X kolejka

Wyniki meczy:

Drink Team  -  La Liga Piwnica Pod Orłem  5:1 (3:0)

Bramki: Drink Team – Józefiak D. 5, Nowak M. 17, Leporowski P. 19, Markiewicz A. 43, Mamcarz J. 46; La Liga Piwnica Pod Orłem – Sroka M. 41.

Asysty: Drink Team – Leporowski P. x2, Józefiak D., Nowak M.; La Liga Piwnica Pod Orłem – Typański M.

Studenty  -  Decora  2:5 (1:2)

Bramki: Studenty – Łuczak P. 3, Klabiński D. 39; Decora – Krajewski D. 4, Paczkowski B. 19 i 48, Szał M. 44, Biderman M. 47.

Asysty: Studenty – Walkowiak Maciej; Decora – Jadowski R. x2, Biderman M. x2.

Zielone Kartki: Jadowski R. (Decora).

Grak-Pak  -  Młode Wilki  3:4 (3:1)

Bramki: Grak-Pak – Lesiński F. 2 i 3, Furmanek K. 20; Młode Wilki – Przybylski K. 21, Janasik J. 37 i 41, Filozof P. 40.

Asysty: Grak-Pak – Stawiak M., Leporowski W.; Młode Wilki – Staniszewski K., Przybylski K.

Dobre Chłopaki  -  Brygada Banici  6:4 (0:1)

Bramki: Dobre Chłopaki – Mikuliński P. 27, Słota R. 29, Spychalski K. 36, Wawszkiewicz D. 40 i 49, Staszak K. 50; Brygada Banici – Mielcarek A. 14, Kozerski J. 26, Weber P. 32, Pawlak A. 46.

Asysty: Dobre Chłopaki – Słota R. x2, Wawszkiewicz F., Mikuliński M., Staszak K.; Brygada Banici – Bogusławski J., Mielcarek A.

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

9

27

55:16

2.

Kupiec Średzki

8

18

34:18

3.

La Liga Piwnica Pod Orłem

9

16

25:28

4.

Decora

9

16

39:22

5.

Studenty

9

10

44:37

6.

Młode Wilki

9

10

18:35

7.

Brygada Banici

9

9

25:39

8.

Dobre Chłopaki

9

9

27:42

9.

Grak-Pak

9

3

17:47

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

14

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

10

Czech R. (Studenty).

9

Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

8

Markiewicz A. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).

7

Jadowski R. (Decora), Kozerski J. (Brygada  Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

6

Filozof P. (Młode Wilki), Konarkowski B. (Drink Team), Klabiński D. (Studenty), Łuczak P. (Studenty), Piasecki P. (Grak-Pak), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

5

Bogusławski J. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Teram), Janasik J. (Młode Wilki), Walczak T. (Decora).

4

Biderman M. (Decora), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Fludra P. (Decora), Gozdek M. (Studenty), Grząślewicz J. (Studenty), Józefiak D. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Matysiak M. (Drink Team), Wiśniewski J. (La Liga), Ziemiański P. (Decora).   

3

Filipiak G. (La Liga), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Leporowski P. (Drink Team), Lesiński F. (Grak-Pak), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Sikorski D. (Brygada Banici), Walkowiak Michał (Studenty), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Studenty).

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cyka R. (Studenty), Furmanek K. (Grak-Pak), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota K. (Młode Wilki), Kosmowski T. (Studenty), Kudła K. (Studenty), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Mikołajczak T. (Drink Team), Mroczkowski T. (La Liga), Przybylski K. (Młode Wilki), Ratajczak F. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga),  Stolecki M. (Grak-Pak), Szał M. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Weber P. (Brygada Banici).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Bartkowiak K. (Grak-Pak), Chmielewski J. (Grak-Pak), Czapliński R. (Brygada Banici), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Haniewicz J. (Brygada Banici), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Jędrzejczak M. (La Liga), Krajewski D. (Decora), Leżała T. (La Liga), Lucki M. (Brygada Banici), Łuczak W. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Majewski A. La Liga), Marciniak D. (Decora), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc T. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Sobkowiak K. (Decora), Staniszewski K. (Młode Wilki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Walkowiak Maciej (Studenty), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

Samobójcze

Biderman M. (Decora), Dominas M. (Grak-Pak), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

7

Bogusławski J. (Brygada Banici), Czech R. (Studenty), Jadowski R. (Decora).

6

Grząślewicz J. (Studenty), Markiewicz A. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki).

5

Błaszak A. (Drink Team), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler A. (Kupiec Średzki),  Deiksler R. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team), Szik J. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Studenty).

4

Filozof P. (Młode Wilki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Lesiński F. (Grak-Pak), Łuczak P. (Studenty), Paczkowski B. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team).

3

Biderman M. (Decora), Józefiak D. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga),  Zawacki K. (Drink Team).

2

Borowski Ł (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (La Liga), Fludra P. (Decora), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Madela R. (Brygada Banici), Majewski A. La Liga), Matysiak M. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Piasecki P. (Grak-Pak), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szał M. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki) Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zielniewicz P. (Studenty), Ziemiański P. (Decora).    

1

Barczak A. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Dostatni G. (Studenty), Dudek B. (Młode Wilki), Furmanek K. (Grak-Pak), Gozdek M. (Studenty), Graczyk M. (Grak-Pak), Haniewicz J. (Brygada Banici), Janasik J. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jarota K. (Młode Wilki), Kosmowski T. (Studenty), Kudła K. (Studenty), Leporowski W. (Grak-Pak), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Marciniak D. (Decora), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pomykała P. (Decora), Przybylski K. (Młode Wilki), Przybyłek P. (Drink Team), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sikorski D. (Brygada Banici), Sroka M. (La Liga),  Staniszewski K. (Młode Wilki), Stawiak M. (Grak-Pak), Stolecki M. (Grak-Pak), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Typański M. (La Liga), Walkowiak Michał (Studenty), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawrowski Ł. (Brygada Banici).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

19

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

17

Czech R. (Studenty).

14

Jadowski R. (Decora), Markiewicz A. (Drink Team).

12

Bogusławski J. (Brygada Banici), Paczkowski B. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki).   

11

Konarkowski B. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).     

10

Filozof P. (Młode Wilki), Grząślewicz J. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Łuczak P. (Studenty), Mamcarz J. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team).

9

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici).

8

Piasecki P. (Grak-Pak), Słota R. (Dobre Chłopaki).

7

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Józefiak D. (Drink Team), Lesiński F. (Grak-Pak).

6

Fludra P. (Decora), Janasik J. (Młode Wilki), Klabiński D. (Studenty), Matysiak M. (Drink Team), Szik J. (Decora), Zawacki K. (Drink Team), Walkowiak Maciej (Studenty), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).

5

Błaszak A. (Drink Team), Filipiak G. (La Liga), Gozdek M. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Walczak T. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Zielniewicz P. (Studenty).  

4

Jóźwiak M. (La Liga), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Sikorski D. (Brygada Banici), Sobczyk D. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Decora), Walkowiak Michał (Studenty), Wiśniewski J. (La Liga).

3

Furmanek K. (Grak-Pak), Jarota K. (Młode Wilki), Kosmowski T. (Studenty), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Majewski A. La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Przybylski K. (Młode Wilki), Ratajczak F. (Drink Team), Sroka M. (La Liga),  Stolecki M. (Grak-Pak), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).    

2

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Ł (Kupiec Średzki), Cyka R. (Studenty), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski T. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Brygada Banici), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Madela R. (Brygada Banici), Marciniak D. (Decora), Mielcarek A. (Brygada Banici), Mikołajczak T. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Staniszewski K. (Młode Wilki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre  Chłopaki), Weber P. (Brygada Banici)

1

Bartkowiak K. (Grak-Pak), Chmielewski J. (Grak-Pak), Czapliński R. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Dostatni G. (Studenty), Dydymski J. (La Liga), Graczyk M. (Grak-Pak), Jastrząb J. (Grak-Pak), Jędrzejczak M. (La Liga), Leporowski W. (Grak-Pak), Lucki M. (Brygada Banici), Łuczak W. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Miesiąc T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Brygada Banici), Pomykała P. (Decora), Przybyłek P. (Drink Team), Raczak B. (La Liga), Sobkowiak K. (Decora), Stawiak M. (Grak-Pak), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Typański M. (La Liga), Wawrowski Ł. (Brygada Banici).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

9

Nowaczyk T. (La Liga).

4

Grząślewicz J. (Studenty), Jadowski R. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

2

Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (La Liga), Fludra P. (Decora), Gozdek M. (Studenty), Józefiak D. (Drink Team), Klabiński D. (Studenty), Konarkowski B. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Lucki M. (Brygada Banici), Łuczak P. (Studenty), Majewski A. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Markiewicz A. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc T. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Sikorski D. (Brygada Banici), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora), Zawacki K. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Młode Wilki

9

0

-

2.

Grac-Pak

9

0

-

3.

Kupiec Średzki

8

4

-

4.

Dobre Chłopaki

9

6

-

5.

Brygada Banici

9

8

-

6.

Decora

9

10

-

7.

Studenty

9

10

-

8.

Drink Team

9

12

-

9.

La Liga Piwnica Pod Orłem

9

32

1

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

13

39

88:21

2.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

25

46:36

3.

Kupiec Średzki

13

25

56:33

4.

Decora

14

25

54:37

5.

Studenty

13

19

63:48

6.

Brygada Banici

13

13

37:51

7.

Młode Wilki

14

13

30:66

8.

Dobre Chłopaki

13

9

37:68

9.

Grak-Pak

14

9

27:77

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com