IX kolejka

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO IX KOLEJCE SPOTKAŃ

Wyniki meczy:

Drink Team  -  Decora  3:3 (1:2)
Bramki: Drink Team -  Mamcarz J. 2 i 41, Konarkowski B. 40, ; Decora – Marciniak D. 10 i 12, Paczkowski B. 35.
Asysty: Drink Team –  Domański P., Mamcarz J., Hetmańczyk A.; Decora – Paczkowski B., Pomykała K., Marciniak D.

Zielone Kartki: Sobkowiak K. (Decora).

Brygada Banici  -  Medom  0:3 walkower

Dobre Chłopaki  -  Omnitel  4:7 (2:3)

Bramki: Dobre Chłopaki – Chudy J. 1 i 30, Ignaczak M. 39, Spychalski K. 50, ; Omnitel – Kosmowski T. 15 i 25, Czech R. 16i39, Klabiński D. 31 i 44, Gozdek M. 39.
Asysty: Dobre Chłopaki – Staszak K., Chudy J.; Omnitel – Grząślewicz J. x3, Kosmowski T., Rybarczyk F., Gozdek M., Czech R.

Zielone Kartki: Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki) oraz Kiszewski K. i Gozdek M. (Omnitel).

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Agro  3:7 (0:3)

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Dydymski J. 36, Majewski A. 42, Fibner D. 50, ; Agro – Kosiński A. 6 i 48, Grzelak R. 16, Biskup B. 20 i 35, Pluciński M. 26 i 39.

Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – , ; Agro – Kosiński A. x3, Głowacki J. x2, Biskup B.

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

8

21

53:19

2.

Agro

8

19

47:23

3.

Decora

8

17

42:25

4.

Drink Team

8

16

37:18

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

8

12

36:36

6.

Omnitel

8

9

47:46

7.

Dobre Chłopaki

8

7

25:38

8.

Medom

8

3

11:46

9.

Brygada Banici

8

1

19:66

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

21

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

10

Biskup B. (Agro), Markiewicz A. (Drink Team).

9

Czech R. (Omnitel), Łuczak P. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora).

8

Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

7

Kosmowski T. (Omnitel), Nowaczyk T. (La Liga), Walczak T. (Decora).

6

Filipiak G. (Agro), Głowacki J. (Agro), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Omnitel).

5

Biderman M. (Decora), Kosiński A. (Agro), Madela R. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga).

4

Grząślewicz J. (Omnitel), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Leporowski W. (Drink Team), Michalak M. (Brygada Banici), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).   

3

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Fibner D. (La Liga), Gozdek M. (Omnitel), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Konarkowski B. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Majewski A. (La Liga),  Nasher A. (Agro), Pomykała P. (Decora), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Warot. P. (Drink Team).

2

Dydymski T. (Brygada Banici), Fengier D. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Haniewicz J. (Agro), Keter R. (Kupiec Średzki), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga),  Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

1

Bogusławski J. (Medom), Cichosz J. (Omnitel), Domański P. (Drink Team), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski J. (La Liga), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team),  Leżała K. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowicki A. (Brygada Banici), Pawlak A. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Pomykała K. (Decora), Sroczyński J. (Medom), Stachowiak P. (Brygada Banici), Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici), Zając M. (Agro).

samobójcze

Czapliński R. (Medom), Kiszewski K. (Omnitel), Paczkowski B. (Decora), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

11

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

10

Głowacki J. (Agro).

9

Grząślewicz J. (Omnitel), Sobczyk D. (La Liga).

8

Gozdek M. (Omnitel).

7

Biskup B. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Markiewicz A. (Drink Team).

6

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro), Paczkowski B. (Decora).

5

Czech R. (Omnitel), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Szik J. (Decora).  

4

Biderman M. (Decora), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Hetmańczyk A. (Drink Team), Pluciński M. (Agro), Rybarczyk F. (Omnitel), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

3

Cichosz J. (Omnitel), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Janaszak M. (Agro), Leporowski W. (Drink Team), Łuczak P. (Omnitel), Marciniak D. (Decora), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Oterman T. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pomykała K. (Decora), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Walczak T. (Decora), Walkowiak Maciej (Omnitel).

2

Bartkowski A. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Grzelak R. (Agro), Jóźwiak G. (Drink Team), Klabiński D. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Kudła K. (Brygada Banici), Leżała K. (La Liga), Loga W. (Medom), Majewski A. (La Liga), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Nasher A. (Agro), Słota R. (Dobre Chłopaki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Decora), Ziemiański P. (Decora).    

1

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga), Fibner D. (La Liga), Filozof P. (Medom), Jarota A. (Medom), Kosmowski T. (Omnitel), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Pomykała P. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak M. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga),  Suwiczak Ł. (La Liga), Warot. P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

26

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

17

Biskup B. (Agro), Markiewicz A. (Drink Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

16

Głowacki J. (Agro).

14

Czech R. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Sobczyk D. (La Liga).

13

Grząślewicz J. (Omnitel).

12

Łuczak P. (Omnitel), Paczkowski P. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

11

Gozdek M. (Omnitel), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro), Padarz Sz. (Kupiec Średzki).

10

Nowaczyk T. (La Liga), Walczak T. (Decora).

9

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Omnitel), Walkowiak Maciej (Omnitel).  

8

Filipiak G. (Agro), Kosmowski T. (Omnitel), Nowak D. (Kupiec Średzki).

7

Janaszak M. (Agro), Leporowski P. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga).

6

Hetmańczyk A. (Drink Team), Klabiński D. (Omnitel), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Szik J. (Decora), Ziemiański P. (Decora).   

5

Bartkowski A. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Konarkowski B. (Drink Team), Madela R. (Agro), Majewski A. (La Liga),  Marciniak D. (Decora), Nasher A. (Agro), Ratajczak Ł. (Drink Team).

4

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Cichosz J. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga), Grzelak R. (Agro), Jóźwiak M. (La Liga), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Michalak M. (Brygada Banici), Pomykała K. (Decora),  Pluciński M. (Agro), Pomykała P. (Decora), Rybarczyk F. (Omnitel), Słota R. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Warot P. (Drink Team).

3

Deiksler M. (Kupiec Średzki),  Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Krajewski D. (Decora), Leżała K. (La Liga),  Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Oterman T. (Agro), Sroka M. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

2

Dydymski J. (La Liga), Fengier D. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Matysiak M. (Drink Team), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Sroczyński J. (Medom), Walczak M. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Wierski J. (Brygada Banici).

1

Bogusławski J. (Medom), Dydymski T. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak M. (Drink Team), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nowicki A. (Brygada Banici), Pawlak A. (Medom), Ratajczak M. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).  

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

7

Markiewicz A. (Drink Team).

4

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Keter M. (Kupiec Średzki), Leżała K. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Pomykała P. (Decora), Stachowiak P. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

2

Bartkowski A. (Brygada Banici), Bogusławski J. (Medom), Buch A. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Dydymski J. (La Liga), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Gozdek M. (Omnitel), Grzelak R. (Agro), Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Kudła K. (Brygada Banici), Kujawa B. (Brygada Banici), Leporowski W. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Mamcarz J. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek L. (Brygada Banici), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Medom

8

4

0

2.

Agro

8

6

0

3.

Drink Team

8

11

0

4.

Omnitel

8

14

0

5.

Dobre Chłopaki

8

14

0

6.

Brygada Banici

8

16

0

7.

Kupiec Średzki

8

18

0

8.

La Liga Piwnica Pod Orłem

8

25

1

9.

Decora

8

29

1

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Agro

10

25

57:28

2.

Kupiec Średzki

10

24

73:24

3.

Decora

10

17

46:39

4.

Drink Team

9

16

40:22

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

9

15

40:37

6.

Omnitel

10

15

63:53

7.

Dobre Chłopaki

10

10

30:44

8.

Brygada Banici

10

4

28:76

9.

Medom

10

3

13:67

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com