiak M. (Grak-Pak), Stolecki M. (Grak-Pak), Warot P. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Walkowiak M. (Młode Wilki), Weber P. (Brygada Banici), Zawacki Krzysztof (Drink Team).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Młode Wilki

12

8

 

2.

Dobre Chłopaki

12

10

 

3.

Rychtyk Team

12

12

 

4.

Drink Team

12

14

 

5.

Grak-Pak

12

21

 

6.

Brygada Banici

12

28

 

7.

La Liga

12

30

 

8.

Kupiec Średzki

12

36

1

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

14

36

112:37

2.

Kupiec Średzki

14

33

94:46

3.

La Liga

14

28

63:45

4.

Rychtyk Team

14

19

58:46

5.

Brygada Banici

14

18

65:55

6.

Grak-Pak

14

16

32:84

7.

Młode Wilki

14

7

36:83

8.

Dobre Chłopaki

14

7

30:94

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com