VI kolejka

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO VI KOLEJCE SPOTKAŃ

Wyniki meczy:

Kupiec Średzki  -  Omnitel   9:3 (5:2)
Bramki: Kupiec Średzki -  Deiksler A. 10,24,45 i 48, Keter M. 18, Borowski Sz. 22, Padarz Sz. 25 i 26, Urbanek D. 42, ; Omnitel – Kiszewski K. 7, Gozdek M. 15, Łuczak P. 50.
Asysty: Kupiec Średzki –  Borowski Ł. x3, Urbanek D., Nowak D., Borowski Sz., Deiksler A., Deiksler M., Grzelak Ł., ; Omnitel – Czech R. x2, Grząślewicz J.

Brygada Banici  -  Agro  3:12 (0:5)

Bramki: Brygada Banici – Michalak M. 43 i 44, Wierski J. 43, ; Agro – Kosiński A. 2 i 9, Janaszak M. 19, Filipiak G. 24,30 i 33, Głowacki J. 24,40,48 i 50, Grzelak R. 30, Biskup B. 45.

Asysty: Brygada Banici – Frąckowiak G., Kudła K., ; Agro – Biskup B. x6, Oterman T. x3, Głowacki J. x2, Kosiński A..

Zielone Kartki: Kudła K. (Brygada Banici).

Dobre Chłopaki  -  Decora  2:5 (1:2)

Bramki: Dobre Chłopaki – Słota R. 2 i 41, ; Decora – Paczkowski B. 9 i 46, Biderman M. 10, Paczkowski P. 39 i 40.
Asysty: Dobre Chłopaki – Sznajder K., ; Decora – Pomykała K., Szik J., Paczkowski P., Walczak T., Biderman M.

Zielone Kartki: Mikuliński M., Sznajder K. i Staszak K. (Dobre Chłopaki) oraz Pomykała P. i Paczkowski P. (Decora).

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Drink Team  0:6 (0:2)

Bramki: Drink Team – Ratajczak Ł. 10 i 26, Konarkowski B. 15 i 48, Mamcarz J. 44, Domański P. 49.

Asysty: Drink Team – Nowak M. x2, Domański P., Warot P., Hetmańczyk A., Leporowski W.

Zielone Kartki: Leporowski W. (Drink Team).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

6

15

41:15

2.

Agro

6

13

37:19

3.

Drink Team

5

12

26:6

4.

Decora

5

10

27:17

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

5

9

22:20

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

5

3

23:34

8.

Brygada Banici

5

1

12:45

9.

Medom

5

0

5:32

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

17

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

8

Biskup B. (Agro), Paczkowski P. (Decora).

7

Czech R. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Markiewicz A. (Drink Team).

6

Filipiak G. (Agro), Głowacki J. (Agro), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

5

Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Decora).

4

Kosmowski T. (Omnitel), Nowak D. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga).

3

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Janaszak M. (Agro), Kosiński A. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Madela R. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Nasher A. (Agro), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).  

2

Biderman M. (Decora), Fibner D. (La Liga), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Haniewicz J. (Agro), Keter R. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Łuczak P. (Omnitel), Michalak M. (Brygada Banici), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Paczkowski P. (Decora), Pomykała P. (Decora), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Omnitel), Walkowiak T. (La Liga), Warot. P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

1

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Cichosz J. (Omnitel), Domański P. (Drink Team), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Fengier D. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Gozdek M. (Omnitel), Grzelak R. (Agro), Jóźwiak M. (Drink Team),  Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Omnitel), Leporowski W. (Drink Team), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Majewski A. (La Liga),  Mroczkowski T. (La Liga), Pawlak A. (Medom), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga),  Stachowiak P. (Brygada Banici), Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici), Zając M. (Agro).

samobójcze

Czapliński R. (Medom), Kiszewski K. (Omnitel), Paczkowski B. (Decora), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

8

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

7

Głowacki J. (Agro).

6

Biskup B. (Agro), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Gozdek M. (Omnitel), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Markiewicz A. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga).

5

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Grząślewicz J. (Omnitel).

4

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Szik J. (Decora).

3

Biderman M. (Decora), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Leporowski W. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team), Oterman T. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Sobczyk D. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora).

2

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Filipiak G. (Agro), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Janaszak M. (Agro), Kudła K. (Brygada Banici), Łuczak P. (Omnitel), Marciniak D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Omnitel).

1

Dydymski J. (La Liga), Fibner D. (La Liga), Filozof P. (Medom), Jarota A. (Medom), Kiszewski K. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Loga W. (Medom), Majewski A. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pluciński M. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Pomykała K. (Decora), Ratajczak M. (Drink Team), Rybarczyk F. (Omnitel), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga),  Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Warot. P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Decora).   

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

22

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

14

Biskup B. (Agro).

13

Głowacki J. (Agro), Markiewicz A. (Drink Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

11

Czech R. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora).

10

Sobczyk D. (La Liga).

9

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

8

Filipiak G. (Agro), Walczak T. (Decora).

7

Gozdek M. (Omnitel), Łuczak P. (Omnitel), Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki).

6

Kosiński A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga).

5

Biderman M. (Decora), Grząślewicz J. (Omnitel), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janaszak M. (Agro), Nasher A. (Agro), Nowak D. (Kupiec Średzki), Szik J. (Decora).

4

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Kosmowski T. (Omnitel), Kudła K. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Omnitel), Ziemiański P. (Decora).

3

Bartkowski A. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Fibner D. (La Liga), Grzelak R. (Agro), Kiszewski K. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Loga W. (Medom), Madela R. (Agro), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nowak M. (Drink Team), Oterman T. (Agro), Ratajczak Ł. (Drink Team), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

2

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Medom), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Keter M. (Kupiec Średzki), Krajewski D. (Decora), Majewski A. (La Liga),  Marciniak D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Michalak M. (Brygada Banici), Mroczkowski T. (La Liga), Pomykała P. (Decora), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga), Stachowiak P. (Brygada Banici), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga), Wierski J. (Brygada Banici).

1

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Cichosz J. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Fengier D. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Omnitel), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Pawlak A. (Medom), Pluciński M. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała K. (Decora),  Ratajczak M. (Drink Team), Rybarczyk F. (Omnitel), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).  

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

7

Markiewicz A. (Drink Team).

4

Czech R. (Omnitel), Pomykała P. (Decora), Stachowiak P. (Brygada Banici).

2

Buch A. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (La Liga), Keter M. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Kudła K. (Brygada Banici), Leporowski W. (Drink Team), Leżała K. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski P. (Decora), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Agro

6

2

0

2.

Medom

5

2

0

3.

Kupiec Średzki

6

6

0

4.

Drink Team

5

9

0

5.

Decora

5

10

0

6.

Dobre Chłopaki

6

10

0

7.

Omnitel

5

10

0

8.

Brygada Banici

5

12

0

9.

La Liga Piwnica Pod Orłem

5

21

1

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com