III kolejka

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO III KOLEJCE SPOTKAŃ

Wyniki meczy:

Dobre Chłopaki  -  Agro   2:4 (2:1)
Bramki: Dobre Chłopaki -  Spychalski K. 4, Wałęsiak M. 11. ; Agro – Biskup B. 17 i 41, Janaszak M. 30, Filipiak G. 31.
Asysty: Dobre Chłopaki –  Pogonowski M., ; Agro – Głowacki J., Grzelak R..

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Omnitel  8:5 (3:2)

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Sobczyk D. 7 i 39, Walkowiak T. 13 i 48, Fibner D. 34 i 35, Mroczkowski T. 41, Kiszewski K. (Omnitel) 19 samob., ; Omnitel – Czech R. 4 i 37, Klabiński D. 21, Łuczak P. 34, Kiszewski K. 43.

Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Fibner D., Mroczkowski T., Miesiąc P., Majewski A., ; Omnitel – Grząślewicz J. x3, Gozdek M., Czech R.

Zielone Kartki: Leżała K., Nowaczyk T., Jóźwiak M. (La Liga Piwnica Pod Orłem).

Kupiec Średzki  -  Decora  3:4 (2:3)

Bramki: Kupiec Średzki – Borowski Sz. 15, Deiksler A. 24 i 34, ; Decora – Paczkowski P. 10 i 18, Szik J. 19, Ziemiański P. 49.
Asysty: Kupiec Średzki – Urbanek D., Grzelak Ł., ; Decora – Szik J., Ziemiański P., Biderman M.

Drink Team  -  Medom  5:0 (1:0)

Bramki: Drink Team – Markiewicz A. 4, Hetmańczyk A. 43, Leporowski P. 45, Jóźwiak M. 47, Mamcarz J. 49.

Asysty: Drink Team – Markiewicz A. x2, Hetmańczyk A., Mamcarz J., Konarkowski B.

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Decora

3

7

17:9

2.

Drink Team

2

6

12:2

3.

Kupiec Średzki

3

6

14:9

4.

Dobre Chłopaki

3

6

13:9

5.

Agro

3

4

11:10

6.

La Liga Piwnica Pod Orłem

2

3

11:9

7.

Omnitel

3

3

15:19

8.

Brygada Banici

2

0

4:15

9.

Medom

3

0

4:19

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

7

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

5

Czech R. (Omnitel), Paczkowski P. (Decora).

4

Markiewicz A. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora).

3

Biskup B. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Sobczyk D. (La Liga), Ziemiański P. (Decora).  

2

Fibner D. (La Liga), Filipiak G. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janaszak M. (Agro), Kosmowski T. (Omnitel), Kudła K. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Omnitel), Walkowiak T. (La Liga), Warot. P. (Drink Team).

1

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Cichosz J. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Głowacki J. (Agro), Jóźwiak M. (Drink Team),  Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Kosiński A. (Agro), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Pawlak A. (Medom), Pomykała P. (Decora), Sobczyk D. (La Liga), Sroczyński J. (Medom), Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

samobójcze

Kiszewski K. (Omnitel).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

5

Gozdek M. (Omnitel).

4

Grząślewicz J. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

3

Paczkowski P. (Decora), Szik J. (Decora).

2

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (Agro), Głowacki J. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Łuczak P. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Marciniak D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora).

1

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Fibner D. (La Liga), Filozof P. (Medom), Jarota A. (Medom), Konarkowski B. (Drink Team), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Majewski A. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Słota R. (Dobre Chłopaki), Sobczyk D. (La Liga), Sroczyński J. (Medom), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Omnitel), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).   

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

9

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

8

Markiewicz A. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora).

7

Czech R. (Omnitel).

6

Walczak T. (Decora).

5

Gozdek M. (Omnitel), Łuczak P. (Omnitel).

4

Filipiak G. (Agro), Grząślewicz J. (Omnitel), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Ziemiański P. (Decora).

3

Biderman M. (Decora), Biskup B. (Agro), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Fibner D. (La Liga), Głowacki J. (Agro), Kudła K. (Brygada Banici), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Omnitel).

2

Filozof P. (Medom), Grzelak R. (Agro), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janaszak M. (Agro), Kosmowski T. (Omnitel), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Walkowiak T. (La Liga), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

1

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Cichosz J. (Omnitel), Domański P. (Drink Team), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Kosiński A. (Agro),  Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Majewski A. (La Liga),  Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski B. (Decora), Pawlak A. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Pomykała P. (Decora), Słota R. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

2

Buch A. (Omnitel), Czech R. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (La Liga), Keter M. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Leżała K. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pomykała P. (Decora), Stachowiak P. (Brygada Banici), Urbanek L. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Drink Team

2

0

0

2.

Agro

3

0

0

3.

Medom

3

0

0

4.

Dobre Chłopaki

3

2

0

5.

Decora

3

4

0

6.

Kupiec Średzki

3

4

0

7.

La Liga Piwnica Pod Orłem

2

6

0

8.

Brygada Banici

2

6

0

9.

Omnitel

3

8

0

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com