V kolejka

Brygada Banici  -  Medom  4:6 (1:0)
Bramki: Brygada Banici  -  Fengier D. 10 i 30, Kozerski J. 29, Barczak A. 43, ; Medom – Janasik J. 27 i 50, Jarota A. 28 i 36, Pawlak A. 43 i 48.
Asysty: Brygada Banici – Oterman T., ; Medom – Filozof P., Janasik J.

Zielone Kartki: 2 x Radziejewski A. (Brygada Banici) oraz Loga W. (Medom).

Kupiec Średzki  -  Drink Team  2:1 (1:0)

Bramki: Kupiec Średzki - Ratajczak P. 10, Nowak D. 50, ; Drink Team – Zawacki K. 37.
Asysty: Kupiec Średzki –  Padarz Sz., Nowak D.

Zielone Kartki: Urbanek D. (Kupiec Średzki) oraz 2 x Konarkowski B. (Drink Team).

Dobre Chłopaki  -  La Liga Piwnica Pod Orłem  5:7 (3:3)

Bramki: Dobre Chłopaki – Słota R. 6 i 17, Staszak K. 13 i 37, Wawszkiewicz F. 46, ; La Liga Piwnica Pod Orłem – Raczak B. 15 i 23, Majewski A. 19 i 42, Sobczak D. 30,42 i 49.
Asysty: Dobre Chłopaki – Staszak K. x2, ; La Liga Piwnica Pod Orłem – Nowaczyk T. x2, Raczak B., Miesiąc P., Majewski A.

Zielone Kartki: 2 x Kaczor P. (Dobre Chłopaki) oraz Leżała T. i Miesiąc P. (La Liga)

Studenty  -  Agro  1:3 (0:1)

Bramki: Studenty – Klabiński D. 48, ; Agro – Nasher A. 14, Biskup B. 44 i 46.

Asysty: Agro – Kosiński A. x2, Olejniczak P.

Zielone Kartki: Nasher A. (Agro).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

5

13

12:4

2.

La Liga Piwnica pod Orłem

5

10

22:16

3.

Agro

5

9

21:13

4.

Studenty

4

9

16:12

5.

Medom

5

9

16:14

6.

Drink Team

4

3

17:11

7.

Decora

4

3

14:19

8.

Brygada Banici

4

3

11:23

9.

Dobre Chłopaki

4

0

10:27

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

7

Biskup B. (Agro).

6

Głowacki J. (Agro), Grząślewicz J. (Studenty), Majewski A. (La Liga).

5

Klabiński D. (Studenty), Markiewicz A. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Szik J. (Decora).

4

Janasik J. (Medom), Jarota A. (Medom), Konarkowski B, (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Nasher A. (Agro), Szał M. (Decora),

3

Domański P. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Pawlak A. (Medom), Raczak B. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Bogusławski J. (Brygada Banici), Czech R. (Studenty), Fengier D. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

1

Cyka K. (Studenty), Czapliński R. (Brygada Banici), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Gucze G. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jóźwiak M. (Drink Team), Kujawa D. (Medom), Loga W. (Medom), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Nowak M. (Drink Team), Olejniczak P. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Wiśniewski J. (La Liga), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Studenty), Ziemiański P. (Decora).

samobójcze

Barczak A. (Brygada Banici) x 2, Bogusławski J. (Brygada Banici), Fibner D. (Brygada Banici), Madela R. (Agro), Rogowski D. (Agro).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

6

Janasik J. (Medom).

5

Domański P. (Drink Team).

4

Kosiński A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga).

3

Czapliński R. (Brygada Banici), Czech R. (Studenty), Filipiak G. (Agro), Głowacki J. (Agro), Grząślewicz J. (Studenty), Majewski A. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Staszak K. (Dobre Chłopaki).

2

Biskup B. (Agro), Filozof P. (Medom), Konarkowski B. (Drink Team), Łuczak P. (Studenty), Nasher A. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici).

1

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Gielniak W. (Medom), Gozdek M. (Studenty), Grzelak R. (Agro), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kosmowski T. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mamcarz J. (Drink Team), Markiewicz A. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Olejniczak P. (Agro), Oterman T. (Brygada Banici), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pomykała K. (Decora), Sobczyk D. (La Liga), Sroka M. (La Liga), Walczak T. (Decora), Walkowiak M. (Studenty), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

10

Janasik J. (Medom).

9

Głowacki J. (Agro), Grząślewicz J. (Studenty), Majewski A. (La Liga).

8

Domański P. (Drink Team), Kosiński A. (Agro).

7

Biskup B. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga).

6

Konarkowski B. (Drink Team), Markiewicz A. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki).

5

Czech R. (Studenty), Klabiński D. (Studenty), Nasher A. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Szik J. (Decora).

4

Czapliński R. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom),Jarota A. (Medom), Miesiąc P. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Szał M. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

3

Kozerski J. (Brygada Banici), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Medom).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Bogusławski J. (Brygada Banici), Fengier D. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Łuczak P. (Studenty), Olejniczak P. (Agro), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Urbanek L. (Brygada Banici), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).

1

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cyka K. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Gielniak W. (Medom), Gozdek M. (Studenty), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Gucze G. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jóźwiak M. (Drink Team), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kosmowski T. (Studenty), Kujawa D. (Medom), Leżała T. (La Liga), Loga W. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mamcarz J. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Oterman T. (Brygada Banici), Pomykała K. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroka M. (La Liga), Walczak T. (Decora), Walkowiak M. (Studenty), Warot P. (Drink Team), Wiśniewski J. (La Liga), Zając M. (Agro), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Studenty). 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

6

Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Decora).

5

Cyka K. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici).

4

Bogusławski J. (Brygada Banici), Konarkowski B. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Radziejewski A. (Brygada Banici), Zając M. (Agro).

2

Biderman M. (Decora), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Medom), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak G. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Milewski B. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Paczkowski P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Studenty

4

5

-

2.

Kupiec Średzki

5

6

-

3.

Drink Team

4

6

-

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

5

10

-

5.

Medom

5

10

-

6.

Decora

4

10

-

7.

Agro

5

12

-

8.

Brygada Banici

4

17

-

9.

Dobre Chłopaki

4

31

 

1

 


 

 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

16

43

86:26

2.

Drink Team

16

33

96:39

3.

Studenty

16

33

80:61

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

16

28

78:60

5.

Agro

16

25

70:60

6.

Decora

16

24

73:61

7.

Medom

16

12

37:87

8.

Brygada Banici

16

10

42:105

9.

Dobre Chłopaki

16

5

41:104

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com