IX kolejka

Wyniki meczy:

Studenty  -  Kupiec Średzki  2:10 (0:5)
Bramki: Studenty – Klabiński D. 32, Grząślewicz J. 47, ; Kupiec Średzki – Glabus Sz. 7 i 15, Padarz Sz. 7,25 i 29, Urbanek D. 15 i 50, Borowski Ł. 37, Keter M. 44, Deiksler M.48.
Asysty: Studenty – Gozdek M., Walkowiak M., ; Kupiec Średzki – Urbanek D. x2, Borowski Sz. X2, Grzelak Ł. X2, Glabus Sz., Nowak D., Borowski Ł..

Brygada Banici  -  Decora  2:12 (0:4)

Bramki: Brygada Banici - Bogusławski J. 33, Fibner D. 40, ; Decora – Paczkowski B. 9,10 i 35, Walczak M. 9 i 38, Biderman M. 24,34 i 46, Sobkowiak K. 26, Szik J. 48 i 50, Frąckowiak G. (Brygada Banici) 28 samob..
Asysty: Brygada Banici –  Oterman T., Fibner D., ; Decora – Walczak M. x2, Marciniak D. x2, Szik J., Sobkowiak K., Walczak T., Paczkowski B., Biderman M..

Dobre Chłopaki  -  Agro  4:4 (2:3)

Bramki: Dobre Chłopaki - Frąckowiak M. 5, Słota R. 9, Ignaczak M. 32, Wawszkiewicz F. 49, ; Agro – Biskup B. 19, Filipoak G. 20 i 20, Olejniczak P. 44.
Asysty: Dobre Chłopaki –  Wawszkiewicz F., Mikuliński M., Ignaczak M., Sznajder M., ; Agro – Kosiński A., Filipiak G., Haniewicz J..

Zielone Kartki: Grzelak R. (Agro).

Medom -  Drink Team  2:8 (1:4)

Bramki: Medom - Filozof P. 11 i 50, ; Drink Team – Markiewicz A. 15,20,22,37 i 50, Zawacki K. 16, Nowak M. 30, Hetmańczyk A. 40.
Asysty: Medom –  Loga W., ; Drink Team – Nowak M. x3, Hetmańczyk A. x2, Konarkowski B..

Zielone Kartki: Hetmańczyk A. (Drink Team).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

8

22

37:7

2.

Studenty

8

18

44:29

3.

Drink Team

8

15

48:21

4.

Agro

8

13

29:27

5.

La Liga Piwnica pod Orłem

8

13

38:30

6.

Decora

8

12

42:30

7.

Medom

8

9

25:36

8.

Brygada Banici

8

3

18:63

9.

Dobre Chłopaki

8

1

20:58

 Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

16

Markiewicz A. (Drink Team).

11

Gozdek M. (Studenty).

9

Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grząślewicz J. (Studenty).

8

Filozof P. (Medom), Konarkowski B, (Drink Team), Majewski A. (La Liga), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Szik J. (Decora).

7

Biskup B. (Agro), Domański P. (Drink Team), Klabiński D. (Studenty).

6

Głowacki J. (Agro), Raczak B. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Szał M. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

5

Janasik J. (Medom), Jarota A. (Medom), Paczkowski P. (Decora), Walczak T. (Decora).

4

Biderman M. (Decora), Filipiak G. (Agro), Kosiński A. (Agro), Kozerski J. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Paczkowski B. (Decora), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wiśniewski J. (La Liga).

3

Bogusławski J. (Brygada Banici), Czech R. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Leporowski P. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Łuczak P. (Studenty), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Olejniczak P. (Agro), Pawlak A. (Medom), Słota R. (Dobre Chłopaki), Zielniewicz P. (Studenty), Zawacki K. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czapliński R. (Brygada Banici), Fengier D. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Gucze G. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kowalski E. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Loga W. (Medom), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Walczak M. (Decora), Walkowiak M. (Studenty), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

1

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Cyka K. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Fibner D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (Drink Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Studenty), Kosmowski T. (Studenty), Kujawa D. (Medom), Madela R. (Agro), Mamcarz J. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak F. (Drink Team), Sobkowiak K. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).

samobójcze

Barczak A. (Brygada Banici) x 2, Bogusławski J. (Brygada Banici), Cyka R. (Studenty), Dudek B. (Medom), Fibner D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Madela R. (Agro), Rogowski D. (Agro).

 Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

9

Grząślewicz J. (Studenty).

8

Czech R. (Studenty), Nowak M. (Drink Team).

7

Domański P. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Łuczak P. (Studenty), Wiśniewski J. (La Liga).

6

Janasik J. (Medom), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

5

Miesiąc P. (La Liga), Markiewicz A. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski B. (Decora), Walczak T. (Decora).

4

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czapliński R. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Majewski A. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Walkowiak M. (Studenty), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

3

Biderman M. (Decora), Biskup B. (Agro), Filozof P. (Medom), Głowacki J. (Agro), Gucze G. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora), Walczak M. (Decora).

2

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Gozdek M. (Studenty), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Józefowicz J. (Medom), Kosmowski T. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Marciniak D. (Decora), Nasher A. (Agro), Oterman T. (Brygada Banici), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Raczak B. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Warot P. (Drink Team).

1

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Fibner D. (Brygada Banici), Gielniak W. (Medom), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Haniewicz J. (Agro), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Keter M. (Kupiec Średzki), Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Olejniczak P. (Agro), Pomykała K. (Decora), Rybarczyk F. (Studenty), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Szał M. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga), Zając M. (Agro), Zawacki K. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora), Zielniewicz P. (Studenty).

 Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

21

Markiewicz A. (Drink Team).

18

Grząślewicz J. (Studenty).

15

Konarkowski B. (Drink Team). 

14

Domański P. (Drink Team).

13

Gozdek M. (Studenty).

12

Majewski A. (La Liga), Szik J. (Decora), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

11

Czech R. (Studenty), Filozof P. (Medom), Janasik J. (Medom), Kosiński A. (Agro), Wiśniewski J. (La Liga).

10

Biskup B. (Agro), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Łuczak P. (Studenty), Nowak M. (Drink Team), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Decora).

9

Głowacki J. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Paczkowski B. (Decora).

8

Filipiak G. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki).

7

Biderman M. (Decora), Klabiński D. (Studenty), Szał M. (Decora).

6

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czapliński R. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Nowak D. (Kupiec Średzki), Walkowiak M. (Studenty), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

5

Gucze G. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Nasher A. (Agro), Walczak M. (Decora).

4

Bogusławski J. (Brygada Banici), Dydymski T. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki),  Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kozerski J. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team), Olejniczak P. (Agro), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Studenty), Ziemiański P. (Decora).

3

Frąckowiak G. (Brygada Banici), Kosmowski T. (Studenty), Loga W. (Medom), Pawlak A. (Medom), Słota R. (Dobre Chłopaki), Warot P. (Drink Team).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Fengier D. (Brygada Banici), Fibner D. (Brygada Banici), Józefowicz J. (Medom), Keter M. (Kupiec Średzki), Kowalski E. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Lisiak M. (Medom), Madela R. (Agro), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Oterman T. (Brygada Banici), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Zając M. (Agro).

1

Cyka K. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Gielniak W. (Medom), Grzelak R. (Agro), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Jóźwiak M. (Drink Team), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kiszewski K. (Studenty), Kujawa D. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Matysiak M. (Drink Team), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała K. (Decora), Ratajczak F. (Drink Team), Rybarczyk F. (Studenty), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

 Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

6

Bogusławski J. (Brygada Banici), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Decora).

5

Cyka K. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Kujawa D. (Medom).

4

Czech R. (Studenty), Konarkowski B. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Radziejewski A. (Brygada Banici), Zając M. (Agro).

2

Biderman M. (Decora), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Medom), Janaszak M. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Kowalski E. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Leżała T. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Markiewicz A. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Milewski B. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora), Pomykała K. (Decora), Raczak B. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopalo), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wicher W. (Medom), Zielniewicz P. (Studenty).

 Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

8

6

-

2.

Studenty

8

11

-

3.

Drink Team

8

12

-

4.

Agro

8

16

-

5.

Decora

8

16

-

6.

Brygada Banici

8

19

-

7.

Medom

8

23

-

8.

La Liga Piwnica pod Orłem

8

27

1

9.

Dobre Chłopaki

8

35

1

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

16

43

86:26

2.

Drink Team

16

33

96:39

3.

Studenty

16

33

80:61

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

16

28

78:60

5.

Agro

16

25

70:60

6.

Decora

16

24

73:61

7.

Medom

16

12

37:87

8.

Brygada Banici

16

10

42:105

9.

Dobre Chłopaki

16

5

41:104

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com