Sezon 2001/2002

TABELA I KLASYFIKACJE PO 22 KOLEJCE SPOTKAŃ II SEZONU ŚALHPN 2001/2002

 

Tabela końcowa:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

DRINK TEAM

22

59

93:32

2.

VERKAP

22

46

83:56

3.

AQUAFORM

22

42

91:52

4.

GMINA KRZYKOSY

22

41

56:38

5.

POLIPAK ATAK

22

41

86:70

6.

SOLARIS

22

37

57:52

7.

FC OLI BOYS

22

33

60:59

8.

LENA ELECTRIC

22

27

79:80

9.

OLD KŁOS ZANIEMYŚL

22

21

54:81

10.

CZERWONE DIABŁY

22

20

43:63

11

ALBATROSY KOTŁOWNIA

22

10

48:101

12.

SIDO CAFE

22

9

44:110


Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

31 bramek

Witczak Maciej (Drink Team).

24 bramki

Walkowiak K. (Lena).

19 bramek

Walkowiak T. (Lena).

18 bramek

Jaguś (Verkap), Lepczyński (Verkap).

15 bramek

Czubaj (FC Oli Boys), Graczyk (Verkap), Michalak (Polipak), Pawlak (Aquaform).

14 bramek

Leciej J. (Old Kłos), Mieloch D. (Polipak).

13 bramek

Dobrychłop (Aquaform), Maciejewski J. (Czerwone Diabły).

12 bramek

Lachowicz (Polipak), Leciej R. (Old Kłos), Mnich (Polipak), Płaczek (Solaris).

11 bramek

Borowski (Gmina), Dukarski (Polipak), Kędziora (Polipak), Ladrowski (Verkap), Mieloch M. (Lena), Wicher (FC Oli Boys).

10 bramek

Klabiński (Aquaform), Korzeniewski K. (Lena), Skrobich D. (Albatrosy), Walkowiak B. (Albatrosy).

9 bramek

Dydymski (Aquaform), Grzelak (Czerwone Diabły), Kaszuba (Gmina), Madela (Aquaform), Miesiąc P. (Aquaform), Pentkowski T. (Drink Team).

8 bramek

Cieśla W. (Verkap), Domański (Drink Team), Fengier D. (Sido), Haniewicz (Albatrosy), Kołodziejczak (Drink Team), Maciejewski Ł. (FC Oli Boys), Miesiąc T. (Aquaform), Pieczyński (Drink Team), Witczak Marek (Drink Team).

7 bramek

Łuczak (Gmina), Markiewicz (FC Oli Boys), Nasher (Sido), Smykowski (Solaris).

6 bramek

Jandy (Solaris), Kamiński J. (Sido), Ławniczak (Czerwone Diabły), Szymański P. (Gmina), Ratajczak M.

(FC Oli Boys), Wawszkiewicz (Albatrosy).

5 bramek

Bogusławski (Aquaform), Grześkowiak (Old Kłos), Korzeniewski M. (Polipak), Marcinkowski D. (Drink Team), Olszak (Gmina), Zenker (Gmina).

4 bramki

Kiszka (Solaris), Kmieciak (Gmina), Kusik (Verkap), Lisiecki (Lena), Maciejewski P. (Czerwone Diabły), Matuszewski (Solaris), Pętkowski P. (Drink Team), Pentkowski A. (Solaris), Rodowski (Verkap), Rozwora (FC Oli Boys), Szymenderski (Albatrosy), Szymkowiak (Drink Team), Typański (Old Kłos).

3 bramki

Adamczyk (Czerwone Diabły), Bałwas (Old Kłos), Bartkowiak M. (Albatrosy), Bartkowiak P.(Solaris), Biegański (Solaris), Borowczyk (Lena), Buczma S. (Albatrosy), Czubała (Old Kłos), Głowacki (Aquaform), Gucze (Sido), Góźdź (Solaris), Hadaś (FC Oli Boys), Hertel (Aquaform), Jóźwiak (Drink Team), Konarski (Solaris), Matuszak W. (Czerwone Diabły), Mroczyński (FC Oli Boys), Nadwórny B. (Lena), Nowaczyk (Polipak Atak), Stańczyk W. (Old Kłos), Szmania T. (Aquaform), Tomczak (Gmina).

2 bramki

Bandosz (Verkap), Ciesielski (Albatrosy), Czaplicki (Albatrosy), Dereziński (Solaris), Fengier R. (Aquaform), Fengier M. (Sido), Gogulski (Verkap), Górliński (Sido), Jankowiak (Lena), Kruk (Sido), Kwaśniewski (Gmina), Maciejewski W. (Czerwone Diabły), Małecki (Czerwone Diabły), Manicki (Drink Team), Mendyka (Sido), Pawłowski (Gmina), Perz (Old Kłos), Ratajczak D. (Gmina), Serafiniak Mariusz (Czerwone Diabły), Serafiniak Marcin (Czerwone Diabły), Stańczyk J. (Old Kłos), Wichłacz (Old Kłos), Zalesiński (FC Oli Boys).

1 bramka

Bajka (Czerwone Diabły), Bielecki (Polipak), Cieśla P.(Verkap), Czerepiński (Solaris), Czwojdrak (Polipak), Dolny (Sido), Felman (Drink Team), Kurnatowski (Czerwone Diabły), Lipiński (Sido), Łuczak P. (Lena), Maciejewski S. (Czerwone Diabły), Mieloch L. (Old Kłos), Sawiński (Polipak), Skrobich R. (FC Oli Boys), Sroka (Sido), Zdrojkowski (Old Kłos), Walczak (Old Kłos).

samobójcze

Bajka (Czerwone Diabły dla Leny), Bielecki (Polipak dla Aquaformu), Buczma (Albatrosy dla Solarisu), Dobrychłop (Aquaform dla Solarisu), Dolny (Sido dla Czerwonych Diabłów), Dydymski (Aquaform dla Drink Team), Dymarski (Solaris dla Czerwonych Diabłów), Korzeniewski M. (Polipak dla Drink Team), Maciejewski S. (Czerwone Diabły dla Aquaformu), Matuszak *2 (Czerwone Diabły dla Solarisu oraz dla Albatrosów), Miesiąc T. (Aquaform dla Leny), Typański (Old Kłos dla Solarisu), Wysocki (Lena dla Solarisu).

 

Klasyfikacja punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

FC OLI BOYS

22

10

0

2.

GMINA KRZYKOSY

22

12

0

3.

LENA ELECTRIC

22

20

0

4.

DRINK TEAM

22

24

0

5.

SOLARIS BUS

22

24

0

6.

CZERWONE DIABŁY

22

29

0

7.

OLD KŁOS ZANIEMYŚL

22

32

0

8.

ALBATROSY KOTŁOWNIA

22

39

0

9.

AQUAFORM

22

39

1

10.

POLIPAK ATAK

22

45

1

11.

SIDO CAFE

22

47

1

12.

VERKAP

22

65

3

 

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com