VIII kolejka

Wyniki meczy:

Młode Wilki  -  La Liga Piwnica Pod Orłem  2:4 (0:3)

Bramki: Młode Wilki –  Jankowiak D. 32 i 39, ; La Liga Piwnica Pod Orłem – Filipiak G. 1, Leżała T. 16, Mroczkowski T. 18, Jóźwiak M. 36.

Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Jóźwiak M. x2, Sroka M., Wiśniewski J.

Rychtyk Team  -  Grak-Pak  5:2 (2:1)

Bramki: Rychtyk Team – Biderman M. 15, Socha K. 32, Paczkowski B. 49, Klabiński D. 50, Kaźmierczak K. (Grak-Pak) 6 min. samobójcza; Grak-Pak – Kaźmierczak K. 24, Łuczak W. 39.

Asysty: Rychtyk Team – Szik J. x2, Paczkowski B., Ziemiański P.; Grak-Pak – Łuczak W., Lesiński F.

PT-Instal  -  Kupiec Średzki  3:8 (0:4)

Bramki: PT-Instal – Werbski B. 29,45 i 50, ; Kupiec Średzki – Borowski Sz. 7, Deiksler A. 10, 16, 47, 49 i 50, Nowak D. 24, Borowski Ł. 49.

Asysty: PT-Instal – Sznura R., Fibner D., Grajewski M.; Kupiec Średzki – Deiksler R. x3, Deiksler A. x2, Ratajczak P., Nowak D., Borowski Ł.

Zielone Kartki: Ratajczak P. (Kupiec Średzki).

Dobre Chłopaki  -  Drink Team  1:14 (1:5)

Bramki: Dobre Chłopaki – Słota R. 25, ; Drink Team – Mamcarz J. 1, 2, 27, 33, Markiewicz A. 5, 13, 37, 38 i 50, Nowak M. 20, Leporowski P. 30, Błaszak A. 41 i 46, Konarkowski B. 42.

Asysty: Dobre Chłopaki – Wawszkiewicz D.; Drink Team – Zawacki K. x3, Nowak M. x3, Leporowski P. x2, Konarkowski B., Mamcarz J., Hetmańczyk A., Markiewicz A.

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

8

19

51:17

2.

Kupiec Średzki

7

18

56:14

3.

La Liga Piwnica Pod Orłem

7

16

26:18

4.

Rychtyk Team

7

12

31:21

5.

PT-Instal

7

10

34:34

6.

Brygada Banici

7

9

25:30

7.

Dobre Chłopaki

7

6

16:50

8.

Grak-Pak

7

4

23:41

9.

Młode Wilki

7

0

9:46

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

29

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

16

Markiewicz A. (Drink Team).

8

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

7

Konarkowski B. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

6

Filipiak G. (La Liga), Grząślewicz J. (La Liga), Kozerski J. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Rychtyk Team).

5

Biderman M. (Rychtyk Team), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Kwiatkowski F. (PT-Instal), Nowak D. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Weber P. (Brygada Banici), Werbski B. (PT-Instal).   

4

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Głowacki J.  (Drink Team), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Leporowski W. (Grak-Pak),  Nawrocki K. (Rychtyk Team), Radek F. (Brygada Banici), Socha K. (Rychtyk Team), Steciak P. (PT-Instal).

3

Domański P. (Drink Team), Dukarski K. (PT-Instal), Fibner D. (PT-Instal), Grajewski M. (PT-Instal), Grzelak J. (PT-Instal), Jóźwiak M. (La Liga), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mielcarek A. (Brygada Banici), Piasecki P. (Grak-Pak), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

2

Błaszak A. (Drink Team), Bogusławski J. (Brygada Banici), Czech R. (Brygada Banici),  Deiksler M. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Kiel S. (Grak-Pak), Leporowski P. (Drink Team), Łukasik A. (PT-Instal), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Ratajczak F. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Stanisławski T. (PT-Instal), Stolecki M. (Grak-Pak), Szymorek M. (Młode Wilki), Walczak T. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

1

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Dudek B. (Młode Wilki), Falgier M. (Drink Team), Gawron P. (PT-Instal), Haniewicz J. (Brygada Banici), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Młode Wilki), Keter M. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Rychtyk Team), Leżała T. (La Liga), Łuczak W. (Grak-Pak), Łyduch A. (PT-Instal), Madela R. (Brygada Banici), Matysiak M. (PT-Instal), Miesiąc P. (La Liga), Miesiąc T. (La Liga), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Przybylski K. (Młode Wilki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroka M. (La Liga), Swędera A. (PT-Instal), Walczak M. (Rychtyk Team), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Ziemiański A. (Rychtyk Team).  

Samobójcze

Czech R. (Brygada Banici), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Łukasik A. (PT-Instal).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

11

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

7

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Zawacki K. (Drink Team).

6

Grajewski M. (PT-Instal), Markiewicz A. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team).

5

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Jóźwiak M. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroka M. (La Liga).

4

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Grzelak J. (PT-Instal), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kaźmierczak K. (Grak-Pak),  Kwiatkowski F. (PT-Instal), Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Ziemiański P. (Rychtyk Team).    

3

Biderman M. (Rychtyk Team), Czech R. (Brygada Banici),  Konarkowski B.  (Drink Team), Leporowski P. (Drink Team), Mielcarek A. (Brygada Banici),  Paczkowski B. (Rychtyk Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

2

Barczak A. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Furmanek K. (Grak-Pak), Gawron P. (PT-Instal), Głowacki J. (Drink Team), Grajewski M. (PT-Instal), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Brygada Banici),  Józefiak D. (Drink Team),  Klabiński D. (Rychtyk Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Rychtyk Team), Lesiński F. (Grak-Pak), Łukasik A. (PT-Instal), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Ratajczak F. (Drink Team),  Socha K. (Rychtyk Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Rychtyk Team), Walczak T. (Rychtyk Team), Weber P. (Brygada Banici).  

1

Bogusławski J. (Brygada Banici), Chmielewski J. (Grak-Pak), Czwojdrak P. (Dobre Chłopaki),  Dukarski K. (PT-Instal), Dydymski J. (La Liga), Fibner D. (PT-Instal), Filipiak G. (La Liga), Filozof P. (Młode Wilki), Gielniak W. (Młode Wilki), Główczewski M. (Młode Wilki), Graczyk M. (Grak-Pak), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki),  Janasik J. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kiel S. (Grak-Pak), Leporowski  W. (Grak-Pak), Łuczak W. (Grak-Pak), Madela R. (Brygada Banici), Majewski A. (La Liga), Marciniak D. (Rychtyk Team), Matysiak M. (Drink Team), Matysiak M. (PT-Instal), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Moroz W. (Grak-Pak), Mroczkowski T. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici), Radek F. (Brygada Banici), Ratajczak Ł. (Drink Team),  Sitek T. (PT-Instal), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Stolecki M. (Grak-Pak), Szał M. (Rychtyk Team), Sznura R. (PT-Instal), Walczak M. (Rychtyk Team), Wiśniewski J. (La Liga).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

40

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

22

Markiewicz A. (Drink Team).

13

Nowak M. (Drink Team).

12

Borowski Sz. (Kupiec Średzki).

11

Mamcarz J. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki).

10

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Konarkowski B. (Drink Team).

9

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Grajewski M. (PT-Instal), Kwiatkowski F. (PT-Instal), Paczkowski B. (Rychtyk Team),  Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

8

Biderman M. (Rychtyk Team), Jóźwiak M. (La Liga), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Kozerski J. (Brygada Banici).

7

Filipiak G. (La Liga), Grzelak J. (PT-Instal), Weber P. (Brygada Banici), Zawacki K. (Drink Team), Ziemiański P. (Rychtyk Team).   

6

Głowacki J. (Drink Team), Grząślewicz J. (La Liga), Mielcarek A. (Brygada Banici), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Socha K. (Rychtyk Team), Sroka M. (La Liga).

5

Czech R. (Brygada Banici),  Domański P. (Drink Team), Hetmańczyk A. (Drink Team), Leporowski P. (Drink Team), Leporowski W. (Grak-Pak),  Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Radek F. (Brygada Banici), Sobczyk D. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Werbski B. (PT-Instal).   

4

Deiksler R. (Kupiec Średzki),  Dukarski K. (PT-Instal), Fibner D. (PT-Instal), Łukasik A. (PT-Instal),  Nawrocki K. (Rychtyk Team), Ratajczak F. (Drink Team),  Steciak P. (PT-Instal), Walczak T. (Rychtyk Team).

3

Bogusławski J. (Brygada Banici), Filozof P. (Młode Wilki), Gawron P. (PT-Instal), Haniewicz J. (Brygada Banici), Jankowiak D. (Młode Wilki), Kiel S. (Grak-Pak), Klabiński D. (Rychtyk Team), Michalak Sz. (Grak-Pak), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Stolecki M. (Grak-Pak), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Błaszak A. (Drink Team), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Furmanek K. (Grak-Pak), Grajewski M. (PT-Instal), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki),   Janasik J. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Józefiak D. (Drink Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Krajewski D. (Rychtyk Team), Lesiński F. (Grak-Pak), Łuczak W. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Brygada Banici), Matysiak M. (PT-Instal), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Słota R. (Dobre Chłopaki), Stanisławski T. (PT-Instal), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Rychtyk Team), Szymorek M. (Młode Wilki), Walczak M. (Rychtyk Team).

1

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Chmielewski J. (Grak-Pak), Czwojdrak P. (Dobre Chłopaki), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Falgier M. (Drink Team), Gielniak W. (Młode Wilki), Główczewski M. (Młode Wilki), Graczyk M. (Grak-Pak), Heigenbarth F. (Grak-Pak),  Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Leżała T. (La Liga), Łyduch A. (PT-Instal),  Majewski A. (La Liga), Marciniak D. (Rychtyk Team), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc T. (La Liga), Moroz W. (Grak-Pak), Pawlak A. (Brygada Banici),  Przybylski K. (Młode Wilki), Ratajczak Ł. (Drink Team),  Sitek T. (PT-Instal), Swędera A. (PT-Instal), Szał M. (Rychtyk Team), Sznura R. (PT-Instal), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Wiśniewski J. (La Liga),  Ziemiański A. (Rychtyk Team).   

 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

8

Fibner D. (PT-Instal).

7

Steciak P. (PT-Instal).

6

Mamcarz J. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team).

5

Łukasik A. (PT-Instal).

4

Dukarski K. (PT-Instal), Filipiak G. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Grajewski M. (PT-Instal).

2

Domański P. (Drink Team), Falkiewicz J. (PT-Instal), Graczyk M. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janasik J. (Młode Wilki), Jędrzejczak M. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Konarkowski B. (Drink Team), Kowalczyk J. (PT-Instal),  Kozerski J. (Brygada Banici), Lesiński F. (Grak-Pak), Lis R. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Matysiak M. (PT-Instal), Michalak Sz. (Grak-Pak), Markiewicz A. (Drink Team), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Stanisławski T. (PT-Instal), Swędera A. (PT-Instal), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

7

2

-

2.

Brygada Banici

7

2

-

3.

Młode Wilki

7

2

-

4.

Dobre Chłopaki

7

4

-

5.

Grak-Pak

7

6

-

6.

Rychtyk Team

7

8

-

7.

La Liga Piwnica Pod Orłem

7

12

-

8.

Drink Team

8

22

-

9.

PT-Instal

7

38

-

 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

8

21

64:16

2.

Drink Team

8

19

51:17

3.

La Liga Piwnica Pod Orłem

8

19

35:22

4.

Rychtyk Team

8

12

33:29

5.

Brygada Banici

8

12

32:35

6.

PT-Instal

8

10

39:41

7.

Dobre Chłopaki

8

6

20:59

8.

Grak-Pak

8

4

26:45

9.

Młode Wilki

8

3

13:49

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com