I kolejka

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO I KOLEJCE SPOTKAŃ

 

Wyniki meczy:

Drink Team  -  Brygada Banici   7:2 (1:0)
Bramki: Drink Team -  Markiewicz A. 21,29 i 40, Hetmańczyk A. 35, Warot P. 38 i 50, Mamcarz J. 47. ; Brygada Banici – Drzewiacki P. 31, Kudła K. 35.
Asysty: Drink Team –  Matysiak M. x2, Markiewicz A. x2, Hetmańczyk A., Mamcarz J., Domański P., ; Brygada banici – Stachowiak P.,

Zielone Kartki: Stachowiak P. (Brygada Banici).

Medom  -  Dobre Chłopaki  2:7 (2:4)

Bramki: Medom – Pawlak A. 5, Filozof P. 21. ; Dobre Chłopaki – Spychalski K. 16, Maćkowiak P. 18, Ignaczak M. 21 i 34, Mikuliński M. 25 i 30, Wawszkiewicz D. 41.  

Asysty: Medom – Loga W., Filozof P., ;  Dobre Chłopaki – Spychalski K. x2, Staszak K., Wawszkiewicz D., Słota R., Mikuliński M..

Zielone Kartki: Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki).

Kupiec Średzki  -  Agro  4:3 (2:3)

Bramki: Kupiec Średzki – Nowak D. 15, Deiksler A. 24, Padarz Sz. 29, Grzelak Ł. 41, ; Agro – Kosiński A. 2, Nasher A. 13, Biskup B. 21.
Asysty: Kupiec Średzki – Urbanek D., Borowski Sz., Deiksler A., ; Agro – Filipiak G. x2.

Zielone Kartki: Nowak D. i Keter M (Kupiec Średzki).

Decora  -  Omnitel  9:2 (4:1)

Bramki: Decora – Walczak T. 4,27,37 i 48, Paczkowski P. 20 i 49, Biderman M. 23, Ziemiański P. 24, Krajewski D. 36, ; Omnitel – Walkowiak M. 8, Cichosz J. 43.

Asysty: Decora – Szik J. x2, Walczak T. x2, Marciniak D., Paczkowski D., Biderman M., ; Omnitel – Walkowiak M..

Zielone Kartki: Pomykała P. i Ziemiański P. (Decora) oraz Klabiński D. i Buch A. (Omnitel).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Decora

1

3

9:2

2.

Dobre Chłopaki

1

3

7:2

2.

Drink team

1

3

7:2

4.

Kupiec Średzki

1

3

4:3

5.

Agro

1

0

3:4

6.

Brygada Banici

1

0

2:7

6.

Medom

1

0

2:7

8.

Omnitel

1

0

2:9

9.

La Liga Piwnica Pod Orłem

0

0

0

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

4

Walczak T. (Decora).

3

Markiewicz A. (Drink Team).

2

Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Paczkowski P. (Decora), Warot. P. (Drink Team).

1

Biderman M. (Decora), Biskup B. (Agro), Cichosz J. (Omnitel), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mamcarz J. (Drink team), Nasher A. (Agro), Nowak D. (Kupiec Średzki), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Medom), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Omnitel), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora), .

samobójcze

 

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

2

Filipiak G. (Agro), Markiewicz A. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Walczak T. (Decora), .

1

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Filozof P. (Medom), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Mamcarz J. (Drink Team), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Paczkowski P. (Decora), Słota R. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Omnitel), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), .   

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

6

Walczak T. (Decora).

5

Markiewicz A. (Drink Team).

3

Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Paczkowski P. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), .

2

Biderman M. (Decora), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kudła K. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Szik J. (Decora), Walkowiak Maciej (Omnitel), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

1

Biskup B. (Agro), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cichosz J. (Omnitel), Domański P. (Drink Team), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro),  Krajewski D. (Decora), Loga W. (Medom),  Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Nasher A. (Agro), Nowak D. (Kupiec Średzki), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Medom), Słota R. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

2

Buch A. (Omnitel), Keter M. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pomykała P. (Decora), Stachowiak P. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Drink Team

1

0

0

2.

Agro

1

0

0

3.

Medom

1

0

0

4.

Dobre Chłopaki

1

2

0

5.

Brygada Banici

1

2

0

6.

Decora

1

4

0

7.

Kupiec Średzki

1

4

0

8.

Omnitel

1

4

0

9.

La Liga Piwnica Pod Orłem

-

-

-

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com