Sezon 2009/2010

TABELA I KLASYFIKACJE PO 24 KOLEJCE SPOTKAŃ X SEZONU ŚALHPN 2009/2010

 

Tabela końcowa:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

AGRO

24

65

167:78

2.

BRYGADA BANICI

24

55

164:79

3.

DRINK TEAM

24

49

110:63

4.

ALBATROSY

24

46

133:82

5.

LA LIGA

24

44

138:86

6.

PERFECT & KOMPLEX

24

44

158:118

7.

KUPIEC ŚREDZKI

24

37

92:89

8.

SOLARIS BUS

24

34

126:127

9.

LANE FC

24

24

145:167

10.

FC ŚRODA

24

21

88:126

11.

DECORA

24

17

81:136

12.

OMNITEL

24

11

84:162

13.

AC POmy

24

7

59:223

 

Klasyfikacja króla strzelców:

 

Ilość bramek

Strzelcy bramek

56 bramki

Przybylski M. (Solaris Bus).

55 bramki

Szymkowiak M. (Perfect).

38 bramek

Lis P. (La Liga).

37 bramek

Mnich M. (Lane).

36 bramek

Walkowiak B. (Brygada).

32 bramki

Chojnacki K. (Agro), Maciejewski J. (FC Środa).

29 bramek

Jendraszak J. (Perfect), Wawszkiewicz D. (Albatrosy).

26 bramek

Fengier D. (Agro).

25 bramek

Dydymski J. (La Liga), Mamcarz J. (Brygada).

23 bramki

Spychalski K. (Albatrosy).

22 bramki

Dydymski T. (Brygada), Madaj P. (Brygada).

21 bramek

Głowacki J. (Perfect).

20 bramek

Górliński R. (Solaris Bus), Łuczak P. (Omnitel), Michalak D. (Lane).

19 bramek

Domański P. (Drink Team), Kiszewski K. (Omnitel), Rozwora P. (Drink Team), Sroka M. (La Liga).

18 bramek

Janaszak M. (Agro), Padarz S. (Kupiec Średzki), Staszak K. (Albatrosy).

17 bramek

Łopatka R. (Kupiec Średzki), Marciniak D. (Albatrosy).

16 bramek

Adamczyk A. (Drink Team), Pentkowski A. (La Liga), Wachowiak J. (AC POmy).

15 bramek

Borowczyk E. (Lane), Konarkowski B. (Drink Team), Mieloch M. (Brygada).

14 bramek

Frąckowiak G. (Lane), Klabiński D. (Omnitel), Pomykała P. (Decora), Szymenderski M. (Albatrosy).

13 bramek

Jaguś A. (Lane FC), Lachowicz M. (Lane), Maciejowski B. (Omnitel/Solaris).

12 bramek

Gorgolewski M. (FC Środa), Lipiński M. (Agro), Szik J. (Perfect).

11 bramek

Głowacki R. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Korzeniewski M. (Lane), Kupś S. (Omnitel), Leżała K. (La Liga), Nasher M. (Agro), Rogaliński K. (Decora.

10 bramek

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Jarota K. (Solaris Bus), Kozłowski L. (Perfect), Lipiński M. (AC POmy), Loga W. (Solaris Bus), Mikuliński M. (FC Środa), Zając M. (Agro).

9 bramek

Białkowski K. (Drink Team), Gebel S. (Perfect), Graczkowski M. (Agro), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Mrozik P. (AC POmy/Drink Team), Walkowiak T. (Brygada), Wójciak Z. (Decora).

8 bramek

Jackowski M. (AC POmy), Kujawa D. (Albatrosy), Muszyński P. (Agro), Madela R. (Agro), Nalewaja K. (Brygada), Nasher A. (Agro), Olaszczyk P. (La Liga), Pawlak S. (Decora), Szymendera M. (Perfect).

7 bramek

Biskup B. (Brygada), Borowski P. (Kupiec Średzki), Idaszak R. (Lane), Mroczkowski T. (La Liga), Walkowiak M. (Omnitel), Wałęsiak K. (FC Środa).

6 bramek

Hadaś D. (Drink Team), Pawlak R. (Decora), Walczak T. (Decora), Walkowiak T. II (Brygada), Wysocki J. (Lane).

5 bramek

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Ignaszak M. (FC Środa), Jankowski Ł. (Perfect), Kędziora M. (Lane), Lis R. (La Liga), Maciejewski P. (FC Środa), Pawlak K. (Decora), Wawszkiewicz F. (Albatrosy), Wierski J. (Brygada).

4 bramki

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Domański D. (Drink Team), Gąsiorek D. (AC POmy), Jarota A. (Solaris Bus), Lenkowski A. (FC Środa), Małecki S. (Solaris Bus), Michalak A. (Perfect), Pomykała K. (Decora), Poll M. (Perfect), Stachowiak P. (Albatrosy), Szymkowiak B. (Drink Team), Witczak M. (Drink Team).

3 bramki

Andrzejewski P. (Decora), Bogusławski J. (FC Środa), Dominiak J. (Omnitel), Felman D. (Drink Team), Głowacki J. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jandy M. (Solaris Bus), Jóźwiak M. (Drink Team), Lepczyński M. (FC Środa), Łoda D. (Albatrosy), Makałowski P. (AC POmy), Nowak P. (Decora), Płatkiewicz M. (La Liga), Waleryszek A. (Albatrosy), Wawrzyniak P. (FC Środa), Wlazły K. (Solaris Bus), Wojtysiak A. (Albatrosy), Wysocki A. (AC POmy).

2 bramki

Dukarski P. (Lane), Grzelak A. (Agro), Karpiński K. (Decora), Michalak M. (Perfect), Miesiąc P. (Brygada), Mroczyński G. (Drink Team), Pauter M. (Decora), Plewa M. (Kupiec Średzki), Ratajczak M. (Drink Team), Rauchut P. (FC Środa), Szik M. (Perfect), Tomaszewski Ł. II (Decora), Walczak S. (Solaris Bus).

1 bramka

Bartkowiak M. (Perfect), Chudy J. (Albatrosy), Dydymski A. (AC POmy), Dzięcielewski T. (Kupiec Średzki), Grzelak M. (Omnitel), Grzelczak J. (Solaris Bus), Haniewicz J. (Albatrosy), Keter M. (Kupiec Średzki), Konarski M. (Solaris Bus), Lisiecki M. (Brygada), Manicki M. (AC POmy), Matuszewski A. (La Liga), Nowak M. (Omnitel), Pawłowski D. (Perfect), Sikora J. (Decora), Snela M. (Omnitel), Sznajder K. (Albatrosy), Wichłacz M. (Brygada), Wojciechowski P. (Brygada Banici), Wojtaszak Ł. (FC Środa), Wullert P. (AC POmy), Wysocki M. (Decora).

Samobójcze

Borowczyk E. (Lane FC dla Albatrosy), Cierpiszewski M. (AC POmy dla Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team dla Lane FC), Dominiak J. (Omnitel dla FC Środa), Frąckowiak M. (FC Środa dla Kupiec Średzki), Gorgolewski M. (FC Środa dla Brygada Banici), Ignaszak M. (FC Środa dla AC POmy), Idaszak R. (Lane FC dla Agro), Jandy M. (Solaris Bus dla Decory), Jankowski Ł. (Perfect dla La Liga), Jendraszak A. (Perfect dla AC POmy), Jóźwiak M. (Drink Team dla Omnitel), Klabiński D. x2 (Omnitel dla Decora i Omnitel dla Drink Team), Konarski M. (Solaris Bus dla AC POmy), Korzeniewski M. (Lane dla Agro), Kupś S. (Omnitel dla Agro), Lis P. (La Liga dla Agro), Lis R. (La Liga dla Decora), Maciejewski J. (FC Środa dla La Liga), Makałowski P. (AC POmy dla Drink Team), Małecki I. (Perfect dla Lane FC), Michalak D. (Lane dla Solaris Bus), Pawlak K. (AC POmy dla Decora), Pawlak K. (Decora dla Omnitel), Pawłowski D. (Perfect dla La Liga), Rogaliński K. (Decora dla FC Środa), Sznajder K. (Albatrosy dla La Liga), Szymendera M. (Perfect dla Solaris Bus), Szymkowiak B. (Drink Team dla Albatrosy), Tomaszewski Ł. (Decora dla Perfect), Tomaszewski Ł. II x2 (Decora dla Drink Team i Decora dla Omnitel), Wachowiak J. (AC POmy dla La Liga), Wawszkiewicz F. (Albatrosy dla Agro), Wysocki A. (AC POmy dla Albatrosy), Wysocki J. (Lane dla Solaris Bus).

Klasyfikacja punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

KUPIEC ŚREDZKI

24

13

0

2.

AC POmy

24

18

0

3.

LANE FC

24

35

1

4.

PERFECT & KOMPLEX

24

41

0

5.

DECORA

24

55

1

6.

OMNITEL

24

55

1

7.

DRINK TEAM

24

58

1

8.

SOLARIS BUS

24

58

1

9.

LA LIGA

24

63

1

10.

FC ŚRODA

24

63

1

11.

AGRO

24

72

1

12.

BRYGADA BANICI

24

99

4

13.

ALBATROSY

24

104

2

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com