V kolejka

Wyniki meczy:

PT-Instal  -  Rychtyk Team  8:7 (3:1)

Bramki: PT-Instal –  Grajewski M. 7, Kwiatkowski F. 13,28 i 47, Steciak P. 22, Łukasik A. 46, Matysiak M. 49, Werbski B. 50; Rychtyk Team – Ziemiański P. 19, Socha K. 29 i 38, Walczak M. 34, Paczkowski B. 36 i 50, Biderman M. 39.

Asysty: PT-Instal –  Kwiatkowski F. x4, Grajewski M. x2, Matysiak M.; Rychtyk Team – Krajewski D. x2, Walczak M., Paczkowski B., Ziemiański P., Socha K., Biderman M.

Zielone Kartki: Fibner D. x2, Matysiak M. i Grajewski M. (PT-Instal) oraz Paczkowski B.
i Krajewski D. (Rychtyk Team).

Żółte Kartki: Steciak P. (PT-Instal).

Młode Wilki  -  Dobre Chłopaki  1:3 (1:1)

Bramki: Młode Wilki – Przybylski K. 8; Dobre Chłopaki – Spychalski K. 3 i 45, Adamus P. 48.

Asysty: Młode Wilki – Filozof P., ; Dobre Chłopaki – Staszak K.

Brygada Banici  -  La Liga Piwnica Pod Orłem  1:5 (0:4)

Bramki: Brygada Banici – Madela R. 45; La Liga Piwnica Pod Orłem – Jóźwiak M. 1 i 25, Grząślewicz J. 7, 14 i 32.

Asysty: Brygada Banici – Czech R., ; La Liga Piwnica Pod Orłem – Jóźwiak M. x2, Miesiąc P., Sroka M.

Kupiec Średzki  -  Drink Team  3:2 (0:2)

Bramki: Kupiec Średzki – Ratajczak P. 28, Deiksler A. 32, Nowak D. 40; Drink Team – Mamcarz J. 2, Markiewicz A. 24.

Asysty: Kupiec Średzki – Deiksler A. x2; Drink Team – Józefiak D., Głowacki J.

Zielone Kartki: Konarkowski B. i Nowak M. (Drink Team).

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

5

12

30:10

2.

Kupiec Średzki

3

9

26:2

3.

Rychtyk Team

5

9

25:15

4.

PT-Instal

4

7

25:21

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

3

6

12:10

6.

Brygada Banici

5

6

11:19

7.

Dobre Chłopaki

5

6

13:32

8.

Grak-Pak

4

1

14:23

9.

Młode Wilki

4

0

4:28

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

14

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

8

Markiewicz A. (Drink Team).

6

Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

5

Konarkowski B. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Rychtyk Team).

4

Biderman M. (Rychtyk Team), Filipiak G. (La Liga), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Steciak P. (PT-Instal).

3

Domański P. (Drink Team), Fibner D. (PT-Instal), Głowacki J. (Drink Team), Grajewski M. (PT-Instal), Grząślewicz J. (La Liga), Grzelak J. (PT-Instal), Grzelak Ł. (kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici), Kwiatkowski F. (PT-Instal), Leporowski W. (Grak-Pak),  Socha K. (Rychtyk Team), Weber P. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dukarski K. (PT-Instal), Jóźwiak M. (La Liga), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Kiel S. (Grak-Pak), Łukasik A. (PT-Instal), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mamcarz J. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ratajczak F. (Drink Team), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Stolecki M. (Grak-Pak), Walczak T. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Werbski B. (PT-Instal).

1

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Falgier M. (Drink Team), Filozof P. (Młode Wilki), Gawron P. (PT-Instal), Haniewicz J. (Brygada Banici), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Keter M. (Kupiec Średzki), Łyduch A. (PT-Instal), Madela R. (Brygada Banici), Matysiak M. (PT-Instal), Michalak Sz. (Grak-Pak), Miesiąc P. (La Liga), Miesiąc T. (La Liga), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Nowaczyk T. (La Liga), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybylski K. (Młode Wilki), Radek F. (Brygada Banici), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Szymorek M. (Młode Wilki), Walczak M. (Rychtyk Team).

Samobójcze

Czech R. (Brygada Banici), Łukasik A. (PT-Instal).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

5

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Grajewski M. (PT-Instal), Markiewicz A. (Drink Team).

4

Grzelak J. (PT-Instal), Kwiatkowski F. (PT-Instal), Nowak D. (Kupiec Średzki).  

3

Biderman M. (Rychtyk Team), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kaźmierczak K. (Grak-Pak),  Mamcarz J. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Sroka M. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zawacki K. (Drink Team), Ziemiański P. (Rychtyk Team).   

2

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Czech R. (Brygada Banici),  Domański P. (Drink Team), Gawron P. (PT-Instal), Głowacki J. (Drink Team), Józefiak D. (Drink Team),  Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Rychtyk Team), Konarkowski B.  (Drink Team), Krajewski D. (Rychtyk Team), Mielcarek A. (Brygada Banici), Nowak M. (Drink Team),  Paczkowski B. (Rychtyk Team), Ratajczak F. (Drink Team),  Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

1

Bogusławski J. (Brygada Banici), Czwojdrak P. (Dobre Chłopaki),  Filipiak G. (La Liga), Filozof P. (Młode Wilki), Furmanek K. (Grak-Pak), Gielniak W. (Młode Wilki), Haniewicz J. (Brygada Banici),  Ignaczak M. (Dobre Chłopaki),  Janasik J. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Leporowski  W. (Grak-Pak), Lesiński F. (Grak-Pak), Łukasik A. (PT-Instal), Marciniak D. (Rychtyk Team), Matysiak M. (PT-Instal), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Moroz W. (Grak-Pak), Pawlak A. (Brygada Banici), Socha K. (Rychtyk Team), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Stolecki M. (Grak-Pak), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Rychtyk Team), Walczak M. (Rychtyk Team), Weber P. (Brygada Banici).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

19

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

13

Markiewicz A. (Drink Team).

8

Grajewski M. (PT-Instal), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

7

Biderman M. (Rychtyk Team), Grzelak J. (PT-Instal), Konarkowski B. (Drink Team),  Kwiatkowski F. (PT-Instal), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Rychtyk Team).

6

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

5

Domański P. (Drink Team), Filipiak G. (La Liga), Głowacki J. (Drink Team), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Mamcarz J. (Drink Team).

4

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Kozerski J. (Brygada Banici), Leporowski W. (Grak-Pak),  Nawrocki K. (Rychtyk Team), Nowaczyk T. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team),  Socha K. (Rychtyk Team), Steciak P. (PT-Instal), Walczak T. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Weber P. (Brygada Banici).

3

Bogusławski J. (Brygada Banici), Fibner D. (PT-Instal), Gawron P. (PT-Instal), Grząślewicz J. (La Liga), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Łukasik A. (PT-Instal),  Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Stolecki M. (Grak-Pak), Sroka M. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zawacki K. (Drink Team).

2

Czech R. (Brygada Banici),  Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dukarski K. (PT-Instal), Filozof P. (Młode Wilki), Haniewicz J. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki),   Janasik J. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Kiel S. (Grak-Pak), Klabiński D. (Rychtyk Team), Krajewski D. (Rychtyk Team), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Matysiak M. (PT-Instal), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Rychtyk Team), Werbski B. (PT-Instal).  

1

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Czwojdrak P. (Dobre Chłopaki),  Falgier M. (Drink Team), Furmanek K. (Grak-Pak), Gielniak W. (Młode Wilki), Heigenbarth F. (Grak-Pak),  Jankowiak D. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Leporowski P. (Drink Team), Lesiński F. (Grak-Pak), Łyduch A. (PT-Instal),  Madela R. (Brygada Banici), Marciniak D. (Rychtyk Team), Michalak Sz. (Grak-Pak), Miesiąc T. (La Liga), Moroz W. (Grak-Pak), Pawlak A. (Brygada Banici),  Piasecki P. (Grak-Pak), Przybylski K. (Młode Wilki), Radek F. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Rychtyk Team), Szymorek M. (Młode Wilki).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

7

Steciak P. (PT-Instal).

6

Fibner D. (PT-Instal).

5

Łukasik A. (PT-Instal).

4

Dukarski K. (PT-Instal), Filipiak G. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Grajewski M. (PT-Instal).

2

Falkiewicz J. (PT-Instal), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jędrzejczak M. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Konarkowski B. (Drink Team), Kowalczyk J. (PT-Instal),  Kozerski J. (Brygada Banici), Lesiński F. (Grak-Pak), Lis R. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Matysiak M. (PT-Instal), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mamcarz J. (Drink Team), Markiewicz A. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

3

0

-

2.

Młode Wilki

4

0

-

3.

Brygada Banici

5

2

-

4.

Dobre Chłopaki

5

4

-

5.

Grak-Pak

4

4

-

6.

Rychtyk Team

5

8

-

7.

La Liga Piwnica Pod Orłem

3

8

-

8.

Drink Team

5

10

-

9.

PT-Instal

4

32

-

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

8

21

64:16

2.

Drink Team

8

19

51:17

3.

La Liga Piwnica Pod Orłem

8

19

35:22

4.

Rychtyk Team

8

12

33:29

5.

Brygada Banici

8

12

32:35

6.

PT-Instal

8

10

39:41

7.

Dobre Chłopaki

8

6

20:59

8.

Grak-Pak

8

4

26:45

9.

Młode Wilki

8

3

13:49

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com