Sezon 2013/2014

TABELA I KLASYFIKACJE PO 18 KOLEJCE SPOTKAŃXIV SEZONU ŚALHPN 2013/2014

 

Tabela końcowa:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

LA LIGA PIWNICA POD ORŁEM

18

46

112:45

2.

AGRO

18

46

118:51

3.

KUPIEC ŚREDZKI

18

39

105:42

4.

DECORA

18

29

73:66

5.

DRINK TEAM

18

26

86:62

6.

AS JAZDY

18

24

79:94

7.

BRYGADA BANICI

18

22

71:86

8.

DOBRE CHŁOPAKI

18

16

71:89

9.

ALBATROSY

18

16

58:104

10.

MEDOM

18

0

49:183

 

Klasyfikacja Króla Strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

36 bramki

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

31 bramek

Głowacki J. (Agro).

26 bramek

Kosmowski T. (As Jazdy).

20 bramek

Sobczyk D. (Albatrosy).

19 bramek

Chojnacki K. (Agro), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

18 bramek

Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

17 bramek

Mamcarz J. (Brygada Banici/Drink Team), Markiewicz A. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).

14 bramek

Biskup B. (Agro), Dydymski J. (La Liga).

13 bramek

Czech R. (La Liga), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Miśkiewicz D. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga).

12 bramek

Hetmańczyk A. (Drink Team), Kiszewski K. (As Jazdy), Maleszka P. (Agro).

11 bramek

Głowacki R. (Kupiec Średzki), Walkowiak T. (Brygada Banici).

10 bramek

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Chudy M. (Dobre Chłopaki), Grześkowiak P. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Staszak K. (Albatrosy). Urbanek L. (Albatrosy).

9 bramek

Konarkowski B. (Drink Team), Lis P. (La Liga), Raczak B. (La Liga), Sroka M. (La Liga), Zaworski P. (Decora).

8 bramek

Dydymski T. (Brygada Banici), Madela R. (Agro), Miesiąc T. (Medom),

7 bramek

Cichosz J. (As Jazdy), Fengier D. (Dobre Chłopaki), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Gucze G. (As Jazdy), Hadaś D. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Leżała K. (La Liga), Loga W. (Medom), Mieloch M. (Brygada Banici), Paczkowski P. (Decora), Rauhut P. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Ziemiański P. (Decora).

6 bramek

Błoch H. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Krajewski K. (Agro), Mamcarz K. (Brygada Banici), Nowak D. (Medom), Olaszczyk P. (La Liga), Pomykała P. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Walkowiak Mcj. (As Jazdy), Walkowiak Mcł. (As Jazdy), Walkowiak T. II (Brygada Banici), Wawszkiewicz F. (Albatrosy).

5 bramek

Kudła K. (As Jazdy), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Szik M. (Decora), Wawrzyniak P. (Dobre Chłopaki),

4 bramki

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Grzelak R. (Agro), Majewski A. (La Liga), Michalak D. (Brygada Banici), Nasher A. (Agro), Walczak T. (Decora).

3 bramki

Chudy J. (Dobra Chłopaki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Gawron A. (Drink Team), Górliński R. (Agro), Haniewicz J. (Dobre Chłopaki), Jaguś A. (Brygada Banici), Ladrowski M. (Dobre Chłopaki), Mieloch Ł. (As Jazdy), Olejniczak P. (Agro), Pomykała K. (Decora), Stachowiak P. (Brygada Banici), Walczak M. (Decora), Wierski J. (Brygada Banici).

2 bramki

Błaszczyk P. (La Liga), Cyka R. (As Jazdy), Dzięcioł R. (As Jazdy), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grządzielewski M. (Albatrosy), Janaszak M. (Agro), Jarota K. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Lis R. (La Liga), Matuszak M. (Brygada Banici), Młynek D. (As Jazdy), Wujek M. (Albatrosy).

1 bramka

Andrzejewski D. (Medom), Apollo A. (Medom), Bandyszak D. (Medom), Bartkowski A. (Brygada Banici), Bartkowiak G. (As Jazdy), Borowczyk E. (Brygada Banici), Borowski P. (Kupiec Średzki), Czarny M. (Medom), Czech Ł. (Medom), Grzelak Sz. (Decora), Jóźwiak M. (Drink Team), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Keter M. (Kupiec Średzki), Lipiński M. (Agro), Madaj P. (Brygada Banici), Mazur D. (Medom), Mielcarek Ł. (Albatrosy), Owczarzak M. (Albatrosy), Rajch M. (Medom), Skrobich D. (Albatrosy), Sobkowiak K. (Decora), Suwiczak Ł. ( La Liga), Szczepański J. (Albatrosy), Szymenderski M. (Albatrosy), Szymkowiak B. (Drink Team), Waleryszek A. (Albatrosy), Wałęsiak K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wichłacz M. (Brygada Banici), Wysocki M. (Decora), Zimoch D. (Albatrosy).

samobójcze

Bełoniak Ł. ( Decora dla Brygada Banici), Chudy M. (Dobre Chłopaki dla Decory), Deiksler M. (Kupiec Średzki dla Agro x2), Grzelak R. (Agro dla Kupiec Średzki), Madela R. (Agro dla Brygada Banici), Ratajczak Ł. (Drink Team dla Agro), Sroka M. (La Liga dla Decora), Szik J. (Decora dla La Liga), Szymanowski R. (As Jazdy dla La Liga), Walkowiak Mcj. (As Jazdy dla Agro), Wałęsiak K. (Dobre Chłopaki dla La Liga Piwnica Pod Orłem), Wysocki M. (Decora dla Albatrosy).

 

Klasyfikacja asyst:
(Klasyfikacja prowadzona od dnia 20.X.2013r (IV kolejki sezonu 2013/14)

Ilość asyst

Asystujący

20 asyst

Głowacki R. (Kupiec Średzki).

18 asyst

Majewski A. (La Liga).

15 asyst

Walkowiak Mcj. (As Jazdy).

12 asyst

Biskup B. (Agro), Mamcarz J. (Brygada Banici/Drink Team).

9 asyst

Chudy M. (Dobre Chłopaki), Głowacki J. (Agro), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

8 asyst

Chojnacki K. (Agro), Janaszak M. (Agro), Kosmowski T. (As Jazdy), Maleszka P. (Agro), Nowak D. (Medom), Paczkowski P. (Decora), Szik J. (Decora).

7 asyst

Hetmańczyk A. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Lis P. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Miesiąc T. (Medom), Sobczyk D. (Albatrosy), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walkowiak T.II (Brygada Banici).

6 asyst

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (As Jazdy), Leżała K. (La Liga), Loga W. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Olaszczyk P. (La Liga), Olejniczak P. (Agro), Sroka M. (La Liga), Staszak K. (Albatrosy), Urbanek L. (Albatrosy).

5 asyst

Czech R. (La Liga), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Gawron A. (Drink Team), Grześkowiak P. (La Liga), Gucze G. (As Jazdy), Jaguś A. (Brygada Banici), Konarkowski B. (Drink Team), Ludwiczak D. (Agro), Mieloch M. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora).

4 asysty

Bartkowiak G. (As Jazdy), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Dydymski J. (La Liga), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Haniewicz J. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak G. (Drink Team), Lis R. (La Liga), Markiewicz A. (Drink Team), Miśkiewicz D. (Medom), Owczarzak M. (Albatrosy), Paczkowski B. (Decora), Ratajczak M. (Drink Team), Szik M. (Decora), Wawrzyniak P. (Dobre Chłopaki),

3 asysty

Bandyszak D. (Medom), Grząślewicz J. (As Jazdy), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Ladrowski M. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Marciniak D. (Albatrosy), Nasher A. (Agro), Pomykała P. (Decora), Rauhut P. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Walczak T. (Decora), Walkowiak Mcł. (As Jazdy), Walkowiak T. (Brygada Banici), Wałęsiak K. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Albatrosy), Wierski J. (Brygada Banici).

2 asysty

Błaszczyk P. (La Liga), Chojnacki M. (Agro), Cichosz J. (As Jazdy), Górliński R. (Agro), Jarota A. (Medom), Jarota K. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team), Michalak D. (Brygada Banici), Oterman T. (Brygada Banici), Pomykała K. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sobkowiak K. (Decora), Szymanowski R. (As Jazdy), Szymenderski M. (Albatrosy), Walczak M. (Decora), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki).

1 asysta

Andrzejewski D. (Medom), Borowczyk E. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Dzięcielewski T. (Kupiec Średzki), Fengier D. (Dobre Chłopaki), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grzelak A. (Agro), Marszałkowski K. (Drink Team), Matuszak M. (Brygada Banici), Mieloch Ł. (As Jazdy), Mikuliński M. (Decora), Milewski B. (Medom), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Przybylski M. (Medom), Suwiczak Ł. (La Liga), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak B. (Brygada Banici), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Wichłacz M. (Brygada Banici).

 

Klasyfikacja kanadyjska:
(Klasyfikacja prowadzona od dnia 20.X.2013r (IV kolejki sezonu 2013/14)

Ilość punktów

Zawodnik

42 punktów

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

40 punkty

Głowacki J. (Agro).

34 punktów

Kosmowski T. (As Jazdy).

31 punktów

Głowacki R. (Kupiec Średzki).

29 punktów

Mamcarz J. (Brygada Banici/Drink Team).

27 punktów

Chojnacki K. (Agro), Sobczyk D. (Albatrosy), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

26 punkty

Biskup B. (Agro), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

25 punkty

22 punkty

Majewski A. (La Liga).

21 punktów

Markiewicz A. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Walkowiak Mcj. (As Jazdy).

20 punktów

Maleszka P. (Agro),

19 punktów

Chudy M. (Dobre Chłopaki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Mroczkowski T. (La Liga).

18 punktów

Czech R. (La Liga), Dydymski J. (La Liga), Kiszewski K. (As Jazdy),

17 punktów

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Miesiąc P. (La Liga), Miśkiewicz D. (Medom).

16 punktów

Lis P. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Staszak K. (Albatrosy), Urbanek L. (Albatrosy).

15 punktów

Grześkowiak P. (La Liga), Miesiąc T. (Medom), Paczkowski P. (Decora), Sroka M. (La Liga), Szik J. (Decora).

14 punktów

Konarkowski B. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Nowak D. (Medom), Walkowiak T. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora).

13 punktów

Leżała K. (La Liga), Loga W. (Medom), Walkowiak T. II (Brygada Banici),

12 punktów

Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Gucze G. (As Jazdy), Mieloch M. (Brygada Banici), Olaszczyk P. (La Liga).

11 punktów

Madela R. (Agro),

10 punktów

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Janaszak M. (Agro), Rauhut P. (Dobre Chłopaki), Wawrzyniak P. (Dobre Chłopaki).

9 punktów

Cichosz J. (As Jazdy), Domański P. (Drink Team), Dydymski T. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Olejniczak P. (Agro), Pomykała P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Szik M. (Decora), Walkowiak Mcł. (As Jazdy), Wawszkiewicz F. (Albatrosy).

8 punktów

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Fengier D. (Dobre Chłopaki), Gawron A. (Drink Team), Grzelak R. (Agro), Jaguś A. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Ratajczak Ł. (Drink Team),

7 punktów

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Hadaś D. (Drink Team), Haniewicz J. (Dobre Chłopaki), Nasher A. (Agro), Walczak T. (Decora), Ziemiański P. (Decora).

6 punktów

Błoch H. (Drink Team), Jóźwiak G. (Drink Team), Krajewski K. (Agro), Ladrowski M. (Dobre Chłopaki), Lis R. (La Liga), Mamcarz K. (Brygada Banici), Michalak D. (Brygada Banici), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Wierski J. (Brygada Banici).

5 punktów

Bartkowski G. (As Jazdy), Górliński R. (Agro), Kudła K. (As Jazdy), Ludwiczak D. (Agro), Owczarzak M. (Albatrosy), Pomykała K. (Decora), Walczak M. (Decora).

4 punkty

Bandyszak D. (Medom), Błaszczyk P. (La Liga), Jarota K. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Mieloch Ł. (As Jazdy), Ratajczak M. (Drink Team), Wałęsiak K. (Dobre Chłopaki),

3 punkty

Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grząślewicz J. (As Jazdy), Jóźwiak M. (Drink Team), Matuszak M. (Brygada Banici), Marciniak D. (Albatrosy), Sobkowiak K. (Decora), Szymenderski M. (Albatrosy), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki).

2 punkty

Andrzejewski D. (Medom), Borowczyk E. (Brygada Banici), Chojnacki M. (Agro), Cyka R. (As Jazdy), Dzięcioł R. (As Jazdy), Grządzielewski M. (Albatrosy), Młynek D. (As Jazdy), Oterman T. (Brygada Banici), Suwiczak Ł. (La Liga), Szymanowski R. (As Jazdy), Wichłacz M. (Brygada Banici), Wujek M. (Albatrosy).

1 punkt

Apollo A. (Medom), Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski P. (Kupiec Średzki), Czarny M. (Medom), Czech Ł. (Medom), Dzięcielewski T. (Kupiec Średzki), Grzelak A. (Agro), Grzelak Sz. (Decora), Keter M. (Kupiec Średzki), Lipiński M. (Agro).Madaj P. (Brygada Banici), Marszałkowski K. (Drink Team), Mazur D. (Medom), Mielcarek Ł. (Albatrosy), Mikuliński M. (Decora), Milewski B. (Medom), Przybylski M. (Medom), Rajch M. (Medom), Skrobich D. (Albatrosy), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Szczepański J. (Albatrosy), Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Szymkowiak B. (Drink Team), Waleryszek A. (Albatrosy), Walkowiak B. (Brygada Banici), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Wysocki M. (Decora), Zimoch D. (Albatrosy).

 

Klasyfikacja punktów karnych:

 

 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

MEDOM

18

2

0

2.

AGRO

18

19

0

3.

AS JAZDY

18

24

1

4.

KUPIEC ŚREDZKI

18

29

0

5.

LA LIGA PIWNICA POD ORŁEM

18

40

1

6.

ALBATROSY

18

52

1

7.

DOBRE CHŁOPAKI

18

53

2

8.

DRINK TEAM

18

56

1

9.

DECORA

18

57

2

10.

BRYGADA BANICI

18

63

1


Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com