XV kolejka

Wyniki meczy:

La Liga Piwnica Pod Orłem  -  Młode Wilki  11:2 (1:1)

Bramki: La Liga Piwnica Pod Orłem – Jóźwiak M. 22, Typański M. 27 i 39, Sobczyk D. 30 i 34, Wiśniewski J. 31 i 46, Nowaczyk T. 35, Mroczkowski T. 38 i 46, Miesiąc T. 40; Młode Wilki – Jankowiak D. 11 i 47.

Asysty: La Liga Piwnica Pod Orłem – Jędrzejczak M. x2, Leżała T. x2, Miesiąc P. x2, Filipiak G., Typański M., Nowaczyk T., Walkowiak T.; Młode Wilki – Ojcieszak J.

Zielone Kartki: Sroka M. (La Liga Piwnica Pod Orłem).

Decora  -  Dobre Chłopaki  5:3 (3:1)

Bramki: Decora – Biderman M. 9, Paczkowski B. 11, Walczak M. 25, Ziemiański P. 30 i 46; Dobre Chłopaki – Wawszkiewicz D. 21, 36 i 48.

Asysty: Decora – Paczkowski B. x2, Walczak T.; Dobre Chłopaki – Spychalski K. x3.

Zielone Kartki: Sobkowiak K. x2 i Szał M. (Decora) oraz Mikuliński P. (Dobre Chłopaki).

Kupiec Średzki  -  Drink Team  3:6 (2:3)

Bramki: Kupiec Średzki – Deiksler A. 8, 17 i 48; Drink Team – Nowak M. 3 i 29, Ratajczak F. 5, Mamcarz J. 8, Hetmańczyk A. 28, Markiewicz A. 33.

Asysty: Kupiec Średzki – Ratajczak P. x2, Urbanek D.; Drink Team – Matysiak M., Zawacki K., Hetmańczyk A., Nowak M., Ratajczak F.

Grak-Pak  -  Brygada Banici  4:2 (2:1)

Bramki: Grak-Pak – Stolecki M. 7, Łuczak W. 12, 30 i 45; Brygada Banici – Haniewicz J. 16 i Dydymski T. 35.

Asysty: Grak-Pak – Heigenbarth F. x3, Graczyk M.; Brygada Banici – Wawrowski Ł., Bogusławski J.

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

13

39

88:21

2.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

25

46:36

3.

Kupiec Średzki

13

25

56:33

4.

Decora

14

25

54:37

5.

Studenty

13

19

63:48

6.

Brygada Banici

13

13

37:51

7.

Młode Wilki

14

13

30:66

8.

Dobre Chłopaki

13

9

37:68

9.

Grak-Pak

14

9

27:77

 

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

25

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

15

Mamcarz J. (Drink Team).

14

Czech R. (Studenty), Urbanek D. (Kupiec Średzki).  

13

Markiewicz A. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team). 

12

Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).      

11

Konarkowski B. (Drink Team).

10

Filozof P. (Młode Wilki), Hetmańczyk A. (Drink Teram).

9

Grząślewicz J. (Studenty), Paczkowski B. (Decora).

8

Kozerski J. (Brygada  Banici), Łuczak P. (Studenty), Ziemiański P. (Decora).    

7

Jadowski R. (Decora).

6

Biderman M. (Decora), Bogusławski J. (Brygada Banici), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Janasik J. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Klabiński D. (Studenty), Lesiński F. (Grak-Pak), Matysiak M. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Wiśniewski J. (La Liga).

5

Filipiak G. (La Liga), Fludra P. (Decora), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jóźwiak M. (La Liga), Łuczak W. (Grak-Pak), Sobczyk D. (La Liga), Walczak T. (Decora), Weber P. (Brygada Banici).

4

Gozdek M. (Studenty), Józefiak D. (Drink Team), Kosmowski T. (Studenty), Lucki M. (Brygada Banici), Mroczkowski T. (La Liga), Szał M. (Decora).

3

Haniewicz J. (Brygada Banici), Jarota K. (Młode Wilki), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Majewski A. La Liga), Mikołajczak T. (Drink Team), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Przybylski K. (Młode Wilki), Ratajczak F. (Drink Team), Sikorski D. (Brygada Banici), Stolecki M. (Grak-Pak), Typański M. (La Liga), Walkowiak Michał (Studenty), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Studenty).

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Cyka K. (Studenty), Cyka R. (Studenty), Furmanek K. (Grak-Pak), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Leżała T. (La Liga), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Mielcarek A. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Miesiąc T. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Słota R. (Dobre Chłopaki), Socha K. (Studenty), Sroka M. (La Liga),   Walkowiak Maciej (Studenty), Walkowiak T. (La Liga).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Bartkowiak K. (Grak-Pak), Chmielewski J. (Grak-Pak), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Czapliński R. (Brygada Banici), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Jastrząb J. (Grak-Pak), Jędrzejczak M. (La Liga), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Michalak Sz. (Grak-Pak), Pawlak A. (Brygada Banici), Raczak B. (La Liga), Ratajczak Ł. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Staniszewski K. (Młode Wilki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora), Walczak M. (Decora), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

Samobójcze

Biderman M. (Decora), Dominas M. (Grak-Pak), Dydymski J. (La Liga), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Markiewicz J. (Młode Wilki), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

12

Markiewicz A. (Drink Team).

10

Bogusławski J. (Brygada Banici), Czech R. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

8

Grząślewicz J. (Studenty), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora),  Walkowiak Maciej (Studenty).    

7

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jadowski R. (Decora), Słota R. (Dobre Chłopaki).

6

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team),  Łuczak P. (Studenty), Mamcarz J. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Zawacki K. (Drink Team).   

5

Błaszak A. (Drink Team), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Filipiak G. (La Liga), Filozof P. (Młode Wilki), Lesiński F. (Grak-Pak), Ratajczak Ł. (Drink Team), Szik J. (Decora).

4

Józefiak D. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Majewski A. La Liga), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga).

3

Biderman M. (Decora), Kozerski J. (Brygada Banici), Madela R. (Brygada Banici), Przybyłek P. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobczyk D. (La Liga), Szał M. (Decora), Ziemiański P. (Decora).     

2

Borowski Ł (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Fludra P. (Decora), Gozdek M. (Studenty), Graczyk M. (Grak-Pak), Janasik J. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Jarota K. (Młode Wilki), Jędrzejczak M. (La Liga), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Mielcarek A. (Brygada Banici), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ojcieszak J. (Młode Wilki), Piasecki P. (Grak-Pak), Przybylski K. (Młode Wilki), Ratajczak F. (Drink Team), Staniszewski K. (Młode Wilki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Typański M. (La Liga), Walczak T. (Decora), Walkowiak Michał (Studenty),  Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zielniewicz P. (Studenty).

1

Barczak A. (Brygada Banici), Cyka K. (Studenty), Domański P. (Drink Team), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Falgier M. (Drink Team), Furmanek K. (Grak-Pak), Haniewicz J. (Brygada Banici), Klabiński D. (Studenty), Kmieciak P. (La Liga), Kosmowski T. (Studenty), Leporowski W. (Grak-Pak), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łuczak W. (Grak-Pak), Marciniak D. (Decora), Michalak Sz. (Grak-Pak), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Moroz W. (Grak-Pak), Nowaczyk T. (La Liga), Pawlak A. (Brygada Banitów), Pomykała P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Sikorski D. (Brygada Banici), Sroka M. (La Liga),  Stawiak M. (Grak-Pak), Stolecki M. (Grak-Pak), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Weber P. (Brygada Banici), Wiśniewski J. (La Liga).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

35

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

25

Markiewicz A. (Drink Team).

24

Czech R. (Studenty), Urbanek D. (Kupiec Średzki).      

21

Mamcarz J. (Drink Team), Nowak M. (Drink Team).

18

Spychalski K. (Dobre Chłopaki).   

17

Grząślewicz J. (Studenty), Konarkowski B. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).     

16

Bogusławski J. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team).

15

Filozof P. (Młode Wilki).

14

Jadowski R. (Decora), Łuczak P. (Studenty),

13

Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

12

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).

11

Deiksler R. (Kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici), Lesiński F. (Grak-Pak), Ziemiański P. (Decora).    

10

Filipiak G. (La Liga), Matysiak M. (Drink Team),  Walkowiak Maciej (Studenty).

9

Biderman M. (Decora), Słota R. (Dobre Chłopaki), Zawacki K. (Drink Team).  

8

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Janasik J. (Młode Wilki), Jankowiak D. (Młode Wilki), Józefiak D. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Sobczyk D. (La Liga).  

7

Fludra P. (Decora), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Klabiński D. (Studenty), Majewski A. (La Liga), Szał M. (Decora), Walczak T. (Decora), Wiśniewski J. (La Liga).  

6

Gozdek M. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Łuczak W. (Grak-Pak), Miesiąc P. (La Liga), Mroczkowski T. (La Liga), Ratajczak Ł. (Drink Team), Szik J. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Weber P. (Brygada Banici).    

5

Błaszak A. (Drink Team), Jarota K. (Młode Wilki), Jóźwiak M. (La Liga), Kosmowski T. (Studenty), Krajewski D. (Decora), Kudła K. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Przybylski K. (Młode Wilki), Ratajczak F. (Drink Team), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Typański M. (La Liga), Walkowiak Michał (Studenty), Zielniewicz P. (Studenty).  

4

Haniewicz J. (Brygada Banici), Lucki M. (Brygada Banici), Mielcarek A. (Brygada Banici), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sikorski D. (Brygada Banici), Stolecki M. (Grak-Pak).

3

Cyka K. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Furmanek K. (Grak-Pak), Jędrzejczak M. (La Liga), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Madela R. (Brygada Banici), Mikołajczak T. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Przybyłek P. (Drink Team), Sroka M. (La Liga),  Staniszewski K. (Młode Wilki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).    

2

Barczak A. (Brygada Banici), Borowski Ł (Kupiec Średzki), Cyka R. (Studenty), Dostatni G. (Studenty), Dudek B. (Młode Wilki), Dydymski J. (La Liga), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Graczyk M. (Grak-Pak), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Michalak Sz. (Grak-Pak), Miesiąc T. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ojcieszak J. (Młode Wilki), Pawlak A. (Brygada Banici), Raczak B. (La Liga), Socha K. (Studenty), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre  Chłopaki), Wawrowski Ł. (Brygada Banici).  

1

Bartkowiak K. (Grak-Pak), Chmielewski J. (Grak-Pak), Chudy J. (Dobre Chłopaki), Czapliński R. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Falgier M. (Drink Team), Jastrząb J. (Grak-Pak), Kmieciak P. (La Liga), Leporowski W. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mikołajczak M. (Młode Wilki), Moroz W. (Grak-Pak), Pomykała P. (Decora), Sobkowiak K. (Decora), Stawiak M. (Grak-Pak), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Walczak M. (Decora).

 

 

 

 

 

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

9

Nowaczyk T. (La Liga).

8

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

4

Filipiak G. (La Liga), Grząślewicz J. (Studenty), Jadowski R. (Decora), Mamcarz J. (Drink Team), Sobkowiak K. (Decora), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Ziemiański P. (Decora). 

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Fludra P. (Decora), Gozdek M. (Studenty), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Józefiak D. (Drink Team), Jóźwiak M. (La Liga), Klabiński D. (Studenty), Konarkowski B. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Lucki M. (Brygada Banici), Łuczak P. (Studenty), Majewski A. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Markiewicz A. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Miesiąc T. (La Liga), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Ratajczak F. (Drink Team), Sikorski D. (Brygada Banici), Sroka M. (La Liga), Szał M. (Decora), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak T. (Decora), Weber P. (Brygada Banici), Zawacki K. (Drink Team).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Młode Wilki

14

0

-

2.

Grac-Pak

14

2

-

3.

Dobre Chłopaki

13

8

-

4.

Kupiec Średzki

13

10

-

5.

Studenty

13

10

-

6.

Brygada Banici

13

10

-

7.

Drink Team

13

16

-

8.

Decora

14

18

-

9.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

38

1

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Drink Team

13

39

88:21

2.

La Liga Piwnica Pod Orłem

13

25

46:36

3.

Kupiec Średzki

13

25

56:33

4.

Decora

14

25

54:37

5.

Studenty

13

19

63:48

6.

Brygada Banici

13

13

37:51

7.

Młode Wilki

14

13

30:66

8.

Dobre Chłopaki

13

9

37:68

9.

Grak-Pak

14

9

27:77

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com