VII kolejka

Wyniki meczy:

Kupiec Średzki  -  Grak-Pak  11:3 (4:1)

Bramki: Kupiec Średzki –  Grzelak Ł. 1 i 18, Deiksler A. 17, 30, 36, 41, 44 i 46, Borowski Sz. 20 i 38, Przybyłek P. 48; Grak-Pak – Piasecki P. 11 i 47, Leporowski W. 43.

Asysty: Kupiec Średzki –  Przybyłek P. x2, Ratajczak P. x2, Nowak D., Borowski Sz., Deiksler A., Kaczałka Ł., Grzelak Ł., Deiksler R.; Grak-Pak – Graczyk M., Kaźmierczak K.

Rychtyk Team  -  La Liga Piwnica Pod Orłem  1:4 (1:1)

Bramki: Rychtyk Team – Ziemiański A. 13; La Liga Piwnica Pod Orłem – Sobczyk D. 24 i 44, Filipiak G. 42, Grząślewicz J. 50.

Asysty: Rychtyk Team – Socha K.; La Liga Piwnica Pod Orłem – Dydymski J., Miesiąc P., Majewski A.

Zielone Kartki: Sobczyk D. (La Liga Piwnica Pod Orłem).

Młode Wilki  -  Brygada Banici  2:11 (1:2)

Bramki: Młode Wilki – Dudek B. 7, Szymorek M. 50; Brygada Banici – Mielcarek A. 16
i 45, Radek F. 22,35 i 44, Czech R. 29 i 37, Weber P. 32, Kozerski J. 40 i 48, Wawrowski Ł. 49.

Asysty: Młode Wilki – Główczewski M.; Brygada Banici – Mielcarek A., Kozerski J., Haniewicz J., Weber P., Madela R., Czech R., Barczak A., Radek F.

PT-Instal  -  Drink Team  3:4 (1:2)

Bramki: PT-Instal – Kwiatkowski F. 13 i 39, Swędera A. 30; Drink Team – Markiewicz A. 12,42 i 50, Konarkowski B. 19.

Asysty: PT-Instal – Grajewski M. x2, Dukarski K., ; Drink Team – Matysiak M., Mamcarz J. Ratajczak Ł.

Zielone Kartki: Swędera A. (PT-Instal) oraz Mamcarz J. i Nowak M. (Drink Team).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

7

16

37:16

2.

Kupiec Średzki

6

15

48:11

3.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

13

22:16

4.

PT-Instal

6

10

31:26

5.

Rychtyk Team

6

9

26:19

6.

Brygada Banici

7

9

25:30

7.

Dobre Chłopaki

6

6

15:36

8.

Grak-Pak

6

4

21:36

9.

Młode Wilki

6

0

7:42

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

24

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

11

Markiewicz A. (Drink Team).

8

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

7

Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

6

Grząślewicz J. (La Liga), Konarkowski B. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Nowak M. (Drink Team).

5

Filipiak G. (La Liga), Kwiatkowski F. (PT-Instal), Paczkowski B. (Rychtyk Team), Sobczyk D. (La Liga), Weber P. (Brygada Banici).   

4

Biderman M. (Rychtyk Team), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Głowacki J.  (Drink Team), Leporowski W. (Grak-Pak),  Nawrocki K. (Rychtyk Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Radek F. (Brygada Banici), Steciak P. (PT-Instal).

3

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Dukarski K. (PT-Instal), Fibner D. (PT-Instal), Grajewski M. (PT-Instal), Grzelak J. (PT-Instal), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mielcarek A. (Brygada Banici), Piasecki P. (Grak-Pak), Socha K. (Rychtyk Team), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Czech R. (Brygada Banici),  Deiksler M. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Jóźwiak M. (La Liga), Kiel S. (Grak-Pak), Łukasik A. (PT-Instal), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mamcarz J. (Drink Team), Ratajczak F. (Drink Team), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Stanisławski T. (PT-Instal), Stolecki M. (Grak-Pak), Szymorek M. (Młode Wilki), Walczak T. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Werbski B. (PT-Instal).

1

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Dudek B. (Młode Wilki), Falgier M. (Drink Team), Gawron P. (PT-Instal), Haniewicz J. (Brygada Banici), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Młode Wilki), Keter M. (Kupiec Średzki), Leporowski P. (Drink Team), Łyduch A. (PT-Instal), Madela R. (Brygada Banici), Matysiak M. (PT-Instal), Miesiąc P. (La Liga), Miesiąc T. (La Liga), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Nowaczyk T. (La Liga), Przybylski K. (Młode Wilki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Swędera A. (PT-Instal), Walczak M. (Rychtyk Team), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Ziemiański A. (Rychtyk Team).  

Samobójcze

Czech R. (Brygada Banici), Łukasik A. (PT-Instal).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

9

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

7

Borowski Sz. (Kupiec Średzki).

5

Grajewski M. (PT-Instal), Markiewicz A. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki).

4

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Grzelak J. (PT-Instal), Kaźmierczak K. (Grak-Pak),  Kwiatkowski F. (PT-Instal), Mamcarz J. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroka M. (La Liga), Zawacki K. (Drink Team).  

3

Biderman M. (Rychtyk Team), Czech R. (Brygada Banici),  Hetmańczyk A. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Mielcarek A. (Brygada Banici), Nowak M. (Drink Team),  Urbanek D. (Kupiec Średzki), Ziemiański P. (Rychtyk Team).   

2

Barczak A. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Furmanek K. (Grak-Pak), Gawron P. (PT-Instal), Głowacki J. (Drink Team), Grajewski M. (PT-Instal), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Brygada Banici),  Józefiak D. (Drink Team),  Klabiński D. (Rychtyk Team), Konarkowski B.  (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Rychtyk Team), Łukasik A. (PT-Instal), Paczkowski B. (Rychtyk Team), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Ratajczak F. (Drink Team),  Socha K. (Rychtyk Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Weber P. (Brygada Banici).  

1

Bogusławski J. (Brygada Banici), Chmielewski J. (Grak-Pak), Czwojdrak P. (Dobre Chłopaki),  Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dukarski K. (PT-Instal), Dydymski J. (La Liga), Filipiak G. (La Liga), Filozof P. (Młode Wilki), Gielniak W. (Młode Wilki), Główczewski M. (Młode Wilki), Graczyk M. (Grak-Pak), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki),  Janasik J. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kiel S. (Grak-Pak), Leporowski P. (Drink Team), Leporowski  W. (Grak-Pak), Lesiński F. (Grak-Pak), Madela R. (Brygada Banici), Majewski A. (La Liga), Marciniak D. (Rychtyk Team), Matysiak M. (Drink Team), Matysiak M. (PT-Instal), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Moroz W. (Grak-Pak), Mroczkowski T. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici), Radek F. (Brygada Banici), Ratajczak Ł. (Drink Team),  Sitek T. (PT-Instal), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Stolecki M. (Grak-Pak), Szał M. (Rychtyk Team), Walczak M. (Rychtyk Team).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

33

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

16

Markiewicz A. (Drink Team).

11

Borowski Sz. (Kupiec Średzki).

10

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

9

Kwiatkowski F. (PT-Instal), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

8

Grajewski M. (PT-Instal), Konarkowski B. (Drink Team),  Kozerski J. (Brygada Banici).

7

Biderman M. (Rychtyk Team), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Grzelak J. (PT-Instal), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Paczkowski B. (Rychtyk Team), Weber P. (Brygada Banici). 

6

Filipiak G. (La Liga), Głowacki J. (Drink Team), Grząślewicz J. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Mielcarek A. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

5

Czech R. (Brygada Banici),  Domański P. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Leporowski W. (Grak-Pak),  Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Radek F. (Brygada Banici), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Socha K. (Rychtyk Team), Sroka M. (La Liga).

4

Dukarski K. (PT-Instal), Hetmańczyk A. (Drink Team), Łukasik A. (PT-Instal),  Nawrocki K. (Rychtyk Team), Ratajczak F. (Drink Team),  Steciak P. (PT-Instal), Walczak T. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zawacki K. (Drink Team).  

3

Bogusławski J. (Brygada Banici), Fibner D. (PT-Instal), Filozof P. (Młode Wilki), Gawron P. (PT-Instal), Haniewicz J. (Brygada Banici), Kiel S. (Grak-Pak), Michalak Sz. (Grak-Pak), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Stolecki M. (Grak-Pak), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Furmanek K. (Grak-Pak), Grajewski M. (PT-Instal), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki),   Janasik J. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Józefiak D. (Drink Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Rychtyk Team), Krajewski D. (Rychtyk Team), Leporowski P. (Drink Team), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Brygada Banici), Matysiak M. (PT-Instal), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Stanisławski T. (PT-Instal), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szymorek M. (Młode Wilki), Walczak M. (Rychtyk Team), Werbski B. (PT-Instal).  

1

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Chmielewski J. (Grak-Pak), Czwojdrak P. (Dobre Chłopaki), Deiksler R. (Kupiec Średzki),  Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Falgier M. (Drink Team), Gielniak W. (Młode Wilki), Główczewski M. (Młode Wilki), Graczyk M. (Grak-Pak), Heigenbarth F. (Grak-Pak),  Jankowiak D. (Młode Wilki), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Lesiński F. (Grak-Pak), Łyduch A. (PT-Instal),  Majewski A. (La Liga), Marciniak D. (Rychtyk Team), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc T. (La Liga), Moroz W. (Grak-Pak), Mroczkowski T. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici),  Przybylski K. (Młode Wilki), Ratajczak Ł. (Drink Team),  Sitek T. (PT-Instal), Słota R. (Dobre Chłopaki), Swędera A. (PT-Instal), Szał M. (Rychtyk Team), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Ziemiański A. (Rychtyk Team).   

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

8

Fibner D. (PT-Instal).

7

Steciak P. (PT-Instal).

6

Mamcarz J. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team).

5

Łukasik A. (PT-Instal).

4

Dukarski K. (PT-Instal), Filipiak G. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Grajewski M. (PT-Instal).

2

Domański P. (Drink Team), Falkiewicz J. (PT-Instal), Graczyk M. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janasik J. (Młode Wilki), Jędrzejczak M. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Konarkowski B. (Drink Team), Kowalczyk J. (PT-Instal),  Kozerski J. (Brygada Banici), Lesiński F. (Grak-Pak), Lis R. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Matysiak M. (PT-Instal), Michalak Sz. (Grak-Pak), Markiewicz A. (Drink Team), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Sobkowiak K. (Rychtyk Team), Stanisławski T. (PT-Instal), Swędera A. (PT-Instal), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

6

0

-

2.

Brygada Banici

7

2

-

3.

Młode Wilki

6

2

-

4.

Dobre Chłopaki

6

4

-

5.

Grak-Pak

6

6

-

6.

Rychtyk Team

6

8

-

7.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

12

-

8.

Drink Team

7

22

-

9.

PT-Instal

6

38

-

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

8

21

64:16

2.

Drink Team

8

19

51:17

3.

La Liga Piwnica Pod Orłem

8

19

35:22

4.

Rychtyk Team

8

12

33:29

5.

Brygada Banici

8

12

32:35

6.

PT-Instal

8

10

39:41

7.

Dobre Chłopaki

8

6

20:59

8.

Grak-Pak

8

4

26:45

9.

Młode Wilki

8

3

13:49

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com