XI kolejka

Wyniki meczy:

Agro  -  La Liga Piwnica Pod Orłem  7:4 (4:2)
Bramki: Agro – Zając M. 4, Filipiak G. 21,22 i 48, Haniewicz J. 24, Przybyłek P. 26, Pluciński M. 50, ; La Liga Piwnica Pod Orłem – Raczak B. 15, Sobczak D. 37, Majewski A. 50, Grzelak R. (Agro) 2.
Asysty: Agro – Biskup B., Rogowski D., Pluciński M., Przybyłek P., ; La Liga Piwnica Pod Orłem – Raczak B.

Zielone Kartki: Haniewicz J. (Agro) oraz Dydymski J. i Miesiąc P. (La Liga).  

Dobre Chłopaki  -  Drink Team  1:8 (0:4)

Bramki: Dobre Chłopaki – Spychalski K. 41, ; Drink Team – Ratajczak Ł. 8, Konarkowski B. 11 i 47, Markiewicz A. 19,43 i 46, Nowak M. 22, Matysiak M. 50.
Asysty: Dobre Chłopaki – Mikuliński M., Drink Team – Domański P. x2, Mamcarz J. x2, Hetmańczyk A., Markiewicz A., Ratajczak Ł.

Kupiec Średzki  -  Decora  5:3 (3:1)

Bramki: Kupiec Średzki -  Deiksler A. 20 i 47, Deiksler R. 24, Glabus Sz. 49, Pomykała K. (Decora) 7, ; Decora – Paczkowski B. 25 i 32, Ziemiański P. 50.
Asysty: Kupiec Średzki –  Urbanek D. x2, Nowak D., Grzelak Ł., ; Decora – Szik J., Paczkowski P.

Zielone Kartki: Urbanek D. (Kupiec Średzki) oraz Sobkowiak K. (Decora).

Studenty  -  Medom  7:1 (3:1)

Bramki: Studenty -  Kiszewski K. 3, Czech R. 11,30 i 44, Grząślewicz J. 22 i 45, Kosmowski T. 39, ; Medom – Loga W. 25.
Asysty: Studenty – Walkowiak M. x2, Maciejewski K., Cyka K., Grząślewicz J., Gucze G., ; Medom – Janasik J.

Zielone Kartki:  Klabiński D. (Studenty).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

10

28

47:12

2.

Studenty

9

21

51:30

3.

Drink Team

10

21

63:23

4.

Agro

10

19

43:32

5.

La Liga Piwnica pod Orłem

10

13

44:42

6.

Decora

10

12

46:42

7.

Medom

10

9

27:50

8.

Brygada Banici

9

4

20:65

9.

Dobre Chłopaki

10

2

23:68

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

22

Markiewicz A. (Drink Team).

11

Gozdek M. (Studenty), Grząślewicz J. (Studenty).

10

Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Konarkowski B,  (Drink Team).

9

Majewski A. (La Liga).

8

Biskup B. (Agro), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Szik J. (Decora).

7

Domański P. (Drink Team), Klabiński D. (Studenty), Paczkowski B. (Decora), Raczak B. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

6

Czech R. (Studenty), Głowacki J. (Agro), Janasik J. (Medom), Szał M. (Decora).

5

Jarota A. (Medom), Kosiński A. (Agro), Kozerski J. (Brygada Banici), Paczkowski P. (Decora), Walczak T. (Decora).

4

Biderman M. (Decora), Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Olejniczak P. (Agro), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wiśniewski J. (La Liga), Ziemiański P. (Decora).  

3

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Leporowski P. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Loga W. (Medom), Łuczak P. (Studenty), Mamcarz J. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Nowak M. (Drink Team), Pawlak A. (Medom), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zielniewicz P. (Studenty), Zawacki K. (Drink Team).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czapliński R. (Brygada Banici), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Fengier D. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Gucze G. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kiszewski K. (Studenty), Kosmowski T. (Studenty), Kowalski E. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pluciński M. (Agro), Przybyłek P. (Agro), Ratajczak Ł. (Drink Team), Walczak M. (Decora), Walkowiak M. (Studenty), Zając M. (Agro).

1

Cyka K. (Studenty), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Fibner D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Jóźwiak M. (Drink Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Kujawa D. (Medom), Madela R. (Agro), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak F. (Drink Team), Sitek T. (Brygada Banici), Sobkowiak K. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

samobójcze

Barczak A. (Brygada Banici) x 2, Bogusławski J. (Brygada Banici), Cyka R. (Studenty), Dudek B. (Medom), Fibner D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Madela R. (Agro), Pomykała K. (Decora), Rogowski D. (Agro).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

10

Domański P. (Drink Team), Grząślewicz J. (Studenty), Kosiński A. (Agro).

9

Konarkowski B. (Drink Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

8

Czech R. (Studenty), Markiewicz A. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team).

7

Janasik J. (Medom), Łuczak P. (Studenty), Wiśniewski J. (La Liga).

6

Hetmańczyk A. (Drink Team), Walkowiak M. (Studenty).

5

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (Agro), Mamcarz J. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki),  Paczkowski B. (Decora), Szik J. (Decora), Walczak T. (Decora).

4

Biskup B. (Agro), Czapliński R. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Gucze G. (Studenty), Majewski A. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

3

Biderman M. (Decora), Filozof P. (Medom), Głowacki J. (Agro), Raczak B. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Walczak M. (Decora).

2

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Gozdek M. (Studenty), Józefowicz J. (Medom), Kosmowski T. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nasher A. (Agro), Oterman T. (Brygada Banici), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Przybyłek P. (Agro), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Warot P. (Drink Team).

1

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Cyka K. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Fibner D. (Brygada Banici), Gielniak W. (Medom), Grzelak R. (Agro), Haniewicz J. (Agro), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Łyduch A. (Brygada Banici), Maciejewski K. (Studenty), Madela R. (Agro), Olejniczak P. (Agro), Pluciński M. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała K. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Rogowski D. (Agro), Rybarczyk F. (Studenty), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Szał M. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Szymczak P. (La Liga), Walkowiak T. (La Liga), Zając M. (Agro), Zawacki K. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora), Zielniewicz P. (Studenty).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

30

Markiewicz A. (Drink Team).

21

Grząślewicz J. (Studenty).

19

Konarkowski B. (Drink Team).

17

Domański P. (Drink Team).

16

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

15

Kosiński A. (Agro). 

14

Czech R. (Studenty).

13

Filipiak G. (Agro), Gozdek M. (Studenty), Janasik J. (Medom), Majewski A. (La Liga), Szik J. (Decora).  

12

Biskup B. (Agro), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Paczkowski B. (Decora). 

11

Filozof P. (Medom), Nowak M. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Wiśniewski J. (La Liga).

10

Łuczak P. (Studenty), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Raczak B. (La Liga), Walczak T. (Decora).

9

Głowacki J. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski P. (Decora).  

8

Hetmańczyk A. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak M. (Studenty).

7

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Studenty), Nowak D. (Kupiec Średzki), Szał M. (Decora), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

6

Czapliński R. (Brygada Banici), Gucze G. (Studenty), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki),  Jarota A. (Medom), Kozerski J. (Brygada Banici).

5

Leżała T. (La Liga), Nasher A. (Agro), Olejniczak P. (Agro), Walczak M. (Decora), Ziemiański P. (Decora).  

4

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kosmowski T. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Przybyłek P. (Agro), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Studenty).

3

Frąckowiak G. (Brygada Banici), Matysiak M. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pawlak A. (Medom), Pluciński M. (Agro), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Warot P. (Drink Team), Zając M. (Agro).  

2

Barczak A. (Brygada Banici), Cyka K. (Studenty), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Fengier D. (Brygada Banici), Fibner D. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Haniewicz J. (Agro), Józefowicz J. (Medom), Keter M. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Studenty), Kowalski E. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Lisiak M. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Marciniak D. (Decora), Oterman T. (Brygada Banici), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Sobkowiak K. (Decora), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga).

1

Gielniak W. (Medom), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (Drink Team), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kujawa D. (Medom), Łyduch A. (Brygada Banici), Maciejewski K. (Studenty), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Pomykała K. (Decora), Ratajczak F. (Drink Team), Rogowski D. (Agro), Rybarczyk F. (Studenty), Sitek T. (Brygada Banici), Sroka M. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Szymczak P. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

7

Sznajder K. (Dobre Chłopaki),

6

Bogusławski J. (Brygada Banici), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Decora).

5

Cyka K. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Kujawa D. (Medom), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).  

4

Czech R. (Studenty), Haniewicz J. (Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Lisiak M. (Medom), Miesiąc P. (La Liga), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Radziejewski A. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zając M. (Agro).

2

Biderman M. (Decora), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Medom), Janaszak M. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Klabiński D. (Studenty), Kowalski E. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Łyduch A. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Markiewicz A. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Milewski B. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora), Pomykała K. (Decora), Raczak B. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Wicher W. (Medom), Zielniewicz P. (Studenty).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

10

10

-

2.

Drink Team

10

12

-

3.

Studenty

9

13

-

4.

Agro

10

18

-

5.

Decora

10

20

-

6.

Brygada Banici

9

21

-

7.

Medom

10

23

-

8.

La Liga Piwnica pod Orłem

10

31

1

9.

Dobre Chłopaki

10

45

1

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

16

43

86:26

2.

Drink Team

16

33

96:39

3.

Studenty

16

33

80:61

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

16

28

78:60

5.

Agro

16

25

70:60

6.

Decora

16

24

73:61

7.

Medom

16

12

37:87

8.

Brygada Banici

16

10

42:105

9.

Dobre Chłopaki

16

5

41:104

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com