I kolejka

 

 

 

 

Wyniki meczy:

 

Brygada Banici  -  Dobre Chłopaki  4:3 (2:2)
Bramki: Brygada Banici - Bogusławski J. 19 i 28, Kozerski J. 22, Barczak A. 31 ; Dobre Chłopaki  -  Staszak K. 47, Barczak A (Brygada Banici) 11 samob., Bogusławski J. (Brygada Banici) 13 samob.
Asysty: Brygada Banici – Czapliński R. x2, Urbanek L; Dobre Chłopaki – Wawszkiewicz F.

 

Zielone Kartki: Bogusławski J. x2 i Grześkowiak P. (Brygada Banici) ; Mikuliński M., Ignaczak M., Frąckowiak M., Spychalski K., Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

 

Żółte kartki: Kozerski J.(Brygada Banici).

 

Czerwone kartki: Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

 

Agro  -  Medom  2:3 (1:2)

 

Bramki: Agro - Biskup B. 20 i 26, ; Medom – Janasik J. 23, Jarota A. 25, Loga W.48.
Asysty: Agro –  Kosiński A., ; Medom – Gielniak W., Janasik J..

 

Zielone Kartki: Janaszak M. (Agro), Milewski B. (Medom).

 

La Liga Piwnica pod Orłem  -  Kupiec Średzki  1:1 (0:0)

 

Bramki: La Liga – Nowaczyk T. 44, ; Kupiec Średzki – Deiksler A. 30.
Asysty: La Liga – Majewski A., ; Kupiec Średzki – Borowski Sz.

 

Decora  -  Drink Team  5:3 (2:2)

 

Bramki: Decora – Szik J. 11,43 i 46, Szał M. 15, Ziemiański P. 49, ; Drink Team – Matysiak M. 18, Hetmańczyk A. 19, Domański P. 27.

 

Asysty: Decora – Paczkowski B. x2, Paczkowski P., Ziemiański P., ; Drink Team – Domański P., Warot P., Mamcarz J.

 

Zielone Kartki: Szał M. i Paczkowski P. (Decora), Jóźwiak G. (Drink Team).

 

Tabela:

 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Decora

1

3

5:3

2.

Brygada Banici

1

3

4:3

3.

Medom

1

3

3:2

4.

Kupiec Średzki

1

1

1:1

La Liga Piwnica pod Orłem

1

1

1:1

6.

Dobre Chłopaki

1

0

3:4

7.

Agro

1

0

2:3

8.

Drink Team

1

0

3:5

9.

Studenty

-

-

-

 

Klasyfikacja króla strzelców:

 

Ilość bramek

Strzelcy bramek

3

Szik J. (Decora).

2

Biskup B. (Agro), Bogusławski J. (Brygada Banici).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janasik J. (Medom), Jarota A. (Medom), Kozerski J. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Matysiak M. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Decora), Ziemiański P. (Decora).

samobójcze

Barczak A. (Brygada Banici), Bogusławski J. (Brygada Banici).

 

Klasyfikacja asyst:

 

Ilość asyst

Asystujący

2

Czapliński R. (Brygada Banici), Paczkowski B. (Decora).

1

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Gielniak W. (Medom), Janasik J. (Medom), Kosiński A. (Agro), Majewski A. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora), Urbanek L. (Brygada Banici), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).

 

Klasyfikacja kanadyjska:

 

Ilość punktów

Zawodnik

3

Szik J. (Decora).

2

Biskup B. (Agro), Bogusławski J. (Brygada Banici), Czapliński R. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Janasik J. (Medom), Paczkowski B. (Decora), Ziemiański P. (Decora).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Gielniak W. (Medom), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jarota A. (Medom), Kosiński A. (Agro), Kozerski J. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Majewski A. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Decora), Urbanek L. (Brygada Banici), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki). 

 

Klasyfikacja punktów karnych:

 

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

5

Kozerski J. (Brygada Banici).

4

Bogusławski J. (Brygada Banici).

2

Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak G. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Milewski B. (Medom), Paczkowski P. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Decora).

 

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

1

0

-

La Liga Piwnica pod Orłem

1

0

-

3.

Medom

1

2

-

4.

Agro

1

2

-

5.

Drink Team

1

2

-

6.

Decora

1

4

-

7.

Brygada Banici

1

11

-

8.

Dobre Chłopaki

1

25

1

9.

Studenty

-

-

-


 

 

 

 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

19

27:5

2.

Studenty

6

15

32:16

3.

La Liga Piwnica pod Orłem

7

10

29:26

4.

Drink Team

6

9

30:15

5.

Decora

6

9

28:25

6.

Agro

6

9

22:21

7.

Medom

6

9

19:19

8.

Brygada Banici

6

3

12:41

9.

Dobre Chłopaki

6

0

13:44

 

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com