Wyniki meczy:
Brygada Banici - Jager Team 5:9 (2:5)
Bramki: Brygada Banici – Rudou V. 12, Witczak K. 19, Weber P. 40, Jankowiak D. 37, Maćkowiak P. (Jager Team) samob. 21; Jager Team – Grzęślewicz J. 1, Kaźmierowski P. 6, 9 i 35, Filipiak G. 17, Paczkowski B. 33 i 47, Majewski A. 33, Jankowiak D. (Brygada Banitów) samob. 21.
Asysty: Brygada Banici – Weber P., Rudou V.; Jager Team – Filipiak G. x2, Grzęślewicz J. x2, Ludwiczak D., Majewski A., Haniewicz J.
Kupiec Średzki - Drink Team 4:2 (3:0)
Bramki: Kupiec Średzki – Grzelak Ł. 9, Deiksler A. 22, Przybyłek Ł. 22, Nowak D. 42; Drink Team – Hetmańczyk A. 26, Mamcarz J. 39.
Asysty: Kupiec Średzki – Deiksler A. x3, Deiksler R.; Drink Team – Konarkowski B.
Zielone Kartki: Górliński R. (Kupiec Średzki) oraz Józefiak D. i Markiewicz A (Drink Team).
Grak-Pak - Rychtyk Team 7:2 (3:0)
Bramki: Grak-Pak – Piasecki P. 15 i 16, Zys M. 23, Leporowski P. 30, Moroz W. 39, Widera B. 47, Jastrząb J. 50; Rychtyk Team – Wawszkiewicz D. 41, Moroz W. (Grak-Pak) 39 min. samob.
Asysty: Grak-Pak – Moroz W., Stawiak M., Heigenbarth F., Furmanek K., Chmielewski J., Widera B.; Rychtyk Team – Socha K.
Zielone Kartki: Maćkowiak M. (Grak-Pak).
Młode Wilki - FC Tropic 9:1 (3:0)
Bramki: Młode Wilki – Lipiecki M. 3 i 50, Michalak A. 12 i 22, Janasik J. 26, Czech R. 30,33 i 47, Przybylski K. 50, ; FC Tropic – Nowak Sz. 26.
Asysty: Młode Wilki – Czech R. x2, Michalak A., Janasik J., Filozof P., Jarota K.; FC Tropic – Bartkowiak K.
Zielone Kartki: Janiszewski M. (FC Tropic).
Żółte Kartki: Milewski B. (Młode Wilki).
Tabela:
-
Lp.
Nazwa drużyny
Ilość meczy
Ilość punktów
Bramki
1.
Kupiec Średzki
12
30
97:21
2.
Drink Team
12
29
99:28
3.
Jager Team
12
27
61:31
4.
Brygada Banici
12
23
63:48
5.
Grak-Pak
12
13
46:64
6.
Młode Wilki
12
12
42:65
7.
Rychtyk Team
12
3
23:77
8.
FC Tropic
12
1
14:111
Klasyfikacja króla strzelców:
-
Ilość bramek
Strzelcy bramek
32
Markiewicz A. (Drink Team).
28
Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).
23
Rudou V. (Brygada Banici).
18
Mamcarz J. (Drink Team).
17
Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).
12
Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Weber P. (Brygada Banici).
11
Deiksler A. (Kupiec Średzki), Kaźmierowski P. (Jager Team).
10
Grzęślewicz J. (Jager Team).
9
Jankowiak D. (Młode Wilki – Brygada Banici).
8
Czech R. (Młode Wilki), Filipiak G. (Jager Team), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Konarkowski B. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Zawacki Ł. (Drink Team).
7
Deiksler R. (Kupiec Średzki), Michalak A. (Młode Wilki), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Jager Team), Zys M. (Grak-Pak).
6
Bartkowiak K. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jóźwiak M. (Jager Team).
5
Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Nowak Sz. (FC Tropic), Radek F. (Jager Team), Socha K. (Rychtyk Team), Widera B. (Grak-Pak), Zawacki K. (Drink Team).
4
Bogusławski J. (Brygada Banici), Domański P. (Drink Team), Dostatni G. (Młode Wilki), Janasik J. (Młode Wilki), Kaźmierczak Karol (Grak-Pak), Krajewski D. (Rychtyk Team), Madela R. (Brygada Banici), Witczak K. (Brygada Banici), Zielniewicz P. (Brygada Banici).
3
Bartkowiak K. (FC Tropic), Bartkowiak K. (Jager Team), Głowacki J. (Drink Team), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Kosiński A. (Drink Team), Leporowski P. (Grak-Pak), Lipiecki M. (Młode Wilki), Maćkowiak P. (Jager Team), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Przybylski K. (Młode Wilki), Ypshas V. (Rychtyk Team).
2
Baczyński M. (FC Tropic), Chmielewski J. (Grak-Pak), Główczeski M. (Brygada Banici), Jastrząb J. (Grak-Pak), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Keter M. (Kupiec Średzki), Ludwiczak D. (Jager Team), Majewski A. (Jager Team), Matysiak M. (Drink Team), Moroz W. (Grak-Pak), Paluch A. (FC Tropic), Skowroński D. (Rychtyk Team), Sroka M. (Jager Team), Stawiak M. (Grak-Pak), Walczak T. (Rychtyk Team),
1
Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Filozof P. (Młode Wilki), Furmanek K. (Grak-Pak), Gościniak M. (Grak-Pak), Górliński R. (Kupiec Średzki), Jarota K. (Młode Wilki), Maćkowiak P. (Rychtyk Team), Orzechowski K. (Młode Wilki), Pawlak A. (Brygada Banici), Pawlak M. (Drink Team), Pozhar B. (Młode Wilki), Przybylski J. (FC Tropic), Raczak B. (Jager Team), Słota R. (Rychtyk Team), Strugała M. (Rychtyk Team), Szymorek M. (Młode Wilki), Wałęsiak M. (Rychtyk Team), Wawszkiewicz D. (Rychtyk Team), Zygmunt Cz. (FC Tropic).
Samobójcze
Jankowiak D. (Brygada Banici) x 2, Kmieciak M. (Jager Team), Madela R. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Jager Team), Mamcarz K. (Młode Wilki), Matysiak M. (Drink Team), Moroz W. (Grak-Pak), Paluch A. (FC Tropic), Sobczyński J. (Rychtyk Team).
Klasyfikacja asyst:
-
Ilość asyst
Asystujący
20
Deiksler A. (Kupiec Średzki).
16
Nowak M. (Drink Team).
12
Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).
11
Filipiak G. (Jager Team), Weber P. (Brygada Banici).
10
Deiksler R. (Kupiec Średzki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Mamcarz J. (Drink Team).
9
Konarkowski B. (Drink Team), Ludwiczak D. (Jager Team), Markiewicz A. (Drink Team).
8
Główczeski M. (Brygada Banici), Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak), Ratajczak P. (Kupiec Średzki).
7
Rudou V. (Brygada Banici), Zawacki K. (Drink Team), Zys M. (Grak-Pak).
6
Józefiak D. (Drink Team), Kosiński A. (Drink Team), Zawacki Ł. (Drink Team), Zielniewicz P. (Brygada Banici).
5
Chmielewski J. (Grak-Pak), Domański P. (Drink Team), Dostatni G. (Młode Wilki), Grzęślewicz J. (Jager Team), Górliński R. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Jager Team), Jankowiak D. (Młode Wilki – Brygada Banici).
4
Czech R. (Młode Wilki), Furmanek K. (Grak-Pak), Kaźmierowski P. (Jager Team), Majewski A. (Jager Team), Moroz W. (Grak-Pak), Przybylski K. (Młode Wilki), Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki), Radek F. (Jager Team).
3
Filonenko O. (Rychtyk Team), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Janasik J. (Młode Wilki), Klabiński D. (Brygada Banici), Madela R. (Brygada Banici), Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski B. (Jager Team), Stawiak M. (Grak-Pak).
2
Bartkowiak K. (Brygada Banici), Filozof P. (Młode Wilki), Głowacki J. (Drink Team), Janiszewski M. (FC Tropic), Jóźwiak M. (Jager Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Mamcarz K. (Młode Wilki), Markowicz K. (Młode Wilki), Matysiak M. (Drink Team), Michalak A. (Młode Wilki), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Plewa G. (FC Tropic), Ratajczak Ł. (Drink Team), Skowroński D. (Rychtyk Team), Socha K. (Rychtyk Team), Strugała M. (Rychtyk Team), Walczak T. (Rychtyk Team), Witczak K. (Brygada Banici).
1
Bartkowiak K. (FC Tropic), Bogusławski J. (Brygada Banici), Filipiak S. (Jager Team), Gabryelewicz Ł. (FC Tropic), Głowacki A. (Jager Team), Gościniak M. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Honchar V. (Rychtyk Team), Jarota K. (Młode Wilki), Kaźmierczak Karol (Grak-Pak), Kluska M. (FC Tropic), Krajewski D. (Rychtyk Team), Lipiecki M. (Młode Wilki), Nowak Sz. (FC Tropic), Paluch A. (FC Tropic), Pawlak M. (Drink Team), Piasecki P. (Grak-Pak), Pozhar B. (Młode Wilki), Raczak B. (Jager Team), Szymorek M. (Młode Wilki), Tumidaj M. (Grak-Pak), Wawszkiewicz D. (Rychtyk Team), Widera B. (Grak-Pak), Ypshas V. (Rychtyk Team), Ziemiański P. (Rychtyk Team), Zygmunt Cz. (FC Tropic).
Klasyfikacja kanadyjska:
-
Ilość punktów
Zawodnik
41
Markiewicz A. (Drink Team).
32
Przybyłek Ł. (Kupiec Średzki).
31
Deiksler A. (Kupiec Średzki).
30
Rudou V. (Brygada Banici).
29
Grzelak Ł. (Kupiec Średzki).
28
Mamcarz J. (Drink Team).
23
Nowak M. (Drink Team), Weber P. (Brygada Banici).
20
Ratajczak P. (Kupiec Średzki).
19
Filipiak G. (Jager Team).
18
Glabus Sz. (Kupiec Średzki).
17
Deiksler R. (Kupiec Średzki), Konarkowski B. (Drink Team).
15
Grzęślewicz J. (Jager Team), Kaźmierowski P. (Jager Team).
14
Jankowiak D. (Młode Wilki – Brygada Banici), Zawacki Ł. (Drink Team), Zys M. (Grak-Pak).
13
Kaźmierczak Krzysztof (Grak-Pak).
12
Czech R. (Młode Wilki), Zawacki K. (Drink Team).
11
Ludwiczak D. (Jager Team).
10
Główczeski M. (Brygada Banici), Paczkowski B. (Jager Team), Zielniewicz P. (Brygada Banici).
9
Domański P. (Drink Team), Dostatni G. (Młode Wilki), Kosiński A. (Drink Team), Michalak A. (Młode Wilki), Piasecki P. (Grak-Pak), Radek F. (Jeger Team).
8
Bartkowiak K. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (Jager Team).
7
Chmielewski J. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janasik J. (Młode Wilki), Madela R. (Brygada Banici), Przybylski K. (Młode Wilki), Socha K. (Rychtyk Team).
6
Górliński R. (Kupiec Średzki), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Józefiak D. (Drink Team), Majewski A. (Jager Team), Moroz W. (Grak-Pak), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak Sz. (FC Tropic), Widera B. Grak-Pak), Witczak K. (Brygada Banici).
5
Bogusławski J. (Brygada Banici), Furmanek K. (Grak-Pak), Głowacki J. (Drink Team), Haniewicz J. (Jager Team), Kaźmierczak Karol (Grak-Pak), Krajewski D. (Rychtyk Team), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Stawiak M. (Grak-Pak).
4
Keter M. (Kupiec Średzki), Lipiecki M. (Młode Wilki), Matysiak M. (Drink Team), Skowroński D. (Rychtyk Team), Walczak T. (Rychtyk Team), Ypshas V. (Rychtyk Team).
3
Bartkowiak K. (FC Tropic), Bartkowiak K. (Jager Team), Filonenko O. (Rychtyk Team), Filozof P. (Młode Wilki), Klabiński D. (Brygada Banici), Leporowski P. (Grak-Pak), Maćkowiak P. (Jager Team), Paluch A. (FC Tropic), Strugała M. (Rychtyk Team).
2
Baczyński M. (FC Tropic), Gościniak M. (Grak-Pak), Janiszewski M. (FC Tropic), Jarota K. (Młode Wilki), Jastrząb J. (Grak-Pak), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Mamcarz K. (Młode Wilki), Markowicz K. (Młode Wilki), Pawlak M. (Drink Team), Plewa G. (FC Tropic), Pozhar B. (Młode Wilki), Raczak B. (Jager Team), Ratajczak Ł. (Drink Team), Sroka M. (Jager Team), Szymorek M. (Młode Wilki), Wawszkiewicz D. (Rychtyk Team), Zygmunt Cz. (FC Tropic).
1
Bartkowiak K. (FC Tropic), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Filipiak S. (Jager Team), Gabryelewicz Ł. (FC Tropic), Głowacki A. (Jager Team), Honchar V. (Rychtyk Team), Kluska M. (FC Tropic), Maćkowiak P. (Rychtyk Team), Orzechowski K. (Młode Wilki), Pawlak A. (Brygada Banici), Przybylski J. (FC Tropic), Słota R. (Rychtyk Team), Tumidaj M. (Grak-Pak), Wałęsiak M. (Rychtyk Team), Ziemiański P. (Rychtyk Team).
Klasyfikacja punktów karnych:
-
Ilość punktów
Ukarani zawodnicy
6
Kozerski J. (Brygada Banici).
5
Filonenko O. (Rychtyk Team), Lyto A. (Drink Team), Milewski B. (Młode Wilki), Zygmunt Cz. (FC Tropic).
4
Krajewski D. (Rychtyk Team), Markiewicz A. (Drink Team), Sznajder K. (Rychtyk Team).
2
Bogusławski J. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Głowacki A. (Jager Team), Górliński R. (Kupiec Średzki), Heigenbarth F. (Grak-Pak), Hetmańczyk A. (Drink Team), Janiszewski M. (FC Tropic), Józefiak D. (Drink Team), Jóźwiak M. (Jager Team), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kaźmierczak Karol (Grak-Pak), Kaźmierowski P. (Jager Team), Klabiński D. (Brygada Banici), Lesiński F. (Jager Team), Maćkowiak M. (Grak-Pak), Madela R. (Brygada Banici), Moroz W. (Grak-Pak), Muszyński P. (Kupiec Średzki), Nowak D. (Kupiec Średzki), Piasecki P. (Grak-Pak), Radek F. (Jager Team), Rudou V. (Brygada Banici), Tumidaj M. (Grak-Pak), Zielniewicz P. (Brygada Banici), Zygmunt Cz. (FC Tropic).
Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:
-
Lp.
Nazwa drużyny
Ilość meczy
Punkty karne
Czerwone kartki
1.
Młode Wilki
12
5
-
2.
Grak-Pak
12
8
-
3.
FC Tropic
12
9
-
4.
Jager Team
12
10
-
5.
Drink Team
12
13
-
6.
Rychtyk Team
12
13
-
7.
Brygada Banici
12
16
-
8.
Kupiec Średzki
12
25
1