III kolejka

Wyniki meczy:

Medom  -  Kupiec Średzki  0:2 (0:1)
Bramki: Kupiec Średzki  -  Grzelak Ł. 10, Glabus Sz. 36.
Asysty: Kupiec Średzki – Urbanek D.
Studenty  -  Drink Team  3:1 (3:0)

Bramki: Studenty - Grząślewicz J. 4 i 11, Zielniewicz P. 8, ; Drink Team – Markiewicz A.
Asysty: Studenty –  Dostatni G., Łuczak P., Czech R.
Żółte Kartki: Cyka K. (Studenty).

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Decora  6:3 (4:0)

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Raczak B. 10, Majewski A. 12 i 39, Mroczkowski T.18, Sobczyk D. 24, Nowaczyk T. 31 ; Decora – Szał M. 37 i 50, Szik J. 45.
Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Miesiąc P., Majewski A., Sobczyk D. ; Decora – Pomykała K..

Zielone Kartki: Raczak B. (La Liga Piwnica Pod Orłem).

Brygada Banici  -  Agro  3:8 (2:3)

Bramki: Brygada Banici – Dydymski T. 16, Czapliński R. 19, Kozerski J. 31, ; Agro – Głowacki J. 10,19,25,36,47 i 49, Filipiak G. 36, Olejniczak P. 38.

Asysty: Brygada Banici – Urbanek L., Czapliński R., ; Agro – Biskup B. x2, Głowacki J., Nasher A., Filipiak G., Grzelak R., Zając M.

Zielone Kartki: Nasher A. (Agro).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

3

7

6:2

2.

Agro

3

6

17:8

3.

Studenty

2

6

8:4

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

3

4

9:11

5.

Drink Team

3

3

16:9

6.

Decora

3

3

9:12

7.

Medom

3

3

6:9

8.

Brygada Banici

2

3

7:11

9.

Dobre Chłopaki

2

0

4:16

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

6

Głowacki J. (Agro).

5

Markiewicz A. (Drink Team).

4

Grząślewicz J. (Studenty), Konarkowski B, (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Szał M. (Decora), Szik J. (Decora).

3

Domański P. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga).

2

Biskup B. (Agro), Bogusławski J. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Janasik J. (Medom), Jarota A. (Medom),  Kozerski J. (Brygada Banici), Majewski A. (La Liga), Nasher A. (Agro), Sobczyk D. (La Liga).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Cyka K. (Studenty), Czapliński R. (Brygada Banici), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Gucze G. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak M. (Drink Team), Klabiński D. (Studenty), Loga W. (Medom), Matysiak M. (Drink Team), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Olejniczak P. (Agro), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Raczak B. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zielniewicz P. (Studenty), Ziemiański P. (Decora).

samobójcze

Barczak A. (Brygada Banici), Bogusławski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

5

Domański P. (Drink Team).

3

Czapliński R. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Nowak M. (Drink Team).

2

Biskup B. (Agro), Filipiak G. (Agro), Grząślewicz J. (Studenty), Janasik J. (Medom), Konarkowski B. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Łuczak P. (Studenty),  Majewski A. (La Liga), Nasher A. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Urbanek L. (Brygada Banici).

1

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czech R. (Studenty), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Filozof P. (Medom), Gielniak W. (Medom), Grzelak R. (Agro), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kosmowski T. (Studenty), Mamcarz J. (Drink Team), Markiewicz A. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Pomykała K. (Decora), Sobczyk D. (La Liga), Sroka M. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

9

Głowacki J. (Agro).

8

Domański P. (Drink Team).

6

Grząślewicz J. (Studenty), Konarkowski B. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Markiewicz A. (Drink Team).

4

Biskup B. (Agro), Czapliński R. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Janasik J. (Medom), Majewski A. (La Liga), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Szał M. (Decora), Szik J. (Decora).

3

Sobczyk D. (La Liga).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Jarota A. (Medom), Kozerski J. (Brygada Banici), Łuczak P. (Studenty), Paczkowski B. (Decora), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Decora).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cyka K. (Studenty), Czech R. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Gielniak W. (Medom), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Gucze G. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak M. (Drink Team), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Studenty), Kosmowski T. (Studenty), Loga W. (Medom), Mamcarz J. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Olejniczak P. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pomykała K. (Decora), Raczak B. (La Liga), Sroka M. (La Liga), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro), Zielniewicz P. (Studenty). 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

5

Cyka K. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici).

4

Bogusławski J. (Brygada Banici), Szał M. (Decora), Zając M. (Agro).

2

Biderman M. (Decora), Filipiak G. (Agro), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Medom), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak G. (Drink Team), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Milewski B. (Medom), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

3

0

-

2.

Drink Team

3

2

-

3.

Medom

3

4

-

4.

Studenty

2

5

-

5.

La Liga Piwnica pod Orłem

3

6

-

6.

Decora

3

8

-

7.

Agro

3

10

-

8.

Brygada Banici

2

11

-

9.

Dobre Chłopaki

2

27

1


 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

19

27:5

2.

Studenty

6

15

32:16

3.

La Liga Piwnica pod Orłem

7

10

29:26

4.

Drink Team

6

9

30:15

5.

Decora

6

9

28:25

6.

Agro

6

9

22:21

7.

Medom

6

9

19:19

8.

Brygada Banici

6

3

12:41

9.

Dobre Chłopaki

6

0

13:44

 

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com