Sezon 2017/2018

WYNIKI, TABELE I KLASYFIKACJE PO XVIII KOLEJCE XVIII SEZONU ŚALHPN 

Tabela za sezon 2017/18:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Agro

16

40

105:40

2.

Kupiec Średzki

16

40

122:43

3.

Decora

16

30

78:55

4.

Drink Team

16

29

72:36

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

16

26

71:64

6.

Omnitel

16

19

86:88

7.

Dobre Chłopaki

16

16

50:78

8.

Brygada Banici

16

7

56:129

9.

Medom

16

3

26:133

Klasyfikacja króla strzelców sezonu 2017/18:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

35

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

25

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

23

Czech R. (Omnitel).

19

Mamcarz J. (Drink Team).

17

Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

16

Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki).

15

Filipiak G. (Agro), Walkowiak Maciej (Omnitel). 

14

Biskup B. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

13

Fengier D. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro).  

12

Biderman M. (Decora).

11

Kosiński A. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Nasher A. (Agro), Walczak T. (Decora).

10

Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Kosmowski T. (Omnitel), Łuczak P. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki).

9

Paczkowski P. (Decora).

8

Dydymski T. (Brygada Banici), Grząślewicz J. (Omnitel), Kiszewski K. (Omnitel), Madela R. (Agro), Majewski A. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Pluciński M. (Agro).

7

Filozof P. (Medom), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Leporowski W. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Warot. P. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).    

6

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak M. (La Liga), Konarkowski B. (Drink Team), Michalak M. (Brygada Banici), Nowak M. (Drink Team), Pomykała P. (Decora), Szik J. (Decora).

5

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janaszak M. (Agro), Klabiński D. (Omnitel), Ratajczak Ł. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).

4

Dydymski J. (La Liga), Gozdek M. (Omnitel), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Keter R. (Kupiec Średzki), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Raczak B. (La Liga), Sroka M. (La Liga), Wicher W. (Medom).   

3

Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Agro), Pomykała K. (Decora), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Walczak M. (Decora).

2

Buch A. (Omnitel), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Jarota K. (Medom), Kudła K. (Brygada Banici), Leżała T. (La Liga), Lis R. (La Liga), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nosow J. (Medom), Nowicki A. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici).

1

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Bogusławski J. (Medom), Cichosz J. (Omnitel), Domański P. (Drink Team), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team), Kmieciak P. (La Liga), Leżała K. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Olejniczak P. (Agro), Pawlak A. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Tłok T. (Medom), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

Samobójcze

Buch A. (Omnitel) x 2, Czapliński R. (Medom), Grzelak R. (Agro), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kiszewski K. (Omnitel), Lisiak M. (Medom) x2, Paczkowski B. (Decora), Sobkowiak K. (Decora), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja asyst za sezon 2017/18:

Ilość asyst

Asystujący

21

Głowacki J. (Agro), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

19

Kosiński A. (Agro).

16

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

15

Sobczyk D. (La Liga).

13

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler A. (Kupiec Średzki).

11

Biskup B. (Agro), Gozdek M. (Omnitel), Grząślewicz J. (Omnitel), Paczkowski B. (Decora), Pluciński M. (Agro).

10

Domański P. (Drink Team), Walkowiak Maciej (Omnitel).   

9

Kiszewski K. (Omnitel), Michalak M. (Brygada Banici), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora).

8

Mamcarz J. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Decora).  

7

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Rybarczyk F. (Omnitel), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

6

Grzelak R. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pomykała P. (Decora), Warot. P. (Drink Team).

5

Biderman M. (Decora), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Matysiak M. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Stachowiak P. (Brygada Banici), Zając M. (Agro).   

4

Barczak A. (Brygada Banici), Cichosz J. (Omnitel), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kosmowski T. (Omnitel), Leporowski P. (Drink Team), Lis R. (La Liga), Majewski A. (La Liga), Oterman T. (Agro), Walkowiak T. (La Liga), Ziemiański P. (Decora).      

3

Bartkowski A. (Brygada Banici), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak G. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team), Leporowski W. (Drink Team), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Pomykała K. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici).

2

Dostatni G. (Omnitel), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Jarota K. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Keter R. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Kudła K. (Brygada Banici), Leżała K. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Nowicki A. (Brygada Banici), Suwiczak Ł. (La Liga), Tłok T. (Medom), Walczak M. (Decora).

1

Dydymski J. (La Liga), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak M. (La Liga), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kmieciak P. (La Liga), Krajewski D. (Decora), Kujawa D. (Medom), Madela R. (Agro), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nosow J. (Medom), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Raczak B. (La Liga), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak M. (Drink Team), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga).

Klasyfikacja kanadyjska za sezon 2017/18:

Ilość punktów

Zawodnik

48

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

47

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

34

Głowacki J. (Agro).

30

Czech R. (Omnitel), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro).   

27

Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).

26

Paczkowski B. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).   

25

Biskup B. (Agro), Walkowiak Maciej (Omnitel).

24

Padarz Sz. (Kupiec Średzki).

22

Sobczyk D. (La Liga).

19

Grząślewicz J. (Omnitel), Pluciński M. (Agro), Walczak T. (Decora).     

18

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Nasher A. (Agro).

17

Biderman M. (Decora), Filipiak G. (Agro), Markiewicz A. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora).  

16

Łuczak P. (Omnitel), Kiszewski K. (Omnitel), Nowak D. (Kupiec Średzki).

15

Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Gozdek M. (Omnitel), Michalak M. (Brygada Banici), Szik J. (Decora).

14

Kosmowski T. (Omnitel), Miesiąc P. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Warot P. (Drink Team).   

13

Fengier D. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga).

12

Frąckowiak G. (Brygada Banici), Majewski A. (La Liga), Pomykała P. (Decora).

11

Domański P. (Drink Team), Dydymski T. (Brygada Banici), Ziemiański P. (Decora).      

10

Leporowski W. (Drink Team), Zając M. (Agro).

9

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Filozof P. (Medom), Hetmańczyk A. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team), Madela R. (Agro), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga).   

8

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Janaszak M. (Agro), Leporowski P. (Drink Team),  Stachowiak P. (Brygada Banici), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

7

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Omnitel), Rybarczyk F. (Omnitel), Słota R. (Dobre Chłopaki).

6

Keter M. (Kupiec Średzki), Lis R. (La Liga), Pomykała K. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki).

5

Cichosz J. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Krajewski D. (Decora), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Mroczkowski T. (La Liga), Raczak B. (La Liga), Sroka M. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Decora), Wierski J. (Brygada Banici).

4

Barczak A. (Brygada Banici), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Jarota K. (Medom), Kudła K. (Brygada Banici), Leżała T. (La Liga), Nowicki A. (Brygada Banici), Oterman T. (Agro), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Wicher W. (Medom).

3

Haniewicz J. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Leżała K. (La Liga),  Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nosow J. (Medom), Tłok T. (Medom).

2

Buch A. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Grześkowiak P. (Brygada Banici),  Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kmieciak P. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Sroczyński J. (Medom), Suwiczak Ł. (La Liga), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki). 

1

Bogusławski J. (Medom), Dydymski T. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak M. (Drink Team), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kujawa D. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Pawlak A. (Medom), Ratajczak M. (Drink Team).  

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych w sezonie 2017/18:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Medom

16

13

0

2.

Agro

16

16

0

3.

Drink Team

16

19

0

4.

Omnitel

16

22

0

5.

Kupiec Średzki

16

28

0

6.

Dobre Chłopaki

16

28

0

7.

Decora

16

41

1

8.

La Liga Piwnica Pod Orłem

16

41

1

9.

Brygada Banici

16

58

2

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

13

39

88:21

2.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

25

46:36

3.

Kupiec Średzki

13

25

56:33

4.

Decora

14

25

54:37

5.

Studenty

13

19

63:48

6.

Brygada Banici

13

13

37:51

7.

Młode Wilki

14

13

30:66

8.

Dobre Chłopaki

13

9

37:68

9.

Grak-Pak

14

9

27:77

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com