XIII kolejka

Wyniki meczy:

Drink Team  -  Grak-Pak  3:0 - walkower

La Liga  -  Brygada Banici  6:4 (3:2)  

Bramki: La Liga – Sobczyk D. 3 i 22, Sroka M. 22, Miesiąc P. 35, Grząślewicz J. 39, Filipiak G. 48; Brygada Banici – Kozerski J. 8, 11 i 30, Dydymski T. 35.  

Asysty: La Liga – Grząślewicz J. x3, Filipiak G. x2, Sobczyk D.; Brygada Banici – Pawlak A., Madela R., Dostatni G.

Zielone Kartki: Sobczyk D. (La Liga).

Młode Wilki  -  Kupiec Średzki  3:12 (0:6)

Bramki: Młode Wilki – Jankowiak D. 29 i 44, Michalak A. 49; Kupiec Średzki – Deiksler A. 5 i 50, Nowak D. 6,22 i 38, Grzelak Ł. 12,40 i 48, Ratajczak P. 15, Deiksler R. 41. Lipiecki M. (Młode Wilki) 25 samob., Jarota K. (Młode Wilki) 49 samob.

Asysty: Młode Wilki – Mamcarz K.; Kupiec Średzki - Ratajczak P. x4, Deiksler A. x2, Borowski Ł., Muszyński P., Deiksler R.

Rychtyk Team  -  Dobre Chłopaki  4:4 (2:1)

Bramki: Rychtyk Team – Biderman M. 6 i 40, Warot P. 16, Klabiński D. 28; Dobre Chłopaki – Kaźmierowski P. 12 i 43, Spychalski K. 37 i 50.

Asysty: Rychtyk Team – Warot P. x2, Krajewski D.; Dobre Chłopaki – Kaźmierowski P. x2, Adamus P.

Żółte Kartki: Ziemiański A. (Rychtyk Team).

 

Tabela:  

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

13

33

94:33

2.

Kupiec Średzki

13

30

81:44

3.

La Liga

13

25

59:43

4.

Rychtyk Team

13

19

56:42

5.

Grak-Pak

13

16

30:71

6.

Brygada Banici

13

15

55:54

7.

Młode Wilki

13

7

32:65

8.

Dobre Chłopaki

13

7

29:84

Klasyfikacja króla strzelców:  

Ilość bramek

Strzelcy bramek

28

Markiewicz A. (Drink Team).

16

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Warot P. (Rychtyk Team).

15

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

14

Mamcarz J. (Drink Team).

13

Michalak A. (Młode Wilki).  

11

Czech R. (Brygada Banici), Filipiak G. (La Liga), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

10

Głowacki J. (Drink Team).

9

Biderman M. (Rychtyk Team), Grząślewicz J. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team), Weber P. (Brygada Banici).  

8

Biskup B. (La Liga), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Jankowiak D. (Młode Wilki), Majewski A. (La Liga).

7

Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Konarkowski B. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Mielcarek A. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zawacki Ł. (Drink Team).    

6

Filozof P. (Młode Wilki), Maćkowiak Paweł (Dobre Chłopaki), Nowak D. (Kupiec Średzki).  

5

Krajewski D. (Rychtyk Team), Miesiąc P. (La Liga),  Paczkowski B. (Rychtyk Team).

4

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Kaźmierowski P. (Dobre Chłopaki), Kosiński A. (Drink Team), Madela R. (Brygada Banici),  Mroczkowski T. (La Liga), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Stolecki M. (Grak-Pak),  Ziemiański P. (Rychtyk Team).     

3

Hetmańczyk A. (Drink Team), Józefiak D. (Drink Team), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Walczak M. (Rychtyk Team).

2

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Błaszak A. (Drink Team), Chmielewski J. (Grak-Pak), Domański P. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga),  Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Rychtyk Team), Kubiak K. (Grak-Pak),  Łuczak W. (Grak-Pak), Miesiąc T. (La Liga) Mikuliński M. (Dobre Chłopaki),  Moroz W. (Grak-Pak), Nowaczyk T. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici), Radek F. (Brygada Banici), Sroka M. (La Liga), Widera B. (Grak-Pak).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Chudy M. (La Liga), Dostatni G. (Brygada Banici), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Furmanek K. (Grak-Pak), Główczewski M. (Brygada Banici), Górzyński M. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Młode Wilki), Jarota K. (Młode Wilki), Kaźmierczak Karol (Grak-Pak), Lesiński F. (Grak-Pak), Maćkowiak Piotr (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Rychtyk Team), , Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Ojcieszak M. (Młode Wilki), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybylski K. (Młode Wilki), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Stawiak M. (Grak-Pak), Szik J. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

Samobójcze

Jarota K. (Młode Wilki), Lipiecki M. (Młode Wilki).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

14

Markiewicz A. (Drink Team).

13

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

12

Grząślewicz J. (La Liga).

10

Głowacki J. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team).    

9

Biderman M. (Rychtyk Team), Konarkowski B. (Drink Team), Warot P. (Rychtyk Team).

8

Domański P. (Drink Team), Filipiak G. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki).

7

Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Rychtyk Team).

6

Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Weber P. (Brygada Banici).

5

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Krajewski D.  (Rychtyk Team), Kubiak K. (Grak-Pak),  Michalak A. (Młode Wilki), Mielcarek  A. (Brygada Banici), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Ziemiański P. (Rychtyk Team).     

4

Biskup B. (La Liga), Dydymski J. (La Liga), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Janasik J. (Młode Wilki), Kosiński A. (Drink Team), Maćkowiak Paweł (Dobre  Chłopaki), Madela R. (Brygada Banici), Przybylski K. (Młode Wilki), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team), Zawacki K. (Drink Team).  

3

Chudy M. (La Liga), Czech R. (Brygada Banici), Górzyński M. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jarota A. (Młode Wilki), Klabiński D. (Rychtyk Team), Nawrocki K. (Rychtyk Team),  Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Brygada Banici), Radek F. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zawacki Ł. (Drink Team).

2

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Błaszak A. (Drink Team), Dostatni G. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Główczewski M. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Józefiak D. (Drink Team), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kaźmierowski P. (Dobre Chłopaki), Kmieciak M. (La Liga), Kozerski J. (Brygada Banici),  Maćkowiak Piotr (Dobre Chłopaki), Majewski A. (La Liga), Mamcarz K. (Młode Wilki), Marciniak D. (Rychtyk Team), Miesiąc P. (La Liga), Mrozik P. (Dobre Chłopaki), Stawiak M. (Grak-Pak), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

1

Furmanek K. (Grak-Pak), Graczyk M. (Grak-Pak), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (La Liga),  Lesiński F. (Grak-Pak), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Moroz W. (Grak-Pak), Piasecki P. (Grak-Pak), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sobczyk D. (La Liga), Socha K. (Rychtyk Team), Sroka M. (La Liga), Szik J. (Rychtyk Team), Walkowiak T. (La Liga), Widera B. (Grak-Pak).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

42

Markiewicz A. (Drink Team).

28

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

25

Warot P. (Rychtyk Team).

24

Mamcarz J. (Drink Team).

21

Grząślewicz J. (La Liga).

20

Głowacki J. (Drink Team).

19

Filipiak G. (La Liga), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

18

Biderman M. (Rychtyk Team), Michalak A. (Młode Wilki).  

16

Konarkowski B. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team).

15

Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Weber P. (Brygada Banici).  

14

Czech R. (Brygada Banici).

13

Borowski Ł. (Kupiec Średzki),  Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team).  

12

Biskup B. (La Liga), Mielcarek A. (Brygada Banici), Paczkowski B. (Rychtyk Team).

11

Jankowiak D. (Młode Wilki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki).

10

Domański P. (Drink Team), Dydymski T. (Brygada Banici), Krajewski D. (Rychtyk Team), Maćkowiak Paweł (Dobre Chłopaki), Majewski A. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zawacki Ł. (Drink Team).          

9

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ziemiański P. (Rychtyk Team).   

8

Heigenbarth F. (Grak-Pak), Kosiński A. (Drink Team), Madela R. (Brygada Banici).

7

Kubiak K. (Grak-Pak),  Miesiąc P. (La Liga), Przybyłek P. (Kupiec Średzki).

6

Filozof P. (Młode Wilki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kaźmierowski P. (Dobre Chłopaki).

5

Dydymski J. (La Liga), Janasik J. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Klabiński D. (Rychtyk Team), Nowaczyk T. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici), Przybylski K. (Młode Wilki), Radek F. (Brygada Banici).

4

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Błaszak A. (Drink Team), Chudy M. (La Liga), Górzyński M. (Brygada Banici), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Mroczkowski T. (La Liga), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Sobczyk D. (La Liga), Stolecki M. (Grak-Pak), Zawacki K. (Drink Team).  

3

Dostatni G. (Brygada Banici), Główczewski M. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre  Chłopaki), Jarota A. (Młode Wilki), Jóźwiak M. (La Liga), Maćkowiak Piotr (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Rychtyk Team), Moroz W. (Grak-Pak), Sroka M. (La Liga), Stawiak M. (Grak-Pak), Walczak M. (Rychtyk Team), Widera B. (Grak-Pak).

 2

Chmielewski J. (Grak-Pak), Furmanek K. (Grak-Pak), Haniewicz J. (Brygada Banici), Kmieciak M. (La Liga), Lesiński F. (Grak-Pak),  Łuczak W. (Grak-Pak), Mamcarz K. (Młode Wilki), Miesiąc T. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mrozik P. (Dobre Chłopaki), Piasecki P. (Grak-Pak), Raczak B. (La Liga),  Ratajczak F. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Dudek B. (Młode Wilki), Graczyk M. (Grak-Pak), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jarota K. (Młode Wilki), Kaźmierczak Karol (Grak-Pak), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Ojcieszak M. (Młode Wilki), Ratajczak Ł. (Drink Team), Socha K. (Rychtyk Team), Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

9

Muszyński P. (Kupiec Średzki).

7

Filipiak G. (La Liga).

6

Ratajczak F. (Drink Team).

5

Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Kmieciak M. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici), Ziemiański A. (Rychtyk Team).

4

Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Rychtyk Team), Miesiąc P. (La Liga), Raczak B. (La Liga).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Chmielewski J. (Grak-Pak), Czech R. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Dydymski J. (La Liga), Fludra P. (Rychtyk Team), Furmanek K. (Grak-Pak), Graczyk M. (Grak-Pak), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Majewski A. (La Liga), Marciniak D. (Rychtyk Team), Milewski B. (Młode Wilki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stawiak M. (Grak-Pak), Stolecki M. (Grak-Pak), Warot P. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Walkowiak M. (Młode Wilki), Weber P. (Brygada Banici), Zawacki Krzysztof (Drink Team).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Młode Wilki

13

8

 

2.

Dobre Chłopaki

13

10

 

3.

Drink Team

13

14

 

4.

Rychtyk Team

13

17

 

5.

Grak-Pak

13

21

 

6.

Brygada Banici

13

28

 

7.

La Liga

13

32

 

8.

Kupiec Średzki

13

36

1

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

14

36

112:37

2.

Kupiec Średzki

14

33

94:46

3.

La Liga

14

28

63:45

4.

Rychtyk Team

14

19

58:46

5.

Brygada Banici

14

18

65:55

6.

Grak-Pak

14

16

32:84

7.

Młode Wilki

14

7

36:83

8.

Dobre Chłopaki

14

7

30:94

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com