I RUNDA

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO I RUNDZIE PUCHARU LIGI

 

Wyniki meczy:

La Liga Piwnica Pod Orłem – Drink Team 4:4 (2:1), karne 3:2

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Sobczyk D. 1, Nowaczyk T. 8, Leżała K. 32, Majewski A. 44, ; Drink Team – Matysiak M. 16, Mamcarz J. 36,48, Leporowski W. 38.

Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Sobczyk D., Lis P., Miesiąc P., ; Drink Team – Konarkowski B., Matysiak M., Mamcarz J., Markiewicz A..

Zielone Kartki: Dydymski J. (La Liga Piwnica Pod Orłem).

Rzuty karne: La Liga Piwnica Pod Orłem – Raczak B., Sroka M., ; Drink Team – Matysiak M., Ratajczak Ł., Markiewicz A.

 

Medom – Orange Fitness 2:8 (0:3)

Bramki: Medom – Mazur D. 32, Tłok T. 48, ; Orange Fitness – Kusik J. 19,41, Filozof P. 21, Ciech R. 23,37, Biderman M. 33, Skoczyński J. 43, Pluciński B. 45.

Asysty: Medom – Pawlak A., Loga W., ; Orange Fitness – Kusik J. x3, Pluciński B. x2, Oterman T., Filozof P., Haniewicz J.

Decora – Kupiec Średzki 1:8 (0:4)

Bramki: Decora – Pomykała K. 38, ; Kupiec Średzki – Grzelak Ł. 3,43, Deiksler A. 9,39, Skrobosiński P. 24, Borowski Sz. 32, Kaczałka M. 38, Walczak T. (Decora) samob. 21.

Asysty: Decora – Pomykała P., ; Kupiec Średzki – Padarz Sz., Nowak D., Deiksler A..

 

Omnitel – Agro 8:3 (4:2)

Bramki: Omnitel – Łuczak P. 11,22,24,31, Kosmowski T. 19,28,49, Walkowiak Michał 35, ; Agro – Głowacki J. 10, Janaszak M. 11, Madela R. 28.

Asysty: Omnitel – Wochelski P. x5, Kiszewski K., ; Agro – Janaszak M., Głowacki J..

 

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

4 bramki

Łuczak P. (Omnitel).

3 bramki

Kiszewski K. (Omnitel), Kosmowski T. (Omnitel).

2 bramki

Ciech R. (Orange Fitness), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kusik J. (Orange Fitness), Mamcarz J. (Drink Team).

1 bramka

Biderman M. (Orange Fitness), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Orange Fitness), Głowacki J. (Agro), Grząślewicz J. (Omnitel), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak M. (Decora), Kaczałka M. (Kupiec Średzki), Leporowski W. (Drink Team), Leżała K. (La Liga), Madela R. (Agro), Majewski A. (La Liga), Marciniak D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Mazur D. (Medom), Nowaczyk T. (La Liga), Pluciński B. (Orange Fitness), Pomykała K. (Decora), Skoczyński J. (Orange Fitness), Skrobosiński (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Tłok T. (Medom), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak Maciej (Omnitel), Walkowiak Michał (Omnitel), Walkowiak T. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora).

samobójcze

Walczak T. (Decora).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

5

Wochelski P. (Omnitel).

3

Grząślewicz J. (Omnitel), Kusik J. (Orange Fitness).

2

Kiszewski K. (Omnitel), Pluciński B. (Orange Fitness), Staszak K. (Brygada Banici).

1

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Orange Fitness), Głowacki J. (Agro), Haniewicz J. (Orange Fitness), Janaszak M. (Agro), Konarkowski B. (Drik Team), Lis P. (La Liga), Loga W. (Medom), Mamcarz J. (Drink Team), Marciniak D. (Decora), Markiewicz A. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Oterman T. (Orange Fitness), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Medom), Pomykała K. (Decora), Pomykała P. (Decora), Sobczyk D. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Omnitel), Walkowiak T. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora).  

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

5

Kiszewski K. (Omnitel), Kusik J. (Orange Fitness), Wochelski P. (Omnitel).

4

Grząślewicz J. (Omnitel), Łuczak P. (Omnitel).

3

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Kosmowski T. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Pluciński B. (Orange Fitness).

2

Ciech R. (Orange Fitness), Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Orange Fitness), Głowacki J. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Janaszak M. (Agro), Marciniak D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Pomykała K. (Decora), Sobczak D. (La Liga), Staszak K. (Brygada Banici), Walkowiak Maciej (Omnitel), Walkowiak T. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora).

1

Biderman M. (Orange Fitness), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Orange Fitness), Jóźwiak M. (Decora), Kaczałka M. (Kupiec Średzki), Konarkowski B. (Drink Team), Leporowski W. (Drink Team), Leżała K. (La Liga), Lis P. (La Liga), Loga W. (Medom), Madela R. (Agro), Majewski A. (la Liga), Markiewicz A. (Drink Team), Mazur D. (Medom), Miesiąc P. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Oterman T. (Orange Fitness), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Medom), Pomykała P. (Decora), Skoczyński J. (Orange Fitness), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Tłok T. (Medom), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak Michał (Omnitel).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

2 punkty

Dydymski J. (La Liga), Marciniak D. (Decora).

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com