Sezon 2019/2020

Końcowe wyniki Pucharu Ligi 2019/2020

                               WYNIKI MECZY, TABELE I KLASYFIKACJE II PUCHARU LIGI W SEZONIE 2019/2020

O miejsce 7

Drink Team  -  Młode Wilki   3:0  -  walkower

O miejsce 5

Brygada Banici  -  Dobre Chłopaki   7:7 (3:3) po rzutach karnych 7:6
Bramki: Brygada Banici – Wawrowski Ł. 16 i 38, Kozerski J. 20, Dydymski T. 27, Madela R. 38, Mielcarek A. 36, Czwojdrak P. (Dobre Chłopaki) 6 samob.; Dobre Chłopaki – Spychalski K. 3 i 5, Wawszkiewicz D. 15, 41 i 42, Maćkowiak P. 47, Mikuliński P. 50.
Asysty: Brygada Banici – Weber P. x2, Mielcarek A., Dydymski T., Bogusławski J.; Dobre Chłopaki – Wawszkiewicz F. x2, Spychalski K. x2, Chudy J.

Zielone Kartki: Wawrowski Ł. (Brygada Banici) oraz Sznajder K. i Staszak K. (Dobre Chłopaki).

O miejsce 3

Kupiec Średzki  -  Studenty   7:2 (3:0)
Bramki: Kupiec Średzki – Borowski Ł. 8 i 42, Urbanek D. 19, 24, 27 i 50, Deiksler M. 49; Studenty – Socha K. 30, Walkowiak Maciej 46.
Asysty: Kupiec Średzki – Borowski Sz. X3, Urbanek D. x2, Grzelak Ł. x2; Studenty – Dostatni G., Klabiński D.

Zielone Kartki: Keter M. (Kupiec Średzki).

O miejsce 1

Decora  -  La Liga Piwnica Pod Orłem  3:3 (0:2)

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Filipiak G. 3, Sobczyk D. 23 i 38; Decora – Ziemiański P. 28, Walczak T. 48, Sroka M. (La Liga) 47 samob.
Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Leżała T., Majewski A.; Decora – Biderman M.

Zielone Kartki: Wiśniewski J. (La Liga Piwnica Pod Orłem).

 

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

8

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

5

Socha K. (Studenty).

4

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Lucki M. (Brygada Banici).

3

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Decora), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Nowaczyk T. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zielniewicz P. (Studenty).

2

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Filozof P. (Młode Wilki), Grząślewicz J. (Studenty), Konarkowski B. Drink Team), Madela R. (Brygada Banici), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ratajczak Ł. (Drink Team),  Słota R. (Dobre Chłopaki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Typański M. (La Liga), Walczak T. (Decora), Ziemiański P. (Decora).

   

1

Biderman M. (Decora), Bogusławski J. (Brygada Banici),  Czech R. (Studenty), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Drzewiecki K. (Studenty), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (La Liga), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jędrzejczak M. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mamcarz J. (Drink Team), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Miesiąc T. (La Liga), Paczkowski B. (Decora), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Studenty).

Samobójcze

Czwojdrak P. (Dobre Chłopaki), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki).

 

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

6

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

5

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

4

Jóźwiak M. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

3

Czech R. (Studenty), Klabiński D. (Studenty), Konarkowski B. (Drink Team), Weber P. (Brygada Banici).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Michał (Studenty). 

1

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Drzewickie K. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Młode Wilki), Kozerski J. (Brygada Banici), Leżała T. (La Liga), Lucki M. (Brygada Banici), Majewski A. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Olejniczak P. (Młode Wilki), Pawlak A. (Brygada Banici), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Urbanek L. (Młode Wilki), Walkowiak Maciej (Studenty), Walkowiak Michał (Studenty), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Wiśniewski J. (La Liga).

 

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

12

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

10

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

6

Biderman M. (Decora).

5

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Konarkowski B. Drink Team), Lucki M. (Brygada Banici), Socha K. (Studenty), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).   

4

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Czech R. (Studenty), Jóźwiak M. (La Liga), Kozerski J. (Brygada Banici), Nowaczyk T. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

3

Bogusławski J. (Brygada Banici), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Filozof P. (Młode Wilki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Klabiński D. (Studenty), Krajewski D. (Decora), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Sobczyk D. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Weber P. (Brygada Banici), Zielniewicz P. (Studenty).

2

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Drzewiecki K. (Studenty),  Dydymski T. (Brygada Banici), Grząślewicz J. (Studenty), Madela R. (Brygada Banici), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ratajczak Ł. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki),  Typański M. (La Liga), Walczak T. (Decora), Walkowiak Maciej (Studenty), Walkowiak Michał (Studenty), Ziemiański P. (Decora).   

1

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Dydymski J. (La Liga), Filipiak G. (La Liga), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jędrzejczak M. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Majewski A. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Miesiąc T. (La Liga), Olejniczak P. (Młode Wilki), Paczkowski B. (Decora), Pawlak A. (Brygada Banici), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Urbanek L. (Młode Wilki), Wiśniewski J. (La Liga).

 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

4

Keter M. (Kupiec Średzki).

2

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Krajewski D. (Decora), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Wiśniewski J. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Ziemiański P. (Decora).

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

2

6

8:0

2.

Kupiec Średzki

1

3

13:0

3.

Rychtyk Team

2

3

10:5

4.

La Liga Piwnica Pod Orłem

1

3

4:2

5.

Brygada Banici

2

3

4:8

6.

Dobre Chłopaki

2

3

9:16

7.

PT-Instal

1

0

6:7

8.

Grak-Pak

2

0

5:8

9.

Młode Wilki

1

0

0:13

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com