II kolejka

Wyniki meczy:

Drink Team - FC Tropic 11:1 (5:1)

Bramki: Drink Team – Markiewicz A. 3, 11, 23, 36 i 42, Mamcarz J. 1, 30 i 45, Konarkowski B. 21 i 37, Pawlak M. 43; FC Tropic – Bartkowiak K. 16.

Asysty: Drink Team – Nowak M. x3, Mamcarz J. x2, Konarkowski B. x2, Głowacki J., Domański P., Józefiak D.; FC Tropic – Janiszewski M.

Kupiec Średzki - Młode Wilki 3:3 (1:1)

Bramki: Kupiec Średzki – Deiksler R. 10, Muszyński P. 29, Nowak D. 45; Młode Wilki – Szymorek M. 9, Michalak A. 47, Jankowiak D. 48.

Asysty: Kupiec Średzki – Deiksler R.; Młode Wilki – Janasik J. Jankowiak D.

Zielone Kartki: Muszyński P. (Kupiec Średzki).

Rychtyk Team - Jager Team 0:2 (0:1)

Bramki: Jager Team – Grząślewicz J. 10, Kaźmierowski P. 39.

Asysty: Jager Team – Paczkowski B., Filipiak G.

Zielone Kartki: Radek F. (Jager Team).

Grak-Pak - Brygada Banici 2:4 (1:0)

Bramki: Grak-Pak – Chmielewski J. 23, Heigenbarth F. 34; Brygada Banici – Madela R. 42, Rudou V. 49 i 50, Weber P. 50.

Asysty: Grak-Pak – Kaźmierczak K.; Brygada Banici – Zielniewicz P., Klabiński D.

Zielone Kartki: Tumidaj M. (Grak-Pak) oraz Kozerski J., Madela R., Bogusławski J., Klabiński D. (Brygada Banici).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

2

6

22:5

2.

Brygada Banici

2

6

13:6

3.

Jager Team

2

6

6:1

4.

Kupiec Średzki

2

4

17:3

5.

Młode Wilki

2

1

7:14

6.

Grak-Pak

2

0

3:8

7.

Rychtyk Team

2

0

4:11

8.

FC Tropic

2

0

1:25

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

10

Markiewicz A. (Drink Team).

8

Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

5

Rudou V. (Brygada Banici).

3

Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Mamcarz J. (Drink Team), Socha K. (Rychtyk Team), Weber P. (Brygada Banici).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Głowacki J. (Drink Team), Grząślewicz J. (Jager Team), Jóźwiak M. (Jager Team), Konarkowski B. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki).

1

Bartkowiak K. (Brygada Banici), Bartkowiak K. (FC Tropic), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Chmielewski J. (Grak-Pak), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Filozof P. (Młode Wilki), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kaźmierowski P. (Jager Team), Krajewski D. (Rychtyk Team), Lipiecki M. (Młode Wilki), Madela R. (Brygada Banici), Majewski A. (Jager Team), Michalak A. (Młode Wilki), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Pawlak M. (Drink Team), Szymorek M. (Młode Wilki), Widera B. (Grak-Pak), Zielniewicz P. (Brygada Banici).

Samobójcze

Mamcarz K. (Młode Wilki).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

5

Nowak M. (Drink Team).

3

Domański P. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team).

2

Filipiak G. (Jager Team), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Głowacki J. (Drink Team), Główczeski M. (Brygada Banici), Jankowiak D. (Młode Wilki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Markiewicz A. (Drink Team), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Zielniewicz P. (Brygada Banici).

1

Bartkowiak K. (Brygada Banici), Chmielewski J. (Grak-Pak), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Filipiak S. (Jager Team), Górliński R. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Jager Team), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janasik J. (Młode Wilki), Janiszewski M. (FC Tropic), Józefiak D. (Drink Team), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Klabiński D. (Brygada Banici), Krajewski D. (Rychtyk Team), Mamcarz K. (Młode Wilki), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Paczkowski B. (Jager Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Rudou V. (Brygada Banici), Strugała M. (Rychtyk Team), Walczak T. (Rychtyk Team), Weber P. (Brygada Banici).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

12

Markiewicz A. (Drink Team).

10

Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

6

Mamcarz J. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team), Rudou V. (Brygada Banici).

5

Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Konarkowski B. (Drink Team).

4

Domański P. (Drink Team), Głowacki J. (Drink Team), Weber P. (Brygada Banici).

3

Nowak D. (Kupiec Średzki), Socha K. (Rychtyk Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Zielniewicz P. (Brygada Banici).

2

Bartkowiak K. (Brygada Banici), Bogusławski J. (Brygada Banici), Chmielewski J. (Grak-Pak), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (Jager Team), Główczeski M. (Brygada Banici), Grząślewicz J. (Jager Team), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jóźwiak M. (Jager Team), Krajewski D. (Rychtyk Team), Muszyński P. (Kupiec Średzki).

1

Bartkowiak K. (FC Tropic), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Młode Wilki), Górliński R. (Kupiec Średzki), Filipiak S. (Jager Team), Haniewicz J. (Jager Team), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Janasik J. (Młode Wilki), Janiszewski M. (FC Tropic), Józefiak D. (Drink Team), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Kaźmierowski P. (Jager Team), Klabiński D. (Brygada Banici), Lipiecki M. (Młode Wilki), Madela R. (Brygada Banici), Majewski A. (Jager Team), Mamcarz K. (Młode Wilki), Michalak A. (Młode Wilki), Paczkowski B. (Jager Team), Pawlak M. (Drink Team), Strugała M. (Rychtyk Team), Szymorek M. (Młode Wilki), Walczak T. (Rychtyk Team), Widera B. Grak-Pak).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

6

Kozerski J. (Brygada Banici).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Kaźmierowski P. (Jager Team), Klabiński D. (Brygada Banici), Madela R. (Brygada Banici), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Piasecki P. (Grak-Pak), Radek F. (Jager Team), Sznajder K. (Rychtyk Team), Tumidaj M. (Grak-Pak).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Drink Team

2

0

-

2.

Młode Wilki

2

0

-

3.

FC Tropic

2

0

-

4.

Kupiec Średzki

2

2

-

5.

Grak-Pak

2

2

-

6.

Rychtyk Team

2

2

-

7.

Jager Team

2

4

-

8.

Brygada Banici

2

12

-

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

12

30

97:21

2.

Drink Team

12

29

99:28

3.

Jager Team

12

27

61:31

4.

Brygada Banici

12

23

63:48

5.

Grak-Pak

12

13

46:64

6.

Młode Wilki

12

12

42:65

7.

Rychtyk Team

12

3

23:77

8.

FC Tropic

12

1

14:111

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com