XII kolejka

Wyniki meczy:

Decora  -  Młode Wilki  5:1 (3:1)

Bramki: Decora – Ziemiański P. 20 i 30, Fludra P. 23, Szał M. 41, Markiewicz J. (Młode Wilki) 6 samob., ; Młode Wilki – Jankowiak D. 9.

Asysty: Decora – Szał M., ; Młode Wilki – Staniszewski K..

Kupiec Średzki  -  Brygada Banici  4:4 (2:0)

Bramki: Kupiec Średzki – Urbanek D. 3,40 i 42, Deiksler A. 8, ; Brygada Banici – Weber P. 28 i 38, Kozerski J. 30, Haniewicz J. 48.

Asysty: Kupiec Średzki – Borowski Sz., Deiksler A., ; Brygada Banici – Kozerski J., Bogusławski J..

Zielone Kartki: Urbanek D. (Kupiec Śtredzki).

Grak-Pak  -  Dobre Chłopaki  2:1 (1:0)

Bramki: Grak-Pak – Lesiński F. 24, Michalak Sz. 37, ; Dobre Chłopaki – Wawszkiewicz D. 27.

Asysty: Grak-Pak – Heigenbarth F., ; Dobre Chłopaki – Słota R..

Zielone Kartki: Heigenbarth F. (Grak-Pak).

Drink Team  -  Studenty  5:1 (2:0)

Bramki: Drink Team – Matysiak M. 21, Konarkowski B. 22, Markiewicz A. 40, Mamcarz J. 48, Nowak M. 50, ; Studenty – Kosmowski T. 38.

Asysty: Drink Team – Przybyłek P. x2, Markiewicz A., Nowak M., Józefiak D., ; Studenty – Czech R..

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

10

30

60:17

2.

Kupiec Średzki

10

22

39:22

3.

La Liga Piwnica Pod Orłem

10

19

28:29

4.

Decora

11

19

44:24

5.

Studenty

11

13

53:45

6.

Młode Wilki

11

13

26:43

7.

Brygada Banici

11

10

30:46

8.

Dobre Chłopaki

11

9

32:51

9.

Grak-Pak

11

6

22:56

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

16

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

11

Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

10

Czech R. (Studenty), Urbanek D. (Kupiec Średzki).  

9

Filozof P. (Młode Wilki), Markiewicz A. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).    

8

Kozerski J. (Brygada  Banici), Łuczak P. (Studenty), Mamcarz J. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).

7

Grząślewicz J. (Studenty), Jadowski R. (Decora), Konarkowski B. (Drink Team).

6

Bogusławski J. (Brygada Banici), Janasik J. (Młode Wilki), Klabiński D. (Studenty), Lesiński F. (Grak-Pak), Piasecki P. (Grak-Pak), Ziemiański P. (Decora).    

5

Filipiak G. (La Liga), Fludra P. (Decora), Hetmańczyk A. (Drink Teram), Matysiak M. (Drink Team), Walczak T. (Decora).

4

Biderman M. (Decora), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Gozdek M. (Studenty), Józefiak D. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Weber P. (Brygada Banici),  Wiśniewski J. (La Liga).

3

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jarota K. (Młode Wilki), Kosmowski T. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Przybylski K. (Młode Wilki), Sikorski D. (Brygada Banici), Szał M. (Decora), Walkowiak Michał (Studenty), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Studenty).

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cyka R. (Studenty), Furmanek K. (Grak-Pak), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kudła K. (Studenty), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łuczak W. (Grak-Pak), Miesiąc P. (La Liga), Mikołajczak T. (Drink Team), Mroczkowski T. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga),  Stolecki M. (Grak-Pak), Walkowiak Maciej (Studenty), Walkowiak T. (La Liga).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Bartkowiak K. (Grak-Pak), Chmielewski J. (Grak-Pak), Cyka K. (Studenty), Czapliński R. (Brygada Banici), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Jastrząb J. (Grak-Pak), Jędrzejczak M. (La Liga), Krajewski D. (Decora), Leżała T. (La Liga), Lucki M. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Majewski A. La Liga), Marciniak D. (Decora), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc T. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici), Raczak B. (La Liga), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Sobkowiak K. (Decora), Socha K. (Studenty), Staniszewski K. (Młode Wilki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

Samobójcze

Biderman M. (Decora), Dominas M. (Grak-Pak), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Markiewicz J. (Młode Wilki), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

8

Bogusławski J. (Brygada Banici), Czech R. (Studenty).

7

Grząślewicz J. (Studenty), Jadowski R. (Decora), Markiewicz A. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki).

6

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler A. (Kupiec Średzki),  Łuczak P. (Studenty), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Studenty).  

5

Błaszak A. (Drink Team), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Młode Wilki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team), Lesiński F. (Grak-Pak), Szik J. (Decora).

4

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Józefiak D. (Drink Team), Majewski A. La Liga), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Staszak K. (Dobre Chłopaki).

3

Biderman M. (Decora), Filipiak G. (La Liga), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Kozerski J. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Przybyłek P. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Decora), Walkowiak T. (La Liga),  Zawacki K. (Drink Team).

2

Borowski Ł (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Fludra P. (Decora), Gozdek M. (Studenty), Janasik J. (Młode Wilki), Jarota K. (Młode Wilki), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Madela R. (Brygada Banici), Matysiak M. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybylski K. (Młode Wilki), Staniszewski K. (Młode Wilki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki) Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zielniewicz P. (Studenty), Ziemiański P. (Decora).    

1

Barczak A. (Brygada Banici), Cyka K. (Studenty), Domański P. (Drink Team), Dudek B. (Młode Wilki), Furmanek K. (Grak-Pak), Graczyk M. (Grak-Pak), Haniewicz J. (Brygada Banici), Jankowiak D. (Młode Wilki), Kosmowski T. (Studenty), Kudła K. (Studenty), Leporowski W. (Grak-Pak), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Marciniak D. (Decora), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Moroz W. (Grak-Pak), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ojcieszak J. (Młode Wilki), Pawlak A. (Brygada Banitów), Pomykała P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sikorski D. (Brygada Banici), Sroka M. (La Liga),  Stawiak M. (Grak-Pak), Stolecki M. (Grak-Pak), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Typański M. (La Liga), Walkowiak Michał (Studenty), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

22

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

18

Czech R. (Studenty).

16

Markiewicz A. (Drink Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki).    

14

Bogusławski J. (Brygada Banici), Filozof P. (Młode Wilki),  Grząślewicz J. (Studenty), Jadowski R. (Decora), Łuczak P. (Studenty), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

12

Konarkowski B. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).

11

Kozerski J. (Brygada Banici), Lesiński F. (Grak-Pak), Mamcarz J. (Drink Team).

10

Hetmańczyk A. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).   

9

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki).

8

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (La Liga), Janasik J. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Walkowiak Maciej (Studenty), Ziemiański P. (Decora).  

7

Biderman M. (Decora), Fludra P. (Decora), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Matysiak M. (Drink Team).

6

Gozdek M. (Studenty), Klabiński D. (Studenty), Szał M. (Decora), Szik J. (Decora), Zawacki K. (Drink Team).

5

Błaszak A. (Drink Team), Jarota K. (Młode Wilki), Leporowski P. (Drink Team), Majewski A. La Liga), Przybylski K. (Młode Wilki), Ratajczak Ł. (Drink Team), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Zielniewicz P. (Studenty).  

4

Jankowiak D. (Młode Wilki), Jóźwiak M. (La Liga), Kosmowski T. (Studenty), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Sikorski D. (Brygada Banici), Sobczyk D. (La Liga), Walkowiak Michał (Studenty), Weber P. (Brygada Banici), Wiśniewski J. (La Liga).

3

Furmanek K. (Grak-Pak), Haniewicz J. (Brygada Banici), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Przybyłek P. (Drink Team), Ratajczak F. (Drink Team), Sroka M. (La Liga),  Staniszewski K. (Młode Wilki), Stolecki M. (Grak-Pak), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).    

2

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Ł (Kupiec Średzki), Cyka K. (Studenty), Cyka R. (Studenty), Dostatni G. (Studenty), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski T. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Łuczak W. (Grak-Pak), Madela R. (Brygada Banici), Marciniak D. (Decora), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mielcarek A. (Brygada Banici), Mikołajczak T. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pawlak A. (Brygada Banici), Raczak B. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre  Chłopaki).

1

Bartkowiak K. (Grak-Pak), Chmielewski J. (Grak-Pak), Czapliński R. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Dydymski J. (La Liga), Graczyk M. (Grak-Pak), Jastrząb J. (Grak-Pak), Jędrzejczak M. (La Liga), Leporowski W. (Grak-Pak), Lucki M. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Miesiąc T. (La Liga), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Moroz W. (Grak-Pak), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ojcieszak J. (Młode Wilki), Pomykała P. (Decora), Sobkowiak K. (Decora), Socha K. (Studenty), Stawiak M. (Grak-Pak), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Typański M. (La Liga), Wawrowski Ł. (Brygada Banici).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

9

Nowaczyk T. (La Liga).

8

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

4

Grząślewicz J. (Studenty), Jadowski R. (Decora), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (La Liga), Fludra P. (Decora), Gozdek M. (Studenty), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Józefiak D. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Studenty), Konarkowski B. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Lucki M. (Brygada Banici), Łuczak P. (Studenty), Majewski A. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Markiewicz A. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc T. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Sikorski D. (Brygada Banici), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora), Weber P. (Brygada Banici), Zawacki K. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Młode Wilki

11

0

-

2.

Grac-Pak

11

2

-

3.

Dobre Chłopaki

11

6

-

4.

Kupiec Średzki

10

10

-

5.

Decora

11

10

-

6.

Studenty

11

10

-

7.

Brygada Banici

11

10

-

8.

Drink Team

10

12

-

9.

La Liga Piwnica Pod Orłem

10

34

1

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

13

39

88:21

2.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

25

46:36

3.

Kupiec Średzki

13

25

56:33

4.

Decora

14

25

54:37

5.

Studenty

13

19

63:48

6.

Brygada Banici

13

13

37:51

7.

Młode Wilki

14

13

30:66

8.

Dobre Chłopaki

13

9

37:68

9.

Grak-Pak

14

9

27:77

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com