XVII kolejka

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO XVII KOLEJCE SPOTKAŃ

Wyniki meczy:

Drink Team  -  Omnitel  6:1 (2:0)
Bramki: Drink Team -  Nowak M. 8 i 30, Hetmańczyk A. 16, Warot P. 38, Mamcarz J. 48 i 50, ; Omnitel – Walkowiak Maciej 33.
Asysty: Drink Team –  Nowak M. x2, Mamcarz J., Matysiak M., Warot P., ; Omnitel – Łuczak P.

Medom  -  Decora  3:13 (1:7)

Bramki: Medom -  Wicher W. 22, Filozof P. 30 i 37, ; Decora – Pomykała P. 2, Szik J. 6,13 i 34, Biderman M. 15 i 45, Walczak T. 17,19 i 50, Paczkowski B. 24 i 33, Krajewski D. 43, Ziemiański P. 46.
Asysty: Medom –  Lisiak M., Kujawa D., ; Decora – Paczkowski B. x4, Szik J. x2, Pomykała P., Krajewski D., Biderman M.

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Brygada Banici  10:3 (5:2)

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Miesiąc P. 3,10 i 24, Walkowiak T. 6, Sroka M. 11, Lis R. 40, Sobczyk D. 43 i 50, Raczak B. 45, Leżała T. 50, ; Brygada Banici – Dydymski T. 11 i 17, Fibner D. 41.
Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Sobczyk D. x2, Walkowiak T. x2, Majewski A., Miesiąc P., Leżała T., Lis R., Raczak B., ; Brygada Banici – Michalak M., Barczak A.

Dobre Chłopaki  -  Kupiec Średzki  5:7 (3:4)

Bramki: Dobre Chłopaki – Spychalski K. 4 i 36, Chudy J. 10 i 25, Słota R. 28, ; Kupiec Średzki – Urbanek D. 8,11,18 i 46, Nowak D. 15 i 49, Keter M. 27.

Asysty: Dobre Chłopaki – Wawszkiewicz D., Spychalski K., Staszak K., ; Kupiec Średzki – Padarz Sz. x2, Grzelak Ł. x2, Urbanek D., Borowski Sz..

Zielone Kartki: Borowski Sz. i Ratajczak P. (Kupiec Średzki).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

16

40

122:43

2.

Agro

15

37

102:39

3.

Drink Team

15

29

70:33

4.

Decora

15

27

75:53

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

15

26

70:61

6.

Omnitel

15

19

83:84

7.

Dobre Chłopaki

15

13

46:75

8.

Brygada Banici

15

4

40:126

9.

Medom

15

3

23:117

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

35

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

25

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

21

Czech R. (Omnitel).

18

Mamcarz J. (Drink Team).

16

Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

15

Paczkowski B. (Decora), Walkowiak Maciej (Omnitel). 

14

Biskup B. (Agro), Filipiak G. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

13

Fengier D. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro).  

12

Biderman M. (Decora).

11

Miesiąc P. (La Liga), Nasher A. (Agro), Walczak T. (Decora).

10

Kosmowski T. (Omnitel), Łuczak P. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki).

9

Kosiński A. (Agro), Paczkowski P. (Decora).

8

Grząślewicz J. (Omnitel), Kiszewski K. (Omnitel), Madela R. (Agro), Majewski A. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Pluciński M. (Agro).

7

Grzelak R. (Agro), Leporowski W. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Warot. P. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).    

6

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Dydymski T. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Jóźwiak M. (La Liga), Konarkowski B. (Drink Team), Szik J. (Decora).

5

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Medom), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janaszak M. (Agro), Klabiński D. (Omnitel), Nowak M. (Drink Team), Pomykała P. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).

4

Dydymski J. (La Liga), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Keter R. (Kupiec Średzki), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Michalak M. (Brygada Banici), Raczak B. (La Liga), Sroka M. (La Liga), Wicher W. (Medom).   

3

Frąckowiak G. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Gozdek M. (Omnitel), Haniewicz J. (Agro), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Walczak M. (Decora).

2

Buch A. (Omnitel), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Jarota K. (Medom), Kudła K. (Brygada Banici), Leżała T. (La Liga), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Pomykała K. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

1

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Bogusławski J. (Medom), Cichosz J. (Omnitel), Domański P. (Drink Team), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team), Kmieciak P. (La Liga), Leżała K. (La Liga), Lis R. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nosow J. (Medom), Nowicki A. (Brygada Banici), Olejniczak P. (Agro), Pawlak A. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Tłok T. (Medom), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici).

Samobójcze

Buch A. (Omnitel), Czapliński R. (Medom), Grzelak R. (Agro), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kiszewski K. (Omnitel), Lisiak M. (Medom) x2, Paczkowski B. (Decora), Sobkowiak K. (Decora), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

21

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

19

Głowacki J. (Agro), Kosiński A. (Agro).

16

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

14

Sobczyk D. (La Liga).

13

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler A. (Kupiec Średzki).

11

Biskup B. (Agro), Gozdek M. (Omnitel), Grząślewicz J. (Omnitel), Paczkowski B. (Decora), Pluciński M. (Agro).

10

Domański P. (Drink Team).

9

Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Walkowiak Maciej (Omnitel).  

8

Kiszewski K. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Decora).  

7

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Rybarczyk F. (Omnitel).

6

Grzelak R. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Nowak D. (Kupiec Średzki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Warot. P. (Drink Team).

5

Biderman M. (Decora), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Matysiak M. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Pomykała P. (Decora), Zając M. (Agro).   

4

Barczak A. (Brygada Banici), Cichosz J. (Omnitel), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kosmowski T. (Omnitel), Lis R. (La Liga), Majewski A. (La Liga), Stachowiak P. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga).

3

Bartkowski A. (Brygada Banici), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak G. (Drink Team), Leporowski P. (Drink Team), Leporowski W. (Drink Team), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Michalak M. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Oterman T. (Agro), Pomykała K. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki),  Ziemiański P. (Decora).     

2

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Keter R. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Kudła K. (Brygada Banici), Leżała K. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Nowicki A. (Brygada Banici), Suwiczak Ł. (La Liga), Tłok T. (Medom), Walczak M. (Decora).

1

Dostatni G. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota K. (Medom), Jóźwiak M. (La Liga), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kmieciak P. (La Liga), Krajewski D. (Decora), Kujawa D. (Medom), Lisiak M. (Medom), Madela R. (Agro), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Raczak B. (La Liga), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak M. (Drink Team), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga),  Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

48

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

47

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

32

Głowacki J. (Agro).

30

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

28

Czech R. (Omnitel), Kosiński A. (Agro).  

26

Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).

25

Biskup B. (Agro), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).  

24

Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Walkowiak Maciej (Omnitel).

21

Sobczyk D. (La Liga).

19

Grząślewicz J. (Omnitel), Pluciński M. (Agro), Walczak T. (Decora).     

18

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Nasher A. (Agro).

17

Biderman M. (Decora), Markiewicz A. (Drink Team).

16

Filipiak G. (Agro), Łuczak P. (Omnitel), Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski P. (Decora).

15

Kiszewski K. (Omnitel), Szik J. (Decora).

14

Gozdek M. (Omnitel), Kosmowski T. (Omnitel), Miesiąc P. (La Liga), Warot P. (Drink Team).   

13

Fengier D. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team).

12

Majewski A. (La Liga).

11

Domański P. (Drink Team).

10

Leporowski W. (Drink Team), Pomykała P. (Decora), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).     

9

Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Madela R. (Agro), Walkowiak T. (La Liga).   

8

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Janaszak M. (Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

7

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Omnitel), Leporowski P. (Drink Team),  Michalak M. (Brygada Banici), Rybarczyk F. (Omnitel), Słota R. (Dobre Chłopaki).

6

Frąckowiak G. (Brygada Banici), Keter M. (Kupiec Średzki), Ratajczak Ł. (Drink Team), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki).

5

Cichosz J. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Krajewski D. (Decora), Lis R. (La Liga), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Mroczkowski T. (La Liga), Pomykała K. (Decora), Raczak B. (La Liga), Stachowiak P. (Brygada Banici), Sroka M. (La Liga), Walczak M. (Decora).

4

Barczak A. (Brygada Banici), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Kudła K. (Brygada Banici), Leżała T. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Wicher W. (Medom).

3

Haniewicz J. (Agro), Jarota A. (Medom), Jarota K. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Leżała K. (La Liga),  Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nowicki A. (Brygada Banici), Oterman T. (Agro), Tłok T. (Medom).

2

Buch A. (Omnitel), Grześkowiak P. (Brygada Banici),  Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kmieciak P. (La Liga), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Sroczyński J. (Medom), Suwiczak Ł. (La Liga), Wierski J. (Brygada Banici).

1

Bogusławski J. (Medom), Dostatni G. (Omnitel), Dydymski T. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak M. (Drink Team), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kujawa D. (Medom), Lisiak M. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nosow J. (Medom), Pawlak A. (Medom), Ratajczak M. (Drink Team), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki). 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

7

Markiewicz A. (Drink Team).

6

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki).

4

Bartkowski A. (Brygada Banici), Czech R. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Keter M. (Kupiec Średzki), Kujawa B. (Brygada Banici), Leżała K. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora), Pomykała P. (Decora), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

2

Biderman M. (Decora), Bogusławski J. (Medom), Buch A. (Omnitel), Chudy HJ. (Dobre Chłopaki), Cichosz J. (Omnitel), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Gozdek M. (Omnitel), Grzelak R. (Agro), Grześkowiak P. (Dobre Chłopaki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Brygada Banici), Leporowski W. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Łuczak P. (Omnitel), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Matysiak M. (Drink Team), Milewski B. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowicki A. (Brygada Banici), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pluciński M. (Agro), Pomykała K. (Decora), Rybarczyk F. (Omnitel), Sobczyk D. (La Liga), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Suwiczak Ł. (La Liga), Szik J. (Decora), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Wałesiak M. (Dobre Chłopaki), Warot P. (Drink Team), Wierski J. (Brygada Banitów), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Medom

15

8

0

2.

Agro

15

12

0

3.

Drink Team

15

19

0

4.

Omnitel

15

22

0

5.

Dobre Chłopaki

15

24

0

6.

Kupiec Średzki

16

28

0

7.

La Liga Piwnica Pod Orłem

15

37

1

8.

Decora

15

41

1

9.

Brygada Banici

15

56

2

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Agro

16

40

105:40

2.

Kupiec Średzki

16

40

122:43

3.

Decora

16

30

78:55

4.

Drink Team

16

29

72:36

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

16

26

71:64

6.

Omnitel

16

19

86:88

7.

Dobre Chłopaki

16

16

50:78

8.

Brygada Banici

16

7

56:129

9.

Medom

16

3

26:133

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com