XVI kolejka

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO XVI KOLEJCE SPOTKAŃ

Wyniki meczy:

Brygada Banici  -  Decora  1:9 (0:4)
Bramki: Brygada Banici -  Fengier D. 38, ; Decora – Paczkowski B. 7 i 46, Pomykała K. 9, Biderman M. 12,39,42 i 43, Szik J.15, Pomykała P. 49.
Asysty: Brygada Banici –  Michalak M., ; Decora – Paczkowski P. x3, Walczak T., Szik J., Pomykała P.

Zielone Kartki: Kujawa B. i Nowicki A. (Brygada Banici) oraz Paczkowski B. i Szik J. (Decora).

Czerwone Kartki: Kujawa B. (Brygada Banici).

Medom  -  Omnitel  4:6 (3:2)

Bramki: Medom -  Nosow J. 15, Wicher W. 21, Jarota K. 40, Buch A. (Omnitel) 19 samob., ; Omnitel – Walkowiak Maciej 5, Buch A. 6, Czech R. 31 i 45, Kiszewski K. 34, Grząślewicz J. 49.
Asysty: Medom –  Loga W., Tłok T.; Omnitel – Walkowiak Maciej x3, Rybarczyk F. x2.

Zielone Kartki: Rybarczyk F. (Omnitel).

Drink Team  -  Agro  5:3 (2:2)

Bramki: Drink Team – Nowak M. 6, Hetmańczyk A. 18, Mamcarz J. 33, Leporowski P. 36, Leporowski W. 49, ; Agro – Nasher A. 17, Filipiak G. 18, Głowacki J. 47.
Asysty: Drink Team – Domański P. x2, Warot P., ; Agro – Biskup B. x2, Kosiński A.

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Kupiec Średzki  2:10 (1:2)

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Sroka M. 17, Raczak B. 45, ; Kupiec Średzki – Urbanek D. 1, Deiksler M. 19, Nowak D. 28, Deiksler A. 29,31,44 i 50, Glabus Sz. 32 i 45, Keter M. 46.

Asysty: Kupiec Średzki – Deiksler A. x2, Grzelak Ł. x2, Borowski Ł., Deiksler M., Glabus Sz.

Zielone Kartki: M.

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Agro

15

37

102:39

2.

Kupiec Średzki

15

37

115:38

3.

Drink Team

14

26

64:32

4.

Decora

14

24

62:50

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

14

23

60:58

6.

Omnitel

14

19

82:78

7.

Dobre Chłopaki

14

13

41:68

8.

Brygada Banici

14

4

37:116

9.

Medom

14

3

20:104

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

35

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

21

Czech R. (Omnitel), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

16

Mamcarz J. (Drink Team), Padarz Sz. (Kupiec Średzki).

14

Biskup B. (Agro), Filipiak G. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Omnitel).  

13

Fengier D. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Paczkowski B. (Decora).

11

Nasher A. (Agro).

10

Biderman M. (Decora), Kosmowski T. (Omnitel), Łuczak P. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team).

9

Kosiński A. (Agro), Paczkowski P. (Decora).

8

Grząślewicz J. (Omnitel), Kiszewski K. (Omnitel), Madela R. (Agro), Majewski A. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Pluciński M. (Agro), Walczak T. (Decora).

7

Grzelak R. (Agro), Leporowski W. (Drink Team).

6

Jóźwiak M. (La Liga), Konarkowski B. (Drink Team), Warot. P. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).     

5

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Janaszak M. (Agro), Klabiński D. (Omnitel), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).

4

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Leporowski P. (Drink Team), Michalak M. (Brygada Banici), Pomykała P. (Decora), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga).  

3

Filozof P. (Medom), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Gozdek M. (Omnitel), Haniewicz J. (Agro), Keter R. (Kupiec Średzki), Krajewski D. (Decora), Nowak M. (Drink Team), Raczak B. (La Liga), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Sroka M. (La Liga),  Szik J. (Decora), Walczak M. (Decora), Wicher W. (Medom).

2

Buch A. (Omnitel), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Jarota K. (Medom), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Pomykała K. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

1

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Bogusławski J. (Medom), Cichosz J. (Omnitel), Domański P. (Drink Team), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team), Kmieciak P. (La Liga), Leżała K. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nosow J. (Medom), Nowicki A. (Brygada Banici), Olejniczak P. (Agro), Pawlak A. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Tłok T. (Medom), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici).

Samobójcze

Buch A. (Omnitel), Czapliński R. (Medom), Grzelak R. (Agro), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kiszewski K. (Omnitel), Lisiak M. (Medom) x2, Paczkowski B. (Decora), Sobkowiak K. (Decora), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

20

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

19

Głowacki J. (Agro), Kosiński A. (Agro).

14

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

13

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

12

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga).

11

Biskup B. (Agro), Gozdek M. (Omnitel), Grząślewicz J. (Omnitel), Pluciński M. (Agro).

10

Domański P. (Drink Team).

9

Walkowiak Maciej (Omnitel).  

8

Kiszewski K. (Omnitel), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora).  

7

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Markiewicz A. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora), Rybarczyk F. (Omnitel), Szik J. (Decora).

6

Grzelak R. (Agro), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

5

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Łuczak P. (Omnitel), Nowaczyk T. (La Liga), Warot. P. (Drink Team), Zając M. (Agro).   

4

Biderman M. (Decora), Cichosz J. (Omnitel), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kosmowski T. (Omnitel), Matysiak M. (Drink Team), Pomykała P. (Decora), Stachowiak P. (Brygada Banici).

3

Barczak A. (Brygada Banici), Bartkowski A. (Brygada Banici), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak G. (Drink Team), Leporowski P. (Drink Team), Leporowski W. (Drink Team), Loga W. (Medom), Lis R. (La Liga), Majewski A. (La Liga), Marciniak D. (Decora), Mroczkowski T. (La Liga), Oterman T. (Agro), Pomykała K. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki),  Ziemiański P. (Decora).     

2

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Keter R. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Kudła K. (Brygada Banici), Leżała K. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Michalak M. (Brygada Banici), Nowicki A. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga), Tłok T. (Medom), Walczak M. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

1

Dostatni G. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota K. (Medom), Jóźwiak M. (La Liga), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kmieciak P. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Madela R. (Agro), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak M. (Drink Team), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga),  Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

48

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

41

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

32

Głowacki J. (Agro).

28

Czech R. (Omnitel), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro).  

25

Biskup B. (Agro).

23

Mamcarz J. (Drink Team), Walkowiak Maciej (Omnitel).

22

Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

20

Paczkowski B. (Decora).

19

Grząślewicz J. (Omnitel), Pluciński M. (Agro).

18

Nasher A. (Agro).

17

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Markiewicz A. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga).

16

Filipiak G. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Walczak T. (Decora).   

15

Kiszewski K. (Omnitel), Łuczak P. (Omnitel).

14

Biderman M. (Decora), Gozdek M. (Omnitel), Kosmowski T. (Omnitel), Nowak D. (Kupiec Średzki).   

13

Fengier D. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga).

11

Domański P. (Drink Team), Majewski A. (La Liga), Warot P. (Drink Team).

10

Leporowski W. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Szik J. (Decora), Zając M. (Agro).  

9

Madela R. (Agro), Nowak M. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).  

8

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janaszak M. (Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Pomykała P. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

7

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Omnitel), Leporowski P. (Drink Team),  Rybarczyk F. (Omnitel), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

6

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Michalak M. (Brygada Banici), Ratajczak Ł. (Drink Team), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga). 

5

Cichosz J. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Keter M. (Kupiec Średzki), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Mroczkowski T. (La Liga), Pomykała K. (Decora), Stachowiak P. (Brygada Banici), Walczak M. (Decora).

4

Drzewiacki P. (Brygada Banici), Kudła K. (Brygada Banici), Matysiak M. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroka M. (La Liga), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

3

Barczak A. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Jarota A. (Medom), Jarota K. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Leżała K. (La Liga),  Lis R. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nowicki A. (Brygada Banici), Oterman T. (Agro), Raczak B. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Tłok T. (Medom), Wicher W. (Medom).

2

Buch A. (Omnitel), Grześkowiak P. (Brygada Banici),  Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kmieciak P. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Sroczyński J. (Medom), Suwiczak Ł. (La Liga), Wierski J. (Brygada Banici).

1

Bogusławski J. (Medom), Dostatni G. (Omnitel), Dydymski T. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak M. (Drink Team), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nosow J. (Medom), Pawlak A. (Medom), Ratajczak M. (Drink Team), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki). 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

7

Markiewicz A. (Drink Team).

6

Mikuliński M. (Dobre Chłopaki).

4

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Keter M. (Kupiec Średzki), Kujawa B. (Brygada Banici), Leżała K. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora), Pomykała P. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

2

Biderman M. (Decora), Bogusławski J. (Medom), Buch A. (Omnitel), Chudy HJ. (Dobre Chłopaki), Cichosz J. (Omnitel), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Gozdek M. (Omnitel), Grzelak R. (Agro), Grześkowiak P. (Dobre Chłopaki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Brygada Banici), Leporowski W. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Łuczak P. (Omnitel), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Matysiak M. (Drink Team), Milewski B. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowicki A. (Brygada Banici), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pluciński M. (Agro), Pomykała K. (Decora), Rybarczyk F. (Omnitel), Sobczyk D. (La Liga), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Suwiczak Ł. (La Liga), Szik J. (Decora), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Wałesiak M. (Dobre Chłopaki), Warot P. (Drink Team), Wierski J. (Brygada Banitów), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Medom

14

8

0

2.

Agro

15

12

0

3.

Drink Team

14

19

0

4.

Omnitel

14

22

0

5.

Kupiec Średzki

15

24

0

6.

Dobre Chłopaki

14

24

0

7.

La Liga Piwnica Pod Orłem

14

37

1

8.

Decora

14

41

1

9.

Brygada Banici

14

56

2

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Agro

16

40

105:40

2.

Kupiec Średzki

16

40

122:43

3.

Decora

16

30

78:55

4.

Drink Team

16

29

72:36

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

16

26

71:64

6.

Omnitel

16

19

86:88

7.

Dobre Chłopaki

16

16

50:78

8.

Brygada Banici

16

7

56:129

9.

Medom

16

3

26:133

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com