XI kolejka

Wyniki meczy:

Młode Wilki  -  Dobre Chłopaki  7:2 (3:0)

Bramki: Młode Wilki – Jankowiak D. 6, Filozof P. 21, 35 i 49, Ojcieszak M. 21, Przybylski K. 31, Michalak A. 46; Dobre Chłopaki – Maćkowiak Paweł 28, Mikuliński M. 37.

Asysty: Młode Wilki – Michalak A. x3, Przybylski K., Jankowiak D., Jarota A.; Dobre Chłopaki – Maćkowiak Paweł, Spychalski K.

Grak-Pak  -  La Liga  1:7 (0:2)  

Bramki: Grak-Pak – Łuczak W. 44; La Liga – Grząślewicz J. 15,45 i 49, Filipiak G. 17,   Majewski A. 37, 39 i 46.  

Asysty: Grak-Pak – Kubiak K.; La Liga – Kmieciak M. x2, Biskup B., Dydymski J., Filipiak G., Jóźwiak M.

Drink Team  -  Brygada Banici  4:2 (2:1)

Bramki: Drink Team – Nowak M. 4, Markiewicz A. 23,29 i 47; Brygada Banici – Mielcarek A. 16, Weber P. 49.

Asysty: Drink Team – Mamcarz J. x2, Zawacki Krzysztof, Domański P.

Zielone Kartki: Kozerski J. (Brygada Banici) oraz Domański P. i Ratajczak F. x2 (Drink Team).

Kupiec Średzki  -  Rychtyk Team  8:4 (4:0)

Bramki: Kupiec Średzki – Deiksler A. 1 i 24, Borowski Ł. 16, 39 i 48, Urbanek D. 18, 28 i 34;  Rychtyk Team – Walczak T. 26, Ziemiański P. 35 i 49, Krajewski D. 47.

Asysty: Kupiec Średzki – Deiksler A. x3, Ratajczak P. x2, Nowak D., Deiksler R.; Rychtyk Team – Walczak T., Krajewski D.

Zielone Kartki: Borowski Sz. (Kupiec Średzki).

Tabela:  

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

11

27

85:31

2.

Kupiec Średzki

11

24

60:40

3.

La Liga

11

22

51:33

4.

Rychtyk Team

11

15

49:38

5.

Grak-Pak

11

15

28:66

6.

Brygada Banici

11

14

49:46

7.

Młode Wilki

11

7

29:50

8.

Dobre Chłopaki

11

6

24:71

Klasyfikacja króla strzelców:  

Ilość bramek

Strzelcy bramek

28

Markiewicz A. (Drink Team).

15

Warot P. (Rychtyk Team).

13

Mamcarz J. (Drink Team).

11

Czech R. (Brygada Banici), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Michalak A. (Młode Wilki),   Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

10

Głowacki J. (Drink Team), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (La Liga).

8

Grząślewicz J. (La Liga), Majewski A. (La Liga), Walczak T. (Rychtyk Team), Weber P. (Brygada Banici).

7

Biderman M. (Rychtyk Team), Biskup B. (La Liga), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Mielcarek A. (Brygada Banici), Nowak M. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zawacki Ł. (Drink Team).    

6

Filozof P. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Maćkowiak Paweł (Dobre Chłopaki).

5

Konarkowski B. (Drink Team), Paczkowski B. (Rychtyk Team).

4

Heigenbarth F. (Grak-Pak), Kozerski J. (Brygada Banici), Krajewski D. (Rychtyk Team), Miesiąc P. (La Liga),  Mroczkowski T. (La Liga).

3

Hetmańczyk A. (Drink Team), Józefiak D. (Drink Team), Kosiński A. (Drink Team), Madela R. (Brygada Banici), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Stolecki M. (Grak-Pak),  Walczak M. (Rychtyk Team), Ziemiański P. (Rychtyk Team).    

2

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Błaszak A. (Drink Team), Chmielewski J. (Grak-Pak), Domański P. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga),  Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kubiak K. (Grak-Pak),  Łuczak W. (Grak-Pak), Miesiąc T. (La Liga) Mikuliński M. (Dobre Chłopaki),  Moroz W. (Grak-Pak), Ojcieszak M. (Młode Wilki), Pawlak A. (Brygada Banici), Radek F. (Brygada Banici), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Widera B. (Grak-Pak).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Chudy M. (La Liga), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Brygada Banici), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Główczewski M. (Brygada Banici), Górzyński M. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Młode Wilki), Jarota K. (Młode Wilki), Kaźmierczak Karol (Grak-Pak), Kaźmierowski P. (Dobre Chłopaki), Klabiński D. (Rychtyk Team), Lesiński F. (Grak-Pak), Maćkowiak Piotr (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Rychtyk Team), , Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Nowaczyk T. (La Liga), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybylski K. (Młode Wilki), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sobczyk D. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Stawiak M. (Grak-Pak), Szik J. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

Samobójcze

 

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

12

Markiewicz A. (Drink Team).

10

Głowacki J. (Drink Team).

9

Biderman M. (Rychtyk Team), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Grząślewicz J. (La Liga), Konarkowski B. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team).   

7

Domański P. (Drink Team), Warot P. (Rychtyk Team).

6

Filipiak G. (La Liga), Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Rychtyk Team), Weber P. (Brygada Banici).

5

Kubiak K. (Grak-Pak),  Michalak A. (Młode Wilki), Ziemiański P. (Rychtyk Team).     

4

Biskup B. (La Liga), Dydymski J. (La Liga), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Janasik J. (Młode Wilki), Kosiński A. (Drink Team), Krajewski D.  (Rychtyk Team), Maćkowiak Paweł (Dobre  Chłopaki), Mielcarek  A. (Brygada Banici), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Przybylski K. (Młode Wilki), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Rychtyk Team), Zawacki K. (Drink Team).  

3

Czech R. (Brygada Banici), Górzyński M. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jarota A. (Młode Wilki), Klabiński D. (Rychtyk Team), Madela R. (Brygada Banici),  Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Radek F. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zawacki Ł. (Drink Team).

2

Błaszak A. (Drink Team), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Chudy M. (La Liga), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Główczewski M. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Józefiak D. (Drink Team), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kmieciak M. (La Liga), Kozerski J. (Brygada Banici),  Maćkowiak Piotr (Dobre Chłopaki), Majewski A. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Mrozik P. (Dobre Chłopaki), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

1

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Dostatni G. (Brygada Banici), Furmanek K. (Grak-Pak), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (La Liga),  Lesiński F. (Grak-Pak), Mamcarz K. (Młode Wilki), Marciniak D. (Rychtyk Team), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Moroz W. (Grak-Pak), Pawlak A. (Brygada Banici), Piasecki P. (Grak-Pak), Raczak B. (La Liga), Ratajczak F. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Socha K. (Rychtyk Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Stawiak M. (Grak-Pak), Szik J. (Rychtyk Team), Walkowiak T. (La Liga), Widera B. (Grak-Pak).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

40

Markiewicz A. (Drink Team).

22

Mamcarz J. (Drink Team), Warot P. (Rychtyk Team).

20

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Głowacki J. (Drink Team).

17

Grząślewicz J. (La Liga).

16

Biderman M. (Rychtyk Team), Filipiak G. (La Liga), Michalak A. (Młode Wilki).

15

Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

14

Czech R. (Brygada Banici), Konarkowski B. (Drink Team), Weber P. (Brygada Banici).   

13

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki),  Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Nowak M. (Drink Team).

12

Walczak T. (Rychtyk Team).

11

Biskup B. (La Liga), Mielcarek A. (Brygada Banici), Paczkowski B. (Rychtyk Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

10

Maćkowiak Paweł (Dobre Chłopaki), Majewski A. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Zawacki Ł. (Drink Team).          

9

Borowski Ł. (Kupiec Średzki),  Domański P. (Drink Team), Dydymski T. (Brygada Banici), Jankowiak D. (Młode Wilki).  

8

Heigenbarth F. (Grak-Pak), Krajewski D. (Rychtyk Team), Ziemiański P. (Rychtyk Team).   

7

Kosiński A. (Drink Team), Kubiak K. (Grak-Pak),  Muszyński P. (Kupiec Średzki), Przybyłek P. (Kupiec Średzki).

6

Filozof P. (Młode Wilki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Madela R. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki).

5

Dydymski J. (La Liga), Janasik J. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Przybylski K. (Młode Wilki), Radek F. (Brygada Banici).

4

Błaszak A. (Drink Team), Górzyński M. (Brygada Banici), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Rychtyk Team), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Zawacki K. (Drink Team).  

3

Adamus P. (Dobre Chłopaki), Chudy M. (La Liga),  Deiksler R. (Kupiec Średzki), Główczewski M. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre  Chłopaki), Jarota A. (Młode Wilki), Jóźwiak M. (La Liga), Maćkowiak Piotr (Dobre Chłopaki), Moroz W. (Grak-Pak), Nawrocki K. (Rychtyk Team), Pawlak A. (Brygada Banici), Stolecki M. (Grak-Pak), Walczak M. (Rychtyk Team), Widera B. (Grak-Pak).

 2

Chmielewski J. (Grak-Pak), Dostatni G. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Brygada Banici), Kmieciak M. (La Liga), Lesiński F. (Grak-Pak),  Łuczak W. (Grak-Pak), Marciniak D. (Rychtyk Team), Miesiąc T. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mrozik P. (Dobre Chłopaki), Ojcieszak M. (Młode Wilki), Piasecki P. (Grak-Pak), Raczak B. (La Liga),  Ratajczak F. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Stawiak M. (Grak-Pak), Szik J. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Dudek B. (Młode Wilki), Furmanek K. (Grak-Pak), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jarota K. (Młode Wilki), Kaźmierczak Karol (Grak-Pak), Kaźmierowski P. (Dobre Chłopaki), Mamcarz K. (Młode Wilki), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Socha K. (Rychtyk Team), Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

9

Muszyński P. (Kupiec Średzki).

7

Filipiak G. (La Liga).

6

Ratajczak F. (Drink Team).

5

Kaźmierczak Krzysztof (GRak-Pak), Kmieciak M. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banici).

4

Krajewski D. (Rychtyk Team), Miesiąc P. (La Liga), Raczak B. (La Liga).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Chmielewski J. (Grak-Pak), Czech R. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Dydymski J. (La Liga), Fludra P. (Rychtyk Team), Furmanek K. (Grak-Pak), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici), Majewski A. (La Liga), Milewski B. (Młode Wilki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybyłek P. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stawiak M. (Grak-Pak), Warot P. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Walkowiak M. (Młode Wiulki), Weber P. (Brygada Banici), Zawacki Krzysztof (Drink Team).

 Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Młode Wilki

11

8

 

2.

Rychtyk Team

11

10

 

3.

Dobre Chłopaki

11

10

 

4.

Drink Team

11

14

 

5.

Grak-Pak

11

17

 

6.

Brygada Banici

11

26

 

7.

La Liga

11

30

 

8.

Kupiec Średzki

11

34

1

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

14

36

112:37

2.

Kupiec Średzki

14

33

94:46

3.

La Liga

14

28

63:45

4.

Rychtyk Team

14

19

58:46

5.

Brygada Banici

14

18

65:55

6.

Grak-Pak

14

16

32:84

7.

Młode Wilki

14

7

36:83

8.

Dobre Chłopaki

14

7

30:94

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com