RUNDA ELIMINACYJNA

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO RUNDZIE ELIMINACJNEJ PUCHARU LIGI

 

Wyniki meczy:

Brygada Banici – Omnitel po karnych 5:5 (4:2), rzuty karne 0:2

Bramki: Brygada Banici – Dydymski T. 11,38, Walkowiak T. 16, Urbanek L. 18, Stachowiak P. 18, ; Omnitel – Grząślewicz J. 20, Walkowiak Maciej 22, Kiszewski K. 31,45,46.

Asysty: Brygada Banici – Staszak K. x2, Walkowiak T., ; Omnitel – Grząślewicz J. x3, Kiszewski K., Walkowiak Maciej.

Rzuty karne: Omnitel – Kiszewski K., Walkowiak Maciej.

 

Dobre Chłopaki – Decora 1:3 (1:1)

Bramki: Dobre Chłopaki – Spychalski K. 20, ; Decora – Jóźwiak M. 22, Zaworski P. 31, Marciniak D. 47.

Asysty: Dobre Chłopaki – Sznajder K., ; Decora – Marciniak D., Pomykała K., Zaworski P..

Zielone Kartki: Marciniak D. (Decora).

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

3 bramki

Kiszewski K. (Omnitel).

2 bramki

Dydymski T. (Brygada Banici).

1 bramka

Grząślewicz J. (Omnitel), Jóźwiak M. (Decora), Marciniak D. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak Maciej, Walkowiak T. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora).

samobójcze

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

3

Grząślewicz J. (Omnitel).

2

Staszak K. (Brygada Banici).

1

Kiszewski K. (Omnitel), Marciniak D. (Decora), Pomykała K. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Omnitel), Walkowiak T. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

4

Grząślewicz J. (Omnitel), Kiszewski K. (Omnitel).

2

Dydymski T. (Brygada Banici), Marciniak D. (Decora), Staszak K. (Brygada Banici), Walkowiak Maciej (Omnitel), Walkowiak T. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora).

1

Jóźwiak M. (Decora), Pomykała K. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek L. (Brygada Banici).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

2 punkty

Marciniak D. (Decora).

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com