II kolejka

Wyniki meczy:

Kupiec Średzki  -  Rychtyk Team  6:2 (4:0)

Bramki: Kupiec Średzki – Grzelak Ł. 12, Przybyłek Ł. 21, Deiksler A. 4, 25, Borowski Ł. 30, Muszyński P. 46; Rychtyk Team – Klabiński D. 49, Socha K. 49.

Asysty: Kupiec Średzki – Deiksler A. x3, Ratajczak P.; Rychtyk Team – Marciniak D., Maćkowiak P.

Green Team  -  Grak-Pak  1:9 (0:5)

Bramki: Green Team – Fibner D. 38; Grak-Pak – Stolecki M. 5, Piasecki P. 17, Kaźmierczak K. 21, 23, 39 i 41, Stawiak M. 22 i 40, Chmielewski J. 49.

Asysty: Grak-Pak – Kaźmierczak K. x4, Widera B. x2, Heigenbarth F., Furmanek K.

Zielone Kartki: Stawiak M. oraz Maćkowiak M. (Grak-Pak).

La Liga  -  Brygada Banici  6:4 (4:0)

Bramki: La Liga – Majewski A. 10, Paczkowski B. 19, Nowaczyk T. 21, Grząślewicz J. 23, Chudy M. 26, Miesiąc T, 44; Brygada Banici  – Weber P. 30, 35, 36 i 49.

Asysty: La Liga – Chudy M., Filipiak G., Sobczyk D.; Brygada Banici -  Madela R.

Zielone Kartki: Majewski A. (La Liga) i Kozerski J. (Brygada Banici).

Drink Team  -  Młode Wilki  7:1 (1:0)

Bramki: Drink Team – Domański P. 10, Markiewicz A. 34 i 49, Hetmańczyk A. 42, Głowacki J. 44, Konarkowski B. 50, Jarota K. (Młode Wilki) 26 samob.; Młode Wilki  – Ratajczak F. (Drink Team) 29 samob.

Asysty: Drink Team – Hetmańczyk A. x2, Markiewicz A., Ratajczak Ł., Konarkowski B., Domański P.

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

2

6

15:3

2.

Drink Team

2

6

14:4

3.

La Liga

2

6

10:5

4.

Rychtyk Team

2

3

8:6

5.

Grak-Pak

2

3

10:10

6.

Brygada Banici

2

0

7:13

7.

Młode Wilki

2

0

2:11

8.

Green Team

2

0

1:15

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

6

Markiewicz A. (Drink Team).

5

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

4

Filipiak G. (La Liga), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Weber P. (Brygada Banici).

3

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

2

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Chmielewski J. (Grak-Pak), Górzyński M. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Stawiak M. (Grak-Pak), Spychalski K. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz F. (Rychtyk Team).

1

Chudy M. (La Liga), Domański P. (Drink Team), Fibner D. (Green Team), Głowacki J. (Drink Team), Grząślewicz J. (La Liga), Hetmańczyk A. (Drink Team), Klabiński D. (Rychtyk Team), Konarkowski B. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Rychtyk Team), Lipiecki M. (Młode Wilki), Majewski A. (La Liga), Miesiąc T. (La Liga), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski B. (La Liga), Piasecki P. (Grak-Pak), Socha K. (Rychtyk Team), Stolecki M. (Grak-Pak), Strugała M. (Rychtyk Team), Zawacki Ł. (Drink Team).

Samobójcze

Jarota K. (Młode Wilki), Łuczak W. (Grak-Pak), Ratajczak F. (Drink Team), Sznajder K. (Rychtyk Team).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

6

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

4

Kaźmierczak K. (Grak-Pak).

3

Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki.

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Markiewicz A. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Sroka M. (La Liga), Widera B. (Grak-Pak).

1

Chudy M. (La Liga), Domański P. (Drink Team), Głowacki J. (Drink Team), Grzelak Ł.  (Kupiec Średzki), Filipiak G. (La Liga), Furmanek K. (Grak-Pak), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Konarkowski B. (Drink Team), Madela R. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Rychtyk Team), Marciniak D. (Rychtyk Team), Matysiak M. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ochowiak D. (Brygada Banici), Przybylski K. (Młode Wilki), Raczak B. (La Liga), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Socha K. (Rychtyk Team), Spychalski K. (Rychtyk Team), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Rychtyk Team), Zawacki K. (Drink Team), Zawacki Ł. (Drink Team).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

11

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

8

Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Markiewicz A. (Drink Team).

6

Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

5

Filipiak G. (La Liga).

4

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Weber P. (Brygada Banici).

3

Hetmańczyk A. (Drink Team), Spychalski K. (Rychtyk Team).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Chmielewski J. (Grak-Pak), Chudy M. (La Liga), Domański P. (Drink Team), Głowacki J. (Drink Team), Górzyński M. (Brygada Banici), Konarkowski B. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Socha K. (Rychtyk Team), Sroka M. (La Liga), Stawiak M. (Grak-Pak), Wawszkiewicz F. (Rychtyk Team), Widera B. (Grak-Pak), Zawacki Ł. (Drink Team).

1

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Fibner D. (Green Team), Furmanek K. (Grak-Pak), Grząślewicz J. (La Liga), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Klabiński D. (Rychtyk Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Rychtyk Team),  Lipiecki M. (Młode Wilki), Maćkowiak P. (Rychtyk Team), Madela R. (Brygada Banici), Majewski A. (La Liga), Miesiąc T. (La Liga), Marciniak D. (Rychtyk Team), Matysiak M. (Drink Team), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ochowiak D. (Brygada Banici), Paczkowski B. (La Liga), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybylski K. (Młode Wilki), Raczak B. (La Liga), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Stolecki M. (Grak-Pak), Strugała M. (Rychtyk Team), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Rychtyk Team), Zawacki K. (Drink Team).  

 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

2

Filozof P. (Młode Wilki), Grząślewicz J. (La Liga), Konarkowski B. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Majewski A. (La Liga), Maćkowiak M. (Grak-Pak), Stawiak M. (Grak-Pak).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

2

0

 

2.

Rychtyk Team

2

0

 

3.

Green Team

2

0

 

4.

Drink Team

2

2

 

5.

Brygada Banici

2

2

 

6.

Młode Wilki

2

2

 

7.

La Liga

2

4

 

8.

Grak-Pak

2

4

 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

4

12

26:8

2.

La Liga

4

12

24:10

3.

Kupiec Średzki

4

9

33:9

4.

Grak-Pak

4

6

20:19

5.

Rychtyk Team

4

4

16:20

6.

Green Team

4

3

7:24

7.

Młode Wilki

4

1

10:33

8.

Brygada Banici

4

0

11:24

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com