Sezon 2000/2001

 

TABELA I KLASYFIKACJE PO 14 KOLEJCE SPOTKAŃ I SEZONU ŚALHPN 2000/2001

Tabela końcowa:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

DRINK TEAM

14

31

74:26

2.

FC OLI BOYS

14

31

39:22

3.

NEOPLAN SOLARIS

14

29

44:30

4.

POLIPAK ATAK

14

27

46:38

5.

GMINA KRZYKOSY

14

16

34:38

6.

AQUAFORM

14

10

38:64

7.

ALBATROSY KOTŁOWNIA

14

10

31:80

8.

LENA ELECTRIC

14

8

52:60

 

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

23 bramki

Witczak Maciej (Drink Team).

15 bramek

Mroczyński (FC Oli Boys).

14 bramek

Mieloch M. (Lena), Płaczek (Neoplan).

13 bramek

Witczak Marek (Drink Team), Walkowiak T. (Lena).

11 bramek

Kędziora (Polipak).

10 bramek

Czubaj (FC Oli Boys), Pieczyński (Drink Team), Tomczak (Gmina).

9 bramek

Madela (Aquaform).

7 bramek

Jóźwiak (Drink Team), Korzeniewski M. (Polipak), Mieloch D. (Polipak), Miesiąc P. (Aquaform), Smykowski (Neoplan).

6 bramek

Dobrychłop (Aquaform), Lisiecki (Lena), Łuczak (Gmina), Nadwórny B. (Lena), Nowaczyk (Polipak), Pętkowski (Drink Team), Rozmiarek (Albatrosy).

5 bramek

Dukarski (Polipak), Kiszka (Neoplan), Lachowicz (Polipak), Walkowiak K. (Lena).

4 bramki

Bartkowiak (Neoplan), Domański (Drink Team), Felman (Drink Team), Hadaś (FC Oli Boys), Klabiński (Aquaform), Kruk (Neoplan), Miesiąc T. (Aquaform), Ratajczak (FC Oli Boys), Skrobich D (Albatrosy), Wawszkiewicz F.(Albatrosy), Zenkier (Gmina).

3 bramki

Biegański (Neoplan), Ciesielski (Albatrosy), Kołodziejczak (Albatrosy), Kościelniak (Aquaform), Kwaśniewski (Gmina), Pawłowski (Gmina), Rozwora (FC Oli Boys), Stalec (Lena), Szmania (Aquaform), Szymenderski (Albatrosy), Wielgosik (Neoplan).

2 bramki

Dolata (Drink Team), Kmieciak (Gmina), Matuszewski (Neoplan), Mikołajczak (Aquaform), Nadwórny D. (Lena), Pentkowski A. (Polipak), Szymkowiak (Drink Team), Walczak (Gmina).

1 bramka

Ardeli (Albatrosy), Biskup (Drink Team), Borowski (Gmina), Buczma P. (Albatrosy), Buczma S. (Albatrosy), Całka (Albatrosy),Cyka (FC Oli Boys), Czaplicki M. (Albatrosy), Korzeniewski K. (Polipak), Labijak (Lena), Manicki (Drink Team), Mieloch M. (Albatrosy), Pruszyński (FC Oli Boys), Sawiński (Polipak), Wawszkiewicz D.(Albatrosy), Zalesiński (FC Oli Boys).

Samobójcze

Czaplicki T. (Albatrosy dla Gminy Krzykosy), Dawidzki (Polipak dla Neoplanu), Dobroszczyk (Gmina dla Neoplanu), Dobrychłop (Aquaform dla Gminy), Korzeniewski K. (Polipak dla Drink Team), Kostański (Lena dla Polipak Atak), Kiszka (Neoplan dla Leny), Miesiąc P. (Aquaform dla Albatrosów), Nowaczyk (Polipak dla Leny), Walkowiak T. (Lena Electric dla Gminy)


Klasyfikacja punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

FC OLI BOYS

14

10

0

2.

LENA ELECTRIC

14

12

0

3.

GMINA KRZYKOSY

14

18

0

4.

AQUAFORM

14

19

0

5.

DRINK TEAM

14

24

0

6.

NEOPLAN SOLARIS

14

30

0

7.

ALBATROSY KOTŁOWNIA

14

32

1

8.

POLIPAK ATAK

14

50

0

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com