XIII kolejka

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO XIII KOLEJCE SPOTKAŃ

Wyniki meczy:

Drink Team  -  Kupiec Średzki  2:2 (2:0)
Bramki: Drink Team -  Leporowski W. 11, Warot P. 18, ; Kupiec Średzki – Grzelak Ł. 32, Deiksler A. 47.
Asysty: Drink Team –  Nowak M., Leporowski W., ; Kupiec Średzki – Grzelak Ł., Urbanek D.

Zielone Kartki: Hetmańczyk A. i Warot P. (Drink Team) oraz Deiksler A. (Kupiec Średzki).

Brygada Banici  -  Dobre Chłopaki  5:7 (2:3)

Bramki: Brygada Banici -  Fibner D. 14, Fengier D. 19 i 28, Bartkowski A. 41, Dydymski T. 47, ; Dobre Chłopaki – Spychalski K. 5,16 i 24, Chudy J. 31, Staszak K. 35, Wawszkiewicz D. 47, Sznajder K. 48.
Asysty: Brygada Banici –  Nowicki A. x2, Grześkowiak P., Bartkowski A., ; Dobre Chłopaki  – Sznajder K. x3, Spychalski K. x2, Wawszkiewicz F., Kaczor P..

Zielone Kartki: Sznajder K. i Mikuliński M. (Dobre Chłopaki).

Medom  -  Agro  0:15 (0:3)

Bramki: Agro – Olejniczak P. 3, Janaszak M. 6, Pluciński M. 20 i 38, Zając M. 33 i 50, Grzelak R. 35 i 47, Filipiak G. 37,44,45 i 49, Nasher A. 45, Madela R. 48, Lisiak M. (Medom) 46 samob..
Asysty: Agro – Kosiński A. x4, Grzelak R. x3, Pluciński M. x3, Zając M. x2, Nasher A.

Zielone Kartki: Loga W. (Medom) oraz Janaszak M. (Agro).

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Decora  2:2 (0:0)

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Kmieciak P. 32, Mroczkowski T. 45, ; Decora – Ziemiański P. 32, Paczkowski B. 36.

Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Suwiczak Ł., Walkowiak T., ; Decora – Paczkowski P.

Zielone Kartki: Mroczkowski T., Dydymski J. i Walkowiak T. (La Liga) oraz Paczkowski B. (Decora).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Agro

12

31

81:31

2.

Kupiec Średzki

12

28

82:27

3.

Drink Team

11

20

51:24

4.

Decora

12

18

49:48

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

11

17

46:43

6.

Omnitel

11

16

67:57

7.

Dobre Chłopaki

12

13

40:58

8.

Brygada Banici

11

4

33:83

9.

Medom

12

3

13:91

 

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

24

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

16

Czech R. (Omnitel), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

14

Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

12

Biskup B. (Agro), Fengier D. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team).

10

Filipiak G. (Agro), Głowacki J. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Walkowiak Maciej (Omnitel).

9

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosmowski T. (Omnitel), Paczkowski P. (Decora).

8

Kosiński A. (Agro), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Walczak T. (Decora).

7

Grząślewicz J. (Omnitel), Madela R. (Agro), Nowak D. (Kupiec Średzki).

6

Biderman M. (Decora), Jóźwiak M. (La Liga), Konarkowski B. (Drink Team), Majewski A. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga).

5

Grzelak R. (Agro), Janaszak M. (Agro), Klabiński D. (Omnitel), Leporowski W. (Drink Team), Pluciński M. (Agro), Sobczyk D. (La Liga), Warot. P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

4

Bartkowski A. (Brygada Banici), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kiszewski K. (Omnitel), Michalak M. (Brygada Banici), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).   

3

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Gozdek M. (Omnitel), Haniewicz J. (Agro), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Pomykała P. (Decora), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).

2

Domański P. (Drink Team), Dydymski J. (La Liga), Filozof P. (Medom), Hetmańczyk A. (Drink Team), Keter R. (Kupiec Średzki), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Sroka M. (La Liga),  Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga), Wicher W. (Medom).

1

Buch A. (Omnitel), Bogusławski J. (Medom), Cichosz J. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Jarota A. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team), Kmieciak P. (La Liga), Leżała K. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nowicki A. (Brygada Banici), Olejniczak P. (Agro), Pawlak A. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Pomykała K. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Decora), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici).

samobójcze

Czapliński R. (Medom), Grzelak R. (Agro), Kiszewski K. (Omnitel), Lisiak M. (Medom), Paczkowski B. (Decora), Sobkowiak K. (Decora), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

16

Głowacki J. (Agro).

15

Kosiński A. (Agro), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

12

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

11

Gozdek M. (Omnitel), Grząślewicz J. (Omnitel).

10

Sobczyk D. (La Liga).

9

Borowski Sz. (Kupiec Średzki).

8

Biskup B. (Agro), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

7

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Markiewicz A. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Pluciński M. (Agro).

6

Czech R. (Omnitel), Kiszewski K. (Omnitel), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

5

Domański P. (Drink Team), Grzelak R. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Rybarczyk F. (Omnitel), Walczak T. (Decora).  

4

Biderman M. (Decora), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Cichosz J. (Omnitel), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kosmowski T. (Omnitel), Matysiak M. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Walkowiak Maciej (Omnitel), Zając M. (Agro).

3

Bartkowski A. (Brygada Banici), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak G. (Drink Team), Marciniak D. (Decora), Oterman T. (Agro), Pomykała K. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).     

2

Barczak A. (Brygada Banici), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Keter R. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Kudła K. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Leporowski W. (Drink Team), Leżała K. (La Liga), Loga W. (Medom), Majewski A. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Nowicki A. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga), Walczak M. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Warot. P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki),  

1

Dostatni G. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak M. (La Liga), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kmieciak P. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Pomykała P. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak M. (Drink Team), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga),  Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

31

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

26

Głowacki J. (Agro).

23

Kosiński A. (Agro).

22

Czech R. (Omnitel), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

21

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

20

Biskup B. (Agro).

18

Grząślewicz J. (Omnitel), Padarz Sz. (Kupiec Średzki).

17

Mamcarz J. (Drink Team), Markiewicz A. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).

15

Łuczak P. (Omnitel), Sobczyk D. (La Liga).

14

Gozdek M. (Omnitel), Walkowiak Maciej (Omnitel).

13

Kosmowski T. (Omnitel), Nasher A. (Agro). Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski P. (Decora), Walczak T. (Decora).  

12

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Fengier D. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Pluciński M. (Agro).

11

Grzelak R. (Agro).

10

Biderman M. (Decora), Kiszewski K. (Omnitel). 

8

Janaszak M. (Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Majewski A. (La Liga),  Miesiąc P. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).  

7

Bartkowski A. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Omnitel), Leporowski W. (Drink Team),  Madela R. (Agro), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).

6

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki).

5

Cichosz J. (Omnitel), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Leporowski P. (Drink Team), Marciniak D. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Rybarczyk F. (Omnitel), Stachowiak P. (Brygada Banici).

4

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Matysiak M. (Drink Team), Michalak M. (Brygada Banici), Mroczkowski T. (La Liga), Pomykała K. (Decora),  Pomykała P. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Walkowiak T. (La Liga).

3

Deiksler M. (Kupiec Średzki),  Dydymski J. (La Liga), Haniewicz J. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Leżała K. (La Liga),  Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nowicki A. (Brygada Banici), Oterman T. (Agro), Sroka M. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Decora), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Grześkowiak P. (Brygada Banici),  Kmieciak P. (La Liga), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Sroczyński J. (Medom), Suwiczak Ł. (La Liga), Wicher W. (Medom), Wierski J. (Brygada Banici).

1

Bogusławski J. (Medom), Buch A. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Dydymski T. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak M. (Drink Team), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Leżała T. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Pawlak A. (Medom), Ratajczak M. (Drink Team), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki). 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

7

Markiewicz A. (Drink Team).

4

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Keter M. (Kupiec Średzki), Leżała K. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Paczkowski P. (Decora), Pomykała P. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

2

Bartkowski A. (Brygada Banici), Bogusławski J. (Medom), Buch A. (Omnitel), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Gozdek M. (Omnitel), Grzelak R. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Brygada Banici), Kujawa B. (Brygada Banici), Leporowski W. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Łuczak P. (Omnitel), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Mamcarz J. (Drink Team), Milewski B. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pomykała K. (Decora), Sobczyk D. (La Liga), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Wałesiak M. (Dobre Chłopaki), Warot P. (Drink Team), Wierski J. (Brygada Banitów), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Medom

12

8

0

2.

Agro

12

10

0

3.

Drink Team

11

15

0

4.

Omnitel

11

16

0

5.

Dobre Chłopaki

12

18

0

6.

Brygada Banici

11

18

0

7.

Kupiec Średzki

12

22

0

8.

Decora

12

35

1

9.

La Liga Piwnica Pod Orłem

11

35

1

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Agro

14

37

99:34

2.

Kupiec Średzki

14

34

105:36

3.

Drink Team

13

23

59:29

4.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

23

58:48

5.

Decora

13

21

53:49

6.

Omnitel

12

16

68:65

7.

Dobre Chłopaki

14

13

41:68

8.

Brygada Banici

13

4

36:107

9.

Medom

13

3

16:98

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com