VII kolejka

Wyniki meczy:

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Dobre Chłopaki  0:4 (0:1)
Bramki: Dobre Chłopaki – Spychalski K. 4,28 i 49, Wawszkiewicz F. 33.

Asysty: Dobre Chłopaki – Wawszkiewicz F., Słota R., Sznajder K.

Zielone Kartki: Dydymski J. (La Liga Piwnica Pod Orłem) oraz Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

Czerwone Kartki: Dydymski J. (La Liga Piwnica Pod Orłem).

Studenty  -  Brygada Banici  4:5 (3:4)

Bramki: Studenty – Łuczak P. 4, Czech R. 16, Kosmowski T. 20, Klabiński D. 39; Brygada Banici – Bogusławski J. 13,23 i 35, Sikorski D. 14, Ludwiczak D. 21.

Asysty: Studenty – Łuczak P. x3, Zielniewicz P.; Brygada Banici – Kozerski J. x2, Bogusławski J. x2, Ludwiczak D.

Zielone Kartki: Klabiński D. (Studenty).

Drink Team  -  Młode Wilki  3:2 (2:0)

Bramki: Drink Team – Konarkowski B. 10 i 22, Leporowski P. 35; Młode Wilki – Jarota K. 44, Jankowiak D. 48.

Asysty: Drink Team – Hetmańczyk A. x2.

Kupiec Średzki  -  Grak-Pak  3:0 (1:0)

Bramki: Kupiec Średzki – Deiksler A. 24, Urbanek D. 41, Deiksler R. 48.

Asysty: Kupiec Średzki – Deiksler A. x2, Urbanek D.

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

6

18

30:12

2.

Kupiec Średzki

6

15

25:13

3.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

12

17:18

4.

Brygada Banici

6

9

18:19

5.

Decora

6

7

21:18

6.

Młode Wilki

7

7

13:25

7.

Studenty

6

6

30:25

8.

Dobre Chłopaki

6

6

16:19

9.

Grak-Pak

7

3

13:34

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

9

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

8

Czech R. (Studenty).

7

Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

6

Jadowski R. (Decora), Markiewicz A. (Drink Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

5

Bogusławski J. (Brygada Banici), Konarkowski B. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak).

4

Filozof P. (Młode Wilki), Gozdek M. (Studenty), Klabiński D. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Wiśniewski J. (La Liga), Ziemiański P. (Decora).   

3

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Janasik J. (Młode Wilki), Jóźwiak M. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Sikorski D. (Brygada Banici), Walczak T. (Decora), Walkowiak Michał (Studenty), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zielniewicz P. (Studenty).

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cyka R. (Studenty), Grząślewicz J. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Teram), Jarota K. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Kosmowski T. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Stolecki M. (Grak-Pak),

1

Barczak A. (Brygada Banici), Bartkowiak K. (Grak-Pak), Biderman M. (Decora), Chmielewski J. (Grak-Pak), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Filipiak G. (La Liga), Furmanek K. (Grak-Pak), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Lesiński F. (Grak-Pak), Lucki M. (Brygada Banici), Łuczak P. (Studenty), Łuczak W. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Miesiąc T. (La Liga), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Przybylski K. (Młode Wilki), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga),  Staniszewski K. (Młode Wilki), Szik J. (Decora), Walkowiak Maciej (Studenty), Walkowiak T. (La Liga), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Weber P. (Brygada Banici), Zawacki K. (Drink Team).  

Samobójcze

Dominas M. (Grak-Pak), Biderman M. (Decora), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak Ł. (Drink Team).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

6

Markiewicz A. (Drink Team).

5

Bogusławski J. (Brygada Banici), Czech R. (Studenty), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

4

Deiksler A. (Kupiec Średzki),  Filozof P. (Młode Wilki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Walkowiak Maciej (Studenty).

3

Lesiński F. (Grak-Pak), Łuczak P. (Studenty), Mamcarz J. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Szik J. (Decora).

2

Błaszak A. (Drink Team), Borowski Ł (Kupiec Średzki), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Fludra P. (Decora), Grząślewicz J. (Studenty), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Jadowski R. (Decora), Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Decora), Leżała T. (La Liga), Madela R. (Brygada Banici), Mroczkowski T. (La Liga), Paczkowski B. (Decora), Piasecki P. (Grak-Pak), Słota R. (Dobre Chłopaki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Studenty), Ziemiański P. (Decora).    

1

Barczak A. (Brygada Banici), Biderman M. (Decora), Domański P. (Drink Team), Dostatni G. (Studenty), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (La Liga), Furmanek K. (Grak-Pak), Gozdek M. (Studenty), Graczyk M. (Grak-Pak), Haniewicz J. (Brygada Banici), Janasik J. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jarota K. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team), Kosmowski T. (Studenty), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Majewski A. La Liga), Marciniak D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Pomykała P. (Decora), Przybyłek P. (Drink Team), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sikorski D. (Brygada Banici), Sroka M. (La Liga),  Stolecki M. (Grak-Pak), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Walkowiak Michał (Studenty), Walkowiak T. (La Liga), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki),

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

13

Czech R. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki).

12

Markiewicz A. (Drink Team).

11

Urbanek D. (Kupiec Średzki).   

10

Bogusławski J. (Brygada Banici).

8

Filozof P. (Młode Wilki), Jadowski R. (Decora).

7

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Piasecki P. (Grak-Pak).

6

Hetmańczyk A. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).

5

Gozdek M. (Studenty), Nowak M. (Drink Team), Walkowiak Maciej (Studenty), Zielniewicz P. (Studenty).  

4

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Grząślewicz J. (Studenty), Janasik J. (Młode Wilki), Klabiński D. (Studenty), Lesiński F. (Grak-Pak), Łuczak P. (Studenty), Mroczkowski T. (La Liga), Sikorski D. (Brygada Banici), Sobczyk D. (La Liga), Szik J. (Decora), Walkowiak Michał (Studenty), Wiśniewski J. (La Liga).

3

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Jarota K. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Kosmowski T. (Studenty), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Stolecki M. (Grak-Pak), Walczak T. (Decora), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zawacki K. (Drink Team).    

2

Barczak A. (Brygada Banici), Biderman M. (Decora), Błaszak A. (Drink Team), Borowski Ł (Kupiec Średzki), Cyka R. (Studenty), Dudek B. (Młode Wilki), Filipiak G. (La Liga), Fludra P. (Decora), Furmanek K. (Grak-Pak), Haniewicz J. (Brygada Banici), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Jankowiak D. (Młode Wilki), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Madela R. (Brygada Banici), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga),  Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).  

1

Bartkowiak K. (Grak-Pak), Chmielewski J. (Grak-Pak), Domański P. (Drink Team), Dostatni G. (Studenty), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Graczyk M. (Grak-Pak), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Lucki M. (Brygada Banici), Łuczak W. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Majewski A. La Liga), Marciniak D. (Decora), Miesiąc T. (La Liga), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pomykała P. (Decora), Przybylski K. (Młode Wilki), Przybyłek P. (Drink Team), Raczak B. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Staniszewski K. (Młode Wilki), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Weber P. (Brygada Banici).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

9

Nowaczyk T. (La Liga).

2

Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (La Liga), Fludra P. (Decora), Jadowski R. (Decora), Józefiak D. (Drink Team), Klabiński D. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Lucki M. (Brygada Banici), Łuczak P. (Studenty), Majewski A. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Markiewicz A. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Ratajczak F. (Drink Team), Sikorski D. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Decora), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zawacki K. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Młode Wilki

7

0

-

2.

Grac-Pak

7

0

-

3.

Kupiec Średzki

6

2

-

4.

Dobre Chłopaki

6

2

-

5.

Studenty

6

4

-

6.

Brygada Banici

6

8

-

7.

Decora

6

8

-

8.

Drink Team

6

10

-

9.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

30

1

 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

7

21

40:14

2.

La Liga Piwnica Pod Orłem

7

15

21:20

3.

Kupiec Średzki

7

15

27:17

4.

Decora

7

10

30:19

5.

Brygada Banici

7

9

20:29

6.

Studenty

7

9

39:29

7.

Młode Wilki

7

7

13:25

8.

Dobre Chłopaki

7

6

20:28

9.

Grak-Pak

8

3

14:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com