XV kolejka

WYNIKI MECZY, TABELA I KLASYFIKACJE PO XV KOLEJCE SPOTKAŃ

Wyniki meczy:

Brygada Banici  -  Agro  2:10 (1:3)
Bramki: Brygada Banici -  Dydymski T. 2, Fibner D. 38, ; Agro – Kosiński A. 9, Grzelak R. 14 i 34, Nasher A. 21 i 33, Pluciński M. 41 i 47, Głowacki J. 43 i 46, Zając M. 49.
Asysty: Brygada Banici –  Michalak M., Barczak A., ; Agro – Głowacki J. x3, Nasher A. x2, Madela R., Biskup B., Grzelak R., Pluciński M., Zając M.

Dobre Chłopaki  -  Decora  1:4 (0:1)

Bramki: Dobre Chłopaki -  Słota R. 38, ; Decora – Walczak M. 8 i 28, Paczkowski B. 39, Ziemiański P. 50.
Asysty: Dobre Chłopaki –  Wawszkiewicz F., ; Decora – Pomykała P. x2, Walczak T. x2.

Zielone Kartki: Chudy J. i Mikuliński M. (Dobre Chłopaki) oraz Biderman M. (Decora).

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Drink Team  5:2 (3:1)

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Miesiąc P. 9, Raczak B. 14, Majewski A. 18 i 50, Walkowiak T. 28, ; Drink Team – Ratajczak Ł. 9, Mamcarz J. 29.
Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Sobczak D. x2, Majewski A., Nowaczyk T., ; Drink Team – Leporowski P., Mamcarz J.

Zielone Kartki: Matysiak M. (Drink Team).

Kupiec Średzki  -  Omnitel  9:8 (4:2)

Bramki: Kupiec Średzki – Deiksler A. 9,32 i 39, Urbanek D. 10,34 i 46, Borowski Sz. 18, Padarz Sz. 23, Deiksler M. 40., ; Omnitel – Walkowiak Maciej 5,28 i 44, czech R. 22 i 26, Kiszewski K. 37 i 41, Kosmowski T. 47.

Asysty: Kupiec Średzki – Urbanek D. x3, Borowski Ł. x2, Deiksler A. x2, ; Omnitel – Walkowiak Maciej x2, Kiszewski K. x2, Czech R..

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Agro

14

37

99:34

2.

Kupiec Średzki

14

34

105:36

3.

Drink Team

13

23

59:29

4.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

23

58:48

5.

Decora

13

21

53:49

6.

Omnitel

12

16

68:65

7.

Dobre Chłopaki

14

13

41:68

8.

Brygada Banici

13

4

36:107

9.

Medom

13

3

16:98

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

31

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

20

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

19

Czech R. (Omnitel).

16

Padarz Sz. (Kupiec Średzki).

15

Mamcarz J. (Drink Team).

14

Biskup B. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

13

Filipiak G. (Agro), Walkowiak Maciej (Omnitel).

12

Fengier D. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro).

11

Paczkowski B. (Decora).

10

Kosmowski T. (Omnitel), Łuczak P. (Omnitel), Markiewicz A. (Drink Team), Nasher A. (Agro).

9

Kosiński A. (Agro), Paczkowski P. (Decora).

8

Madela R. (Agro), Majewski A. (La Liga), Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Pluciński M. (Agro), Walczak T. (Decora).

7

Grząślewicz J. (Omnitel), Grzelak R. (Agro), Nowak D. (Kupiec Średzki).

6

Biderman M. (Decora), Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Leporowski W. (Drink Team), Warot. P. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).     

5

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Janaszak M. (Agro), Klabiński D. (Omnitel), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sobczyk D. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).

4

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Michalak M. (Brygada Banici), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga).  

3

Filozof P. (Medom), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Gozdek M. (Omnitel), Haniewicz J. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Leporowski P. (Drink Team), Pomykała P. (Decora), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Walczak M. (Decora).

2

Domański P. (Drink Team), Keter R. (Kupiec Średzki), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team), Raczak B. (La Liga), Sroka M. (La Liga),  Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wicher W. (Medom).

1

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Buch A. (Omnitel), Bogusławski J. (Medom), Cichosz J. (Omnitel), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Jarota A. (Medom), Jarota K. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team), Kmieciak P. (La Liga), Leżała K. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Nowicki A. (Brygada Banici), Olejniczak P. (Agro), Pawlak A. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Pomykała K. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sroczyński J. (Medom), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Tłok T. (Medom), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici).

samobójcze

Czapliński R. (Medom), Grzelak R. (Agro), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kiszewski K. (Omnitel), Lisiak M. (Medom) x2, Paczkowski B. (Decora), Sobkowiak K. (Decora), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

20

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

19

Głowacki J. (Agro).

18

Kosiński A. (Agro).

12

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga).

11

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Gozdek M. (Omnitel), Grząślewicz J. (Omnitel), Pluciński M. (Agro).

9

Biskup B. (Agro).

8

Kiszewski K. (Omnitel), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

7

Czech R. (Omnitel), Mamcarz J. (Drink Team), Markiewicz A. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Walczak T. (Decora).

6

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak Maciej (Omnitel).

5

Domański P. (Drink Team), Łuczak P. (Omnitel), Nowaczyk T. (La Liga), Rybarczyk F. (Omnitel), Zając M. (Agro).   

4

Biderman M. (Decora), Cichosz J. (Omnitel), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kosmowski T. (Omnitel), Matysiak M. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora), Stachowiak P. (Brygada Banici), Warot. P. (Drink Team).

3

Barczak A. (Brygada Banici), Bartkowski A. (Brygada Banici), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak G. (Drink Team), Leporowski P. (Drink Team), Leporowski W. (Drink Team), Lis R. (La Liga), Majewski A. (La Liga), Marciniak D. (Decora), Mroczkowski T. (La Liga), Oterman T. (Agro), Pomykała K. (Decora), Pomykała P. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki),  Ziemiański P. (Decora).     

2

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Keter R. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Omnitel), Konarkowski B. (Drink Team), Kudła K. (Brygada Banici), Leżała K. (La Liga), Loga W. (Medom), Miesiąc P. (La Liga), Nowicki A. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Suwiczak Ł. (La Liga), Walczak M. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

1

Dostatni G. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota K. (Medom), Jóźwiak M. (La Liga), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kmieciak P. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Madela R. (Agro), Michalak M. (Brygada Banici), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki),  Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak M. (Drink Team), Sroczyński J. (Medom), Sroka M. (La Liga),  Tłok T. (Medom), Wierski J. (Brygada Banici).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

42

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

40

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

31

Głowacki J. (Agro).

27

Kosiński A. (Agro).

26

Czech R. (Omnitel), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

23

Biskup B. (Agro).

22

Mamcarz J. (Drink Team), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

19

Pluciński M. (Agro), Walkowiak Maciej (Omnitel).

18

Grząślewicz J. (Omnitel), Paczkowski B. (Decora).

17

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Markiewicz A. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Sobczyk D. (La Liga).

15

Filipiak G. (Agro),Łuczak P. (Omnitel), Walczak T. (Decora).   

14

Gozdek M. (Omnitel), Kiszewski K. (Omnitel), Kosmowski T. (Omnitel).  

13

Grzelak R. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski P. (Decora).

12

Fengier D. (Brygada Banici).

11

Majewski A. (La Liga).

10

Biderman M. (Decora), Miesiąc P. (La Liga), Warot P. (Drink Team), Zając M. (Agro).  

9

Madela R. (Agro), Leporowski W. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).  

8

Bartkowski A. (Brygada Banici), Fibner D. (La Liga-Brygada Banici), Janaszak M. (Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team), Szik J. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

7

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Domański P. (Drink Team), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Omnitel), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

6

Chudy J. (Dobre Chłopaki), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team),  Pomykała P. (Decora), Ratajczak Ł. (Drink Team), Skrobosiński P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga). 

5

Cichosz J. (Omnitel), Deiksler M. (Kupiec Średzki),  Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filozof P. (Medom), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Michalak M. (Brygada Banici), Mroczkowski T. (La Liga), Rybarczyk F. (Omnitel), Stachowiak P. (Brygada Banici), Walczak M. (Decora).

4

Drzewiacki P. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kudła K. (Brygada Banici), Loga W. (Medom), Matysiak M. (Drink Team), Pomykała K. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

3

Barczak A. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Leżała K. (La Liga),  Lis R. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nowicki A. (Brygada Banici), Oterman T. (Agro), Sroka M. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki).

2

Grześkowiak P. (Brygada Banici),  Jarota K. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kmieciak P. (La Liga), Leżała T. (La Liga), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Raczak B. (La Liga), Sroczyński J. (Medom), Suwiczak Ł. (La Liga), Tłok T. (Medom), Wicher W. (Medom), Wierski J. (Brygada Banici).

1

Bogusławski J. (Medom), Buch A. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Dydymski T. (Brygada Banici), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak M. (Drink Team), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Pawlak A. (Medom), Ratajczak M. (Drink Team), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki). 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

7

Markiewicz A. (Drink Team).

6

Mikuliński M. (Dobre Chłopaki).

4

Bartkowski A. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czech R. (Omnitel), Dostatni G. (Omnitel), Dydymski J. (La Liga), Keter M. (Kupiec Średzki), Leżała K. (La Liga), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora), Pomykała P. (Decora), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Stachowiak P. (Brygada Banici), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

2

Biderman M. (Decora), Bogusławski J. (Medom), Buch A. (Omnitel), Chudy HJ. (Dobre Chłopaki), Cichosz J. (Omnitel), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Drzewiacki P. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Gozdek M. (Omnitel), Grzelak R. (Agro), Grześkowiak P. (Dobre Chłopaki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janaszak M. (Agro), Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Omnitel), Klabiński D. (Omnitel), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Brygada Banici), Kujawa B. (Brygada Banici), Leporowski W. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Łuczak P. (Omnitel), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Matysiak M. (Drink Team), Milewski B. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pluciński M. (Agro), Pomykała K. (Decora), Sobczyk D. (La Liga), Sobkowiak K. (Decora), Sroka M. (La Liga), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Wałesiak M. (Dobre Chłopaki), Warot P. (Drink Team), Wierski J. (Brygada Banitów), Zając M. (Agro), Ziemiański P. (Decora).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Medom

13

8

0

2.

Agro

14

12

0

3.

Drink Team

13

19

0

4.

Omnitel

13

20

0

5.

Kupiec Średzki

14

24

0

6.

Dobre Chłopaki

14

24

0

7.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

35

1

8.

Decora

13

37

1

9.

Brygada Banici

13

37

1

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Agro

16

40

105:40

2.

Kupiec Średzki

16

40

122:43

3.

Decora

16

30

78:55

4.

Drink Team

16

29

72:36

5.

La Liga Piwnica Pod Orłem

16

26

71:64

6.

Omnitel

16

19

86:88

7.

Dobre Chłopaki

16

16

50:78

8.

Brygada Banici

16

7

56:129

9.

Medom

16

3

26:133

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com