Witamy w portalu ŚTPN

ogłoszenie

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE LIGI HALOWEJ W SEZONIE 2020/2021

Szóstka IX kolejki: Szafrański P. (Kupiec Średzki) - Janasik J. (Młode Wilki), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Grząślewicz J. (La Liga Piwnica Pod Orłem), Kozerski J. (Brygada Banici).

W rozgrywkach Średzkiej Halówki nastąpi przerwa świąteczno-noworoczna. Z uwagi na rządowe obostrzenia związane z covid rozgrywki zostaną wznowione w niedzielę 24 stycznia 2021 - rozegrana zostanie wtedy X kolejka spotkań.

UWAGA!!! Przypominamy, że do dnia 17 stycznia 2021 należy zgłosić zmiany w składach drużyn. Zgłoszenie nalezy wysłać na widomości prywatnej na fanpage Średzkiego Toarzystwa Piłki Nożnej na facebooku lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszelkie zmiany po tej dacie będą płatne.

24 stycznia 2020, na pierwszej rewanżowej kolejce spotkań, odbędzie się głosowanie w sprawie ewentualnego rozegrania Pucharu Ligi. Prosimy drużyny o podjęcie decyzji jak będą głosowały. Przypominamy, że ewentualne rozegranie Pucharu Ligi będzie wiązać się z dodatkową wpłatą na konto ŚTPN.

Zaraz po głosowaniu o Pucharze Ligi przedstawiony zostanie dokładny terminarz II rundy Średzkiej Halówki. Należy jednak przyjąć, że mecze będą rozgrywane w każdą niedzielę (począwszy od 24 stycznia) i albo będą zgodne z rozpiską I rundy, albo wplecione zostaną w tą rozpiskę mecze Pucharu Ligi.

 

_____________________________  INFORMACJE ZWIĄZANE Z COVID ___________________________

Rozgrywki naszej ligi wznawiamy bez udziału publiczności. W związku z tym prosimy o stosowanie procedury wejść i wyjść z hali:

  1. Hala sportowa jest cały czas zamknięta i niedostępna dla kibiców, osób postronnych oraz zawodników drużyn którzy chcą wejść na nią pojedynczo.
  2. Drużyny mające do rozegrania mecz zbierają się przed halą sportową i mogą wejść na nią na najwcześniej 15 min przed swoim meczem. Wejście na halę drużyny musi nastąpić w całości i bez dzielenia tych wejść na grupy – nie chcemy odrywać co chwilę sędziego stolikowego od swoich normalnych obowiązków związanych z meczem. Chęć wejścia drużyna zgłasza sędziemu stolikowemu telefonicznie (515 278 315).
  3. Sędzia stolikowy otwiera halę i wpuszcza zawodników. Zawodnicy muszą przejść badanie temperatury (temperatura powyżej 37*C eliminuje zawodnika z możliwości wejścia na halę i wzięcia udziału w meczu), następnie zdezynfekować ręce i udać się bezpośrednio do swojej szatni.
  4. Obie drużyny z szatni wychodzą dopiero po zakończeniu poprzedniego meczu i po sygnale sędziego stolikowego, który ma za zadanie dopilnować by grające poprzednio drużyny w całości znalazły się w swoich szatniach.
  5. NIE ROBIMY ZEBRAŃ, GRUPEK, TŁUMÓW, WRAŻENIA TŁOKU – ZACHOWUJEMY DYSTANS SPOŁECZNY!!!
  6. Drużyny, które zakończyły mecz nie opuszczają szatni i po przebraniu się wychodzą całą grupą zgłaszając sędziemu stolikowemu chęć wyjścia z hali.
  7. W trakcie trwania meczu zawodnicy znajdujący się na ławce rezerwowych muszą posiadać maseczkę lub chustę typu buff zasłaniającą usta i nos.

Kapitan każdej drużyny jest zobowiązany zaznaczyć na protokole meczowym, którzy ze  zgłoszonych zawodników znajdują się na terenie hali sportowej i biorą udział w meczu.

______________________________________________________________________ 

Plan meczy

X kolejka 24.01.2021 (niedziela):

10:00 MŁODE WILKI - KUPIEC ŚREDZKI

11:00 RYCHTYK TEAM - DOBRE CHŁOPAKI

12:00 DRINK TEAM - BRYGADA BANICI

13:00 GRAK-PAK - LA LIGA PIWNICA POD ORŁEM

Pauzuje PT-INSTAL