Sezon 2008/2009

TABELA I KLASYFIKACJE PO 26 KOLEJCE SPOTKAŃ IX SEZONU ŚALHPN 2008/2009


Tabela końcowa:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

AGRO

26

60

170:72

2.

DRINK TEAM

26

58

142:65

3.

ALBATROSY

26

57

158:78

4.

VERKAP PLUS

26

55

144:91

5.

BRYGADA BANICI

26

48

138:101

6.

ORŁY PIWNICZANKA

26

45

160:133

7.

AQUAFORM

26

40

140:139

8.

SOLARIS BUS

26

38

122:87

9.

PERFECT & KOMPLEX

26

35

115:159

10.

OMNITEL

26

33

111:144

11.

FC ŚRODA

26

20

100:162

12.

KUPIEC ŚREDZKI

26

17

66:141

13.

AC POmy

26

16

95:178

14.

FC OLI BOYS

26

0

0:78

 

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

63 bramek

Fengier D. (Agro).

44 bramki

Bogusławski J. (Aquaform).

43 bramek

Mnich M. (Orły).

35 bramek

Szafrański S. (Aquaform), Wawszkiewicz D. (Albatrosy).

34 bramki

Lis P. (Solaris Bus).

33 bramki

Jendraszak J. (Perfect).

31 bramek

Łuczak P. (Omnitel).

30 bramek

Chojnacki K. (Verkap Plus), Kiszewski K. (Omnitel), Madaj P. (Brygada Banici).

28 bramek

Spychalski K. (Albatrosy).

27 bramek

Staszak K. (AC POmy/Albatrosy).

26 bramek

Biskup B. (Drink Team), Dydymski T. (Brygada Banici).

24 bramki

Jaguś A. (Orły), Mamcarz J. (Drink Team), Marciniak D. (Albatrosy).

23 bramki

Maciejewski J. (FC Środa).

22 bramki

Ladrowski W. (Verkap Plus), Wachowiak J. (AC POmy), Wojtysiak A. (Verkap Plus).

21 bramek

Graczkowski M. (Agro), Pentkowski T. (Verkap Plus).

20 bramek

Nasher M. (Agro).

19 bramek

Maciejewski B. (Solaris Bus/Verkap Plus), Walkowiak M. (Omnitel), Wawrzyniak P. (FC Środa).

18 bramek

Janaszak M. (Agro), Korzeniewski M. (Orły), Michalak D. (Orły), Walkowiak B. (Brygada Banici).

17 bramek

Domański P. (Drink Team).

16 bramek

Adamczyk A. (Drink Team), Dukarski P. (Orły), Mieloch M. (Brygada Banici), Rozwora P. (Drink Team).

15 bramek

Jarota K. (Solaris Bus), Klabiński D. (Solaris Bus/Aquaform), Kowalski M. (AC POmy), Lipiński M. (Agro).

14 bramek

Kozłowski L. (Perfect), Maciejewski P. (FC Środa), Mikuliński M. (FC Środa), Szymkowiak M. (Perfect).

13 bramek

Borowczyk E. (Orły), Frąckowiak G. (Orły), Grzelak R. (Agro), Szymenderski M. (Albatrosy).

12 bramek

Glinka Ł. (Perfect), Muszyński P. (Agro).

11 bramek

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Konarkowski B. (Drink Team), Loga W. (Solaris Bus), Łoda D. (Albatrosy), Madela R. (Aquaform), Miesiąc P. (Brygada Banici), Przybylski M. (Solaris Bus).

10 bramek

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (FC Środa), Jackowski M. (AC POmy), Lachowicz M. (Orły), Nalewaja K. (Brygada Banici), Padarz S. (Kupiec Średzki).

9 bramek

Czapliński R. (Aquaform), Lisiecki M. (Brygada Banici), Małolepszy P. (Verkap Plus), Stachowiak P. (Albatrosy).

8 bramek

Gorgolewski M. (FC Środa), Mroczyński G. (Drink Team), Plewa M. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz F. (Albatrosy).

7 bramek

Kupś S. (Omnitel), Syka B. (Aquaform), Waleryszek A. (Albatrosy).

6 bramek

Czubaj K. (FC Oli Boys), Dominiak J. (Omnitel), Felman D. (Drink Team), Jandy M. (Solaris Bus), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Krajewski A. (FC Oli Boys), Lipiński M. (AC POmy), Lis R. (Solaris Bus), Matuszewski A. (Solaris Bus), Mieloch D. (Orły), Pawlak R. (Aquaform), Poll M. (Perfect), Wysocki A. (AC POmy).

5 bramek

Bartkowiak M. (Perfect), Czaplicki M. (Perfect), Idaszak R. (Orły), Kabaciński Ł. (Perfect), Kusik P. (Verkap Plus), Labijak S. (Brygada Banici), Ladrowski M. (FC Środa), Olejniczak P. (Aquaform), Sroka M. (Solaris Bus), Walkowiak T. (Brygada Banici), Wojtaszak Ł. (FC Środa).

4 bramki

Bajer T. (FC Oli Boys), Cieśla W. (Verkap Plus), Cyka R. (FC Oli Boys), Domański D. (Drink Team), Haniewicz J. (Perfect), Keter M. (Kupiec Średzki), Kozłowski M. (Perfect), Leżała K. (Aquaform), Małecki S. (Solaris Bus), Pawlak S. (Aquaform), Pentkowski A. (Orły), Skrobich D. (FC Oli Boys), Sobczyk D. (Omnitel), Stołowski S. (Verkap Plus), Szkudlarek M. (Albatrosy), Tylski J. (Verkap Plus), Witczak M. (Drink Team).

3 bramki

Białkowski K. (Verkap Plus), Gąsiorek D. (AC POmy), Jarota A. (Solaris Bus), Klisowski G. (AC POmy), Kubacki R. (Perfect), Lepczyński B. (AC POmy), Pietrusiak K. (Kupiec Średzki), Sobkowiak A. (Agro), Szczepański J. (Omnitel), Wałęsiak K. (FC Środa).

2 bramki

Bartkowski K. (Brygada Banici), Borowski P. (Kupiec Średzki), Burchacki G. (Agro), Cierpiszewski M. (AC POmy), Doga P. (Agro), Dzięcielewski T. (Kupiec Średzki), Głowacki J. (Agro), Górecki Ł. (Verkap Plus), Górniak Ł. (AC POmy), Graczyk S. (Verkap Plus), Grzelak M. (Omnitel), Hadaś D. (FC Oli Boys), Jendraszak A. (Perfect), Miesiąc T. (Brygada Banici), Nowaczyk R. (Aquaform), Nyczak P. (FC Oli Boys), Pawłowski D. (Perfect), Ratajczak M. (Drink Team), Rauchut P. (FC Środa), Rudny G. (AC POmy), Walkowiak M. (Omnitel), Weber P. (AC POmy), Wierski J. (Brygada Banici).

1 bramka

Akuszewski G. (Albatrosy), Baraniak B. (AC Pomy), Cieśla P. (Verkap Plus), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Deska L. (Orły), Dydymski J. (Aquaform), Gebel S. (Perfect), Głowacki R. (Kupiec Średzki), Gogulski M. (Verkap Plus), Górliński R. (Agro), Grześkowiak W. (Aquaform), Jóźwiak M. (Drink Team), Kaczor (FC Oli Boys), Kończal M. (Aquaform), Krysiak J. (Aquaform), Leciej R. (Aquaform), Matuszak J. (Aquaform), Michalak A. (Perfect), Nowak A. (Solaris Bus), Nowak M. (Omnitel), Pawlak K. (AC POmy), Sikorski M. (Perfect), Skrobosiński A. (Verkap Plus), Snela M. (Omnitel), Stańczyk J. (Aquaform), Stołowski S. (Verkap Plus), Szymkowiak B. (Drink Team), Wałęsiak M. (FC Środa), Węcławiak D. (Brygada Banici), Witaszak W. (Omnitel), Wullert P. (AC POmy).

Samobójcze

Bartkowiak M.x4 (Perfect dla Brygada Banici oraz Perfect dla Solaris Bus oraz Perfect dla Aquaform oraz Perfect dla Brygada Banici), Borowski P. (Kupiec Średzki dla Albatrosy), Chojnacki M. (Verkap Plus dla Agro), Cierpiszewski M. (AC POmy dla Drink Team), Cyka R. (FC Oli Boys dla Aquaform), Czaplicki M. (Perfect dla FC Oli Boys), Czubaj K. (FC Oli Boys dla Agro), Deiksler M. (Kupiec Średzki dla Drink Team), Frąckowiak G. (Orły dla Aquaform), Frąckowiak M. (AC POmy dla Agro), Gąsiorek D. (AC POmy dla FC Oli Boys), Głowacki J. (Agro dla Albatrosy), Grześkowiak P. (Brygada Banici dla Albatrosy), Haniewicz J. (Perfect dla Drink Team), Jarota K. (Solaris Bus dla Agro), Kasprzyk M. (AC POmy dla Agro), Kozłowski L. (Perfect dla Kupiec Średzki), Lachowicz M.x2 (Orły Piwniczanka dla Agro oraz Orły Piwniczanka dla Kupiec Średzki), Lepczyński B. (AC POmy dla Solaris Bus), Ladrowski W. (Verkap Plus dla AC POmy), Lipiński M. (Agro dla Drink Team), Maciejewski K.x2 (Omnitel dla Brygada Banici oraz Omnitel dla Orły), Madela R. (Aquaform dla Perfect & Komplex), Małecki S. (Solaris dla FC Środa), Matuszewski A. (Solaris Bus dla Omnitel), Mieloch M. (Brygada Banici dla Albatrosy), Mnich M. (Orły dla Agro), Nasher M. (Agro dla FC Środa), Nowaczyk R. (Aquaform dla Kupiec Średzki), Olejniczak P. (Aquaform dla Solaris Bus), Pentkowski T. (Verkap Plus dla Drink Team), Rauchut P. (FC Środa dla Brygada Banici), Szafrański P. (Kupiec Średzki dla Brygada Banici), Szafrański S. (Aquaform dla Agro), Szczepański J. (Omnitel dla Solaris Bus), Wachowiak J. (AC POmy dla Drink Team), Wawszkiewicz D. (Albatrosy dla Perfect), Wawszkiewicz F. (Albatrosy dla Verkap Plus), Wojtaszak Ł. (FC Środa dla Orły).


Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

10 punktów

Łuczak P. (Omnitel), Wachowiak J. (AC POmy), Wawszkiewicz D. (Albatrosy).

9 punktów

Fengier D. (Agro), Kabaciński Ł. (Perfect), Kusik P. (Verkap Plus), Szafrański S. (Aquaform), Wichłacz M. (Brygada Banici).

8 punktów

Idaszak R. (Orły), Korzeniewski M. (Orły), Małecki S. (Solaris Bus), Marciniak D. (Albatrosy), Syka B. (Aquaform), Szymenderski M. (Albatrosy), Walkowiak B. (Brygada Banici).

7 punktów

Baraniak B. (AC POmy), Czwojdrak P. (Orły), Kasprzyk M. (AC POmy), Lisiecki M. (Brygada Banici), Mikuliński M. (FC Środa), Nalewaja K. (Brygada Banici), Pentkowski T. (Verkap Plus), Wałęsiak K. (FC Środa).

6 punktów

Biskup B. (Drink Team), Domański D. (Drink Team), Jóźwiak M. (Drink Team), Madela R. (Aquaform), Rozwora P. (Drink Team), Sznajder K. (Albatrosy), Szymkowiak B. (Drink Team), Wałęsiak M. (FC Środa), Wawrzyniak P. (FC Środa), Wierski J. (Brygada Banici).

5 punktów

Borowczyk E. (Orły), Glinka Ł. (Perfect), Głowacki R. (Kupiec Średzki), Frąckowiak G. (Orły), Kruk S. (Solaris Bus), Madaj P. (Brygada Banici), Marszałkowski K. (Agro), Matuszak J. (Aquaform), Pawlak R. (Aquaform), Toporski K. (Kupiec Średzki), Wojtysiak A. (Verkap Plus).

4 punkty

Bartkowiak M. (Perfect), Cieśla W. (Verkap Plus), Cyka R. (FC Oli Boys), Domański P. (Drink Team), Dukarski P. (Orły), Dydymski J. (Aquaform), Gorgolewski M. (FC Środa), Górecki Ł. (Verkap Plus), Górliński R. (Agro), Graczkowski M. (Agro), Haniewicz J. (Perfect), Jaguś A. (Orły), Jarota K. (Solaris Bus), Kiszewski K. (Omnitel), Leciej R. (Aquaform), Leżała K. (Aquaform), Łoda D. (Albatrosy), Mieloch M. (Brygada Banici), Miesiąc P. (Brygada Banici), Pawlak S. (Aquaform), Stańczyk J. (Aquaform), Szymkowiak M. (Perfect), Wysocki A. (AC Pomy).

2 punkty

Adamczyk A. (Drink Team), Bajer T. (FC Oli Boys), Białkowski K. (Verkap Plus), Borowski P. (Kupiec Średzki), Cieśla P. (Verkap Plus), Chojnacki K. (Verkap Plus), Chojnacki M. (Verkap Plus), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Gąsiorek D. (AC POmy), Głowacki J. (Agro), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Grześkowiak W. (Aquaform), Jarota A. (Solaris Bus), Jendraszak A. (Perfect), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kędziora M. (Orły), Klabiński D. (Solaris Bus), Klisowski G. (AC POmy), Konik T. (Brygada Banici), Kozłowski M. (Perfect), Krysiak J. (Aquaform), Ladrowski W. (Verkap Plus), Lepczyński B. (AC POmy), Lis R. (Solaris Bus), Maciejewski B. (Solaris Bus), Maciejewski P. (FC Środa), Małolepszy P. (Verkap Plus), Miesiąc T. (Brygada Banici), Michalak D. (Orły), Mnich M. (Orły), Nowak M. (Omnitel), Nyczak P. (FC Oli Boys), Olejniczak P. (Aquaform), Pawełczyk A. (Omnitel), Pawłowski D. (Perfect), Poll M. (Perfect), Przybylski M. (Solaris Bus), Rauchut P. (FC Środa), Ratajczak M. (Drink Team), Skrobosiński A. (Verkap Plus), Snela M. (Omnitel), Spychalski K. (Albatrosy), Stachowiak P. (Albatrosy), Szczepański J. (Omnitel), Tylski J. (Verkap Plus), Wawszkiewicz F. (Albatrosy), Wojtaszak Ł. (FC Środa).

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com