V kolejka

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO V KOLEJCE SPOTKAŃ

Wyniki meczy:

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Medom   5:0 (2:0)
Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem -  Miesiąc P. 11, Nowaczyk T. 13,26 i 32, Sobczyk D. 33.
Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem –  Sobczyk D. x2, Nowaczyk T., Dydymski J..

Zielone Kartki: Lisiak M. (Medom).

Drink Team  -  Dobre Chłopaki  6:0 (1:0)

Bramki: Drink Team – Mamcarz J. 3,39,42 i 50, Markiewicz A. 32 i 49.

Asysty: Drink Team – Markiewicz A. x2, Ratajczak M., Nowak M., Mamcarz J., Leporowski P..

Zielone Kartki: Markiewicz A. (Drink Team).

Agro  -  Omnitel  6:5 (2:1)

Bramki: Agro – Nasher A. 11, Biskup B. 22, Filipiak G. 27, Zając M. 31, Głowacki J. 42, Haniewicz J. 49, ; Omnitel – Czech R. 22 i 44, Łuczak P. 31, Kosmowski T. 34 i 36.
Asysty: Agro – Janaszak M. x2, Głowacki J., Nasher A., Pluciński M., ; Omnitel – Gozdek M., Walkowiak Maciej, Rybarczyk F., Kiszewski K..

Brygada Banici  -  Kupiec Średzki  1:14 (0:4)

Bramki: Brygada Banici – Bartkowski A. 27, ; Kupiec Średzki – Deiksler A. 4,10,16 i 31, Urbanek D. 8,28 i 42, Keter M. 30, Padarz Sz. 39, Nowak D. 42 i 48, Skrobosiński P. 45, Borowski Sz. 46, Wierski J. (Brygada Banici) 41 samob..

Asysty: Brygada Banici – Wierski J., ; Kupiec Średzki – Borowski Sz. x3, Deiksler A. x2, Grzelak Ł. x2, Skrobosiński P., Deiksler M., Urbanek D., Padarz Sz..

Zielone Kartki: Paczkowski B. (Decora).  

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

5

12

32:12

2.

Agro

5

10

25:16

3.

Drink Team

4

9

20:6

4.

La Liga Piwnica Pod Orłem

4

9

22:14

5.

Decora

4

7

22:15

6.

Dobre Chłopaki

5

7

17:19

7.

Omnitel

4

3

20:25

8.

Brygada Banici

4

1

9:33

9.

Medom

5

0

5:32

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

13

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

7

Biskup B. (Agro), Czech R. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team).

6

Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

5

Nowaczyk T. (La Liga),Walczak T. (Decora).

4

Kosmowski T. (Omnitel), Nowak D. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

3

Bartkowski A. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Łuczak P. (Omnitel), Madela R. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Nasher A. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Ziemiański P. (Decora).  

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Fibner D. (La Liga), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Głowacki J. (Agro), Haniewicz J. (Agro), Janaszak M. (Agro), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Paczkowski P. (Decora), Pomykała P. (Decora), Walkowiak Maciej (Omnitel), Walkowiak T. (La Liga), Warot. P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

1

Biderman M. (Decora), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Cichosz J. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Fengier D. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak M. (Drink Team),  Jóźwiak M. (La Liga), Keter R. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Kosiński A. (Agro), Leporowski P. (Drink Team), Łuczak P. (Omnitel), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Majewski A. (La Liga),  Mroczkowski T. (La Liga), Pawlak A. (Medom), Ratajczak Ł. (Drink Team), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga),  Stachowiak P. (Brygada Banici), Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).

samobójcze

Czapliński R. (Medom), Kiszewski K. (Omnitel), Paczkowski B. (Decora), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

7

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

6

Gozdek M. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga).

5

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Głowacki J. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

4

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Grząślewicz J. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team).

3

Drzewiacki P. (Brygada Banici), Sobczyk D. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora).

2

Biderman M. (Decora), Czech R. (Omnitel), Filipiak G. (Agro), Grzelak R. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janaszak M. (Agro), Kosiński A. (Agro), Leporowski P. (Drink Team), Łuczak P. (Omnitel), Marciniak D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora), Walkowiak Maciej (Omnitel).

1

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Dydymski J. (La Liga), Fibner D. (La Liga), Filozof P. (Medom), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Kiszewski K. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Majewski A. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Pluciński M. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Ratajczak M. (Drink Team), Rybarczyk F. (Omnitel), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga),  Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Decora).   

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

17

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

13

Markiewicz A. (Drink Team).

11

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

10

Mamcarz J. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga).

9

Czech R. (Omnitel), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

8

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Paczkowski P. (Decora).

7

Biskup B. (Agro), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Głowacki J. (Agro), Walczak T. (Decora).

6

Gozdek M. (Omnitel), Łuczak P. (Omnitel), Nowaczyk T. (La Liga).

5

Filipiak G. (Agro), Nasher A. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki).

4

Drzewiacki P. (Brygada Banici), Grząślewicz J. (Omnitel), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janaszak M. (Agro), Kosmowski T. (Omnitel), Miesiąc P. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Szik J. (Decora), Walkowiak Maciej (Omnitel), Ziemiański P. (Decora).

3

Bartkowski A. (Brygada Banici), Biderman M. (Decora), Fibner D. (La Liga), Kosiński A. (Agro),   Kudła K. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Madela R. (Agro), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

2

Filozof P. (Medom), Grzelak R. (Agro), Haniewicz J. (Agro), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kiszewski K. (Omnitel), Krajewski D. (Decora), Majewski A. (La Liga),  Marciniak D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Mroczkowski T. (La Liga), Pomykała P. (Decora), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga), Stachowiak P. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Warot P. (Drink Team).

1

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Cichosz J. (Omnitel), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Fengier D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Keter M. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nowak M. (Drink Team), Pawlak A. (Medom), Pluciński M. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak M. (Drink Team), Rybarczyk F. (Omnitel), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici), Zając M. (Agro).  

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

7

Markiewicz A. (Drink Team).

4

Czech R. (Omnitel), Stachowiak P. (Brygada Banici).

2

Buch A. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (La Liga), Keter M. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Leżała K. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pomykała P. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Agro

5

2

0

2.

Medom

5

2

0

3.

Dobre Chłopaki

5

4

0

4.

Drink Team

4

7

0

5.

Kupiec Średzki

5

6

0

6.

Decora

4

6

0

7.

Omnitel

4

10

0

8.

Brygada Banici

4

10

0

9.

La Liga Piwnica Pod Orłem

4

21

1

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com