Sezon 2002/2003

TABELA I KLASYFIKACJE PO 22 KOLEJCE SPOTKAŃ III SEZONU ŚALHPN 2002/2003

 

Tabela końcowa:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

OJ POLSKA ODZIEŻ

22

50

83:44

2.

DRINK TEAM

22

46

72:34

3.

AQUAFORM

22

46

69:40

4.

OLD KŁOS ZANIEMYŚL

22

35

65:41

5.

POLIPAK ATAK

22

33

54:49

6.

GMINA KRZYKOSY

22

31

45:63

7.

LENA ELECTRIC

22

29

42:51

8.

FC OLI BOYS

22

29

35:45

9.

ALBATROSY

22

24

45:66

10.

SOLARIS BUS

22

19

36:62

11

TROPS

22

18

58:94

12.

CZERWONE DIABŁY

22

15

42:57

 

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

31 bramki

Nawrocki (Trops).

26 bramek

Pentkowski T. (OJ).

22 bramek

Fengier D. (Old Kłos).

17 bramek

Ladrowski (OJ), Maciejewski J. (Czerwone Diabły).

16 bramek

Walkowiak T. (Lena).

14 bramek

Madela (Aquaform), Mroczyński (Drink Team), Skrobich D.(Albatrosy).

13 bramek

Ratajczak Damian (Gmina).

12 bramek

Dobroś (Trops).

11 bramek

Dubiński (OJ), Pieczyński (Drink Team).

10 bramek

Chwaliszewski (Aquaform), Dydymski (Aquaform), Witczak Maciej (Drink Team), Witczak Marek (Drink Team).

9 bramek

Dobrychłop (Aquaform), Pawlak (Aquaform), Rodowski (OJ).

8 bramek

Leciej J. (Old Kłos), Miesiąc T. (Lena), Mnich (Polipak), Skrobich M. (FC Oli Boys), Stańczyk W. (Old Kłos).

7 bramek

Borowski (Gmina), Grzelak (Czerwone Diabły), Jaguś (Polipak), Jóźwiak (Drink Team), Kołodziejczak (Drink Team), Lis (Solaris), Mikuliński (Czerwone Diabły), Wicher (FC Oli Boys).

6 bramek

Kędziora (Polipak), Lachowicz (Polipak), Leciej R. (Old Kłos), Lepczyński (OJ), Mieloch M. (Lena), Nasher (Old Kłos), Wawszkiewicz (Albatrosy).

5 bramek

Andrzejczak D. (Old Kłos), Cielebąk (Aquaform), Cieśla W. (OJ), Czubaj (FC Oli Boys), Kaszuba (Gmina), Kusik P. (OJ), Łuczak (Gmina), Michalak (Polipak).

4 bramki

Bartkowiak P. (Solaris), Bartkowiak M. (Albatrosy), Domański (Drink Team), Jarzęmbowski (Solaris Bus), Łoda (Albatrosy), Mieloch D. (Polipak), Pruszyński (FC Oli Boys), Smykowski (Solaris), Tomczak (Gmina), Walkowiak B. (Lena), Zenker (Gmina).

3 bramki

Borowczyk (Polipak), Ciesielski (Albatrosy), Frąckowiak (Polipak Atak), Grzempczak (Trops), Grześkowiak W. (Old Kłos), Hertel (Aquaform), Jandy (Solaris Bus), Korzeniewski M. (Polipak), Małecki S. (Solaris), Pętkowski (Drink Team), Szymenderski (Albatrosy), Wojciechowski P. (Albatrosy), Zalesiński (FC Oli Boys).

2 bramki

Bielecki (Polipak), Biskup (Drink Team), Dukarski (Polipak), Felman (FC Oli Boys), Górliński (Lena), Hadaś (FC Oli Boys), Jankowski (Trops), Kiszka (Solaris Bus), Klabiński (Aquaform), Konarski (Solaris), Kosmowski (Lena), Matuszak W. (Czerwone Diabły), Miesiąc P. (Lena), Nowaczyk R. (Aquaform), Nowak P. II (Trops), Olszak (Gmina), Pacyński (Albatrosy), Pawlak S. (Trops), Płaczek (Solaris Bus), Ratajczak M. (Drink Team), Serafiniak Mariusz (Czerwone Diabły), Stańczyk J. (Old Kłos), Szafrański (Aquaform), Walkowiak K. (Polipak), Wichłacz (Old Kłos), Wysocki M. II (Trops).

1 bramka

Adamczyk (Czerwone Diabły), Andrzejak (Solaris Bus), Cyka (FC Oli Boys), Czaplicki T. (Albatrosy), Jankowiak (Lena), Kamiński J. (Albatrosy), Kmieciak (Gmina), Krajewski (FC Oli Boys), Kruk (Albatrosy), Kubisiak (Albatrosy), Kurnatowski (Czerwone Diabły), Ławniczak F. (Czerwone Diabły), Maciejewski Ł. (FC Oli Boys), Małecki (Czerwone Diabły), Matuszak M. (Lena), Matuszewski (Solaris), Mendyka (Albatrosy), Mieloch L. (Old Kłos), Mieloch M. (Albatrosy), Nowaczyk (Polipak), Nowak P. (Trops), owczarza (Aquaform), Pawłowski (Gmina), Perz (Old Kłos), Rozwora (Gmina), Serafiniak Marcin (Czerwone Diabły), Stachowiak (OJ), Szymański (Gmina), Wałęsiak (Trops), Wielgosik (Solaris), Wysocki M. (Trops).

Samobójcze

Bajka (Czerwone Diabły dla FC Oli Boys), Bartkowiak (Solaris dla OJ), Jandy (Solaris dla Polipaku), Kaszuba (Gmina dla Drink Team), Lachowicz (Polipak dla OJ), Leciej R. (Old Kłos dla Solaris Bus), Lisiecki (Lena dla Drink Team), Mieloch L. (Old Kłos dla Solaris Bus), Miesiąc T. (Lena dla Gmina), Pawlak (Aquaform dla Leny), Kaczor (Lena dla Aquaformu), Kurnatowski (Czerwone Diabły dla Polipak), Wojciechowski (Albatrosy dla Tropsa), Wysocki M. II (Trops dla OJ).

 

Klasyfikacja punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

FC OLI BOYS

22

16

0

2.

GMINA KRZYKOSY

22

21

0

3.

DRINK TEAM

22

25

0

4.

OJ POLSKA ODZIEŻ

22

28

0

5.

SOLARIS BUS

22

28

0

6.

TROPS

22

31

0

7.

OLD KŁOS ZANIEMYŚL

22

34

0

8.

POLIPAK ATAK

22

38

0

9.

AQUAFORM

22

41

1

10.

ALBATROSY

22

41

1

11.

LENA ELECTRIC

22

55

1

12.

CZERWONE DIABŁY

22

55

1

 

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com