II RUNDA

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO II RUNDZIE PUCHARU LIGI

 

Wyniki meczy:

Agro – Decora 13:5 (5:2)

Bramki: Agro – Filipiak G. 6,10,46, Janaszak M. 14,39, Pluciński M. 19,37,43, Krajewski K. 24,34, Biskup B. 29,45, Madela R. 50, ; Decora – Marciniak D. 8,12,37,42, Madela R. (Agro) 32 samob.

Asysty: Agro – Biskup B. x3, Krajewski K. x3, Filipiak G., ; Decora – Szik J. x2.

La Liga Piwnica Pod Orłem – Medom 10:3 (7:0)

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Lis P. 6,23,47, Lis R. 11, Walkowiak T. 14, Miesiąc P. 17, Leżała K. 19,48, Sroka M. 25,35, ; Medom – Mielcarek Ł. 37 x2, Lisiak M. 41.

Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Leżała K. x2, Walkowiak T. x2, Sroka M. x2, Lis P., Miesiąc P., Majewski A., ; Medom – Jarota A., Tłok T., Pawlak A..  

Omnitel – Orange Fitness 3:1 (0:0)

Bramki: Omnitel – Kiszewski K. 28, Grząślewicz J. 33, Buch A. 48, ; Orange Fitness – Kusik J. 34.

Asysty: Omnitel – Maźwa L. x2, Cyka R., ; Orange Fitness – Pluciński B..

Zielone Kartki: Grząślewicz J. (Omnitel).

Drink Team – Kupiec Średzki 5:2 (2:1)

Bramki: Drink Team – Jóźwiak G. 13, Ratajczak Ł. 19, Mamcarz J. 29, Leporowski P. 30, Nowak M. 42, ; Kupiec Średzki – Deiksler A. 10,43.

Asysty:Drink Team– Matysiak M., Mamcarz J., Nowak M.,;Kupiec Średzki– Szafrański P.

Zielone Kartki: Borowski Sz. (Kupiec Średzki).

 

Na wniosek kierownictwa ekipy Omnitel dokonano korekty zapisów w protokóle meczowym z dnia 23 X 2016 r.

Zapis przed korektą

Omnitel – Agro 8:3 (4:2)

Bramki: Omnitel – Łuczak P. 11,22,24,31, Kosmowski T. 19,28,49, Walkowiak Michał 35, ; Agro – Głowacki J. 10, Janaszak M. 11, Madela R. 28.

Asysty: Omnitel – Wochelski P. x5, Kiszewski K., ; Agro – Janaszak M., Głowacki J..

Zapis po korekcie

Omnitel – Agro 8:3 (4:2)

Bramki: Omnitel – Walkowiak Maciej 11,22,24,31, Kosmowski T. 19,28,49, Walkowiak Michał 35, ; Agro – Głowacki J. 10, Janaszak M. 11, Madela R. 28.

Asysty: Omnitel – Grząślewicz J. x5, Kiszewski K., ; Agro – Janaszak M., Głowacki J..

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

5 bramek Marciniak D. (Decora), Walkowiak Maciej(Omnitel).
4 bramki Deiksler A. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Omnitel).
3 bramki Filipiak G. (Agro), Janaszak M. (Agro), Kosmowski T. (Omnitel), Kusik J. (Orange Fitness), Leżała K. (La Liga), Lis P. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Pluciński M. (Agro).
2 bramki Biskup B. (Agro), Czech R. (Orange Fitness), Dydymski T. (Brygada Banici), Grząślewicz J. (Omnitel), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Krajewski K. (Agro), Madela R. (Agro), Mielcarek Ł. (Medom), Sroka M. (La Liga).
1 bramka Biderman M. (Orange Fitness), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Buch A. (Omnitel), Filozof P. (Orange Fitness), Głowacki J. (Agro), Jóźwiak G. (Drink Team), Jóźwiak M. (Decora), Kaczałka M. (Kupiec Średzki), Leporowski P. (Drink Team), Leporowski W. (Drink Team), Lis R. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Majewski A. (La Liga), Matysiak M. (Drink Team), Mazur D. (Medom), Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Pluciński B. (Orange Fitness), Pomykała K. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Skoczyński J. (Orange Fitness), Skrobosiński (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Tłok T. (Medom), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak Maciej (Omnitel), Walkowiak Michał (Omnitel), Walkowiak T. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Zaworski P. (Decora).
samobójcze Madela R. (Agro), Walczak T. (Decora).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

8 Grząślewicz J. (Omnitel).
3 Biskup B. (Agro), Krajewski K. (Agro), Kusik J. (Orange Fitness), Pluciński B. (Orange Fitness).
2 Kiszewski K. (Omnitel), Leżała K. (La Liga), Lis P. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Maźwa L. (Omnitel), Pawlak A. (Medom), Sroka M. (La Liga), Staszak K. (Brygada Banici), Szik J. (Decora), Walkowiak T. (La Liga).
1 Cyka R. (Omnitel), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Orange Fitness), Głowacki J. (Agro), Haniewicz J. (Orange Fitness), Janaszak M. (Agro), Jarota A. (Medom), Konarkowski B. (Drik Team), Loga W. (Medom), Majewski A. (La Liga), Marciniak D. (Decora), Markiewicz A. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Oterman T. (Orange Fitness), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pomykała K. (Decora), Pomykała P. (Decora), Sobczyk D. (La Liga), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Tłok T. (Medom), Walkowiak Maciej (Omnitel), Walkowiak T. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

10 Grząślewicz J. (Omnitel).
6 Kiszewski K. (Omnitel), Marciniak D. (Decora), Walkowiak Maciej (Omnitel).
5 Biskup B. (Agro), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Krajewski K. (Agro), Kusik J. (Orange Fitness), Leżała K. (La Liga), Lis P. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Wochelski P. (Omnitel).
4 Filipiak G. (Agro), Janaszak M. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Sroka M. (La Liga).
3 Kosmowski T. (Omnitel), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Pluciński M. (Agro), Pluciński B. (Orange Fitness), Walkowiak T. (la Liga), .
2 Czech R. (Orange Fitness), Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Orange Fitness), Głowacki J. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Madela R. (Agro), Majewski A. (la Liga), Maźwa L. (Omnitel), Mielcarek Ł. (Medom), Nowak M. (Drink Team), Pawlak A. (Medom), Pomykała K. (Decora), Sobczak D. (La Liga), Staszak K. (Brygada Banici), Szik J. (Decora), Tłok T. (Medom), Walkowiak T. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora).
1 Biderman M. (Orange Fitness), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Buch A. (Omnitel), Cyka R. (Omnitel), Haniewicz J. (Orange Fitness), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Jóźwiak M. (Decora), Kaczałka M. (Kupiec Średzki), Konarkowski B. (Drink Team), Kusik J. (Orange Fitness), Leporowski P. (Drink Team), Leporowski W. (Drink Team), Lis R. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Markiewicz A. (Drink Team), Mazur D. (Medom), Nowak D. (Kupiec Średzki), Oterman T. (Orange Fitness), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pluciński B. (Orange Fitness), Pomykała P. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Skoczyński J. (Orange Fitness), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak Michał (Omnitel).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

2 punkty Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Grząślewicz J. (Omnitel), Marciniak D. (Decora).

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com