Sezon 2003/2004

TABELA I KLASYFIKACJE PO 22 KOLEJCE SPOTKAŃ IV SEZONU ŚALHPN 2003/2004

 

Tabela końcowa:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

AQUAFORM

20

49

65:40

2.

VERKAP PLUS

20

46

83:45

3.

OLD KŁOS ZANIEMYŚL

20

42

68:29

4.

DRINK TEAM

20

37

74:49

5.

POLIPAK ATAK

20

32

61:45

6.

CZERWONE DIABŁY

20

31

49:65

7.

TROPS

20

24

56:62

8.

SOLARIS BUS

20

20

56:67

9.

GMINA KRZYKOSY

20

19

50:63

10.

GG PLAST

20

8

41:95

11.

FC OLI BOYS

20

8

35:78

 

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

29 bramek

Nawrocki (Trops).

19 bramek

Mroczyński (Drink Team).

18 bramek

Lepczyński (Verkap Plus).

17 bramek

Fengier (Old Kłos).

15 bramek

Jóźwiak (Drink Team).

14 bramek

Witczak Maciej (Drink Team).

13 bramek

Walkowiak T. (Gmina).

12 bramek

Cielebąk (Aquaform), Lis P. (Solaris Bus), Nasher (Old Kłos), Pawlak (Aquaform), Pentkowski (Verkap Plus), Walkowiak B. (GG Plast).

11 bramek

Grzelak R. (Czerwone Diabły), Ladrowski (Verkap Plus), Maciejewski J. (Czerwone Diabły), Madela R. (Aquaform), Małecki (Solaris Bus).

10 bramek

Dobroś (Trops), Graczyk (Verkap Plus).

9 bramek

Dubiński (Verkap Plus), Łoda (GG Plast), Michalak (Polipak), Miesiąc T. (Gmina), Stańczyk W. (Old Kłos), Witczak Marek (Drink Team).

8 bramek

Domański (Drink Team), Jaguś (Polipak), Szymenderski (GG Plast).

7 bramek

Adamczyk (Czerwone Diabły), Czubaj (FC Oli Boys), Dobrychłop (Aquaform), Dukarski (Polipak), Klabiński (Aquaform), Korzeniewski (Polipak), Lachowicz (Polipak), Miesiąc P. (Gmina), Ratajczak (Gmina), Rodowski (Verkap Plus), Wicher (FC Oli Boys).

6 bramek

Cieśla W. (Verkap Plus), Leciej J. (Old Kłos), Mieloch M. (GG Plast/FC Oli Boys), Mnich (Polipak Atak), Płaczek (Solaris Bus), Stańczyk J. (Old Kłos).

5 bramek

Borowczyk (Polipak), Grzelczak (Solaris), Grześkowiak (Old Kłos), Jandy (Solaris Bus), Jankowiak (FC Oli Boys), Mikuliński (Czerwone Diabły), Szafrański (Aquaform).

4 bramki

Borowski (Gmina), Frąckowiak (Polipak), Górliński (Old Kłos), Jankowski Ł. (Trops), Matuszak W. (Czerwone Diabły), Michalak (GG Plast).

3 bramki

Bartkowiak (Solaris Bus), Chołdrych (Solaris Bus), Cieśla P. (Verkap Plus), Dydymski (Aquaform), Grzelak A. (Czerwone Diabły), Kędziora (Polipak), Konarski (Solaris Bus), Pętkowski (Drink Team), Ratajczak (Drink Team), Serafiniak Mariusz (Czerwone Diabły), Skrobiach M. (FC Oli Boys), Tylski (Verkap Plus), Wysocki M. (Trops), Wysocki II M. (Trops).

2 bramki

Głowacki (Gmina Krzykosy), Hadaś (FC Oli Boys), Jarota K. (Solaris Bus), Kaczor (FC Oli Boys), Leciej R. (Old Kłos), Lis R. (Solaris Bus), Matuszak M. (GG Plast), Mieloch D. (Polipak Atak), Nowaczyk (Polipak), Nowak II (Trops), Pawlak (Trops), Pawłowski (Gmina Krzykosy), Pentkowski A. (Solaris Bus), Sikorski M. (Aquaform), Wawszkiewicz (GG Plast), Wichłacz (Old Kłos), Wałęsiak (Trops), Zenker (Gmina).

1 bramka

Bandosz (Verkap Plus), Bielecki (Polipak), Bogusławski (Aquaform), Cieśla L. (Verkap Plus), Cyka (FC Oli Boys), Dobroszczyk (Gmina Krzykosy), Doga (Czerwone Diabły), Felman (Drink Team), Graf (Old Kłos), Grzempczak (Trops), Hauke (Verkap Plus), Hertel (Aquaform), Jankowski A. (Drink Team), Jarota A. (Solaris Bus), Kmieciak (Gmina), Krajeński (FC Oli Boys), Książkiewicz (GG Plast), Kurnatowski (Czerwone Diabły), Kusik (Verkap Plus), Lipiński (Czerwone Diabły), Maciejewski S. (Czerwone Diabły), Madela M. (Aquaform), Manicki (Drink Team), Markiewicz (FC Oli Boys), Mieloch L. (Old Kłos), Olszak (Gmina Krzykosy), Wielgosik (Solaris Bus), Wojciechowski (GG Plast), Zalesiński (FC Oli Boys).

Samobójcze

Jankowiak (FC Oli Boys dla Aquaform), Małecki J. (Czerwone Diabły dla Aquaform), Nowaczyk (Polipak Atak dla FC Oli Boys), Płaczek (Solaris Bus dla Czerwone Diabły), Skrobiach M. (FC Oli Boys dla Gmina Krzykosy), Zenker (Gmina Krzykosy dla Aquaform).

 

Klasyfikacja punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

DRINK TEAM

20

17

0

2.

SOLARIS BUS

20

29

0

3.

OLD KŁOS ZANIEMYŚL

20

36

0

4.

CZERWONE DIABŁY

20

37

1

5.

GMINA KRZYKOSY

20

48

1

6.

GG PLAST

20

50

0

7.

VERKAP PLUS

20

51

1

8.

AQUAFORM

20

58

1

9.

FC OLI BOYS

20

58

2

10.

POLIPAK ATAK

20

64

1

11.

TROPS

20

102

3

 

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com