III kolejka

Wyniki meczy:

Drink Team  -  Studenty  5:2 (1:0)
Bramki: Drink Team – Markiewicz A. 7, Leporowski P. 30, Nowak M. 35, Ratajczak Ł. 41, Józefiak D. 43; Studenty – Klabiński D. 29, Walkowiak Michał 47.
Asysty: Drink Team – Markiewicz A. x2, Hetmańczyk A., Ratajczak F., Ratajczak Ł.; Studenty – Czech R.

Zielone Kartki: Zawacki K. (Drink Team).

Decora  -  Młode Wilki  2:2 (0:2)

Bramki: Decora – Sobkowiak K. 30, Ziemiański P. 37, ; Młode Wilki – Jarota K. 24, Dudek B. 25.
Asysty: Młode Wilki – Jankowiak D.

Kupiec Średzki  -  Brygada Banici  5:1 (2:0)

Bramki: Kupiec Średzki – Deiksler A. 10,34 i 42, Grzelak Ł. 22, Urbanek D. 26; Brygada Banici – Weber P. 32.
Asysty: Kupiec Średzki – Grzelak Ł. x3; Brygada Banici – Barczak A.

Grak-Pak  -  Dobre Chłopaki  2:7 (1:1)

Bramki: Grak-Pak – Jastrząb J. 8, Piasecki P. 44; Dobre Chłopaki – Maćkowiak P. 25, Mikuliński P. 28, Spychalski K. 29 i 47, Wawszkiewicz D. 41 i 50, Dominas M. (Grak-Pak) 34 samob.
Asysty: Grak-Pak – Graczyk M.; Dobre Chłopaki – Słota R., Spychalski K., Sznajder K.

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

2

6

10:2

2.

Kupiec Średzki

2

6

9:3

3.

Decora

3

4

11:11

4.

Młode Wilki

3

4

4:6

5.

Dobre Chłopaki

3

3

9:8

6.

Studenty

3

3

14:15

7.

Brygada Banici

3

3

8:10

8.

La Liga Piwnica Pod Orłem

2

3

4:8

9.

Grak-Pak

3

3

8:14

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

5

Jadowski R. (Decora), Deiksler A. (Kupiec Średzki).

4

Gozdek M. (Studenty).

3

Czech R. (Studenty), Markiewicz A. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zielniewicz P. (Studenty).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Filozof P. (Młode Wilki), Klabiński D. (Studenty), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stolecki M. (Grak-Pak), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Decora), Walkowiak Michał (Studenty), Ziemiański P. (Decora).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Chmielewski J. (Grak-Pak), Dudek B. (Młode Wilki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Teram), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota K. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Józefiak D. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Lesiński F. (Grak-Pak), Lucki M. (Brygada Banici), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łuczak W. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mamcarz J. (Drink Team), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sikorski D. (Brygada Banici), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga),  Szik J. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Weber P. (Brygada Banici).

Samobójcze

Dominas M. (Grak-Pak).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

3

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Studenty).

2

Błaszak A. (Drink Team), Bogusławski J. (Brygada Banici), Fludra P. (Decora), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Jadowski R. (Decora), Madela R. (Brygada Banici), Markiewicz A. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Ł (Kupiec Średzki), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czech R. (Studenty), Domański P. (Drink Team), Dudek B. (Młode Wilki), Furmanek K. (Grak-Pak), Gozdek M. (Studenty), Graczyk M. (Grak-Pak), Haniewicz J. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jankowiak D. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Lesiński F. (Grak-Pak), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Paczkowski B. (Decora), Pomykała P. (Decora), Przybyłek P. (Drink Team), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sikorski D. (Brygada Banici), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Michał (Studenty), Walkowiak T. (La Liga), Zielniewicz P. (Studenty).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

7

Jadowski R. (Decora).

5

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Gozdek M. (Studenty), Markiewicz A. (Drink Team).

4

Bogusławski J. (Brygada Banici), Czech R. (Studenty), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Piasecki P. (Grak-Pak),  Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zielniewicz P. (Studenty).

3

Mroczkowski T. (La Liga), Szik J. (Decora), Walkowiak Michał (Studenty), Walkowiak Maciej (Studenty), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).    

2

Barczak A. (Brygada Banici), Błaszak A. (Drink Team), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Dudek B. (Młode Wilki), Filozof P. (Młode Wilki), Fludra P. (Decora), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Józefiak D. (Drink Team), Klabiński D. (Studenty), Lesiński F. (Grak-Pak), Madela R. (Brygada Banici), Nowak M. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sikorski D. (Brygada Banici), Stolecki M. (Grak-Pak), Walczak T. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Ziemiański P. (Decora).

1

Borowski Ł (Kupiec Średzki), Chmielewski J. (Grak-Pak), Domański P. (Drink Team), Furmanek K. (Grak-Pak), Graczyk M. (Grak-Pak), Haniewicz J. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jarota K. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Lucki M. (Brygada Banici), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łuczak W. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mamcarz J. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Paczkowski B. (Decora), Pomykała P. (Decora), Przybyłek P. (Drink Team), Ratajczak F. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga),  Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Weber P. (Brygada Banici).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

2

Dydymski T. (Brygada Banici), Jadowski R. (Decora), Józefiak D. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Lucki M. (Brygada Banici), Łuczak P. (Studenty), Majewski A. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Zawacki K. (Drink Team).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

2

0

-

2.

Młode Wilki

3

0

-

3.

Dobre Chłopaki

3

0

-

4.

Grac-Pak

3

0

-

5.

Decora

3

2

-

6.

Studenty

3

2

-

7.

La Liga Piwnica Pod Orłem

2

2

-

8.

Drink Team

2

4

-

9.

Brygada Banici

3

6

-

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

13

39

88:21

2.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

25

46:36

3.

Kupiec Średzki

13

25

56:33

4.

Decora

14

25

54:37

5.

Studenty

13

19

63:48

6.

Brygada Banici

13

13

37:51

7.

Młode Wilki

14

13

30:66

8.

Dobre Chłopaki

13

9

37:68

9.

Grak-Pak

14

9

27:77

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com