V kolejka

Wyniki meczy:

Rychtyk Team  -  Młode Wilki  7:0 (0:0)

Bramki: Rychtyk Team – Walczak T. 28, Warot P. 39, 43 i 44, Biderman M. 45, Nawrocki K. 46, Szik J. 48.

Asysty: Rychtyk Team – Nawrocki K. x2, Warot P., Biderman M. Walczak T., Klabiński D.

Zielone Kartki: Jankowiak D. (Młode Wilki).

Dobre Chłopaki   -  Kupiec Średzki  3:5 (1:4)  

Bramki: Dobre Chłopaki – Spychalski K. 19, Maćkowiak Paweł 38, Mikuliński P. 43; Kupiec Średzki – Muszyński P. 6 i 33, Borowski Ł. 8, Przybyłek P. 16, Deiksler R. 17.

Asysty: Dobre Chłopaki – Maćkowiak Piotr, Maćkowiak Paweł, Spychalski K.; Kupiec Średzki – Ratajczak P., Borowski Ł., Przybyłek Ł.

Brygada Banici  -  Grak-Pak  5:7 (4:4)

Bramki: Brygada Banici  – Czech R. 7 i 15, Kozerski J. 10, Madela R. 12, Dydymski T. 40; Grak-Pak – Kaźmierczak K. 12 i 32, Heigenbarth F. 16 i 17, Kubiak K. 20, Chmielewski J. 37, Widera B. 50.

Asysty: Brygada Banici – Górzyński M. x2, Dydymski T.; Grak-Pak –  Heigenbarth F. x2, Kubiak K. x2, Furmanek K.

Zielone Kartki: Chmielewski J. (Grak-Pak) oraz Kozerski J. i Czech R. (Brygada Banici).

Żółte Kartki: Pawlak A. (Brygada Banici).

La Liga  -  Drink Team  5:6 (3:2)

Bramki: La Liga – Miesiąc T. 9 i 38, Miesiąc P. 17, Mroczkowski T. 29, Filipiak G. 39, ; Drink Team – Mamcarz J. 3 i 45, Nowak M. 5 i 30, Konarkowski B. 41, Zawacki Ł. 47.

Asysty: La Liga – Grząślewicz J., Dydymski J., Chudy M., Miesiąc P.; Drink Team -  Markiewicz A. x3, Głowacki J. x2, Nowak M.

Tabela:  

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

5

15

39:17

2.

Kupiec Średzki

5

12

22:19

3.

Rychtyk Team

5

9

28:13

4.

Dobre Chłopaki

5

6

13:25

5.

La Liga

5

6

20:18

6.

Grak-Pak

5

6

16:29

7.

Brygada Banici

5

3

20:27

8.

Młode Wilki

5

3

11:21

Klasyfikacja króla strzelców:  

Ilość bramek

Strzelcy bramek

11

Warot P. (Rychtyk Team).

10

Markiewicz A. (Drink Team).

7

Głowacki J. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team).

6

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

5

Michalak A. (Młode Wilki), Walczak T. (Rychtyk Team).  

4

Dydymski T. (Brygada Banici), Maćkowiak Paweł (Dobre Chłopaki), Nowak M. (Drink Team).

3

Biderman M. (Rychtyk Team), Biskup B. (La Liga), Czech R. (Brygada Banici), Grząślewicz J. (La Liga), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Weber P. (Brygada Banici).

2

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (La Liga), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jankowiak D. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga),  Konarkowski B. (Drink Team), Kosiński A. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Rychtyk Team), Kubiak K. (Grak-Pak),  Madela R. (Brygada Banici), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Miesiąc T. (La Liga), Moroz W. (Grak-Pak), Mroczkowski T. (La Liga),  Muszyński P. (Kupiec Średzki), Paczkowski B. (Rychtyk Team), Pawlak A. (Brygada Banici), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Widera B. (Grak-Pak), Zawacki Ł. (Drink Team).

1

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki),  Chmielewski J. (Grak-Pak), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Młode Wilki), Górzyński M. (Brygada Banici), Janasik J. (Młode Wilki), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Majewski A. (La Liga),  Marciniak D. (Rychtyk Team), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Nowaczyk T. (La Liga), Ojcieszak M. (Młode Wilki), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Ratajczak Ł. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sobczyk D. (La Liga), Stawiak M. (Grak-Pak), Stolecki M. (Grak-Pak),  Szik J. (Rychtyk Team), Walczak M. (Rychtyk Team), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

Samobójcze

 

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

8

Markiewicz A. (Drink Team).

6

Głowacki J. (Drink Team).

5

Biderman M. (Rychtyk Team), Warot P. (Rychtyk Team).

4

Filipiak G. (La Liga), Grząślewicz J. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team).

3

Domański P. (Drink Team), Górzyński M. (Brygada Banici), Kosiński A. (Drink Team), Kubiak K. (Grak-Pak),  Muszyński P. (Kupiec Średzki), Paczkowski B. (Rychtyk Team), Przybylski K. (Młode Wilki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team).

2

Dydymski T. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Jarota A. (Młode Wilki), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Krajewski D.  (Rychtyk Team), Madela R. (Brygada Banici), Mielcarek A. (Brygada Banici), Mrozik P. (Dobre Chłopaki), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Nowak M. (Drink Team), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Rychtyk Team). 

1

Biskup B. (La Liga), Błaszak A. (Drink Team), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Chudy M. (La Liga),  Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Brygada Banici), Dydymski J. (La Liga), Furmanek K. (Grak-Pak), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Haniewicz J. (Brygada Banici), Jankowiak D. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Klabiński D. (Rychtyk Team), Konarkowski B. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici),  Lesiński F. (Grak-Pak), Maćkowiak Paweł (Dobre Chłopaki), Maćkowiak Piotr (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Rychtyk Team), Michalak A. (Młode Wilki), Michalak Sz. (Grak-Pak), Miesiąc P. (La Liga), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Nowaczyk T. (La Liga), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Radek F. (Brygada Banici), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Stawiak M. (Grak-Pak), Zawacki K. (Drink Team).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

18

Markiewicz A. (Drink Team).

16

Warot P. (Rychtyk Team).

13

Głowacki J. (Drink Team).

11

Mamcarz J. (Drink Team).

9

Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

8

Biderman M. (Rychtyk Team), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Rychtyk Team).    

7

Grząślewicz J. (La Liga).

6

Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (La Liga), Michalak A. (Młode Wilki), Nowak M. (Drink Team).

5

Heigenbarth F. (Grak-Pak), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Kosiński A. (Drink Team), Kubiak K. (Grak-Pak),  Maćkowiak Paweł (Dobre Chłopaki). Muszyński P. (Kupiec Średzki), Paczkowski B. (Rychtyk Team).

4

Biskup B. (La Liga), Górzyński M. (Brygada Banici), Krajewski D. (Rychtyk Team), Madela R. (Brygada Banici), Mielcarek A. (Brygada Banici).

3

Czech R. (Brygada Banici), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jankowiak D. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team),  Kozerski J. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Przybylski K. (Młode Wilki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Weber P. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

2

Borowski Ł. (Kupiec Średzki),  Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Jarota A. (Młode Wilki), Jóźwiak M. (La Liga),  Marciniak D. (Rychtyk Team), Miesiąc T. (La Liga), Moroz W. (Grak-Pak), Mroczkowski T. (La Liga), Mrozik P. (Dobre Chłopaki), Nowaczyk T. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Stawiak M. (Grak-Pak), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Widera B. (Grak-Pak), Zawacki Ł. (Drink Team).  

1

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Barczak A. (Brygada Banici), Błaszak A. (Drink Team), Chmielewski J. (Grak-Pak), Chudy M. (La Liga),  Dostatni G. (Brygada Banici), Dudek B. (Młode Wilki), Filozof P. (Młode Wilki), Furmanek K. (Grak-Pak), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Brygada Banici), Janasik J. (Młode Wilki), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Rychtyk Team), Lesiński F. (Grak-Pak), Maćkowiak Piotr (Dobre Chłopaki), Majewski A. (La Liga), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Ojcieszak M. (Młode Wilki), Radek F. (Brygada Banici), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Stolecki M. (Grak-Pak), Szik J. (Rychtyk Team), Walczak M. (Rychtyk Team), Zawacki K. (Drink Team).  

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

5

Filipiak G. (La Liga), Kmieciak M. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici).

4

Kozerski J. (Brygada Banici).

2

Chmielewski J. (Grak-Pak), Czech R. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Krajewski D. (Rychtyk Team), Majewski A. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Milewski B. (Młode Wilki), Mroczkowski T. (La Liga), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Nowaczyk T. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stawiak M. (Grak-Pak), Warot P. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Weber P. (Brygada Banici).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Drink Team

5

0

 

2.

Kupiec Średzki

5

4

 

3.

Rychtyk Team

5

4

 

4.

Dobre Chłopaki

5

4

 

5.

Grak-Pak

5

4

 

6.

Młode Wilki

5

4

 

7.

Brygada Banici

5

13

 

8.

La Liga

5

18

 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

14

36

112:37

2.

Kupiec Średzki

14

33

94:46

3.

La Liga

14

28

63:45

4.

Rychtyk Team

14

19

58:46

5.

Brygada Banici

14

18

65:55

6.

Grak-Pak

14

16

32:84

7.

Młode Wilki

14

7

36:83

8.

Dobre Chłopaki

14

7

30:94

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com