XIV kolejka

Wyniki meczy:

Kupiec Średzki  -  Studenty  2:3 (1:1)

Bramki: Kupiec Średzki – Grzelak Ł. 18, Urbanek D. 48; Studenty – Cyka R. 23, Socha K. 29, Czech R. 46.

Asysty: Studenty – Klabiński D.

Drink Team  -  Decora  7:1 (2:0)

Bramki: Drink Team – Konarkowski B. 1, Nowak M. 25, Mamcarz J. 33, 39 i 42, Hetmańczyk A. 36 i 45; Decora – Krajewski D. 37.

Asysty: Drink Team – Nowak M. x2, Falgier M., Mamcarz J., Ratajczak Ł.; Decora – Paczkowski B.

Zielone Kartki: Mamcarz J. x2 (Drink Team).

Młode Wilki  -  Brygada Banici  1:5 (0:1)

Bramki: Młode Wilki – Jankowiak D. 33; Brygada Banici – Lucki M. 25,30 i 46, Mielcarek A. 41, Weber P. 50.

Asysty: Brygada Banici – Mielcarek A., Weber P., Madela R., Bogusławski J.

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Grak-Pak  4:1 (3:0)

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Majewski A. 20 i 50, Sobczyk D. 24, Nowaczyk T. 25; Grak-Pak – Łuczak W. 48.

Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Kmieciak P., Filipiak G., Dydymski J., Miesiąc P.; Grak-Pak – Łuczak W.

Zielone Kartki: Filipiak G. (La Liga Piwnica Pod Orłem).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

12

36

82:18

2.

Kupiec Średzki

12

25

53:27

3.

La Liga Piwnica Pod Orłem

12

22

35:34

4.

Decora

13

22

49:34

5.

Studenty

13

19

63:48

6.

Brygada Banici

12

13

35:47

7.

Młode Wilki

13

13

28:55

8.

Dobre Chłopaki

12

9

34:63

9.

Grak-Pak

13

6

23:75

 

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

22

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

14

Czech R. (Studenty), Mamcarz J. (Drink Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki).  

12

Markiewicz A. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

11

Konarkowski B. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team). 

10

Filozof P. (Młode Wilki).

9

Grząślewicz J. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Teram), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).    

8

Kozerski J. (Brygada  Banici), Łuczak P. (Studenty), Paczkowski B. (Decora).

7

Jadowski R. (Decora).

6

Bogusławski J. (Brygada Banici), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Janasik J. (Młode Wilki), Klabiński D. (Studenty), Lesiński F. (Grak-Pak), Matysiak M. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Ziemiański P. (Decora).    

5

Biderman M. (Decora), Filipiak G. (La Liga), Fludra P. (Decora), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Decora), Weber P. (Brygada Banici).

4

Gozdek M. (Studenty), Jankowiak D. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Kosmowski T. (Studenty), Lucki M. (Brygada Banici), Szał M. (Decora), Wiśniewski J. (La Liga).

3

Jarota K. (Młode Wilki), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Majewski A. La Liga), Mikołajczak T. (Drink Team), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Sobczyk D. (La Liga), Przybylski K. (Młode Wilki), Sikorski D. (Brygada Banici), Walkowiak Michał (Studenty), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Studenty).

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cyka K. (Studenty), Cyka R. (Studenty), Furmanek K. (Grak-Pak), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Leżała T. (La Liga), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łuczak W. (Grak-Pak), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Socha K. (Studenty), Sroka M. (La Liga),  Stolecki M. (Grak-Pak), Walkowiak Maciej (Studenty), Walkowiak T. (La Liga).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Bartkowiak K. (Grak-Pak), Chmielewski J. (Grak-Pak), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Czapliński R. (Brygada Banici), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Jastrząb J. (Grak-Pak), Jędrzejczak M. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Michalak Sz. (Grak-Pak), Miesiąc T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici), Raczak B. (La Liga), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Staniszewski K. (Młode Wilki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Typański M. (La Liga), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

Samobójcze

Biderman M. (Decora), Dominas M. (Grak-Pak), Dydymski J. (La Liga), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Markiewicz J. (Młode Wilki), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

12

Markiewicz A. (Drink Team).

10

Czech R. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki).

9

Bogusławski J. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

8

Grząślewicz J. (Studenty), Walkowiak Maciej (Studenty).    

7

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jadowski R. (Decora), Nowak M. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki).

6

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Konarkowski B. (Drink Team),  Łuczak P. (Studenty), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).   

5

Błaszak A. (Drink Team), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Młode Wilki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Lesiński F. (Grak-Pak), Ratajczak Ł. (Drink Team), Szik J. (Decora), Zawacki K. (Drink Team).  

4

Filipiak G. (La Liga), Józefiak D. (Drink Team), Majewski A. La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki).

3

Biderman M. (Decora), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Kozerski J. (Brygada Banici), Madela R. (Brygada Banici), Matysiak M. (Drink Team), Przybyłek P. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Ziemiański P. (Decora).     

2

Borowski Ł (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Fludra P. (Decora), Gozdek M. (Studenty), Janasik J. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jarota K. (Młode Wilki), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybylski K. (Młode Wilki), Staniszewski K. (Młode Wilki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Michał (Studenty),  Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zielniewicz P. (Studenty).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Cyka K. (Studenty), Domański P. (Drink Team), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Falgier M. (Drink Team), Furmanek K. (Grak-Pak), Graczyk M. (Grak-Pak), Haniewicz J. (Brygada Banici), Klabiński D. (Studenty), Kmieciak P. (La Liga), Kosmowski T. (Studenty), Leporowski W. (Grak-Pak), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łuczak W. (Grak-Pak), Marciniak D. (Decora), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Moroz W. (Grak-Pak), Ojcieszak J. (Młode Wilki), Pawlak A. (Brygada Banitów), Pomykała P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sikorski D. (Brygada Banici), Sroka M. (La Liga),  Stawiak M. (Grak-Pak), Stolecki M. (Grak-Pak), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Typański M. (La Liga), Walczak T. (Decora), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Weber P. (Brygada Banici), Wiśniewski J. (La Liga).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

32

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

24

Czech R. (Studenty), Markiewicz A. (Drink Team).

23

Urbanek D. (Kupiec Średzki).    

20

Mamcarz J. (Drink Team).

18

Nowak M. (Drink Team).

17

Grząślewicz J. (Studenty), Konarkowski B. (Drink Team).  

15

Bogusławski J. (Brygada Banici), Filozof P. (Młode Wilki),  Spychalski K. (Dobre Chłopaki).  

14

Hetmańczyk A. (Drink Team), Jadowski R. (Decora), Łuczak P. (Studenty), Paczkowski B. (Decora).   

12

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

11

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici), Lesiński F. (Grak-Pak).

10

Walkowiak Maciej (Studenty), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).   

9

Filipiak G. (La Liga), Matysiak M. (Drink Team),  Słota R. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).   

8

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Janasik J. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Zawacki K. (Drink Team).

7

Fludra P. (Decora), Klabiński D. (Studenty), Majewski A. La Liga), Szał M. (Decora).  

6

Gozdek M. (Studenty), Jankowiak D. (Młode Wilki), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Szik J. (Decora), Walczak T. (Decora), Weber P. (Brygada Banici).    

5

Błaszak A. (Drink Team), Jarota K. (Młode Wilki), Kosmowski T. (Studenty), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Przybylski K. (Młode Wilki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Michał (Studenty), Walkowiak T. (La Liga), Wiśniewski J. (La Liga), Zielniewicz P. (Studenty).  

4

Heigenbarth F. (Grak-Pak), Jóźwiak M. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Lucki M. (Brygada Banici), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Sikorski D. (Brygada Banici).

3

Cyka K. (Studenty), Furmanek K. (Grak-Pak), Haniewicz J. (Brygada Banici), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łuczak W. (Grak-Pak), Madela R. (Brygada Banici), Mikołajczak T. (Drink Team), Przybyłek P. (Drink Team), Ratajczak F. (Drink Team), Sroka M. (La Liga),  Staniszewski K. (Młode Wilki), Stolecki M. (Grak-Pak), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).    

2

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Ł (Kupiec Średzki), Cyka R. (Studenty), Dostatni G. (Studenty), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Brygada Banici), Raczak B. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Socha K. (Studenty), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Typański M. (La Liga), Wałęsiak M. (Dobre  Chłopaki).

1

Bartkowiak K. (Grak-Pak), Chmielewski J. (Grak-Pak), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Czapliński R. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Falgier M. (Drink Team), Graczyk M. (Grak-Pak), Jastrząb J. (Grak-Pak), Jędrzejczak M. (La Liga), Kmieciak P. (La Liga), Leporowski W. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Miesiąc T. (La Liga), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Moroz W. (Grak-Pak), Nowaczyk T. (La Liga), Ojcieszak J. (Młode Wilki), Pomykała P. (Decora), Sobkowiak K. (Decora), Stawiak M. (Grak-Pak), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Wawrowski Ł. (Brygada Banici).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

9

Nowaczyk T. (La Liga).

8

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

4

Filipiak G. (La Liga), Grząślewicz J. (Studenty), Jadowski R. (Decora), Mamcarz J. (Drink Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).  

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Fludra P. (Decora), Gozdek M. (Studenty), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Józefiak D. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Studenty), Konarkowski B. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Lucki M. (Brygada Banici), Łuczak P. (Studenty), Majewski A. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Markiewicz A. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc T. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Sikorski D. (Brygada Banici), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora), Weber P. (Brygada Banici), Zawacki K. (Drink Team).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Młode Wilki

13

0

-

2.

Grac-Pak

13

2

-

3.

Dobre Chłopaki

12

6

-

4.

Kupiec Średzki

12

10

-

5.

Studenty

13

10

-

6.

Brygada Banici

12

10

-

7.

Decora

13

12

-

8.

Drink Team

12

16

-

9.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

36

1

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

13

39

88:21

2.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

25

46:36

3.

Kupiec Średzki

13

25

56:33

4.

Decora

14

25

54:37

5.

Studenty

13

19

63:48

6.

Brygada Banici

13

13

37:51

7.

Młode Wilki

14

13

30:66

8.

Dobre Chłopaki

13

9

37:68

9.

Grak-Pak

14

9

27:77

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com