II RUNDA

Wyniki meczy:

Agro  -  Kupiec Średzki   3:6 (3:1)
Bramki: Agro – Kosiński A. 3 i 14, Madela R. 17; Kupiec Średzki – Urbanek D. 3, 44 i 49, Deiksler A. 27, 28 i 40.
Asysty: Agro – Olejniczak P., Grzelak R., Zając M., ; Kupiec Średzki – Borowski Ł., Nowak D., Grzelak Ł., Glabus Sz.

Zielone Kartki: Przybyłek P. x2 (Agro) oraz Nowak D., Glabus Sz. i Deiksler M. x2 (Kupiec Średzki).

Żółte Kartki: Zając M. i Przybyłek P. (Agro).

Czerwone Kartki: Przybyłek P. (Agro).

Drink Team  -  Brygada Banici   9:5 (3:3)
Bramki: Drink Team – Mamcarz J. 1 i 48, Nowak M. 5, 20, 41 i 49, Ratajczak F. 30, Domański P. 44, Konarkowski B. 46; Brygada Banici – Fengier D. 11 i 36, Kozerski J. 18 i 19, Bogusławski J. 41.
Asysty: Drink Team – Nowak M. x3, Domański P., Konarkowski B., Ratajczak Ł., Mikołajczak T., ; Brygada Banici – Fengier D., Fibner D., Wawroski Ł.

Zielone Kartki: Hetmańczyk A. (Drink Team).

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Decora   3:1 (1:1)
Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Sroka M. 4, Dydymski J. 42, Jędrzejczak M. 44; Decora – Pomykała P. 15.
Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Miesiąc P., Majewski A., Sroka M.; Decora – Szik J.

Student  -  Medom   14:5 (5:1)
Bramki: Studenty – Klabiński D. 4, 40 i 41, Grząślewicz J. 9, 37, 39 i 50, Walkowiak M. 11, Cyka R. 14, 16 i 50, Czech R. 26, Staniszewski K. 46, Milewski B. (Medom) 37 samob.; Medom – Milewski B. 22, Nowak B. 30, Loga W. 38, Jarota K. 45 i 46.
Asysty: Studenty – Czech R. x6, Klabiński D. x2, Cyka R. x2, Grząślewicz J. x2, Walkowiak M.; Medom – Loga W. x2, Mikołajczak M.

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

6

Nowak M. (Drink Team).

5

Grząślewicz J. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici).

4

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

3

Cyka R. (Studenty), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Studenty), Mamcarz J. (Drink Team), Sroka M. (La Liga).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Czech R. (Studenty), Fengier D. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Jarota K. (Medom), Jędrzejczak M. (La Liga), Kosiński A. (Agro), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Nowak D. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Staszak K. (Dobre Chłopaki).

   

1

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Gozdek M. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jarota A. (Medom), Konarkowski B. (Drink Team), Loga W. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Łyduch A. (Brygada Banici), Madela R. (Agro), Milewski B. (Medom), Nowak B. (Medom), Olejniczak P. (Agro), Pluciński M. (Agro), Pomykała P. (Decora), Ratajczak F. (Drink Team), Staniszewski K. (Studenty), Walkowiak M. (Studenty), Wawroski Ł. (Brygada Banici).

Samobójcze

Grzelak R. (Agro), Nowak B. (Medom).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

6

Czech R. (Studenty).

4

Nowak M. (Drink Team).

3

Glabus Sz. (Kupiec Średzki).

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cyka R. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Fibner D. (Brygada Banici), Grząślewicz J. (Studenty), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jarota A. (Medom), Klabiński D. (Studenty), Konarkowski B. (Drink Team), Loga W. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Mikołajczak T. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Wiśniewski J. (La Liga).

1

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Czapliński R. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Grzelak R. (Agro), Fengier D. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Kozerski J. (Brygada Banici), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łyduch (Brygada Banici), Majewski A. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mikołajczak M. (Medom), Olejniczak P. (Agro), Pluciński M. (Agro), Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. )La Liga), Szik J. (Decora), Walkowiak M. (Studenty), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Wierski J. (Brygada Banici), Zając M. (Agro), Zielniewicz P. (Studenty).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

10

Nowak M. (Drink Team).

8

Czech R. (Studenty).

7

Grząślewicz J. (Studenty).

6

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici).

5

Cyka R. (Studenty), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Studenty), Mamcarz J. (Drink Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

4

Nowak D. (Kupiec Średzki), Sroka M. (La Liga).

3

Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Fengier D. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Konarkowski B. (Drink Team), Loga W. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Spychalski K. (Dobre Chłopaki). 

2

Domański P. (Drink Team), Fibner D. (Brygada Banici),  Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Jarota K. (Medom), Jędrzejczak M. (La Liga), Kosiński A. (Agro), Łyduch A. (Brygada Banici), Mikołajczak T. (Drink Team), Olejniczak P. (Agro), Pluciński M. (Agro), Ratajczak F. (Drink Team), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak M. (Studenty), Wawroski Ł. (Brygada Banici), Wiśniewski J. (La Liga).

1

Biderman M. (Decora), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Czapliński R. (Brygada Banici), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Gozdek M. (Studenty), Grzelak R. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Madela R. (Agro), Majewski A. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Mikołajczak M. (Medom), Milewski B. (Medom), Nowak B. (Medom), Pomykała P. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Staniszewski K. (Studenty), Szik J. (Decora), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici), Zając M. (Agro),  Zielniewicz P. (Studenty).  

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

5

Zając M. (Agro).

4

Deiksler M. (Kupiec Średzki).

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki).

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

16

43

86:26

2.

Drink Team

16

33

96:39

3.

Studenty

16

33

80:61

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

16

28

78:60

5.

Agro

16

25

70:60

6.

Decora

16

24

73:61

7.

Medom

16

12

37:87

8.

Brygada Banici

16

10

42:105

9.

Dobre Chłopaki

16

5

41:104

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com