IX kolejka

Wyniki meczy:

Drink Team - FC Tropic 10:2 (2:0)

Bramki: Drink Team – Zawacki K. 6, 28 i 47, Mamcarz J. 15 i 45, Nowak M. 26 i 38, Zawacki Ł. 26, Markiewicz A. 40, Hetmańczyk A. 50; FC Tropic – Przybylski J. 32, Nowak Sz. 36.

Asysty: Drink Team – Kosiński A. x3, Markiewicz A. x2, Zawacki Ł. x2, Mamcarz J., Zawacki K., Nowak M.; FC Tropic – Plewa G.

Kupiec Średzki - Młode Wilki 10:2 (4:1)

Bramki: Kupiec Średzki – Przybyłek Ł. 12, 22, 36, 45, 49 i 50, Deiksler A. 18 i 35, Górliński R. 25, Keter M. 40; Młode Wilki - Pozhar B. 24, Michalak A. 26.

Asysty: Kupiec Średzki – Górliński R. x2, Grzelak Ł. x2, Deiksler A.; Młode Wilki – Markowicz K.

Rychtyk Team - Jager Team 2:7 (1:3)

Bramki: Rychtyk Team – Socha K. 1, Słota R. 34; Jager Team – Kaźmierowski P. 7, Ludwiczak D. 19, Radek F. 20 i 50, Sroka M. 42, Paczkowski B. 46, Raczak B. 49.

Asysty: Rychtyk Team – Ziemiański P.; Jager Team – Radek F. x2, Paczkowski B., Grzęślewicz J.

Grak-Pak - Brygada Banici 4:6 (2:4)

Bramki: Grak-Pak – Widera B. 6, Leporowski P. 35, Kaźmierczak K. 40, Jankowiak D. (Brygada Banici) 10 samob.; Brygada Banici – Bartkowiak K. 4 i 48, Główczeski M. 15, Weber P. 19, Pawlak A. 22, Bogusławski J. 34.

Asysty: Grak-Pak – Chmielewski J.; Brygada Banici – Jankowiak D. x2, Weber P. x2, Klabiński D., Witczak K.

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

9

23

75:21

2.

Kupiec Średzki

9

21

73:15

3.

Jager Team

9

21

45:18

4.

Brygada Banici

9

20

48:28

5.

Grak-Pak

9

7

33:47

6.

Młode Wilki

9

6

26:57

7.

Rychtyk Team

9

3

17:51

8.

FC Tropic

9

1

9:89

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

26

Markiewicz A. (Drink Team).

22

Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

18

Rudou V. (Brygada Banici).

12

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Mamcarz J. (Drink Team).

10

Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Weber P. (Brygada Banici).

8

Kaźmierowski P. (Jager Team).

7

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzęślewicz J. (Jager Team), Jankowiak D. (Młode Wilki – Brygada Banici), Konarkowski B. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team).

6

Jóźwiak M. (Jager Team), Zys M. (Grak-Pak).

5

Bartkowiak K. (Brygada Banici), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Paczkowski B. (Jager Team), Radek F. (Jager Team), Socha K. (Rychtyk Team), Zawacki K. (Drink Team).

4

Bogusławski J. (Brygada Banici), Filipiak G. (Jager Team), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kaźmierczak Karol (Grak-Pak), Nowak Sz. (FC Tropic), Piasecki P. (Grak-Pak), Zawacki Ł. (Drink Team).

3

Czech R. (Młode Wilki), Domański P. (Drink Team), Maćkowiak P. (Jager Team), Madela R. (Brygada Banici), Michalak A. (Młode Wilki), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Widera B. (Grak-Pak), Witczak K. (Brygada Banici), Ypshas V. (Rychtyk Team), Zielniewicz P. (Brygada Banici).

2

Bartkowiak K. (Jager Team), Chmielewski J. (Grak-Pak), Dostatni G. (Młode Wilki), Głowacki J. (Drink Team), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Janasik J. (Młode Wilki), Keter M. (Kupiec Średzki), Krajewski D. (Rychtyk Team), Leporowski P. (Grak-Pak), Matysiak M. (Drink Team), Przybylski K. (Młode Wilki), Sroka M. (Jager Team), Stawiak M. (Grak-Pak), Walczak T. (Rychtyk Team),

1

Baczyński M. (FC Tropic), Bartkowiak K. (FC Tropic), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Młode Wilki), Furmanek K. (Grak-Pak), Główczeski M. (Brygada Banici), Górliński R. (Kupiec Średzki), Jarota K. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Kosiński A. (Drink Team), Lipiecki M. (Młode Wilki), Ludwiczak D. (Jager Team), Maćkowiak P. (Rychtyk Team), Majewski A. (Jager Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Orzechowski K. (Młode Wilki), Paluch A. (FC Tropic), Pawlak A. (Brygada Banici), Pawlak M. (Drink Team), Pozhar B. (Młode Wilki), Przybylski J. (FC Tropic), Raczak B. (Jager Team), Słota R. (Rychtyk Team), Strugała M. (Rychtyk Team), Szymorek M. (Młode Wilki), Wałęsiak M. (Rychtyk Team), Zygmunt Cz. (FC Tropic).

Samobójcze

Jankowiak D. (Brygada Banici), Kmieciak M. (Jager Team), Mamcarz K. (Młode Wilki), Matysiak M. (Drink Team), Paluch A. (FC Tropic), Sobczyński J. (Rychtyk Team).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

13

Nowak M. (Drink Team).

10

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Mamcarz J. (Drink Team).

9

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Weber P. (Brygada Banici).

8

Filipiak G. (Jager Team), Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Ludwiczak D. (Jager Team).

7

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Konarkowski B. (Drink Team), Markiewicz A. (Drink Team).

6

Główczeski M. (Brygada Banici), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Zawacki Ł. (Drink Team), Zys M. (Grak-Pak).

5

Dostatni G. (Młode Wilki), Kosiński A. (Drink Team), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Brygada Banici).

4

Górliński R. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Jager Team), Jankowiak D. (Młode Wilki – Brygada Banici), Kaźmierowski P. (Jager Team), Przybylski K. (Młode Wilki), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Rudou V. (Brygada Banici).

3

Chmielewski J. (Grak-Pak), Domański P. (Drink Team), Filonenko O. (Rychtyk Team), Grzęślewicz J. (Jager Team), Józefiak D. (Drink Team), Moroz W. (Grak-Pak), Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski B. (Jager Team), Radek F. (Jager Team).

2

Bartkowiak K. (Brygada Banici), Furmanek K. (Grak-Pak), Głowacki J. (Drink Team), Janasik J. (Młode Wilki), Jóźwiak M. (Jager Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Brygada Banici), Madela R. (Brygada Banici), Mamcarz K. (Młode Wilki), Markowicz K. (Młode Wilki), Matysiak M. (Drink Team), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Plewa G. (FC Tropic), Strugała M. (Rychtyk Team), Walczak T. (Rychtyk Team), Witczak K. (Brygada Banici).

1

Bogusławski J. (Brygada Banici), Czech R. (Młode Wilki), Filipiak S. (Jager Team), Filozof P. (Młode Wilki), Gabryelewicz Ł. (FC Tropic), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janiszewski M. (FC Tropic), Kaźmierczak Karol (Grak-Pak), Kluska M. (FC Tropic), Krajewski D. (Rychtyk Team), Lipiecki M. (Młode Wilki), Piasecki P. (Grak-Pak), Raczak B. (Jager Team), Socha K. (Rychtyk Team), Stawiak M. (Grak-Pak), Szymorek M. (Młode Wilki), Tumidaj M. (Grak-Pak), Wawszkiewicz D. (Rychtyk Team), Ypshas V. (Rychtyk Team), Ziemiański P. (Rychtyk Team), Zygmunt Cz. (FC Tropic).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

33

Markiewicz A. (Drink Team).

26

Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).

22

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Mamcarz J. (Drink Team), Rudou V. (Brygada Banici).

20

Nowak M. (Drink Team).

19

Weber P. (Brygada Banici).

16

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki).

14

Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Konarkowski B. (Drink Team).

13

Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak).

12

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (Jager Team), Kaźmierowski P. (Jager Team), Zys M. (Grak-Pak).

11

Jankowiak D. (Młode Wilki – Brygada Banici).

10

Grzęślewicz J. (Jager Team), Zawacki K. (Drink Team), Zawacki Ł. (Drink Team).

9

Ludwiczak D. (Jager Team).

8

Jóźwiak M. (Jager Team), Paczkowski B. (Jager Team), Radek F. (Jeger Team), Zielniewicz P. (Brygada Banici).

7

Bartkowiak K. (Brygada Banici), Dostatni G. (Młode Wilki), Główczeski M. (Brygada Banici).

6

Domański P. (Drink Team), Kosiński A. (Drink Team), Przybylski K. (Młode Wilki), Socha K. (Rychtyk Team).

5

Bogusławski J. (Brygada Banici), Chmielewski J. (Grak-Pak), Górliński R. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kaźmierczak Karol (Grak-Pak), Madela R. (Brygada Banici), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Piasecki P. (Grak-Pak), Witczak K. (Brygada Banici).

4

Czech R. (Młode Wilki), Głowacki J. (Drink Team), Haniewicz J. (Jager Team), Janasik J. (Młode Wilki), Keter M. (Kupiec Średzki), Matysiak M. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak Sz. (FC Tropic), Walczak T. (Rychtyk Team), Ypshas V. (Rychtyk Team).

3

Filonenko O. (Rychtyk Team), Furmanek K. (Grak-Pak), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Józefiak D. (Drink Team), Krajewski D. (Rychtyk Team), Maćkowiak P. (Jager Team), Michalak A. (Młode Wilki), Moroz W. (Grak-Pak), Stawiak M. (Grak-Pak), Strugała M. (Rychtyk Team), Widera B. Grak-Pak).

2

Bartkowiak K. (Jager Team), Filozof P. (Młode Wilki), Klabiński D. (Brygada Banici), Leporowski P. (Grak-Pak), Lipiecki M. (Młode Wilki), Mamcarz K. (Młode Wilki), Markowicz K. (Młode Wilki), Plewa G. (FC Tropic), Raczak B. (Jager Team), Sroka M. (Jager Team), Szymorek M. (Młode Wilki), Zygmunt Cz. (FC Tropic).

1

Baczyński M. (FC Tropic), Bartkowiak K. (FC Tropic), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Filipiak S. (Jager Team), Gabryelewicz Ł. (FC Tropic), Janiszewski M. (FC Tropic), Jarota K. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Kluska M. (FC Tropic), Maćkowiak P. (Rychtyk Team), Majewski A. (Jager Team), Orzechowski K. (Młode Wilki), Paluch A. (FC Tropic), Pawlak A. (Brygada Banici), Pawlak M. (Drink Team), Pozhar B. (Młode Wilki), Przybylski J. (FC Tropic), Słota R. (Rychtyk Team), Tumidaj M. (Grak-Pak), Wałęsiak M. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Rychtyk Team), Ziemiański P. (Rychtyk Team).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

6

Kozerski J. (Brygada Banici).

5

Filonenko O. (Rychtyk Team), Lyto A. (Drink Team), Zygmunt Cz. (FC Tropic).

4

Krajewski D. (Rychtyk Team), Sznajder K. (Rychtyk Team).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Głowacki A. (Jager Team), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Jóźwiak M. (Jager Team), Kaźmierczak Karol (Grak-Pak), Kaźmierowski P. (Jager Team), Klabiński D. (Brygada Banici), Lesiński F. (Jager Team), Markiewicz A. (Drink Team), Madela R. (Brygada Banici), Moroz W. (Grak-Pak), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Piasecki P. (Grak-Pak), Radek F. (Jager Team), Tumidaj M. (Grak-Pak), Zielniewicz P. (Brygada Banici), Zygmunt Cz. (FC Tropic).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Młode Wilki

9

0

-

2.

Grak-Pak

9

6

-

3.

Drink Team

9

7

-

4.

FC Tropic

9

7

-

5.

Jager Team

9

10

-

6.

Rychtyk Team

9

13

-

7.

Brygada Banici

9

14

-

8.

Kupiec Średzki

9

21

1

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

12

30

97:21

2.

Drink Team

12

29

99:28

3.

Jager Team

12

27

61:31

4.

Brygada Banici

12

23

63:48

5.

Grak-Pak

12

13

46:64

6.

Młode Wilki

12

12

42:65

7.

Rychtyk Team

12

3

23:77

8.

FC Tropic

12

1

14:111

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com