XIII kolejka

Wyniki meczy:

Brygada Banici  -  La Liga Piwnica Pod Orłem  4:7 (1:4)
Bramki: Brygada Banici – Ludwiczak D. 5, Kozerski J. 39, Lucki M. 47 i 48; La Liga Piwnica Pod Orłem – Dydymski J. 11 i 50, Majewski A. 16 i 34, Miesiąc P. 24,25 i 41.
Asysty: Brygada Banici – Kozerski J., Bogusławski J., Ludwiczak D.; La Liga Piwnica Pod Orłem – Majewski A. x2, Jóźwiak M., Wiśniewski J., Dydymski J.

Dobre Chłopaki  -  Medom  1:3 (1:2)

Bramki: Dobre Chłopaki – Wawszkiewicz D. 24; Medom – Janasik J. 7,9 i 50.
Asysty: Medom – Jarota K. x2, Tłok T.

Zielone Kartki: Mikuliński P. (Dobre Chłopaki).

Agro  -  Kupiec Średzki  1:4 (1:0)

Bramki: Agro -  Przybyłek P. 24; Kupiec Średzki – Borowski Ł. 34, Deiksler A. 36 i 45, Grzelak Ł. 50.
Asysty: Kupiec Średzki – Kaczałka Ł., Grzelak Ł.

Zielone Kartki: Przybyłek P. (Agro) oraz Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

Studenty  -  Decora  6:4 (1:1)

Bramki: Studenty -  Grząślewicz J. 1, Łuczak P. 27, Czech R. 27, Kosmowski T. 28 i 29, Kiszewski K. 48; Decora – Pomykała K. 25, Ziemiański P. 33 i 36, Krajewski D. 41.
Asysty: Studenty – Grząślewicz J. x2, Klabiński D., Kiszewski K., Czech R.; Decora – Paczkowski P. x2, Biderman M.      

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

12

34

62:14

2.

Drink Team

11

24

69:24

3.

Studenty

11

24

58:40

4.

Agro

12

22

51:38

5.

La Liga Piwnica pod Orłem

12

19

57:49

6.

Decora

12

12

53:54

7.

Medom

12

12

31:62

8.

Brygada Banici

11

4

26:79

9.

Dobre Chłopaki

11

2

24:71

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

24

Markiewicz A. (Drink Team).

13

Glabus Sz. (Kupiec Średzki).

12

Grząślewicz J. (Studenty).

11

Gozdek M. (Studenty), Majewski A. (La Liga).

10

Konarkowski B,  (Drink Team).

9

Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Janasik J. (Medom).

8

Biskup B. (Agro), Domański P. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Raczak B. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Szik J. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki).  

7

Czech R. (Studenty), Klabiński D. (Studenty), Paczkowski B. (Decora), Szał M. (Decora), Ziemiański P. (Decora).   

6

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Głowacki J. (Agro), Kosiński A. (Agro), Kozerski J. (Brygada Banici), Nowaczyk T. (La Liga).

5

Biderman M. (Decora), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Jarota A. (Medom), Mamcarz J. (Drink Team), Olejniczak P. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Walczak T. (Decora).  

4

Fengier D. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki),  Kosmowski T. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Łuczak P. (Studenty), Matysiak  M. (Drink Team), Pluciński M. (Agro), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wiśniewski J. (La Liga).

3

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kiszewski K. (Studenty), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Nasher A. (Agro), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Pawlak A. (Medom), Przybyłek P. (Agro), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak M. (Studenty), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zielniewicz P. (Studenty), Zawacki K. (Drink Team).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Czapliński R. (Brygada Banici), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Grzelak R. (Agro), Gucze G. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kowalski E. (Drink Team), Lucki M. (Brygada Banici), Ratajczak Ł. (Drink Team), Walczak M. (Decora), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).

1

Cyka K. (Studenty), Dostatni G. (Studenty), Fibner D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Jóźwiak M. (Drink Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Kujawa D. (Medom), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Madela R. (Agro), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała K. (Decora), Przybyłek Ł. (Agro), Ratajczak F. (Drink Team), Sitek T. (Brygada Banici), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Walkowiak T. (La Liga), Warot P. (Drink Team).

samobójcze

Barczak A. (Brygada Banici) x 2, Bogusławski J. (Brygada Banici), Cyka R. (Studenty), Dudek B. (Medom), Fibner D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Madela R. (Agro), Pomykała K. (Decora), Rogowski D. (Agro).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

12

Grząślewicz J. (Studenty).

11

Domański P. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

9

Czech R. (Studenty), Konarkowski B. (Drink Team), Markiewicz A. (Drink Team), Wiśniewski J. (La Liga).   

8

Nowak M. (Drink Team).

7

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (Agro), Janasik J. (Medom), Łuczak P. (Studenty).

6

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Majewski A. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora), Szik J. (Decora), Walkowiak M. (Studenty).

5

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki),  Paczkowski B. (Decora), Sobczyk D. (La Liga), Walczak T. (Decora).

4

Biskup B. (Agro), Czapliński R. (Brygada Banici), Gucze G. (Studenty), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

3

Bogusławski J. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Głowacki J. (Agro), Jarota K. (Medom), Pluciński M. (Agro), Raczak B. (La Liga), Walczak M. (Decora).

2

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Gozdek M. (Studenty), Grzelak R. (Agro), Józefowicz J. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kosmowski T. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Leżała T. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nasher A. (Agro), Oterman T. (Brygada Banici), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Przybyłek P. (Agro), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Warot P. (Drink Team), Zawacki K. (Drink Team).

1

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Cyka K. (Studenty), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Fibner D. (Brygada Banici), Gielniak W. (Medom), Haniewicz J. (Agro), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Jędrzejczak M. (La Liga), Jóźwiak M. (La Liga), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Studenty), Klabiński D. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łyduch A. (Brygada Banici), Maciejewski K. (Studenty), Madela R. (Agro), Matysiak M. (Drink Team), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała K. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Rogowski D. (Agro), Rybarczyk F. (Studenty), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Szał M. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Szymczak P. (La Liga), Tłok T. (Medom), Walkowiak T. (La Liga), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora), Zielniewicz P. (Studenty).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

33

Markiewicz A. (Drink Team).

24

Grząślewicz J. (Studenty).

19

Domański P. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

17

Kosiński A. (Agro), Majewski A. (La Liga). 

16

Czech R. (Studenty), Filipiak G. (Agro), Janasik J. (Medom).

15

Glabus Sz. (Kupiec Średzki).

14

Szik J. (Decora).   

13

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Gozdek M. (Studenty), Miesiąc P. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Wiśniewski J. (La Liga).    

12

Biskup B. (Agro), Filozof P. (Medom), Paczkowski B. (Decora).

11

Łuczak P. (Studenty), Mamcarz J. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora), Raczak B. (La Liga).

10

Biderman M. (Decora), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki),  Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Decora).

9

Głowacki J. (Agro), Walkowiak M. (Studenty).  

8

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Klabiński D. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Nowak D. (Kupiec Średzki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Decora), Ziemiański P. (Decora).    

7

Pluciński M. (Agro), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

6

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Czapliński R. (Brygada Banici), Gucze G. (Studenty), Jarota A. (Medom), Kosmowski T. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Olejniczak P. (Agro).

5

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Matysiak M. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Przybyłek P. (Agro), Walczak M. (Decora), Zawacki K. (Drink Team).

4

Dydymski T. (Brygada Banici), Fengier D. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kiszewski K. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Zielniewicz P. (Studenty).

3

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Jarota K. (Medom),  Krajewski D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pawlak A. (Medom), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Warot P. (Drink Team), Zając M. (Agro).  

2

Barczak A. (Brygada Banici), Cyka K. (Studenty), Dostatni G. (Studenty), Fibner D. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Józefowicz J. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kowalski E. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Marciniak D. (Decora), Oterman T. (Brygada Banici), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała K. (Decora), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

1

Gielniak W. (Medom), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jędrzejczak M. (La Liga), Jóźwiak M. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kujawa D. (Medom), Łyduch A. (Brygada Banici), Maciejewski K. (Studenty), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Przybyłek Ł. (Agro), Ratajczak F. (Drink Team), Rogowski D. (Agro), Rybarczyk F. (Studenty), Sitek T. (Brygada Banici), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Szymczak P. (La Liga), Tłok T. (Medom).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

7

Sznajder K. (Dobre Chłopaki),

6

Bogusławski J. (Brygada Banici), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Decora), Zając M. (Agro).

5

Cyka K. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Kujawa D. (Medom), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).  

4

Czech R. (Studenty), Haniewicz J. (Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Lisiak M. (Medom), Miesiąc P. (La Liga), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Radziejewski A. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

2

Biderman M. (Decora), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Medom), Janaszak M. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Klabiński D. (Studenty), Kosmowski T. (Studenty), Kowalski E. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Łyduch A. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Markiewicz A. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Milewski B. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Olejniczak P. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora), Pomykała K. (Decora), Przybyłek P. (Agro), Raczak B. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Wicher W. (Medom), Wierski J. (Brygada Banici), Zielniewicz P. (Studenty).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

12

12

-

2.

Drink Team

11

12

-

3.

Studenty

11

15

-

4.

Decora

12

20

-

5.

Medom

12

23

-

6.

Brygada Banici

11

23

-

7.

Agro

12

24

-

8.

La Liga Piwnica pod Orłem

12

31

1

9.

Dobre Chłopaki

11

47

1

 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

16

43

86:26

2.

Drink Team

16

33

96:39

3.

Studenty

16

33

80:61

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

16

28

78:60

5.

Agro

16

25

70:60

6.

Decora

16

24

73:61

7.

Medom

16

12

37:87

8.

Brygada Banici

16

10

42:105

9.

Dobre Chłopaki

16

5

41:104

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com