Wyniki meczy:
Grak-Pak - Drink Team 1:8 (0:5)
Bramki: Grak-Pak – Kaźmierczak K. 44; Drink Team – Markiewicz A. 1, 15 i 21, Zawacki Ł. 37, Mamcarz J. 33, Zawacki K. 10, Nowak M. 25, Kosiński A. 40.
Asysty: Grak-Pak – Moroz W.; Drink Team – Nowak M. x2, Markiewicz A., Mamcarz J., Konarkowski B., Józefiak D.
Brygada Banici - FC Tropic 8:2 (2:1)
Bramki: Brygada Banici – Weber P. 21, 39, 42 i 49, Witczak K. 41 i 45, Rudou V. 13, Madela R. 43; FC Tropic – Zygmunt Cz. 23, Baczyński M. 43.
Asysty: Brygada Banici – Rudou V. x2, Zielniewicz P., Madela R., Bogusławski J.; FC Tropic – Gabryelewicz Ł.
Zielone Kartki: Zygmunt Cz. (FC Tropic).
Młode Wilki - Jager Team 2:5 (2:3)
Bramki: Młode Wilki – Jarota K. 4, Michalak A. 10; Jager Team – Maćkowiak P. 9 i 22, Grzęślewicz J. 10, Kaźmierowski P. 44, Filipiak G. 49.
Asysty: Młode Wilki – Przybylski K., Mamcarz K.; Jager Team – Raczak B., Filipiak G., Kaźmierowski P., Ludwiczak D.
Zielone Kartki: Głowacki A. (Jager Team).
Kupiec Średzki - Rychtyk Team 6:2 (4:0)
Bramki: Kupiec Średzki – Ratajczak P. 2, 12 i 24, Grzelak Ł. 9 i 35, Muszyński P. 47; Rychtyk Team – Krajewski D. 28, Maćkowiak P. 38.
Asysty: Kupiec Średzki – Grzelak Ł. x3, Deiksler R., Nowak D.; Rychtyk Team – Walczak T., Ypshas V.
Zielone Kartki: Sznajder K. (Rychtyk Team).
Tabela:
-
Lp.
Nazwa drużyny
Ilość meczy
Ilość punktów
Bramki
1.
Drink Team
3
9
30:6
2.
Brygada Banici
3
9
21:8
3.
Jager Team
3
9
11:3
4.
Kupiec Średzki
3
7
23:5
5.
Młode Wilki
3
1
9:19
6.
Rychtyk Team
3
0
6:17
7.
Grak-Pak
3
0
4:16
8.
FC Tropic
3
0
3:33
Klasyfikacja króla strzelców:
-
Ilość bramek
Strzelcy bramek
13
Markiewicz A. (Drink Team).
8
Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).
7
Weber P. (Brygada Banici).
6
Rudou V. (Brygada Banici).
5
Ratajczak P. (Kupiec Średzki).
4
Mamcarz J. (Drink Team).
3
Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzęślewicz J. (Jager Team), Jankowiak D. (Młode Wilki), Socha K. (Rychtyk Team).
2
Bogusławski J. (Brygada Banici), Głowacki J. (Drink Team), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jóźwiak M. (Jager Team), Kaźmierowski P. (Jager Team), Konarkowski B. (Drink Team), Krajewski D. (Rychtyk Team), Maćkowiak P. (Jager Team), Madela R. (Brygada Banici), Michalak A. (Młode Wilki), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Witczak K. (Brygada Banici).
1
Baczyński M. (FC Tropic), Bartkowiak K. (Brygada Banici), Bartkowiak K. (FC Tropic), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Chmielewski J. (Grak-Pak), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Filipiak G. (Jager Team), Filozof P. (Młode Wilki), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jarota K. (Młode Wilki), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Kosiński A. (Drink Team), Lipiecki M. (Młode Wilki), Maćkowiak P. (Rychtyk Team), Majewski A. (Jager Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pawlak M. (Drink Team), Szymorek M. (Młode Wilki), Widera B. (Grak-Pak), Zawacki K. (Drink Team), Zawacki Ł. (Drink Team), Zielniewicz P. (Brygada Banici), Zygmunt Cz. (FC Tropic).
Samobójcze
Mamcarz K. (Młode Wilki).
Klasyfikacja asyst:
-
Ilość asyst
Asystujący
7
Nowak M. (Drink Team).
4
Konarkowski B. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team).
3
Domański P. (Drink Team), Filipiak G. (Jager Team), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Markiewicz A. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Rudou V. (Brygada Banici), Zielniewicz P. (Brygada Banici).
2
Deiksler R. (Kupiec Średzki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Głowacki J. (Drink Team), Główczeski M. (Brygada Banici), Jankowiak D. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Mamcarz K. (Młode Wilki), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Rychtyk Team).
1
Bartkowiak K. (Brygada Banici), Bogusławski J. (Brygada Banici), Chmielewski J. (Grak-Pak), Filipiak S. (Jager Team), Gabryelewicz Ł. (FC Tropic), Górliński R. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Jager Team), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janasik J. (Młode Wilki), Janiszewski M. (FC Tropic), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Kaźmierowski P. (Jager Team), Klabiński D. (Brygada Banici), Krajewski D. (Rychtyk Team), Ludwiczak D. (Jager Team), Madela R. (Brygada Banici), Moroz W. (Grak-Pak), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Paczkowski B. (Jager Team), Przybylski K. (Młode Wilki), Raczak B. (Jager Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Strugała M. (Rychtyk Team), Weber P. (Brygada Banici), Ypshas V. (Rychtyk Team).
Klasyfikacja kanadyjska:
-
Ilość punktów
Zawodnik
16
Markiewicz A. (Drink Team).
10
Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).
9
Nowak M. (Drink Team), Rudou V. (Brygada Banici).
8
Mamcarz J. (Drink Team), Weber P. (Brygada Banici).
6
Konarkowski B. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki).
5
Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jankowiak D. (Młode Wilki).
4
Domański P. (Drink Team), Filipiak G. (Jager Team), Głowacki J. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Zielniewicz P. (Brygada Banici).
3
Bogusławski J. (Brygada Banici), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Grzęślewicz J. (Jager Team), Kaźmierowski P. (Jager Team), Krajewski D. (Rychtyk Team), Madela R. (Brygada Banici), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Socha K. (Rychtyk Team).
2
Bartkowiak K. (Brygada Banici), Chmielewski J. (Grak-Pak), Główczeski M. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Józefiak D. (Drink Team), Jóźwiak M. (Jager Team), Kaźmierczak K. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Jager Team), Mamcarz K. (Młode Wilki), Michalak A. (Młode Wilki), Walczak T. (Rychtyk Team), Witczak K. (Brygada Banici).
1
Baczyński M. (FC Tropic), Bartkowiak K. (FC Tropic), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Młode Wilki), Górliński R. (Kupiec Średzki), Filipiak S. (Jager Team), Gabryelewicz Ł. (FC Tropic), Haniewicz J. (Jager Team), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Janasik J. (Młode Wilki), Janiszewski M. (FC Tropic), Jarota K. (Młode Wilki), Klabiński D. (Brygada Banici), Kosiński A. (Drink Team), Lipiecki M. (Młode Wilki), Ludwiczak D. (Jager Team), Maćkowiak P. (Rychtyk Team), Majewski A. (Jager Team), Moroz W. (Grak-Pak), Paczkowski B. (Jager Team), Pawlak M. (Drink Team), Przybylski K. (Młode Wilki), Raczak B. (Jager Team), Strugała M. (Rychtyk Team), Szymorek M. (Młode Wilki), Widera B. Grak-Pak), Ypshas V. (Rychtyk Team), Zawacki K. (Drink Team), Zawacki Ł. (Drink Team), Zygmunt Cz. (FC Tropic).
Klasyfikacja punktów karnych:
-
Ilość punktów
Ukarani zawodnicy
6
Kozerski J. (Brygada Banici).
4
Sznajder K. (Rychtyk Team).
2
Bogusławski J. (Brygada Banici), Głowacki A. (Jager Team), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Kaźmierowski P. (Jager Team), Klabiński D. (Brygada Banici), Madela R. (Brygada Banici), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Piasecki P. (Grak-Pak), Radek F. (Jager Team), Tumidaj M. (Grak-Pak), Zygmunt Cz. (FC Tropic).
Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:
-
Lp.
Nazwa drużyny
Ilość meczy
Punkty karne
Czerwone kartki
1.
Drink Team
3
0
-
2.
Młode Wilki
3
0
-
3.
Kupiec Średzki
3
2
-
4.
Grak-Pak
3
2
-
5.
FC Tropic
3
2
-
6.
Rychtyk Team
3
4
-
7.
Jager Team
3
6
-
8.
Brygada Banici
3
12
-