XIV kolejka

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO XIV KOLEJCE SPOTKAŃ

Wyniki meczy:

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Medom  7:3 (2:0)
Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem -  Leżała T. 14, Dydymski J. 16 i 46, Walkowiak T. 28, Miesiąc P. 40, Raczak B. 40, Lisiak M. (Medom) 43 samob., ; Medom – Jarota K. 26, Filozof P. 36, Tłok T. 44.
Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem –  Lis R. x3, Mroczkowski T., ; Medom – Jarota K., Tłok T.

Drink Team  -  Dobre Chłopaki  6:0 (4:0)

Bramki: Drink Team -  Mamcarz J. 1 i 46, Hetmańczyk A. 3, Leporowski W. 23, Warot P. 50, Kaczor P. (Dobre Chłopaki) 18 samob..
Asysty: Drink Team –  Warot P. x2, Mamcarz J., Leporowski W.

Zielone Kartki: Mamcarz J (Drink Team) oraz Staszak K. (Dobre Chłopaki).

Agro  -  Omnitel  8:1 (0:1)

Bramki: Agro – Filipiak G. 27,41 i 43, Biskup B. 29 i 49, Madela R. 35, Pluciński M. 50, Zając M. 50, ; Omnitel – Czech R. 25.
Asysty: Agro – Kosiński A. x3, Plkuciński M. x3.

Zielone Kartki: Pluciński M. (Agro) oraz Cichosz J. i Dostatni G. (Omnitel).

Brygada Banici  -  Kupiec Średzki  1:14 (0:3)

Bramki: Brygada Banici – Bartkowski A. 42, ; Kupiec Średzki – Grzelak Ł. 7,32,43,45 i 47, Borowski Sz. 20, Deiksler A. 22,39,43 i 48, Borowski Ł. 26, Padarz Sz. 33, Urbanek D. 34, Nowak D. 38.

Asysty: Kupiec Średzki – Borowski Sz. x3, Padarz Sz. x2, Urbanek D. x2, Deiksler A. x2, Kaczałka Ł. x2, Deiksler M..

Zielone Kartki: Deiksler M. (Kupiec Średzki) oraz Bartkowski A. i Grześkowiak P. (Brygada Banici).

Czerwone Kartki: Grześkowiak P. (Brygada Banici).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Agro

13

34

89:32

2.

Kupiec Średzki

13

31

96:28

3.

Drink Team

12

23

57:24

4.

La Liga Piwnica Pod Orłem

12

20

53:46

5.

Decora

12

18

49:48

6.

Omnitel

12

16

68:65

7.

Dobre Chłopaki

13

13

40:64

8.

Brygada Banici

12

4

34:97

9.

Medom

13

3

16:98

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

28

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

17

Czech R. (Omnitel), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

15

Padarz Sz. (Kupiec Średzki).

14

Biskup B. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Mamcarz J. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

13

Filipiak G. (Agro).

12

Fengier D. (Brygada Banici).

10

Głowacki J. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Walkowiak Maciej (Omnitel).

9

Kosmowski T. (Omnitel), Paczkowski P. (Decora).

8

Kosiński A. (Agro), Madela R. (Agro), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Walczak T. (Decora).

7

Grząślewicz J. (Omnitel), Miesiąc P. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki).

6

Biderman M. (Decora), Jóźwiak M. (La Liga), Konarkowski B. (Drink Team), Leporowski W. (Drink Team), Majewski A. (La Liga), Pluciński M. (Agro), Warot. P. (Drink Team).

5

Bartkowski A. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Janaszak M. (Agro), Klabiński D. (Omnitel), Sobczyk D. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).    

4

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Dydymski J. (La Liga), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kiszewski K. (Omnitel), Michalak M. (Brygada Banici), Ratajczak Ł. (Drink Team), Zając M. (Agro).

3

Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Gozdek M. (Omnitel), Haniewicz J. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Pomykała P. (Decora), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga).

2

Domański P. (Drink Team), Keter R. (Kupiec Średzki), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Sroka M. (La Liga),  Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wicher W. (Medom).

1

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Buch A. (Omnitel), Bogusławski J. (Medom), Cichosz J. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Jarota A. (Medom), Jarota K. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team), Kmieciak P. (La Liga), Leżała K. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nowicki A. (Brygada Banici), Olejniczak P. (Agro), Pawlak A. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Pomykała K. (Decora), Raczak B. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Tłok T. (Medom), Walczak M. (Decora), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici).

samobójcze

Czapliński R. (Medom), Grzelak R. (Agro), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kiszewski K. (Omnitel), Lisiak M. (Medom) x2, Paczkowski B. (Decora), Sobkowiak K. (Decora), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

18

Kosiński A. (Agro).

17

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

16

Głowacki J. (Agro).

12

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

11

Gozdek M. (Omnitel), Grząślewicz J. (Omnitel).

10

Pluciński M. (Agro), Sobczyk D. (La Liga).

9

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

8

Biskup B. (Agro), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

7

Markiewicz A. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).

6

Czech R. (Omnitel), Kiszewski K. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

5

Domański P. (Drink Team), Grzelak R. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Nasher A. (Agro), Rybarczyk F. (Omnitel), Walczak T. (Decora).  

4

Biderman M. (Decora), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Cichosz J. (Omnitel), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kosmowski T. (Omnitel), Matysiak M. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Stachowiak P. (Brygada Banici), Walkowiak Maciej (Omnitel), Warot. P. (Drink Team), Zając M. (Agro).

3

Bartkowski A. (Brygada Banici), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak G. (Drink Team), Leporowski W. (Drink Team), Lis R. (La Liga), Marciniak D. (Decora), Mroczkowski T. (La Liga), Oterman T. (Agro), Pomykała K. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).     

2

Barczak A. (Brygada Banici), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Keter R. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Kudła K. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Leżała K. (La Liga), Loga W. (Medom), Majewski A. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Nowicki A. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga), Walczak M. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki),  

1

Dostatni G. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota K. (Medom), Jóźwiak M. (La Liga), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kmieciak P. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Pomykała P. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak M. (Drink Team), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga),  Tłok T. (Medom), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

37

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

34

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

26

Głowacki J. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro).

23

Czech R. (Omnitel).

22

Biskup B. (Agro), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

21

Padarz Sz. (Kupiec Średzki).

20

Mamcarz J. (Drink Team).

18

Grząślewicz J. (Omnitel).

17

Markiewicz A. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).

16

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Pluciński M. (Agro).

15

Filipiak G. (Agro),Łuczak P. (Omnitel), Sobczyk D. (La Liga).

14

Gozdek M. (Omnitel), Walkowiak Maciej (Omnitel).

13

Kosmowski T. (Omnitel), Nasher A. (Agro). Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski P. (Decora), Walczak T. (Decora).  

12

Fengier D. (Brygada Banici), Nowaczyk T. (La Liga).

10

Biderman M. (Decora), Grzelak R. (Agro), Kiszewski K. (Omnitel), Warot P. (Drink Team). 

9

Miesiąc P. (La Liga), Leporowski W. (Drink Team).

8

Bartkowski A. (Brygada Banici), Janaszak M. (Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Madela R. (Agro), Majewski A. (La Liga),  Nowak M. (Drink Team), Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).  

7

Domański P. (Drink Team), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Omnitel), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

6

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki).

5

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Cichosz J. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Filozof P. (Medom), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Leporowski P. (Drink Team), Marciniak D. (Decora), Mroczkowski T. (La Liga), Ratajczak Ł. (Drink Team), Rybarczyk F. (Omnitel), Stachowiak P. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga).  

4

Deiksler M. (Kupiec Średzki),  Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Matysiak M. (Drink Team), Michalak M. (Brygada Banici), Pomykała K. (Decora),  Pomykała P. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki).

3

Haniewicz J. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Leżała K. (La Liga),  Lis R. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nowicki A. (Brygada Banici), Oterman T. (Agro), Sroka M. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Decora), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Grześkowiak P. (Brygada Banici),  Jarota K. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kmieciak P. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Sroczyński J. (Medom), Suwiczak Ł. (La Liga), Tłok T. (Medom), Wicher W. (Medom), Wierski J. (Brygada Banici).

1

Bogusławski J. (Medom), Buch A. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Dydymski T. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak M. (Drink Team), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Pawlak A. (Medom), Raczak B. (Medom), Ratajczak M. (Drink Team), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki). 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

7

Markiewicz A. (Drink Team).

4

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Keter M. (Kupiec Średzki), Leżała K. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Paczkowski P. (Decora), Pomykała P. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

2

Bogusławski J. (Medom), Buch A. (Omnitel), Cichosz J. (Omnitel), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Gozdek M. (Omnitel), Grzelak R. (Agro), Grześkowiak P. (Dobre Chłopaki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Brygada Banici), Kujawa B. (Brygada Banici), Leporowski W. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Łuczak P. (Omnitel), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Milewski B. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pluciński M. (Agro), Pomykała K. (Decora), Sobczyk D. (La Liga), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Wałesiak M. (Dobre Chłopaki), Warot P. (Drink Team), Wierski J. (Brygada Banitów), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Medom

13

8

0

2.

Agro

13

12

0

3.

Drink Team

12

17

0

4.

Omnitel

12

20

0

5.

Dobre Chłopaki

13

20

0

6.

Kupiec Średzki

13

24

0

7.

La Liga Piwnica Pod Orłem

12

35

1

8.

Decora

12

35

1

9.

Brygada Banici

12

37

1

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Agro

14

37

99:34

2.

Kupiec Średzki

14

34

105:36

3.

Drink Team

13

23

59:29

4.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

23

58:48

5.

Decora

13

21

53:49

6.

Omnitel

12

16

68:65

7.

Dobre Chłopaki

14

13

41:68

8.

Brygada Banici

13

4

36:107

9.

Medom

13

3

16:98

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com