Terminarz

RUNDA WIOSENNA SEZONU 2017/2018

X kolejka (sędziuje Marcin Pytlewski)

07.01.2018

10:00 - 10:55          DRINK TEAM            -       BRYGADA BANICI

11:00 - 11:55          MEDOM                  -       DOBRE CHŁOPAKI

12:00 - 12:55          KUPIEC ŚREDKI        -       AGRO

13:00 - 13:55          DECORA                 -       OMNITEL

pauzuje LA LIGA PIWNICA POD ORŁEM

XI kolejka

14.01.2018 (sędziuje R. Falgier)

 

10:00 - 10:55          MEDOM                   -        KUPIEC ŚREDZKI

11:00 - 11:55          BRYGADA BANICI      -        OMNITEL

12:00 - 12:55          AGRO                     -        DECORA

13:00 - 13:55          LA LIGA                  -        DOBRE CHŁOPAKI

pauzuje DRINK TEAM

XII kolejka

21.01.2018 (sędziuje G. Haniewicz)

 

10:00 - 10:55          DOBRE CHŁOPAKI      -        AGRO

11:00 - 11:55          LA LIGA                  -        OMNITEL

12:00 - 12:55          KUPIEC ŚREDZKI      -         DECORA

13:00 - 13:55          DRINK TEAM            -        MEDOM

pauzuje BRYGADA BANICI

XIII kolejka

28.01.2018 (sędziuje R. Falgier)

10:00 - 10:55          DRINK TEAM             -       KUPIEC ŚREDZKI

11:00 - 11:55          BRYGADA BANICI       -       DOBRE CHŁOPAKI

12:00 - 12:55          MEDOM                   -       AGRO

13:00 - 13:55          LA LIGA                  -        DECORA

pauzuje OMNITEL

XIV kolejka

04.02.2018 (sędziuje G. Haniewicz)

10:00 - 10:55          LA LIGA                  -       MEDOM

11:00 - 11:55          DRINK TEAM            -       DOBRE CHŁOPAKI

12:00 - 12:55          AGRO                     -       OMNITEL

13:00 - 13:55          BRYGADA BANICI      -       KUPIEC ŚREDZKI

pauzuje DECORA

XV kolejka

11.02.2018 (sędziuje R. Falgier)

10:00 - 10:55          BRYGADA BANICI       -       AGRO

11:00 - 11:55          DOBRE CHŁOPAKI       -       DECORA

12:00 - 12:55          LA LIGA                   -       DRINK TEAM

13:00 - 13:55          KUPIEC ŚREDZKI        -       OMNITEL

pauzuje MEDOM

XVI kolejka

18.02.2018 (sędziuje G. Haniewicz)

10:00 - 10:55          BRYGADA BANICI      -       DECORA

11:00 - 11:55          MEDOM                  -       OMNITEL

12:00 - 12:55          DRINK TEAM            -       AGRO

13:00 - 13:55          LA LIGA                  -       KUPIEC ŚREDZKI

pauzuje DOBRE CHŁOPAKI

XVII kolejka

25.02.2018 (sędziuje G. Haniewicz)

10:00 - 10:55          DRINK TEAM             -       OMNITEL

11:00 - 11:55          MEDOM                   -       DECORA

12:00 - 12:55          LA LIGA                   -       BRYGADA BANICI

13:00 - 13:55          DOBRE CHŁOPAKI      -        KUPIEC ŚREDZKI

pauzuje AGRO

XVIII kolejka

04.03.2018 (sędziuje R. Falgier)

10:00 - 10:55          DRINK TEAM            -       DECORA

11:00 - 11:55          BRYGADA BANICI      -       MEDOM

12:00 - 12:55          DOBRE CHŁOPAKI     -        OMNITEL

13:00 - 13:55          LA LIGA                  -       AGRO

pauzuje KUPIEC ŚREDZKI

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Agro

16

40

105:40

2.

Kupiec Średzki

16

40

122:43

3.

Decora

16

30

78:55

4.

Drink Team

16

29

72:36

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

16

26

71:64

6.

Omnitel

16

19

86:88

7.

Dobre Chłopaki

16

16

50:78

8.

Brygada Banici

16

7

56:129

9.

Medom

16

3

26:133

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com