XI kolejka

 

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO XI KOLEJCE SPOTKAŃ

Wyniki meczy:

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Dobre Chłopaki  4:1 (2:0)
Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem -  Nowaczyk T. 3, Dydymski J. 18, Jóźwiak M. 47, Miesiąc P. 49, ; Dobre Chłopaki – Ignaczak M. 50.
Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem –  Kmieciak P., Leżała T., Sobczyk D., Jóźwiak M., ; Dobre Chłopaki – Chudy J.

Medom  -  Kupiec Średzki  0:17 (0:6)

Bramki: Kupiec Średzki -  Urbanek D. 3,26,33,43,44 i 45, Padarz Sz. 10,22,23,40 i 46, Grzelak Ł. 16,40 i 47, Glabus Sz. 19, Ratajczak P. 39, Nowak D. 50.
Asysty: Kupiec Średzki –  Borowski Sz. x3, Glabus Sz. x3, Urbanek D. x2, Nowak D. x2, Ratajczak P. x2, Grzelak Ł. x2, Keter M. x2.

Brygada Banici  -  Omnitel  5:7 (4:5)

Bramki: Brygada Banici – Fengier D. 9,16,24 i 43, Frąckowiak G. 22, ; Omnitel – Grząślewicz J. 7, Walkowiak Maciej 15 i 40, Czech R. 16 i 48, Kosmowski T. 19, Buch A. 22.
Asysty: Brygada Banici – Fibner D. x2, Barczak A. x2, ; Omnitel – Kosmowski T. x2, Kiszewski K., Czech R., Dostatni G.

Agro  -  Decora  5:2 (2:2)

Bramki: Agro – Biskup B. 3, Kosiński A. 4 i 32, Nasher A. 41, Głowacki J. 46, ; Decora – Walczak M. 16, Biderman M. 21.

Asysty: Agro – Kosiński A. x2, Głowacki J., Nasher A., ; Decora – Paczkowski B., Szik J.

Zielone Kartki: Krajewski D. (Decora).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Agro

10

25

57:28

2.

Kupiec Średzki

10

24

73:24

3.

Decora

10

17

46:39

4.

Drink Team

9

16

40:22

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

9

15

40:37

6.

Omnitel

10

15

63:53

7.

Dobre Chłopaki

10

10

30:44

8.

Brygada Banici

10

4

28:76

9.

Medom

10

3

13:67

 

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

22

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

15

Czech R. (Omnitel).

13

Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

11

Biskup B. (Agro).

10

Fengier D. (Brygada Banici), Łuczak P. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

9

Kosmowski T. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora), Walkowiak Maciej (Omnitel).

8

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga).

7

Głowacki J. (Agro), Walczak T. (Decora).

6

Biderman M. (Decora), Filipiak G. (Agro), Grząślewicz J. (Omnitel), Madela R. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki).

5

Jóźwiak M. (La Liga), Konarkowski B. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Sobczyk D. (La Liga).

4

Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janaszak M. (Agro), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Leporowski W. (Drink Team), Michalak M. (Brygada Banici), Ratajczak Ł. (Drink Team), Warot. P. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).   

3

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Gozdek M. (Omnitel), Grzelak R. (Agro), Krajewski D. (Decora), Majewski A. (La Liga), Pomykała P. (Decora), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

2

Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Hetmańczyk A. (Drink Team), Haniewicz J. (Agro), Keter R. (Kupiec Średzki), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga),  Szik J. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Wicher W. (Medom).

1

Buch A. (Omnitel), Bogusławski J. (Medom), Cichosz J. (Omnitel), Domański P. (Drink Team), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Jarota A. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team),  Leżała K. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowicki A. (Brygada Banici), Pawlak A. (Medom), Pluciński M. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Pomykała K. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Stachowiak P. (Brygada Banici), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Decora), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici), Zając M. (Agro).

samobójcze

Czapliński R. (Medom), Grzelak R. (Agro), Kiszewski K. (Omnitel), Paczkowski B. (Decora), Sobkowiak K. (Decora), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

14

Głowacki J. (Agro).

13

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

11

Grząślewicz J. (Omnitel).

10

Gozdek M. (Omnitel), Sobczyk D. (La Liga).

9

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

8

Kosiński A. (Agro).

7

Biskup B. (Agro), Markiewicz A. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).

6

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Kiszewski K. (Omnitel), Nowak D. (Kupiec Średzki), Szik J. (Decora).

5

Domański P. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team), Rybarczyk F. (Omnitel), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora).  

4

Biderman M. (Decora), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kosmowski T. (Omnitel), Łuczak P. (Omnitel), Nasher A. (Agro), Nowak M. (Drink Team), Pluciński M. (Agro), Stachowiak P. (Brygada Banici).

3

Cichosz J. (Omnitel), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Janaszak M. (Agro), Leporowski W. (Drink Team), Marciniak D. (Decora), Nowaczyk T. (La Liga), Oterman T. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pomykała K. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Omnitel).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Bartkowski A. (Brygada Banici), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Grzelak R. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Keter R. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Kudła K. (Brygada Banici), Leżała K. (La Liga), Loga W. (Medom), Majewski A. (La Liga), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Decora), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).    

1

Dostatni G. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (La Liga), Kmieciak P. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Pomykała P. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak M. (Drink Team), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga),  Suwiczak Ł. (La Liga), Warot. P. (Drink Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

28

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

26

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

21

Czech R. (Omnitel), Głowacki J. (Agro).

18

Biskup B. (Agro).

17

Grząślewicz J. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team).

16

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki).

15

Sobczyk D. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

14

Mamcarz J. (Drink Team), Łuczak P. (Omnitel).

13

Gozdek M. (Omnitel), Kosmowski T. (Omnitel), Walkowiak Maciej (Omnitel).

12

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski P. (Decora), Walczak T. (Decora).

11

Nowaczyk T. (La Liga).

10

Biderman M. (Decora), Fengier D. (Brygada Banici), Kiszewski K. (Omnitel). 

9

Nasher A. (Agro).

8

Filipiak G. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Szik J. (Decora).   

7

Janaszak M. (Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Leporowski P. (Drink Team).

6

Domański P. (Drink Team), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Omnitel), Madela R. (Agro), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).   

5

Bartkowski A. (Brygada Banici), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Majewski A. (La Liga),  Marciniak D. (Decora), Pluciński M. (Agro), Ratajczak Ł. (Drink Team), Rybarczyk F. (Omnitel), Stachowiak P. (Brygada Banici), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).   

4

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Cichosz J. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Michalak M. (Brygada Banici), Nowak M. (Drink Team), Pomykała K. (Decora),  Pomykała P. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki).

3

Deiksler M. (Kupiec Średzki),  Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Krajewski D. (Decora), Leżała K. (La Liga),  Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Oterman T. (Agro), Sroka M. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Decora).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Jóźwiak G. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Sroczyński J. (Medom), Walkowiak T. (La Liga), Wicher W. (Medom), Wierski J. (Brygada Banici).

1

Bogusławski J. (Medom), Buch A. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Dydymski T. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Grześkowiak P. (Brygada Banici),  Jóźwiak M. (Drink Team), Kmieciak P. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nowicki A. (Brygada Banici), Pawlak A. (Medom), Ratajczak M. (Drink Team), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).  

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

7

Markiewicz A. (Drink Team).

4

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Keter M. (Kupiec Średzki), Leżała K. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Pomykała P. (Decora), Stachowiak P. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

2

Bartkowski A. (Brygada Banici), Bogusławski J. (Medom), Buch A. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski J. (La Liga), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Gozdek M. (Omnitel), Grzelak R. (Agro), Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Brygada Banici), Kujawa B. (Brygada Banici), Leporowski W. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Mamcarz J. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Milewski B. (Medom), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek L. (Brygada Banici), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banitów), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Medom

10

6

0

2.

Agro

10

8

0

3.

Drink Team

9

11

0

4.

Omnitel

10

14

0

5.

Dobre Chłopaki

10

14

0

6.

Kupiec Średzki

10

18

0

7.

Brygada Banici

10

18

0

8.

La Liga Piwnica Pod Orłem

9

25

1

9.

Decora

10

31

1

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Agro

16

40

105:40

2.

Kupiec Średzki

16

40

122:43

3.

Decora

16

30

78:55

4.

Drink Team

16

29

72:36

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

16

26

71:64

6.

Omnitel

16

19

86:88

7.

Dobre Chłopaki

16

16

50:78

8.

Brygada Banici

16

7

56:129

9.

Medom

16

3

26:133

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com