II kolejka

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO II KOLEJCE SPOTKAŃ

Wyniki meczy:

Medom  -  Kupiec Średzki   2:7 (0:3)
Bramki: Medom -  Loga W. 44, Sroczyński J. 45. ; Kupiec Średzki – Deiksler A. 2,29,35 i 42, Nowak D. 13, Padarz Sz. 16, Grzelak Ł. 39.
Asysty: Medom –  Jarota A., Sroczyński J., ; Kupiec Średzki – Urbanek D. x2, Padarz Sz., Borowski Ł., Borowski Sz., Deiksler A., Grzelak Ł..

Brygada Banici  -  Omnitel  2:8 (0:5)

Bramki: Brygada Banici – Kudła K. 28, Dydymski T. 48. ; Omnitel – Kosmowski T. 2 i 48, Łuczak P. 3 i 38, Walkowiak Maciej 4, Czech Radosław 13,21 i 50.

Asysty: Omnitel – Gozdek M. x4, Łuczak P. x2, Czech R., Grząślewicz J..

Zielone Kartki: Urbanek L. i Drzewiacki P. (Brygada Banici) oraz Dostatni G. i Czech R. (Omnitel).

Agro  -  Decora  4:4 (2:3)

Bramki: Agro – Głowacki J. 7, Janaszak M. 24, Madela R. 29, Filipiak G. 45, ; Decora – Pomykała P. 8, Paczkowski P. 13, Ziemiański P. 23, Paczkowski B. 34.
Asysty: Agro – Głowacki J, Grzelak R., ; Decora – Paczkowski P. x2, Marciniak D..

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Dobre Chłopaki  3:4 (2:1)

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Sobczyk D. 16, Nowaczyk T. 17, Miesiąc P. 46, ; Dobre Chłopaki – Spychalski K. 13 i 30, Sznajder K. 38, Chudy J. 46.

Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Sobczyk D.

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Dobre Chłopaki

2

6

11:5

1.

Kupiec Średzki

2

6

11:5

3.

Decora

2

4

13:6

4.

Drink Team

1

3

7:2

5.

Omnitel

2

3

10:11

6.

Agro

2

1

7:8

7.

La Liga Piwnica Pod Orłem

1

0

3:4

8.

Medom

2

0

4:14

9.

Brygada Banici

2

0

4:15

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

5

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

4

Walczak T. (Decora).

3

Czech R. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

2

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kosmowski T. (Omnitel), Kudła K. (Brygada Banici), Łuczak P. (Omnitel), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Omnitel), Warot. P. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).

1

Biderman M. (Decora), Biskup B. (Agro), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Cichosz J. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Głowacki J. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janaszak M. (Agro), Kosiński A. (Agro), Krajewski D. (Decora), Loga W. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Mamcarz J. (Drink team), Miesiąc P. (La Liga), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Pawlak A. (Medom), Pomykała P. (Decora), Sobczyk D. (La Liga), Sroczyński J. (Medom), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

samobójcze

 

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

4

Gozdek M. (Omnitel).

3

Paczkowski P. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Marciniak D. (Decora), Markiewicz A. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Walczak T. (Decora).

1

Biderman M. (Decora), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Domański P. (Drink Team), Filozof P. (Medom), Głowacki J. (Agro), Grząślewicz J. (Omnitel), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jarota A. (Medom), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Mamcarz J. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sobczyk D. (La Liga), Sroczyński J. (Medom), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Omnitel), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), .   

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

7

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

6

Paczkowski P. (Decora), Walczak T. (Decora).

5

Markiewicz A. (Drink Team).

4

Czech R. (Omnitel), Gozdek M. (Omnitel), Łuczak P. (Omnitel).

3

Filipiak G. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kudła K. (Brygada Banici), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Omnitel).

2

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Medom), Głowacki J. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kosmowski T. (Omnitel), Loga W. (Medom),  Mamcarz J. (Drink Team), Marciniak D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Sroczyński J. (Medom), Szik J. (Decora), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).

1

Biskup B. (Agro), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Cichosz J. (Omnitel), Domański P. (Drink Team), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Grząślewicz J. (Omnitel), Grzelak R. (Agro), Janaszak M. (Agro), Jarota A. (Medom), Kosiński A. (Agro),  Krajewski D. (Decora), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski B. (Decora), Pawlak A. (Medom), Pomykała P. (Decora), Słota R. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

2

Buch A. (Omnitel), Czech R. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Keter M. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pomykała P. (Decora), Stachowiak P. (Brygada Banici), Urbanek L. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Drink Team

1

0

0

2.

Agro

2

0

0

3.

La Liga Piwnica Pod Orłem

1

0

0

4.

Medom

2

0

0

5.

Dobre Chłopaki

2

2

0

6.

Kupiec Średzki

2

4

0

7.

Decora

2

4

0

8.

Brygada Banici

2

6

0

9.

Omnitel

2

8

0

 


Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com