X kolejka

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO X KOLEJCE SPOTKAŃ

Wyniki meczy:

Drink Team  -  Brygada Banici  3:4 (2:3)
Bramki: Drink Team -  Warot P. 6, Konarkowski B. 25 i 44, ; Brygada Banici – Fengier D. 7,10,21 i 49.
Asysty: Drink Team –  Domański P., Nowak M., ; Brygada Banici – Stachowiak P., Grześkowiak P.

Zielone Kartki: Wierski J. (Brygada Banici).

Medom  -  Dobre Chłopaki  2:4 (0:1)

Bramki: Medom -  Wicher W. 33 i 46, ; Dobre Chłopaki – Słota R. 18, Spychalski K. 26 i 40, Wawszkiewicz D. 37.
Asysty: Medom –  Jarota A., Filozof P., ; Dobre Chłopaki – Wawszkiewicz F., Słota R., Wawszkiewicz D., Spychalski K.

Zielone Kartki: Milewski B. (Medom).

Kupiec Średzki  -  Agro  3:5 (2:3)

Bramki: Kupiec Średzki – Deiksler A. 10, Urbanek D. 44, Grzelak R. (Agro)
23 samob.; Agro – Madela R. 2, Kosiński A. 14, Grzelak R. 21, Pluciński M. 26, Nasher A. 44.
Asysty: Kupiec Średzki – Nowak D., Deiksler A., ; Agro – Głowacki J. x3, Nasher A.

Zielone Kartki: Głowacki J. (Agro).

Decora  -  Omnitel  2:9 (0:1)

Bramki: Decora – Szik J. 45, Paczkowski B. 48, ; Omnitel – Grząślewicz J. 28, Czech R. 28,36,45 i 49, Kosmowski T. 41, Łuczak P. 43, Walkowiak Maciej 50, Sobkowiak K. (Decora) 6 samob.

Asysty: Decora – Walczak T. x2, ; Omnitel – Grząślewicz J. x2, Gozdek M. x2, Kosmowski T., Rybarczyk F., Łuczak P.

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Agro

9

22

52:26

2.

Kupiec Średzki

9

21

56:24

3.

Decora

9

17

44:34

4.

Drink Team

9

16

40:22

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

8

12

36:36

6.

Omnitel

9

12

56:48

7.

Dobre Chłopaki

9

10

29:40

8.

Brygada Banici

9

4

23:69

9.

Medom

9

3

13:50

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

22

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

13

Czech R. (Omnitel).

10

Biskup B. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

9

Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora).

8

Kosmowski T. (Omnitel), Padarz Sz. (Kupiec Średzki).

7

Nowaczyk T. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Decora), Walkowiak Maciej (Omnitel).

6

Fengier D. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Głowacki J. (Agro), Kosiński A. (Agro), Madela R. (Agro).

5

Biderman M. (Decora), Grząślewicz J. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga).

4

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Leporowski W. (Drink Team), Michalak M. (Brygada Banici), Nasher A. (Agro), Ratajczak Ł. (Drink Team), Warot. P. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).   

3

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Fibner D. (La Liga), Gozdek M. (Omnitel), Grzelak R. (Agro), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Krajewski D. (Decora), Majewski A. (La Liga), Pomykała P. (Decora), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

2

Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Haniewicz J. (Agro), Keter R. (Kupiec Średzki), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga),  Szik J. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Wicher W. (Medom).

1

Bogusławski J. (Medom), Cichosz J. (Omnitel), Domański P. (Drink Team), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski J. (La Liga), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team),  Leżała K. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowicki A. (Brygada Banici), Pawlak A. (Medom), Pluciński M. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Pomykała K. (Decora), Sroczyński J. (Medom), Stachowiak P. (Brygada Banici), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici), Zając M. (Agro).

samobójcze

Czapliński R. (Medom), Grzelak R. (Agro), Kiszewski K. (Omnitel), Paczkowski B. (Decora), Sobkowiak K. (Decora), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

13

Głowacki J. (Agro).

11

Grząślewicz J. (Omnitel), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

10

Gozdek M. (Omnitel).

9

Sobczyk D. (La Liga).

7

Biskup B. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Markiewicz A. (Drink Team).

6

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro), Paczkowski B. (Decora).

5

Czech R. (Omnitel), Domański P. (Drink Team), Kiszewski K. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Rybarczyk F. (Omnitel), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Walczak T. (Decora).  

4

Biderman M. (Decora), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Łuczak P. (Omnitel), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Pluciński M. (Agro), Stachowiak P. (Brygada Banici).

3

Cichosz J. (Omnitel), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Janaszak M. (Agro), Leporowski W. (Drink Team), Marciniak D. (Decora), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Oterman T. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pomykała K. (Decora), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Omnitel).

2

Bartkowski A. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Grzelak R. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Klabiński D. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Kosmowski T. (Omnitel), Kudła K. (Brygada Banici), Leżała K. (La Liga), Loga W. (Medom), Majewski A. (La Liga), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Decora), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).    

1

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga), Fibner D. (La Liga), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Pomykała P. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak M. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga),  Suwiczak Ł. (La Liga), Warot. P. (Drink Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

28

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

19

Głowacki J. (Agro).

18

Czech R. (Omnitel), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

17

Biskup B. (Agro), Markiewicz A. (Drink Team).

16

Grząślewicz J. (Omnitel).

15

Paczkowski B. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

14

Mamcarz J. (Drink Team), Łuczak P. (Omnitel), Sobczyk D. (La Liga).

13

Gozdek M. (Omnitel).

12

Kosiński A. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Walczak T. (Decora).

11

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Omnitel).

10

Kosmowski T. (Omnitel), Nowaczyk T. (La Liga).

9

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Omnitel), Nowak D. (Kupiec Średzki).

8

Filipiak G. (Agro).

7

Janaszak M. (Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Leporowski P. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Nasher A. (Agro), Szik J. (Decora).  

6

Domański P. (Drink Team), Fengier D. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Klabiński D. (Omnitel), Madela R. (Agro), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).   

5

Bartkowski A. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Majewski A. (La Liga),  Marciniak D. (Decora), Pluciński M. (Agro), Ratajczak Ł. (Drink Team), Rybarczyk F. (Omnitel), Stachowiak P. (Brygada Banici), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).   

4

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Cichosz J. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga), Filozof P. (Medom), Jóźwiak M. (La Liga), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Michalak M. (Brygada Banici), Nowak M. (Drink Team), Pomykała K. (Decora),  Pomykała P. (Decora).

3

Deiksler M. (Kupiec Średzki),  Dydymski T. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Krajewski D. (Decora), Leżała K. (La Liga),  Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Oterman T. (Agro), Sroka M. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

2

Dydymski J. (La Liga), Haniewicz J. (Agro), Jóźwiak G. (Drink Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Matysiak M. (Drink Team), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Sroczyński J. (Medom), Walczak M. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Wicher W. (Medom), Wierski J. (Brygada Banici).

1

Bogusławski J. (Medom), Dydymski T. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Grześkowiak P. (Brygada Banici),  Jóźwiak M. (Drink Team), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nowicki A. (Brygada Banici), Pawlak A. (Medom), Ratajczak M. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).  

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

7

Markiewicz A. (Drink Team).

4

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Keter M. (Kupiec Średzki), Leżała K. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Pomykała P. (Decora), Stachowiak P. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

2

Bartkowski A. (Brygada Banici), Bogusławski J. (Medom), Buch A. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski J. (La Liga), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Gozdek M. (Omnitel), Grzelak R. (Agro), Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Kudła K. (Brygada Banici), Kujawa B. (Brygada Banici), Leporowski W. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Mamcarz J. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Milewski B. (Medom), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek L. (Brygada Banici), Wałesiak M. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banitów), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Medom

9

6

0

2.

Agro

9

8

0

3.

Drink Team

9

11

0

4.

Omnitel

9

14

0

5.

Dobre Chłopaki

9

14

0

6.

Kupiec Średzki

9

18

0

7.

Brygada Banici

9

18

0

8.

La Liga Piwnica Pod Orłem

8

25

1

9.

Decora

9

29

1

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Agro

16

40

105:40

2.

Kupiec Średzki

16

40

122:43

3.

Decora

16

30

78:55

4.

Drink Team

16

29

72:36

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

16

26

71:64

6.

Omnitel

16

19

86:88

7.

Dobre Chłopaki

16

16

50:78

8.

Brygada Banici

16

7

56:129

9.

Medom

16

3

26:133

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com