Sezon 2014/2015

TABELA I KLASYFIKACJE PO 24 KOLEJCE SPOTKAŃXV SEZONU ŚALHPN 2014/2015

 

Tabela końcowa:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

AGRO

24

64

168:70

2.

KUPIEC ŚREDZKI

24

52

181:66

3.

LA LIGA PIWNICA POD ORŁEM

24

51

127:63

4.

DOBRE CHŁOPAKI

24

50

138:103

5.

DRINK TEAM

24

48

130:79

6.

DECORA

24

34

97:82

7.

OMNITEL

24

27

106:127

8.

BUD-MAT ZANIEMYŚL

24

26

102:130

9.

ORANGE FITNESS

24

23

92:154

10.

BRYGADA BANICI

24

22

79:108

11.

PERFECT & KOMPLEX

24

20

107:221

12.

ALBATROSY

24

19

89:116

13.

MEDOM

24

12

77:174

 

Klasyfikacja Króla Strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

58 bramki

Deiksler A. (Kupiec Średzki),

47 bramek

Urbanek D. (Kupiec Średzki),

41 bramek

Fibner D. (Perfect & Komplex),

34 bramki

Głowacki J. (Agro),

32 bramki

Sobczyk D. (Albatrosy),

29 bramek

Markiewicz A. (Drink Team),

26 bramek

Konarkowski B. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Kosmowski T. (Omnitel),

25 bramek

Spychalski K. (Dobre Chłopaki),

24 bramki

Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Olaszczyk P. (La Liga),

22 bramki

Szał M. (BUD-MAT Zaniemyśl),

20 bramek

Grajewski M. (Perfect & Komplex),

19 bramek

Bidermann M. (Orange Fitness), Chojnacki K. (Agro), Gorgolewski M. (BUD-MAT Zaniemyśl), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki),

18 bramek

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Omnitel), Miszkiewicz D. (Medom), Muszyński P. (Orange Fitness), Skopek P. (BUD-MAT Zaniemyśl), Staszak K. (Albatrosy),

17 bramek

Rauhut P. (Dobre Chłopaki),

16 bramek

Filozof P. (Orange Fitness), Nowak D. (Medom), Walkowiak Mcj. (Omnitel),

15 bramek

Hetmańczyk A. (Drink Team), Janaszak M. (Agro), Lis P. (La Liga),

14 bramek

Dydymski T. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Nowak M. (Drink Team), Zaworski P. (Decora),

13 bramek

Apolo A. (BUD-MAT Zaniemyśl), Biskup B. (Agro), Czech R. (La Liga), Głowacki R. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Gucze G. (Omnitel), Madela R. (Agro), Majewski A. (La Liga), Nasher A. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Walkowiak T.II (Brygada Banici),

12 bramek

Cichosz J. (Omnitel), Haniewicz J. (Dobre Chłopaki), Mamcarz J. (Drink Team), Pomykała P. (Decora), Stachowiak P. (Brygada Banici),

11 bramek

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Sroka M. (La Liga), Szik J. (Decora),

10 bramek

Chudy M. (Dobre Chłopaki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Krajewski K. (Agro), Mielcarek Ł. (Medom), Olejniczak P. (Agro), Raczak B. (La Liga),

9 bramek

Łyduch A. (Perfect & Komplex), Mroczkowski T. (La Liga),

8 bramek

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Kudła K. (Perfect & Komplex), Szik M. (Decora), Walkowiak Mcł. (Omnitel), Walkowiak T. (Brygada Banici),

7 bramek

Błoch H. (Drink Team), Buch A. (Perfect & Komplex), Jóźwiak G. (Drink Team), Mieloch M. (Brygada Banici), Sobkowiak K. (Decora), Suwiczak Ł. (La Liga), Szafrański S. (Orange Fitness), Urbanek L. (Albatrosy), Walczak T. (Decora),

6 bramek

Bandyszak D. (BUD-MAT Zaniemyśl), Błaszkiewicz T. (Orange Fitness), Dębicki M. (BUD-MAT Zaniemyśl), Duda A. (BUD-MAT Zaniemyśl), Górliński R. (Agro), Jarota A. (Medom), Juskowiak M. (Medom), Leporowski P. (Drink Team) Loga W. (Medom), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Paczkowski P. (Decora), Szymenderski M. (Albatrosy),

5 bramek

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Goliński A. (Perfect & Komplex), Ludwiczak D. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała K. (Decora), Wójciak Z. (Decora), Ziemiański P. (Decora), Zimoch D. (Albatrosy), 

4 bramki

Borowczyk E. (Brygada Banici), Gawron A. (Drink Team), Grzelak J. (Perfect&Komplex), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Matuszak M. (Brygada Banici), Mazur D. (Medom), Michalak D. (Brygada Banici), Nyczak M. (Medom), Skrobich D. (Albatrosy), Sroczyński J. (Orange Fitness), Walczak P. (Orange Fitness), Werner R. (BUD-MAT Zaniemyśl), Zając M. (Agro),

3 bramki

Cyka R. (Omnitel), Dukarski K. (Perfect&Komplex), Dydymski A. (Albatrosy), Haniewicz K. (Orange Fitness), Kaczor M. (Perfect&Komplex), Lipiński M. (Orange Fitness), Loga J. (Medom), Szymkowiak S. (Orange Fitness), Walczak M. (Decora), Wałęsiak K. (Dobre Chłopaki), Wujek M. (Orange Fitness),

2 bramki

Borowski P. (Kupiec Średzki), Brylewski M. (BUD-MAT Zaniemyśl), Domański P. (Drink Team), Dudok S. (Perfect & Komplex), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grządzielewski M. (Albatrosy), Grzelak A. (Agro), Grześkowiak K. (Brygada Banici), Hadaś D. (Drink Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Krajewski D. (BUD-MAT Zaniemyśl), Lipiński M. (Omnitel), Łażewski M. (Albatrosy), Łuczak P. (Omnitel), Mieloch Ł. (Omnitel), Mikołajczak M. (Orange Fitness), Nowaczyk T. (La Liga), Owczarzak M. (Albatrosy), Ratajczak M. (Drink Team), Stawiarski P. (Perfect&Komplex), Szymanowski R. (Omnitel), Urbas M. (BUD-MAT Zaniemyśl), Wawszkiewicz F. (Albatrosy),

1 bramka

Błaszczyk P. (Perfect&Komplex), Doroszewski M. (Medom), Dzięcielewski T. (Kupiec Średzki), Gawron P. (Perfect&Komplex), Jandy M. (Medom), Kmieciak P. (La Liga), Kujawa B. (Brygada Banici), Leżała K. ( La Liga), Lis R. (La Liga), Mamcarz K. (Brygada Banici), Marciniak D. (Albatrosy), Mariański P. (Orange Fitness), Matuszewski W. (Albatrosy), Miesiąc T. (Medom), Orwat S. (BUD-MAT Zaniemyśl), Plewa M. (Orange Fitness), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sikorski M. (Orange Fitness), Szczepański J. (Albatrosy), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Szymkowiak B. (Drink Team), Werner P. (BUD-MAT Zaniemyśl), Zawadzki K. (Perfect&Komplex)

samobójcze

Bartkowski A. (Brygada Banici dla Dobre Chłopaki), Błoch K. (Orange Fitness dla Perfect&Komplex), Domański P. (Drink Team dla Albatrosy), Dukarski K. (Perfect&Komplex dla Drink Team), Gawron P. (Perfect&Komplex dla Albatrosy), Górliński R. (Agro dla Dobre Chłopaki), Haniewicz J. (Dobre Chłopaki dla Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki dla Agro), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki dla La Liga), Kaczor P. (Albatrosy dla Perfect&Komplex), Kiszewski K. (Omnitel dla La Liga), Loga J. (Medom dla Decora), Mamcarz K. (Brygada Banici dla Medom), Marszałkowski K. (Drink Team dla Kupiec Średzki), Matuszak M. (Brygada Banici dla Orange Fitness), Mikołajczak M (Orange Fitness dla Kupiec Średzki), Pomykała K. (Decora dla Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga dla Omnitel), Szymenderski M. (Albatrosy dla Drink Team), Werener R. (BUD-MAT Zaniemyśl dla Agro), Wujek M. (Orange Fitness dla Albatrosy),

 

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

38 asyst

Głowacki J. ( Agro),

33 asysty

Urbanek D. (Kupiec Średzki),

29 asyst

Deiksler A. (Kupiec Średzki),

25 asysty

Gucze G. (Omnitel),

23 asysty

Spychalski K. (Dobre Chłopaki),

22 asyst

Fibner D. (Perfect & Komplex),

21 asyst

Markiewicz A. (Drink Team),

17 asyst

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Rauhut P. (Dobre Chłopaki),

16 asyst

Biskup B. (Agro), Domański P. (Drink Team), Janaszak M. (Agro),

15 asyst

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki),

14 asyst

Grajewski M. (Perfect & Komplex), Mamcarz J. (Drink Team),

13 asyst

Bandyszak D. (BUD-MAT Zaniemyśl), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Walkowiak Mcj. (Omnitel),

12 asyst

Chojnacki K. (Agro), Głowacki R. (Kupiec Średzki), Majewski A. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Muszyński P. (Orange Fitness), Olaszczyk P. (La Liga), Skopek P. (BUD-MAT Zaniemyśl), Sobczyk D. (Albatrosy), Szał M. (BUD-MAT Zaniemyśl),

11 asyst

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Grzelak R. (Agro), Kosiński A. (Agro), Nowak D. (Medom),

10 asyst

Apolo A. (BUD-MAT Zaniemyśl), Kiszewski K. (Omnitel), Lis P. (La Liga), Nasher A. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Staszak K. (Albatrosy), Walkowiak T.II (Brygada Banici),

9 asyst

Walkowiak Mcł. (Omnitel),

8 asyst

Chudy M. (Dobre Chłopaki), Konarkowski B. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Stachowiak P. (Brygada Banici), Walkowiak T. (Brygada Banici),

7 asyst

Buch A. (Perfect&Komplex), Kosmowski T. (Omnitel), Łyduch A. (Perfect & Komplex), Lipiński M. (Orange Fitness), Madela R. (Agro), Mielcarek Ł. (Medom), Miszkiewicz D. (Medom), Suwiczak Ł. (La Liga), Szik M. (Decora), Walczak T. (Decora), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Werner R. (BUD-MAT Zaniemyśl),

6 asyst

Bidermann M. (Orange Fitness), Cichosz J. (Omnitel), Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Orange Fitness), Haniewicz J. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak G. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pomykała K. (Decora), Zaworski P. (Decora),

5 asyst

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Czech R. (La Liga), Goliński A. (Perfect&Komplex), Juskowiak M. (Medom), Krajewski D. (BUD-MAT Zaniemyśl), Krajewski K. (Agro), Kudła K. (Perfect & Komplex), Ludwiczak D. (Agro), Marciniak D. (Albatrosy), Olejniczak P. (Agro), Oterman T. (Brygada Banici), Paczkowski P. (Decora), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała P. (Decora), Ratajczak M. (Drink Team), Sroczyński J. (Orange Fitness), Szafrański S. (Orange Fitness), Szik J. (Decora), Szymenderski M. (Albatrosy), Szymkowiak B. (Drink Team), Urbanek L. (Albatrosy), Wawszkiewicz F. (Albatrosy), Wujek M. (Orange Fitness), Ziemiański P. (Decora),

4 asysty

Błaszkiewicz T. (Orange Fitness), Błoch H. (Drink Team), Błoch K. (Orange Fitness), Dudok S. (Perfect&Komplex), Gorgolewski M. (BUD-MAT Zaniemyśl), Kosiński G. (BUD-MAT Zaniemyśl), Kujawa B. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Ratajczak Ł. (Drink Team), Skrobich D. (Albatrosy), Stawiarski P. (Perfect&Komplex), Szymanowski R. (Omnitel), Szymkowiak S. (Orange Fitness),

3 asysty

Dzięcielewski T. (Kupiec Średzki), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Górliński R. (Agro), Grzelak A. (Agro), Haniewicz K. (Orange Fitness), Hetmańczyk A. (Drink Team), Loga J. (Medom), Matuszak M. (Brygada Banici), Michalak D. (Brygada Banici), Mieloch M. (Brygada Banici), Sobkowiak K. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbas M. (BUD-MAT Zaniemyśl), Zając M. (Agro), Zimoch D. (Albatrosy).

2 asysty

Bartkowski A. (Brygada Banici), Bełoniak Ł. (Decora), Borowczyk E. (Brygada Banici), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Cyka R. (Omnitel), Dębicki M. (BUD-MAT Zaniemyśl), Doroszewski M. (Medom), Dukarski K. (Perfect&Komplex), Grzelak J. (Perfect&Komplex), Grześkowiak K. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kaczor P. (Albatrosy), Kmieciak P. (La Liga), Lipiński M. (Omnitel), Lisiak M. (Medom), Łażewski M. (Albatrosy), Łuczak P. (Omnitel), Mieloch Ł. (Omnitel), Miesiąc T. (Medom), Plewa M. (Orange Fitness), Rogacki D. (BUD-MAT Zaniemyśl), Rogowski D. (BUD-MAT Zaniemyśl), Sikorski M. (Orange Fitness), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Tłok T. (Medom), Walczak P. (Orange Fitness), Wałęsiak K. (Dobre Chłopaki),

1 asysta

Aagten A. (Omnitel), Bartkowiak G. (Omnitel), Borowski P. (Kupiec Średzki), Brylewski M. (BUD-MAT Zaniemyśl), Chojnacki M. (Agro), Dydymski A. (Dobre Chłopaki), Dzięcioł R. (Omnitel), Gawron P. (Perfect&Komplex), Hadaś D. (Drink Team), Haremski P. (Kupiec Średzki), Janasiak M. (Albatrosy), Kaczor M. (Perfect&Komplex), Keter M. (Kupiec Średzki), Lemiszewski M. (Orange Fitness), Leporowski P. (Drink Team), Leżała K. (La Liga), Lytos A. (Drink Team), Mariański P. (Orange Fitness), Mazur D. (Medom), Mikołajczak M. (Orange Fitness), Milewski B. (Medom), Młynek D. (Decora), Nowak D. (Albatrosy), Nyczak M. (Medom), Orwat S. (BUD-MAT Zaniemyśl), Owczarzak M. (Albatrosy), Pentkowski M. (Omnitel), Raczak B. (La Liga), Staniszewski K. (Albatrosy), Wierski J. (Brygada Banici), Wójciak Z. (Decora),

 

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

87 punktów

Deiksler A. (Kupiec Średzki),

80 punktów

Urbanek D. (Kupiec Średzki),

72 punktów

Głowacki J. ( Agro),

63 punkty

Fibner D. (Perfect&Komplex),

50 punktów

Markiewicz A. (Drink Team),

48 punktów

Spychalski K. (Dobre Chłopaki),

44 punkty

Sobczyk D. (Albatrosy),

38 punktów

Gucze G. (Omnitel), Kosiński A. (Agro),

37 punktów

Ignaczak M. (Dobre Chłopaki),

35 punktów

Szał M. (BUD-MAT Zaniemyśl),

36 punktów

Olaszczyk P. (La Liga),

34 punkty

Grajewski M. (Perfect&Komplex), Konarkowski B. (Drink Team), Rauhut P. (Dobre Chłopaki),

33 punkty

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosmowski T. (Omnitel),

31 punktów

Chojnacki K. (Agro), Janaszak M. (Agro),

30 punktów

Kiszewski K. (Omnitel),

29 punktów

Biskup B. (Agro), Muszyński P. (Orange Fitness), Skopek P. (BUD-MAT Zaniemyśl), Walkowiak Mcj. (Omnitel),

28 punktów

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Staszak K. (Albatrosy),

27 punktów

Nowak D. (Medom),

26 punktów

Mamcarz J. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki),

25 punktów

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Głowacki R. (Kupiec Średzki), Lis P. (La Liga), Majewski A. (La Liga), Miszkiewicz D. (Medom),

24 punkty

Grzelak R. (Agro), Sroka M. (La Liga),

23 punkty

Gorgolewski M. (BUD-MAT Zaniemyśl), Nasher A. (Agro), Walkowiak T.II (Brygada Banici),

22 punkty

Apolo A. (BUD-MAT Zaniemyśl), Bidermann M. (Orange Fitness), Madela R. (Agro), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora),

21 punkty

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Orange Fitness), Mroczkowski T. (La Liga),

20 punktów

Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Stachowiak P. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora),

18 punktów

Bandyszak D. (BUD-MAT Zaniemyśl), Cichosz J. (Omnitel), Czech R. (La Liga), Domański P. (Drink Team), Haniewicz J. (Dobre Chłopaki), Hetmańczyk A. (Drink Team),

17 punktów

Chudy M. (Dobre Chłopaki), Mielcarek Ł. (Medom), Walkowiak Mcł. (Omnitel),

16 punktów

Pomykała P. (Decora), Szik J. (Decora), Walkowiak T. (Brygada Banici),

15 punktów

Łyduch A. (Perfect&Komplex), Krajewski K. (Agro), Olejniczak P. (Agro), Szik M. (Decora),

14 punktów

Buch A. (Perfect&Komplex), Miesiąc P. (La Liga), Suwiczak Ł. (La Liga), Walczak T. (Decora),

13 punktów

Jóźwiak G. (Drink Team), Kudła K. (Perfect&Komplex),

12 punktów

Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pomykała K. (Decora), Szafrański S. (Orange Fitness), Urbanek L. (Albatrosy),

11 punktów

Błoch H. (Drink Team), Juskowiak M. (Medom), Paczkowski P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Szymenderski M. (Albatrosy), Werner R. (BUD-MAT Zaniemyśl),

10 punktów

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Goliński A. (Perfect&Komplex), Lipiński M. (Orange Fitness), Loga W. (Medom), Ludwiczak D. (Agro), Mieloch M. (Brygada Banici), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Sobkowiak K. (Decora), Ziemiański P. (Decora),

9 punktów

Błaszkiewicz T. (Orange Fitness), Górliński R. (Agro),

8 punktów

Dębicki M. (BUD-MAT Zaniemyśl), Jarota A. (Medom), Skrobich D. (Albatrosy), Sroczyński J. (Orange Fitness), Zimoch D. (Albatrosy).

7 punktów

Bartkowski A. (Brygada Banici), Krajewski D. (BUD-MAT Zaniemyśl), Leporowski P. (Drink Team), Matuszak M. (Brygada Banici), Michalak D. (Brygada Banici), Ratajczak M. (Drink Team), Szymkowiak S. (Orange Fitness), Wawszkiewicz F. (Albatrosy), Wujek M. (Orange Fitness), Zając M. (Agro),

6 punktów

Duda A. (BUD-MAT Zaniemyśl), Dudok S. (Perfect&Komplex), Grzelak J. (Perfect&Komplex), Haniewicz K. (Orange Fitness), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Loga J. (Medom), Marciniak D. (Albatrosy), Stawiarski P. (Perfect&Komplex), Szymanowski R. (Omnitel), Szymkowiak B. (Drink Team), Walczak P. (Orange Fitness), Wójciak Z. (Decora),

5 punktów

Borowczyk E. (Brygada Banici), Cyka R. (Omnitel), Dukarski K. (Perfect&Komplex), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grzelak A. (Agro), Kujawa B. (Brygada Banici), Mazur D. (Medom), Nyczak M. (Medom), Oterman T. (Brygada Banici), Ratajczak Ł. (Drink Team), Urbas M. (BUD-MAT Zaniemyśl), Wałęsiak K. (Dobre Chłopaki),

4 punkty

Błoch K. (Orange Fitness), Dydymski A. (Albatrosy), Dzięcielewski T. (Kupiec Średzki), Gawron A. (Drink Team), Grześkowiak K. (Brygada Banici), Kaczor M. (Perfect&Komplex), Kosiński G. (BUD-MAT Zaniemyśl), Lipiński M. (Omnitel), Łażewski M. (Albatrosy), Łuczak P. (Omnitel), Mieloch Ł. (Omnitel), Sznajder K. (Dobre Chłopaki),

3 punkty

Borowski P. (Kupiec Średzki), Brylewski M. (BUD-MAT Zaniemyśl), Doroszewski M. (Medom), Hadaś D. (Drink Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Kmieciak P. (La Liga), Miesiąc T. (Medom), Owczarzak M. (Albatrosy), Plewa M. (Orange Fitness), Sikorski M. (Orange Fitness), Walczak M. (Decora),

2 punkty

Bełoniak Ł. (Decora), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Gawron P. (Perfect&Komplex), Grządzielewski M. (Albatrosy), Kaczor P. (Albatrosy), Leżała K. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Mariański P. (Orange Fitness), Mikołajczak M. (Orange Fitness), Nowaczyk T. (La Liga), Orwat S. (BUD-MAT Zaniemyśl), Rogacki D. (BUD-MAT Zaniemyśl), Rogowski D. (BUD-MAT Zaniemyśl), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Tłok T. (Medom),

1 punkt

Aagten A. (Omnitel), Bartkowiak G. (Omnitel), Błaszczyk P. (Perfect&Komplex), Borowczyk M. (Brygada Banici), Chojnacki M. (Agro), Dzięcioł R. (Omnitel), Haremski P. (Kupiec Średzki), Janasiak M. (Albatrosy), Jandy M. (Medom), Lemiszewski M. (Orange Fitness), Lis R. (La Liga), Lytos A. (Drink Team), Mamcarz K. (Brygada Banici), Matuszewski W. (Albatrosy), Milewski B. (Medom), Młynek D. (Decora), Nowak D. (Albatrosy), Pentkowski M. (Omnitel), Staniszewski K. (Albatrosy), Szczepański J. (Albatrosy), Werner P. (BUD-MAT Zaniemyśl), Wierski J. (Brygada Banici), Zawadzki K. (Perfect&Komplex)

 

Klasyfikacja punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

OMNITEL

24

19

0

2.

KUPIEC ŚREDZKI

24

28

0

3.

DECORA

24

32

0

4.

AGRO

24

33

1

5.

PERFECT & KOMPLEX

24

51

1

6.

DRINK TEAM

24

55

0

7.

MEDOM

24

55

1

8.

DOBRE CHŁOPAKI

24

69

0

9.

LA LIGA PIWNICA POD ORŁEM

24

72

1

10.

ORANGE FITNESS

24

76

3

11.

ALBATROSY

24

85

3

12.

BRYGADA BANICI

24

89

3

13.

BUD-MAT ZANIEMYŚL

24

103

3

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com