Sezon 2007/2008

TABELA I KLASYFIKACJE PO 22 KOLEJCE SPOTKAŃ VIII SEZONU ŚALHPN 2007/2008

 

Tabela końcowa:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

AGRO

22

51

106:35

2.

STOMIL

22

48

64:34

3.

DRINK TEAM

22

45

51:28

4.

AQUAFORM

22

44

67:36

5.

ALBATROSY

22

33

48:37

6.

SOLARIS BUS

22

301

47:52

7.

PERFECT & KOMPLEX

22

251

51:73

8.

BRYGADA BANICI

22

23

52:61

9.

FC OLI BOYS

22

21

49:73

10.

POLIPAK ATAK

22

21

49:60

11.

FC ŚRODA

22

20

69:100

12.

OMNITEL

22

10

32:92

1 Zgodnie z Regulaminem ŚALHPN drużynie odjęto 3 punkty za brak terminowej wpłaty wpisowego.

 

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

38 bramek

Fengier D. (Agro).

35 bramek

Maciejewski J. (FC Środa).

22 bramek

Jendraszak J. (Perfect).

19 bramek

Lis P. (Solaris Bus).

16 bramek

Mnich M. (Polipak Atak).

15 bramek

Pętkowski T. (Stomil), Wawrzyniak P. (FC Środa).

14 bramek

Szafrański S. (Aquaform).

13 bramek

Chojnacki K. (Stomil), Nawrocki K. (Aquaform).

12 bramek

Bogusławski J. (FC Oli Boys), Grzelak R. (Agro), Madaj P. (Brygada), Mamcarz J. (Drink Team), Nasher (Agro), Walkowiak B. (Brygada).

11 bramek

Sobkowiak A. (Agro).

10 bramek

Glinka Ł. (Perfect), Kupś S. (Omnitel), Olejniczak P. (Aquaform), Spychalski K. (Albatrosy).

9 bramek

 

8 bramek

Lipiński M. (Agro), Miesiąc T. (FC Oli Boys), Pentkowski A. (Polipak Atak).

7 bramek

Górecki Ł. (Stomil), Łuczak P. (Omnitel), Marciniak D. (Albatrosy).

6 bramek

Biskup B. (Drink Team), Burchacki G. (Agro), Czubaj K. (FC Oli Boys), Dydymski J. (Aquaform), Loga W. (Solaris Bus), Madela R. (Aquaform), Michalak D. (Polipak Atak), Mieloch M. (Brygada), Mikuliński M. (FC Środa), Wawszkiewicz F. (Albatrosy).

5 bramek

Deska L. (Polipak Atak), Dydymski T. (Brygada), Graczkowski M. (Agro), Ignaczak M. (FC Środa), Jarota A. (Stomil), Kiszewski K. (Omnitel), Ladrowski W. (Stomil), Maciejewski B. (Solaris Bus), Michalak A. (Perfect), Miesiąc P. (FC Oli Boys), Nalewaja K. (Brygada Banici).

4 bramki

Adamczyk A. (Drink Team), Czapliński R. (FC Oli Boys), Doga P. (Agro), Domański D. (Drink Team), Głowacki J. (Agro), Jóźwiak M. (Drink Team), Klabiński D. (Drink Team), Łoda D. (Albatrosy), Mroczyński G. (Drink Team), Nyczak P. (FC Oli Boys),Pawlak R. (Aquaform), Rozwora P. (Drink Team), Waleryszek A. (Albatrosy), Walkowiak M (Omnitel), Wawszkiewicz D. (Albatrosy), Witczak M. (Drink Team).

3 bramki

Akuszewski G. (Albatrosy), Andrzejewski P. (Stomil), Bajer T. (FC Oli Boys), Bartkowiak M. (Perfect), Dubiński S. (Stomil), Dukarski P. (Polipak Atak), Grzelak A. (Agro), Haniewicz J. (Perfect), Jaguś A. (Polipak Atak), Janaszak M. (Stomil), Jandy M. (Solaris Bus), Korzeniewski M. (Polipak Atak), Labijak S. (Brygada), Michalak M. (Perfect), Muszyński P. (Stomil), Nowaczyk R. (Aquaform), Pruszyński J. (FC Oli Boys), Przybylski M. (Solaris Bus), Stachowiak P. (Albatrosy), Syka B. (Aquaform), Szymanderski M. (Albatrosy).

2 bramki

Bandosz T. (Aquaform), Białkowski K. (Stomil), Domański P. (Drink Team), Frąckowiak G. (Polipak Atak), Grzelak M. (Omnitel), Górliński R. (Agro), Kruk S. (Solaris Bus), Książkiewicz A. (Solaris Bus), Kusik P. (Stomil), Leciej R. (Aquaform), Lenkowski A. (Omnitel), Lis R. (Solaris Bus), Lisiecki M. (Brygada), Matuszak M. (Brygada Banici), Mieloch D. (Polipak Atak), Poll M. (Perfect), Ratajczak M. (Drink Team), Rauhut P. (FC Środa), Stańczyk J. (Aquaform), Waszak M. (Stomil), Witaszak W. (Omnitel), Wojtaszak Ł. (FC Środa).

1 bramka

Bartkowski K. (Brygada Banici), Cyka R. (FC Oli Boys), Gebel W. (Solaris Bus), Grześkowiak W. (Aquaform), Jarota K. (Stomil), Kamiński J. (Perfect), Konik T. (Brygada Banici), Kowalski P. (Omnitel), Kozłowski M. (Perfect), Lachowicz M. (Polipak Atak), Leciej J. (Aquaform), Maciejewski P. (FC Środa), Maćkowiak A. (FC Środa), Marszałkowski K. (Agro), Matuszewski A. (Solaris Bus), Mikołajczak M. (Albatrosy), Nieborak Ł. (FC Środa), Roszak A. (FC Oli Boys), Szymkowiak B. (Drink Team), Walkowiak T. (Brygada), Wichłacz M. (Brygada Banici), Wysocki M. (FC Środa).

Samobójcze

Bandosz T. (Aquaform dla Albatrosy), Lachowicz M. (Polipak Atak dla Perfect), Lisiecki M. (Brygada Banici dla Solaris Bus), Poll M. (Perfect dla FC Oli Boys), Szymkowiak B. (Drink Team dla Solaris Bus).


Klasyfikacja punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

SOLARIS BUS

22

21

0

2.

PERFECT & KOMPLEX

22

24

0

3.

POLIPAK ATAK

22

28

0

4.

FC ŚRODA

22

28

0

5.

FC OLI BOYS

22

29

0

6.

OMNITEL

22

35

0

7.

DRINK TEAM

22

36

0

8.

AGRO

22

38

1

9.

STOMIL

22

44

1

10.

BRYGADA BANICI

22

55

1

11.

AQUAFORM

22

81

1

12.

ALBATROSY

22

87

2

 

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com