XVI kolejka

Wyniki meczy:

Dobre Chłopaki  -  Decora  2:5 (0:1)
Bramki: Dobre Chłopaki – Ignaczak M. 29, Spychalski K. 46; Decora – Pomykała P. 24 i 31, Krajewski D. 43, Ziemiański P. 48, Szik J. 50.
Asysty: Dobre Chłopaki – Słota R. x2; Decora – Biderman M. x2, Pomykała P., Pomykała K., Ziemiański P.

Agro  -  Drink Team  2:6 (2:3)

Bramki: Agro – Pluciński M. 14, Kosiński A. 25; Drink Team – Mikołajczak T. 4,14 i 22, Konarkowski B. 39, Nowak M. 48, Domański P. 50.

Asysty: Agro – Madela R., Grzelak R.; Drink Team – Domański P., Konarkowski B., Nowak M., Ratajczak F., Mikołajczak T.

Brygada Banici  -  Kupiec Średzki  7:6 (4:2)

Bramki: Brygada Banici -  Kozerski J. 7 i 23, Bogusławski J. 12 i 43, Barczak A. 25 i 45, Lucki M. 38, ; Kupiec Średzki – Deiksler A. 3 i 44, Grzelak Ł. 11, Deiksler R. 26, Borowski Sz. 36 i 46.
Asysty: Brygada Banici – Sitek T. x3, Wawroski Ł., Frąckowiak G., ; Kupiec Średzki – Deiksler A. x2, Borowski Sz., Borowski Ł.

Studenty  -  La Liga Piwnica Pod Orłem  3:2 (1:1)

Bramki: Studenty -  Grząślewicz J. 23, Klabiński D. 45, Czech R. 50; La Liga Piwnica Pod Orłem – Nowaczyk T. 6, Majewski A. 33.
Asysty: Studenty – Kiszewski K., Walkowiak M., Łuczak P.; La Liga Piwnica Pod Orłem – Majewski A., Sroka M.    

Żółte Kartki: Klabiński D. (Studenty).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

15

40

82:23

2.

Studenty

14

33

72:51

3.

Drink Team

14

27

78:35

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

15

25

68:56

5.

Agro

14

22

58:50

6.

Decora

14

18

59:56

7.

Medom

14

12

31:64

8.

Brygada Banici

14

10

38:90

9.

Dobre Chłopaki

14

2

29:90

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

25

Markiewicz A. (Drink Team).

16

Grząślewicz J. (Studenty).

14

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki).  

13

Majewski A. (La Liga).

11

Gozdek M. (Studenty), Konarkowski B,  (Drink Team).  

9

Biskup B. (Agro), Czech R. (Studenty), Domański P. (Drink Team), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Janasik J. (Medom), Klabiński D. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Raczak B. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Szik J. (Decora).

8

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Ziemiański P. (Decora).     

7

Paczkowski B. (Decora), Szał M. (Decora).

6

Głowacki J. (Agro), Łuczak P. (Studenty), Mamcarz J. (Drink Team), Pluciński M. (Agro), Walczak T. (Decora).   

5

Barczak A. (Brygada Banici), Biderman M. (Decora), Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Kosmowski T. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Olejniczak P. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

4

Dydymski J. (La Liga), Fengier D. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Krajewski D. (Decora), Lucki M. (Brygada Banici), Matysiak  M. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak M. (Studenty), Wiśniewski J. (La Liga), Zielniewicz P. (Studenty).

3

Kiszewski K. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Mikołajczak T. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Pawlak A. (Medom), Przybyłek P. (Agro), Ratajczak Ł. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zawacki K. (Drink Team).

2

Czapliński R. (Brygada Banici), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Gucze G. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Kowalski E. (Drink Team), Madela R. (Agro),  Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała P. (Decora),  Walczak M. (Decora), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).

1

Cyka K. (Studenty), Dostatni G. (Studenty), Fibner D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Jóźwiak M. (Drink Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Kujawa D. (Medom), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Pomykała K. (Decora), Przybyłek Ł. (Agro), Ratajczak F. (Drink Team), Sitek T. (Brygada Banici), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga), Warot P. (Drink Team).

Samobójcze

Barczak A. (Brygada Banici) x 2, Bogusławski J. (Brygada Banici), Cyka R. (Studenty), Dudek B. (Medom), Fibner D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Kiszewski K. (Studenty), Madela R. (Agro), Majdecki M. (Brygada Banici), Pomykała K. (Decora), Rogowski D. (Agro).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

14

Grząślewicz J. (Studenty), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

12

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team).

11

Czech R. (Studenty), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro), Nowak M. (Drink Team), Walkowiak M. (Studenty).

10

Konarkowski B. (Drink Team).

9

Markiewicz A. (Drink Team), Wiśniewski J. (La Liga).   

8

Łuczak P. (Studenty), Majewski A. (La Liga).

7

Biderman M. (Decora), Filipiak G. (Agro), Janasik J. (Medom), Sobczyk D. (La Liga).

6

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora).

5

Bogusławski J. (Brygada Banici), Gucze G. (Studenty), Miesiąc P. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki),  Paczkowski B. (Decora), Walczak T. (Decora).

4

Biskup B. (Agro), Czapliński R. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

3

Filozof P. (Medom), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Grzelak R. (Agro), Jarota K. (Medom), Leżała T. (La Liga), Madela R. (Agro), Pluciński M. (Agro), Przybyłek P. (Agro), Raczak B. (La Liga), Sitek T. (Brygada Banici), Walczak M. (Decora).

2

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Gozdek M. (Studenty), Grzelak R. (Agro), Józefowicz J. (Medom), Jóźwiak M. (La Liga), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Studenty), Kosmowski T. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Lisiak M. (Medom), Łyduch A. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nasher A. (Agro), Oterman T. (Brygada Banici), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pomykała K. (Decora), Słota R. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Warot P. (Drink Team), Zawacki K. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).

1

Cyka K. (Studenty), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Fibner D. (Brygada Banici), Gielniak W. (Medom), Haniewicz J. (Agro), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Jędrzejczak M. (La Liga), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Keter M. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Maciejewski K. (Studenty), Matysiak M. (Drink Team), Mikołajczak T. (Drink Team), Mroczkowski T. (La Liga), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała P. (Decora),  Ratajczak F. (Drink Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Rogowski D. (Agro), Rybarczyk F. (Studenty), Sobkowiak K. (Decora), Szał M. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Szymczak P. (La Liga), Tłok T. (Medom), Walkowiak T. (La Liga), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Zając M. (Agro), Zielniewicz P. (Studenty).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

34

Markiewicz A. (Drink Team).

30

Grząślewicz J. (Studenty).

26

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

22

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

21

Domański P. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team), Majewski A. (La Liga).

20

Czech R. (Studenty).

19

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro).

18

Glabus Sz. (Kupiec Średzki).

16

Filipiak G. (Agro), Janasik J. (Medom), Sobczyk D. (La Liga).

15

Nowak M. (Drink Team), Szik J. (Decora), Walkowiak M. (Studenty).    

14

Łuczak P. (Studenty), Nowaczyk T. (La Liga).

13

Biskup B. (Agro), Gozdek M. (Studenty), Miesiąc P. (La Liga), Wiśniewski J. (La Liga).    

12

Biderman M. (Decora), Filozof P. (Medom), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Raczak B. (La Liga).

11

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici), Paczkowski P. (Decora), Walczak T. (Decora).

10

Bogusławski J. (Brygada Banici), Klabiński D. (Studenty), Nowak D. (Kupiec Średzki), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora).      

9

Głowacki J. (Agro), Pluciński M. (Agro).

8

Hetmańczyk A. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Szał M. (Decora).

7

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Gucze G. (Studenty), Kosmowski T. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici),  Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

6

Czapliński R. (Brygada Banici), Dydymski J. (La Liga), Jarota A. (Medom), Olejniczak P. (Agro), Przybyłek P. (Agro),.

5

Barczak A. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kiszewski K. (Studenty), Lucki M. (Brygada Banici), Madela R. (Agro), Matysiak M. (Drink Team), Mikołajczak T. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Słota R. (Dobre Chłopaki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Decora), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Studenty).

4

Fengier D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (La Liga), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sitek T. (Brygada Banici).

3

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Jarota K. (Medom),  Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pawlak A. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała K. (Decora), Pomykała P. (Decora),  Sroka M. (La Liga), Warot P. (Drink Team), Zając M. (Agro).  

2

Cyka K. (Studenty), Dostatni G. (Studenty), Fibner D. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Józefowicz J. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kowalski E. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łyduch A. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Mroczkowski T. (La Liga), Oterman T. (Brygada Banici), Ratajczak F. (Drink Team), Sobkowiak K. (Decora), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

1

Gielniak W. (Medom), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jędrzejczak M. (La Liga), Jóźwiak M. (Drink Team) Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kujawa D. (Medom), Maciejewski K. (Studenty), Nowak B. (Medom), Przybyłek Ł. (Agro), Rogowski D. (Agro), Rybarczyk F. (Studenty), Szymczak P. (La Liga), Tłok T. (Medom), Wawrowski Ł. (Brygada Banici).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

9

Sznajder K. (Dobre Chłopaki),

7

Klabiński D. (Studenty).

6

Bogusławski J. (Brygada Banici), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Krajewski D. (Decora), Szał M. (Decora), Zając M. (Agro).

5

Cyka K. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Kujawa D. (Medom), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).  

4

Czech R. (Studenty), Haniewicz J. (Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Markiewicz A. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Radziejewski A. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walkowiak M. (Studenty).

2

Biderman M. (Decora), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Medom), Janaszak M. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Kiszewski K. (Studenty), Kosmowski T. (Studenty), Kosiński A. (Agro), Kowalski E. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Łyduch A. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Matysiak M. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Milewski B. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Olejniczak P. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora), Pomykała K. (Decora), Przybyłek P. (Agro), Raczak B. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Wicher W. (Medom), Wierski J. (Brygada Banici), Zielniewicz P. (Studenty).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

15

12

-

2.

Decora

14

22

-

3.

Medom

14

23

-

4.

Brygada Banici

14

25

-

5.

Agro

14

26

-

6.

Studenty

14

26

-

7.

Drink Team

14

31

1

8.

La Liga Piwnica pod Orłem

15

33

1

9.

Dobre Chłopaki

14

49

1

 

 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

16

43

86:26

2.

Drink Team

16

33

96:39

3.

Studenty

16

33

80:61

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

16

28

78:60

5.

Agro

16

25

70:60

6.

Decora

16

24

73:61

7.

Medom

16

12

37:87

8.

Brygada Banici

16

10

42:105

9.

Dobre Chłopaki

16

5

41:104

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com