Sezon 2018/2019

Sezon 2018/2019

Tabela końcowa sezonu 2018/19:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

16

43

86:26

2.

Drink Team

16

33

96:39

3.

Studenty

16

33

80:61

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

16

28

78:60

5.

Agro

16

25

70:60

6.

Decora

16

24

73:61

7.

Medom

16

12

37:87

8.

Brygada Banici

16

10

42:105

9.

Dobre Chłopaki

16

5

41:104

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

25

Markiewicz A. (Drink Team).

18

Grząślewicz J. (Studenty).

15

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki),  Majewski A. (La Liga).

14

Konarkowski B,  (Drink Team).

13

Biskup B. (Agro), Ziemiański P. (Decora).       

12

Gozdek M. (Studenty), Sobczyk D. (La Liga).

11

Czech R. (Studenty), Mamcarz J. (Drink Team).

10

Klabiński D. (Studenty).

9

Domański P. (Drink Team), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Janasik J. (Medom), Kozerski J. (Brygada Banici), Nowak M. (Drink Team), Raczak B. (La Liga), Szik J. (Decora).

8

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pluciński M. (Agro), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

7

Jarota A. (Medom), Łuczak P. (Studenty), Nowak D. (Kupiec Średzki), Szał M. (Decora), Walczak T. (Decora).    

6

Bogusławski J. (Brygada Banici), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Krajewski D. (Decora), Lucki M. (Brygada Banici), Słota R. (Dobre Chłopaki).

5

Barczak A. (Brygada Banici), Biderman M. (Decora), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kosmowski T. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Olejniczak P. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wiśniewski J. (La Liga), Zielniewicz P. (Studenty).  

4

Fengier D. (Brygada Banici), Matysiak  M. (Drink Team), Mikołajczak T. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Nawrocki K. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Walkowiak M. (Studenty), Zając M. (Agro), Zawacki K. (Drink Team).

3

Grzelak R. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jarota K. (Medom), Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Madela R. (Agro),  Pawlak A. (Medom), Przybyłek P. (Agro), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

2

Czapliński R. (Brygada Banici), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dudek B. (Medom), Gucze G. (Studenty), Haniewicz J. (Agro), Kowalski E. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała K. (Decora), Pomykała P. (Decora),  Ratajczak F. (Drink Team), Sroka M. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Decora), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

1

Cyka K. (Studenty), Dostatni G. (Studenty), Fibner D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (Drink Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Kujawa D. (Medom), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Przybyłek Ł. (Agro), Sitek T. (Brygada Banici), Sobkowiak K. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Warot P. (Drink Team).

Samobójcze

Barczak A. (Brygada Banici) x 2, Bogusławski J. (Brygada Banici), Cyka R. (Studenty), Dudek B. (Medom), Fibner D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Kiszewski K. (Studenty), Madela R. (Agro), Majdecki M. (Brygada Banici), Pomykała K. (Decora), Rogowski D. (Agro).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

19

Domański P. (Drink Team).

16

Grząślewicz J. (Studenty).

14

Czech R. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

12

Konarkowski B. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team).

11

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro), Walkowiak M. (Studenty).

10

Majewski A. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Wiśniewski J. (La Liga).  

9

Łuczak P. (Studenty), Markiewicz A. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga).

8

Paczkowski B. (Decora), Sobczyk D. (La Liga).

7

Biderman M. (Decora), Filipiak G. (Agro), Janasik J. (Medom), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Walczak T. (Decora).   

6

Biskup B. (Agro), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora).

5

Bogusławski J. (Brygada Banici), Gucze G. (Studenty), Madela R. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki),  Pluciński M. (Agro), Pomykała K. (Decora), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).  

4

Czapliński R. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Kozerski J. (Brygada Banici), Ratajczak Ł. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki).

3

Filozof P. (Medom), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Jarota K. (Medom), Jóźwiak M. (La Liga), Kosmowski T. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Loga W. (Medom), Nasher A. (Agro), Przybyłek P. (Agro), Raczak B. (La Liga), Sitek T. (Brygada Banici), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Decora).

2

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Gozdek M. (Studenty), Haniewicz J. (Agro), Janasik J. (Medom), Józefowicz J. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Studenty), Lisiak M. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Łyduch A. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nawrocki K. (Decora), Oterman T. (Brygada Banici), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pomykała P. (Decora),  Ratajczak F. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Warot P. (Drink Team), Zawacki K. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).

1

Cyka K. (Studenty), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Fibner D. (Brygada Banici), Gielniak W. (Medom), Głowacki R. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Jędrzejczak M. (La Liga), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Keter M. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Studenty), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Maciejewski K. (Studenty), Matysiak M. (Drink Team), Mikołajczak T. (Drink Team), Nowak B. (Medom), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Rogowski D. (Agro), Rybarczyk F. (Studenty), Sobkowiak K. (Decora), Szał M. (Decora), Szymczak P. (La Liga), Tłok T. (Medom), Walkowiak T. (La Liga), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Zając M. (Agro), Zielniewicz P. (Studenty).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

34

Grząślewicz J. (Studenty), Markiewicz A. (Drink Team).

29

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

28

Domański P. (Drink Team).

26

Konarkowski B. (Drink Team).

25

Czech R. (Studenty), Majewski A. (La Liga).

22

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

21

Mamcarz J. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team).

20

Sobczyk D. (La Liga).

19

Biskup B. (Agro), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro).

17

Nowaczyk T. (La Liga).

16

Filipiak G. (Agro), Janasik J. (Medom), Łuczak P. (Studenty), Paczkowski B. (Decora), Szik J. (Decora).

15

Walkowiak M. (Studenty), Wiśniewski J. (La Liga), Ziemiański P. (Decora).               

14

Gozdek M. (Studenty), Walczak T. (Decora).  

13

Kozerski J. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Pluciński M. (Agro).

12

Biderman M. (Decora), Filozof P. (Medom), Nowak D. (Kupiec Średzki), Raczak B. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki).  

11

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Studenty), Paczkowski P. (Decora).

10

Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

9

Głowacki J. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team).

8

Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Kosmowski T. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Lucki M. (Brygada Banici), Madela R. (Agro), Ratajczak Ł. (Drink Team), Szał M. (Decora), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).  

7

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Gucze G. (Studenty), Krajewski D. (Decora), Nasher A. (Agro), Pomykała K. (Decora).

6

Czapliński R. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota K. (Medom), Jóźwiak M. (La Liga), Loga W. (Medom), Nawrocki K. (Decora), Olejniczak P. (Agro), Przybyłek P. (Agro), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Studenty).  

5

Barczak A. (Brygada Banici), Kiszewski K. (Studenty), Matysiak M. (Drink Team), Mikołajczak T. (Drink Team), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Decora), Zając M. (Agro).

4

Fengier D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Leporowski P. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pomykała P. (Decora),  Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sitek T. (Brygada Banici), Sroka M. (La Liga).

3

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Pawlak A. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Warot P. (Drink Team).

2

Cyka K. (Studenty), Dostatni G. (Studenty), Dudek B. (Medom), Fibner D. (Brygada Banici), Janasik J. (Medom), Józefowicz J. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kowalski E. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łyduch A. (Brygada Banici), Marciniak D. (Decora), Nowak B. (Medom), Oterman T. (Brygada Banici), Sobkowiak K. (Decora), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

1

Gielniak W. (Medom), Głowacki R. (Kupiec Średzki), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jędrzejczak M. (La Liga), Jóźwiak M. (Drink Team) Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kujawa D. (Medom), Maciejewski K. (Studenty), Marszałkowski K. (Drink Team), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Przybyłek Ł. (Agro), Rogowski D. (Agro), Rybarczyk F. (Studenty), Szymczak P. (La Liga), Tłok T. (Medom), Wawrowski Ł. (Brygada Banici).

 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

10

Walkowiak M. (Studenty).

9

Klabiński D. (Studenty), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

6

Bogusławski J. (Brygada Banici), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kosmowski T. (Studenty), Krajewski D. (Decora), Szał M. (Decora), Zając M. (Agro).

5

Cyka K. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Kujawa D. (Medom), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).  

4

Czech R. (Studenty), Haniewicz J. (Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Markiewicz A. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Radziejewski A. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

2

Biderman M. (Decora), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Medom), Janaszak M. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Kiszewski K. (Studenty), Kosiński A. (Agro), Kowalski E. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Łyduch A. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mamcarz J. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Milewski B. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Olejniczak P. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora), Pomykała K. (Decora), Przybyłek P. (Agro), Raczak B. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Wicher W. (Medom), Wierski J. (Brygada Banici), Zielniewicz P. (Studenty).

 

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

16

12

-

2.

Decora

16

22

-

3.

Medom

16

23

-

4.

Brygada Banici

16

25

-

5.

Agro

16

26

-

6.

Drink Team

16

33

1

7.

La Liga Piwnica pod Orłem

16

33

1

8.

Studenty

16

38

-

9.

Dobre Chłopaki

16

49

1

 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

13

39

88:21

2.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

25

46:36

3.

Kupiec Średzki

13

25

56:33

4.

Decora

14

25

54:37

5.

Studenty

13

19

63:48

6.

Brygada Banici

13

13

37:51

7.

Młode Wilki

14

13

30:66

8.

Dobre Chłopaki

13

9

37:68

9.

Grak-Pak

14

9

27:77

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com