VIII kolejka

Wyniki meczy:

Rychtyk Team  -  Grak-Pak  1:2 (0:1)

Bramki: Rychtyk Team – Krajewski D. 39; Grak-Pak – Kaźmierczak K. 23 i 45.

Asysty: Rychtyk Team – Ziemiański P.; Grak-Pak - Widera B., Kubiak K.

Zielone Kartki: Fludra P. (Rychtyk Team) oraz Piasecki P. (Grak-Pak).

Młode Wilki  -  Brygada Banici  2:2 (1:2)  

Bramki: Młode Wilki – Filozof P. 1, Michalak A. 42; Brygada Banici – Weber P. 4, Czech R. 6.

Asysty: Brygada Banici – Główczewski M.

Drink Team  -  Dobre Chłopaki  14:2 (4:0)

Bramki: Drink Team – Markiewicz D. 4, 15, 37, 39, 44 i 48, Mamcarz J. 10, 36, 37 i 41, Nowak M. 20, Błaszak A. 33 i 46, Hetmańczyk A. 41; Dobre Chłopaki – Wawszkiewicz D. 44, Adamus P. 43.

Asysty: Drink Team – Głowacki J. x3, Domański P. x2, Markiewicz A. x2, Hetmańczyk A. x2, Józefiak D., Zawacki Ł., Konarkowski B., Zawacki K., Kosiński A.; Dobre Chłopaki – Maćkowiak P., Ignaczak M.

Kupiec Średzki  -  La Liga  3:5 (2:0)

Bramki: Kupiec Średzki – Urbanek D. 11, Grzelak Ł. 23 i 32; La Liga – Majewski M. 31 i 43, Biskup B. 36, Filipiak G. 41 i 49.

Asysty: Kupiec Średzki – Urbanek D., Borowski Ł.; La Liga -  Grząślewicz J., Dydymski J., Nowaczyk T., Sroka M.

Zielone Kartki: Kaczałka  Ł. i Przybyłek P. (Kupiec Średzki) oraz Dydymski J. i Miesiąc P. (La Liga).

Żółte Kartki: Muszyński P. (Kupiec Średzki).

Czerwone Kartki: Przybyłek P. x2 (Kupiec Średzki).

Tabela:  

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

8

24

77:21

2.

Kupiec Średzki

8

18

42:25

3.

La Liga

8

13

33:26

4.

Rychtyk Team

8

12

40:21

5.

Grak-Pak

8

9

19:55

6.

Brygada Banici

8

8

31:35

7.

Dobre Chłopaki

8

6

19:54

8.

Młode Wilki

8

4

15:39

Klasyfikacja króla strzelców:  

Ilość bramek

Strzelcy bramek

23

Markiewicz A. (Drink Team).

15

Warot P. (Rychtyk Team).

13

Mamcarz J. (Drink Team).

11

Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

10

Głowacki J. (Drink Team).

9

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

8

Michalak A. (Młode Wilki).

7

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team), Zawacki Ł. (Drink Team).    

6

Nowak M. (Drink Team), Weber P. (Brygada Banici).  

5

Biderman M. (Rychtyk Team), Biskup B. (La Liga), Czech R. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (La Liga), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Konarkowski B. (Drink Team), Maćkowiak Paweł (Dobre Chłopaki), Majewski A. (La Liga).

4

Grząślewicz J. (La Liga), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Paczkowski B. (Rychtyk Team).

3

Borowski Ł. (Kupiec Średzki),  Heigenbarth F. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Józefiak D. (Drink Team), Kosiński A. (Drink Team), Krajewski D. (Rychtyk Team), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki).  

2

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Błaszak A. (Drink Team), Filozof P. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jóźwiak M. (La Liga),  Kozerski J. (Brygada Banici), Kubiak K. (Grak-Pak),  Madela R. (Brygada Banici), Miesiąc T. (La Liga), Moroz W. (Grak-Pak), Mroczkowski T. (La Liga),  Pawlak A. (Brygada Banici), Radek F. (Brygada Banici), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Walczak M. (Rychtyk Team), Widera B. (Grak-Pak).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Chmielewski J. (Grak-Pak), Chudy M. (La Liga), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Dostatni G. (Brygada Banici), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Górzyński M. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Młode Wilki), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Lesiński F. (Grak-Pak), Maćkowiak Piotr (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Rychtyk Team), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Nowaczyk T. (La Liga), Ojcieszak M. (Młode Wilki), Piasecki P. (Grak-Pak), Ratajczak Ł. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sobczyk D. (La Liga), Stawiak M. (Grak-Pak), Stolecki M. (Grak-Pak),  Szik J. (Rychtyk Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

Samobójcze

 

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

11

Markiewicz A. (Drink Team).

9

Głowacki J. (Drink Team).

8

Biderman M. (Rychtyk Team), Konarkowski B. (Drink Team).  

7

Warot P. (Rychtyk Team).

6

Domański P. (Drink Team), Grząślewicz J. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team).

5

Filipiak G. (La Liga), Paczkowski B. (Rychtyk Team).

4

Kosiński A. (Drink Team), Kubiak K. (Grak-Pak),  Mielcarek  A. (Brygada Banici), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki).

3

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Górzyński M. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Krajewski D.  (Rychtyk Team), Maćkowiak Paweł (Dobre Chłopaki), Madela R. (Brygada Banici),  Nowaczyk T. (La Liga), Przybylski K. (Młode Wilki), Radek F. (Brygada Banici), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team), Zawacki K. (Drink Team), Zawacki Ł. (Drink Team). Ziemiański P. (Rychtyk Team).   

2

Błaszak A. (Drink Team), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Jarota A. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Klabiński D. (Rychtyk Team), Maćkowiak Piotr (Dobre Chłopaki), Miesiąc P. (La Liga), Mrozik P. (Dobre Chłopaki), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

1

Biskup B. (La Liga), Chudy M. (La Liga), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Brygada Banici), Furmanek K. (Grak-Pak), Główczewski M. (Brygada Banici), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Kozerski J. (Brygada Banici),  Lesiński F. (Grak-Pak), Mamcarz K. (Młode Wilki), Marciniak D. (Rychtyk Team), Michalak A. (Młode Wilki), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Moroz W. (Grak-Pak), Piasecki P. (Grak-Pak), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Socha K. (Rychtyk Team), Sroka M. (La Liga), Stawiak M. (Grak-Pak), Szik J. (Rychtyk Team), Walkowiak T. (La Liga), Weber P. (Brygada Banici), Widera B. (Grak-Pak).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

34

Markiewicz A. (Drink Team).

22

Warot P. (Rychtyk Team).

19

Głowacki J. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team).

15

Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

13

Biderman M. (Rychtyk Team), Konarkowski B. (Drink Team).  

12

Nowak M. (Drink Team).

11

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

10

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (La Liga), Grząślewicz J. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team), Zawacki Ł. (Drink Team).          

9

Michalak A. (Młode Wilki), Paczkowski B. (Rychtyk Team).

8

Maćkowiak Paweł (Dobre Chłopaki), Mielcarek A. (Brygada Banici).

7

Domański P. (Drink Team), Dydymski T. (Brygada Banici), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Kosiński A. (Drink Team), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Weber P. (Brygada Banici).  

6

Biskup B. (La Liga), Hetmańczyk A. (Drink Team), Krajewski D. (Rychtyk Team), Kubiak K. (Grak-Pak),  Miesiąc P. (La Liga).

5

Borowski Ł. (Kupiec Średzki),  Czech R. (Brygada Banici), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Józefiak D. (Drink Team), Madela R. (Brygada Banici), Majewski A. (La Liga), Radek F. (Brygada Banici).

4

Błaszak A. (Drink Team), Dydymski J. (La Liga), Górzyński M. (Brygada Banici), Nowaczyk T. (La Liga), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

3

Jankowiak D. (Młode Wilki), Kozerski J. (Brygada Banici), Maćkowiak Piotr (Dobre Chłopaki), Moroz W. (Grak-Pak), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Przybylski K. (Młode Wilki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Widera B. (Grak-Pak), Zawacki K. (Drink Team).

2

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Chudy M. (La Liga),  Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Brygada Banici), Filozof P. (Młode Wilki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Młode Wilki), Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Rychtyk Team), Lesiński F. (Grak-Pak),  Marciniak D. (Rychtyk Team), Miesiąc T. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Mrozik P. (Dobre Chłopaki), Pawlak A. (Brygada Banici), Piasecki P. (Grak-Pak), Słota R. (Dobre Chłopaki), Stawiak M. (Grak-Pak), Szik J. (Rychtyk Team), Walczak M. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Chmielewski J. (Grak-Pak), Dudek B. (Młode Wilki), Furmanek K. (Grak-Pak), Główczewski M. (Brygada Banici), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Brygada Banici), Janasik J. (Młode Wilki), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Mamcarz K. (Młode Wilki), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Ojcieszak M. (Młode Wilki), Raczak B. (La Liga),  Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Socha K. (Rychtyk Team), Sroka M. (La Liga), Stolecki M. (Grak-Pak), Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

7

Filipiak G. (La Liga), Muszyński P. (Kupiec Średzki).

5

Kmieciak M. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici).

4

Krajewski D. (Rychtyk Team), Miesiąc P. (La Liga), Raczak B. (La Liga).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Chmielewski J. (Grak-Pak), Czech R. (Brygada Banici), Dydymski J. (La Liga), Fludra P. (Rychtyk Team), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Majewski A. (La Liga), Milewski B. (Młode Wilki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Ratajczak F. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stawiak M. (Grak-Pak), Warot P. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Weber P. (Brygada Banici).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Dobre Chłopaki

8

4

 

2.

Młode Wilki

8

4

 

3.

Drink Team

8

6

 

4.

Grak-Pak

8

6

 

5.

Rychtyk Team

8

8

 

6.

Brygada Banici

8

22

 

7.

La Liga

8

28

 

8.

Kupiec Średzki

8

43

1

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

14

36

112:37

2.

Kupiec Średzki

14

33

94:46

3.

La Liga

14

28

63:45

4.

Rychtyk Team

14

19

58:46

5.

Brygada Banici

14

18

65:55

6.

Grak-Pak

14

16

32:84

7.

Młode Wilki

14

7

36:83

8.

Dobre Chłopaki

14

7

30:94

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com