Sezon 2018/2019

Końcowe wyniki Pucharu Ligi 2018/2019

WYNIKI MECZY, TABELE I KLASYFIKACJE II PUCHARU LIGI W SEZONIE 2018/2019

Mecz o 7 miejsce

Decora  -  Medom   3:0 -  walkower

Mecz o 5 miejsce

Studenty  -  La Liga Piwnica Pod Orłem   13:7 (6:3)
Bramki: Studenty – Klabiński D. 6 i 9, Walkowiak M. 11 i 47, Grząślewicz J. 12,13,19,35,37,48,49 i 50, Czech R. 42; La Liga Piwnica Pod Orłem – Miesiąc P. 8 i 32, Jędrzejczak M. 9 i 50, Nowaczyk T. 11, Sroka M. 32 i 43.
Asysty: Studenty – Czech R. x5, Klabiński D. x3, Grząślewicz J. x3, Cyka R.; La Liga Piwnica Pod Orłem – Majewski A. x2, Miesiąc P., Nowaczyk T., Mroczkowski T.

Mecz o 3 miejsce

Agro  -  Brygada Banici   3:1 (1:1)
Bramki: Agro – Olejniczak P. 24, Madela R. 40 i 44, ; Brygada Banici – Wawroski Ł. 12.
Asysty: Agro – Biskup B.

Zielone Kartki: Olejniczak P. i Madela R. (Agro) oraz Wawroski Ł. (Brygada Banici).

Mecz o 1 miejsce

Kupiec Średzki  -  Drink Team   5:1 (2:0)
Bramki: Kupiec Średzki – Deiksler A. 23, Grzelak Ł. 24, Glabus Sz. 34, Urbanek D. 47, Borowski Sz. 48; Drink Team – Mamcarz J. 26.
Asysty: Kupiec Średzki – Nowak D., Deiksler A., Deiksler M.; Drink Team – Hetmańczyk A.

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

13

Grząślewicz J. (Studenty).

6

Nowak M. (Drink Team).

5

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Sroka M. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

4

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jędrzejczak M. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team).

3

Cyka R. (Studenty), Czech R. (Studenty), Madela R. (Agro), Walkowiak M. (Studenty).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Fengier D. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Jarota K. (Medom), Kosiński A. (Agro), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Olejniczak P. (Agro), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wawroski Ł. (Brygada Banici).

   

1

Biderman M. (Decora), Domański P. (Drink Team), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Gozdek M. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jarota A. (Medom), Konarkowski B. (Drink Team), Loga W. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Łyduch A. (Brygada Banici), Milewski B. (Medom), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Pluciński M. (Agro), Pomykała P. (Decora), Ratajczak F. (Drink Team), Staniszewski K. (Studenty).

Samobójcze

Grzelak R. (Agro), Nowak B. (Medom).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

11

Czech R. (Studenty).

5

Grząślewicz J. (Studenty), Klabiński D. (Studenty).

4

Nowak M. (Drink Team).

3

Cyka R. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Majewski A. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki).

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Fibner D. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jarota A. (Medom), Konarkowski B. (Drink Team), Loga W. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Mikołajczak T. (Drink Team), Wiśniewski J. (La Liga).

1

Biskup B. (Agro), Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Czapliński R. (Brygada Banici), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Fengier D. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Grzelak R. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łyduch (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Mikołajczak M. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Olejniczak P. (Agro), Pluciński M. (Agro), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. )La Liga), Szik J. (Decora), Walkowiak M. (Studenty), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Wierski J. (Brygada Banici), Zając M. (Agro), Zielniewicz P. (Studenty).

 

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

18

Grząślewicz J. (Studenty).

14

Czech R. (Studenty).

10

Klabiński D. (Studenty), Nowak M. (Drink Team).

8

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

6

Cyka R. (Studenty), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Sroka M. (La Liga, Urbanek D. (Kupiec Średzki).

5

Nowak D. (Kupiec Średzki).

4

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Jędrzejczak M. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Walkowiak M. (Studenty).

3

Bogusławski J. (Brygada Banici), Fengier D. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Konarkowski B. (Drink Team), Loga W. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Madela R. (Agro), Majewski A. (La Liga), Olejniczak P. (Agro), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Wawroski Ł. (Brygada Banici). 

2

Domański P. (Drink Team), Fibner D. (Brygada Banici),  Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jarota K. (Medom), Kosiński A. (Agro), Łyduch A. (Brygada Banici), Mikołajczak T. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Pluciński M. (Agro), Ratajczak F. (Drink Team), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wiśniewski J. (La Liga).

1

Biderman M. (Decora), Biskup B. (Agro), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Czapliński R. (Brygada Banici), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Gozdek M. (Studenty), Grzelak R. (Agro), Mikołajczak M. (Medom), Milewski B. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Pomykała P. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Staniszewski K. (Studenty), Szik J. (Decora), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici), Zając M. (Agro),  Zielniewicz P. (Studenty).  

 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

5

Zając M. (Agro).

4

Deiksler M. (Kupiec Średzki).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Madela R. (Agro), Nowak D. (Kupiec Średzki), Olejniczak P. (Agro), Wawroski Ł. (Brygada Banici).

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

2

6

8:0

2.

Kupiec Średzki

1

3

13:0

3.

Rychtyk Team

2

3

10:5

4.

La Liga Piwnica Pod Orłem

1

3

4:2

5.

Brygada Banici

2

3

4:8

6.

Dobre Chłopaki

2

3

9:16

7.

PT-Instal

1

0

6:7

8.

Grak-Pak

2

0

5:8

9.

Młode Wilki

1

0

0:13

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com