FINAŁY

 WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO III RUNDZIE (FINAŁOWEJ) PUCHARU LIGI

Wyniki meczy:

FINAŁ

Drink Team – Omnitel 3:4 (2:1)

Bramki: Drink Team – Leporowski W. 12, Mamcarz J. 25,48, ; Omnitel – Walkowiak M. 14, Kosmowski T. 27, Grząślewicz J. 32,40.

Asysty: Drink Team – Mamcarz J., Ratajczak Ł., ; Omnitel – Klabiński D. x2, Kiszewski K. x2.

Zielone Kartki: Cyka R. (Omnitel).

o miejsce III

Kupiec Średzki – Orange Fitness 7:3 (4:3)

Bramki: Kupiec Średzki – Urbanek D. 2,16,49, Deiksler M. 7, Kaczałka Ł. 11, Głowacki R. 31, Padarz Sz. 44, ; Orange Fitness – Czech R. 2,4, Biderman M. 23.

Asysty: Kupiec Średzki – Padarz Sz., Urbanek D., Borowski Sz., Głowacki R., Skrobosiński P., Deiksler R., ; Orange Fitness – czech R., Filozof P.

o miejsce V

Agro – La Liga Piwnica Pod Orłem 0:3 - walkower

o miejsce VII

Medom – Decora 7:7 (2:3) w rzutach karnych 1:2

Bramki: Medom – Jarota A. 22, Tłok T. 25, Lisiak M. 28,41, Loga W. 35,50, Tokarek K. 39, ; Decora – Nawrocki K. 11,30, Pomykała P. 14, Szik J. 19,47, Ziemiański P. 36,43.

Asysty: Medom – Tokarek K. x3, Loga W. x2, Hoffman P., Tłok T., ; Decora – Szik J. x2, Pomykała P., Ziemiański P.

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

6 bramek Walkowiak Maciej(Omnitel).
5 bramek Mamcarz J. (Drink Team), Marciniak D. (Decora),
4 bramki Czech R. (Orange Fitness), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Grząślewicz J. (Omnitel), Kiszewski K. (Omnitel), Kosmowski T. (Omnitel).
3 bramki Filipiak G. (Agro), Janaszak M. (Agro), Kusik J. (Orange Fitness), Leżała K. (La Liga), Lis P. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Pluciński M. (Agro), Urbanek D. (Kupiec Średzki).
2 bramki Biderman M. (Orange Fitness), Biskup B. (Agro), Dydymski T. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kaczałka M. (Kupiec Średzki), Krajewski K. (Agro), Leporowski W. (Drink Team), Loga W. (Medom), Madela R. (Agro), Mielcarek Ł. (Medom), Nawrocki K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Szik J. (Decora), Tłok T. (Medom), Ziemiański P. (Decora).
1 bramka Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Buch A. (Omnitel), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Orange Fitness), Głowacki J. (Agro), Głowacki R. (Kupiec Średzki), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Jóźwiak M. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Lis R. (La Liga), Majewski A. (La Liga), Matysiak M. (Drink Team), Mazur D. (Medom), Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Padarez Sz. (Kupiec Średzki), Pluciński B. (Orange Fitness), Pomykała K. (Decora), Pomykała P. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Skoczyński J. (Orange Fitness), Skrobosiński (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Tokarek K. (Medom), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak Maciej (Omnitel), Walkowiak Michał (Omnitel), Walkowiak T. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Zaworski P. (Decora).
samobójcze Madela R. (Agro), Walczak T. (Decora).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

8 Grząślewicz J. (Omnitel).
4 Kiszewski K. (Omnitel), Szik J. (Decora).
3 Biskup B. (Agro), Krajewski K. (Agro), Kusik J. (Orange Fitness), Loga W. (Medom), Mamcarz J. (Drink Team), Pluciński B. (Orange Fitness), Tokarek K. (Medom).
2 Filozof P. (Orange Fitness), Klabiński D. (Omnitel), Leżała K. (La Liga), Lis P. (La Liga), Matysiak M. (Drink Team),   Miesiąc P. (La Liga), Maźwa L. (Omnitel), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pawlak A. (Medom), Pomykała P. (Decora), Sroka M. (La Liga), Staszak K. (Brygada Banici), Tłok T. (Medom), Walkowiak T. (La Liga).
1 Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cyka R. (Omnitel), Czech R. (Orange Fitness), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (Agro), Głowacki J. (Agro), Głowacki R. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Orange Fitness), Hoffman P. (Medom), Janaszak M. (Agro), Jarota A. (Medom), Konarkowski B. (Drik Team), Majewski A. (La Liga), Marciniak D. (Decora), Markiewicz A. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Oterman T. (Orange Fitness), Pomykała K. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Omnitel), Walkowiak T. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora), Ziemiański P. (Decora).

 Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

12 Grząślewicz J. (Omnitel).
8 Kiszewski K. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team).
7 Walkowiak Maciej (Omnitel).
6 Marciniak D. (Decora), Szik J. (Decora).
5 Biskup B. (Agro), Czech R. (Orange Fitness), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Krajewski K. (Agro), Kusik J. (Orange Fitness), Leżała K. (La Liga), Lis P. (La Liga), Loga W. (Medom).
4 Filipiak G. (Agro), Janaszak M. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Sroka M. (La Liga), Tłok T. (Medom), Tokarek K. (Medom), Urbanek D. (Kupiec Średzki).
3 Filozof P. (Orange Fitness), Kosmowski T. (Omnitel), Lisiak M. (Medom), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pluciński M. (Agro), Pluciński B. (Orange Fitness), Pomykała P. (Decora), Walkowiak T. (la Liga), Ziemiański P. (Decora).
2 Biderman M. (Orange Fitness), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Głowacki R. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jarota A. (Medom), Kaczałka M. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Madela R. (Agro), Majewski A. (la Liga), Maźwa L. (Omnitel), Mielcarek Ł. (Medom), Nawrocki K. (Decora), Nowak M. (Drink Team), Pawlak A. (Medom), Pomykała K. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Sobczak D. (La Liga), Staszak K. (Brygada Banici), Walkowiak T. (Brygada Banici), Zaworski P. (Decora).
1 Buch A. (Omnitel), Cyka R. (Omnitel), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Orange Fitness), Hoffman P. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Jóźwiak M. (Decora), Konarkowski B. (Drink Team), Kusik J. (Orange Fitness), Leporowski P. (Drink Team), Leporowski W. (Drink Team), Lis R. (La Liga), Markiewicz A. (Drink Team), Mazur D. (Medom), Nowak D. (Kupiec Średzki), Oterman T. (Orange Fitness), Pluciński B. (Orange Fitness), Skoczyński J. (Orange Fitness), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak Michał (Omnitel).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

2 punkty Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cyka R. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Grząślewicz J. (Omnitel), Marciniak D. (Decora).

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

18

46:17

2.

Agro

7

16

40:20

3.

Decora

6

13

36:20

4.

Drink Team

6

12

27:9

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

6

9

24:25

6.

Dobre Chłopaki

6

7

19:24

7.

Omnitel

6

6

34:35

8.

Brygada Banici

6

1

15:54

9.

Medom

6

0

6:43

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com